توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نحوه گذاشتن فیلم یک دقیقه ای در وضعیت واتساپ

  1 بازدید

  نحوه گذاشتن فیلم یک دقیقه ای در وضعیت واتساپ را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  آموزش گذاشتن فیلم طولانی در وضعیت واتساپ فقط با 3 کلیک - باشعوری

  آموزش گذاشتن فیلم طولانی در وضعیت واتساپ

  آموزش گذاشتن فیلم طولانی در وضعیت واتساپ

  حتما شما هم یکی از علاقه مندان استوری های شبکه اجتماعی هستید که باید روزی یک استوری را انتشار دهید. این روز ها جذاب ترین استوری ها مطلق به اینستاگرام می باشد که البته خیلی از ما ها زمان زیادی رو به دیدن و گذاشتن استوری اختصاص می دهیم.

  پیام رسان واتساپ هم یکی دیگر از شبکه های اجتماعی بوده که از قابلیت استوری برخوردار می باشد که از این رو می توانید به راحتی عکس و فیلم های خود را در وضعیت واتساپ (استاتوس) قرار دهید اما نکته منفی استاتوس واتساپ در مورد بارگذاری فیلم و ویدئو می باشد که شما فقط تا ۳۰ ثانیه می توانید یک فیلم را در استاتوس قرار دهید.

  خب حتما شما هم از این موضوع ناراحت هستید و با خود می گویید که چرا باید اینطور باشد و البته این مورد ضعف واتساپ را می رساند اما امیدواریم با به روزرسانی های این پیام رسان بتوانیم شاهد بیشتر شدن زمان فیلم در وضعیت (استاتوس) باشیم. اما ما در اینجا می خواهیم یک اپلیکیشن را به شما معرفی کنیم تا با نصب آن به راحتی بتوانید فیلم طولانی در استاتوس واتساپ قرار دهید پس در ادامه با سایت باشعوری همراه باشید.

  نحوه گذاشتن فیلم طولانی در استاتوس واتساپ

  برای افزایش زمان فیلم در وضعیت واتساپ ابتدا شما می بایست اپلیکیشن WhatSaga را در موبایل خود دانلود کنید. با استفاده از این اپلیکیشن در واقع شما می توانید ویدئو های خود را مستقیما در خود واتساپ به صورت استاتوس درآورید.

  چگونه در ایران درآمد دلاری داشته باشیم

  نکته اینجاست که اگر بخواهید ویدئوی خود را در وضعیت واتساپ قرار دهید باید با دقت و حوصله آن فیلم را به تکه های ۳۰ ثانیه ای برش دهید و به ترتیب آن ها را در استاتوس آپلود کنید که همین کار خودش خیلی زمان بر میباشد اما با استفاده از این اپلیکیشن خودش تمام این مراحل را طی می کند و شما تنها با ۳ کلیک می توانید فیلم را مستقیما در وضعیت یا همان استاتوس واتس اپ بارگذاری کنید.

  دانلود WhatSaga از گوگل پلی

  افزایش زمان فیلم در وضعیت واتساپ

  پس از نصب اپلیکیشن WhatSaga و باز کردن آن، همانطور که مشاهده می کنید یک گزینه وجود دارد به نام (Video Status) که با کلیک بر روی این قسمت، مستقیما به گالری ویدئوی های خود منتقل می شوید.

  نحوه گذاشتن فیلم طولانی در استاتوس واتساپ

  پس از اینکه کلیپ مورد نظر خود را انتخاب کردید همانطور که در تصویر مشاهده می کنید در قسمت پایین تنها یک گزینه برای شما وجود دارد (Share to whatsapp) که با کلیک بر روی آن، ویدئو به خود واتساپ منتقل می شود

  افزایش زمان فیلم در وضعیت واتساپ

  شما با کلیک بر روی گزینه وضعیت من (my status) مشاهده می کنید که فیلم به قسمت های کوچکتر تبدیل شده است و به صورت منظم در پشت سر هم قرار گرفته اند. اگر میخواهید میتوانید یک متن بر روی ویدئو قرار دهید یا ویرایش مورد نظر را انجام دهید و در آخر نیز پس از کلیک بر روی گزینه ارسال که یک دایره سبز رنگ میباشد، کلیپ شما در وضعیت واتساپ قرار می گیرد. (به همین راحتی)

  عکس نوشته های عاشقانه برای وضعیت واتساپ

  مشکل گذاشتن فیلم در وضعیت واتساپ

  منبع مطلب : www.bashoori.ir

  مدیر محترم سایت www.bashoori.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  فرستادن فیلم طولانی در وضعیت واتساپ ( بیشتر از 30 ثانیه) - لرن پارسی

  ویژگی وضعیت واتساپ جالب است و  این امکان را به ما می دهد تا از روز خود برخی از قطعه های جالب را با خانواده واتساپ به اشتراک بگذارم. با قابلیت اشتراک گذاری فیلم ها ، تصاویر ، متن و GIF از گوشی خود …  با این حال ، برخی از ما احساس می کنیم  که ۳۰ ثانیه برای ارسال وضعیت واتساپ خیلی کم است. بنابراین ، چگونه می توانیم فیلم های طولانی و بیش از ۳۰ ثانیه را در استوری واتساپ خود ارسال کنیم ؟ خوب ، خوشبختانه روش هایی برای فرستادن فیلم طولانی در وضعیت واتساپ با بیش از ۳۰ ثانیه وجود دارد.

  فرستادن فیلم طولانی در وضعیت واتساپ

  بله ، به برخی برنامه های شخص ثالث نیاز دارید. با این حال ، این برنامه ها به صورت رایگان در دسترس هستند. بنابراین ، آیا شما علاقه مندید که چگونه می توانید بیش از ۳۰ ثانیه فیلم های وضعیت WhatsApp ارسال کنید؟

  دو راه آسان برای فرستادن فیلم طولانی در وضعیت واتساپ وجود دارد

  برای محدود کردن وضعیت ۳۰ ثانیه استاتوس  WhatsApp ، دو ترفند آسان وجود دارد. اولین مورد ، ایجاد چندین کلیپ ۳۰ ثانیه از یک فیلم طولانی تر و ارسال آن در واتساپ است در حالی که ترفند دوم تبدیل فیلم به تصویر GIF است.

  از آنجا که هیچ محدودیتی در مورد اینکه چه مدت یک تصویر GIF می تواند باشد وجود ندارد ، شما می توانید هر چیزی را ارسال کنید. به این ترتیب ، به راحتی می توانید فیلم ها را بیش از ۳۰ ثانیه به عنوان وضعیت WhatsApp خود ارسال کنید.

  ۱. با استفاده از + WhatsCut Pro  فایلها را ایجاد کنید (ایجاد چندین فیلم کوچکتر)

  + WhatsCut Pro  یک برنامه کاربردی رایگان در فروشگاه Play است. این امکان را به کاربران می دهد تا کلیپ های ویدیویی ۳۰ ثانیه ای از ویدیوی طولانی تر و بدون دخالت کاربر ایجاد کنند.

  به این ترتیب، شما می توانید چندین کلیپ کوچکتر را به عنوان وضعیت واتساپ خود ارسال کنید.

  توجه : + WhatsCut Pro  توسط تبلیغات پشتیبانی می شود ، بنابراین هنگام استفاده از آن ، مراقب باشید که بسیاری از تبلیغات را نشان می دهد.

  مرحله ۱: نرم افزار از فروشگاه Play دانلود و نصب کنید . و سپس آن را باز کنید.

  بریدن فیلم برای وضعیت واتساپ

  مرحله ۲: صفحه اصلی شما به طور مستقیم به کتابخانه های بر روی گوشی شما می برد. از آن ، ویدئویی را که می خواهید به عنوان وضعیت WhatsApp خود ارسال کنید ، انتخاب کنید. می توانید کل ویدیو یا فقط بخشی از آن را انتخاب کنید. در صورت آماده بودن ، روی کلید فلش سبز ضربه بزنید.

  بریدن فیلم برای وضعیت واتساپ

  مرحله ۳ : این برنامه اکنون ویدیو را پردازش کرده و آن را به تکه های کوچکتر خرد می کند. پس از انجام پردازش ، به طور خودکار پنجره وضعیت WhatsApp شما باز خواهد شد. در اینجا ، می توانید آن را به صورت وضعیت خود به صورت عمومی ارسال کنید یا آن را با هر یک از مخاطبین خود به صورت خصوصی به اشتراک بگذارید.

  بریدن فیلم برای وضعیت واتساپ

  ۲. با استفاده از GIFShop یک تصویر GIF ایجاد کنید

  با ایجاد چندین فیلم کوچکتر ، به راحتی می توانید این مشکل را حل کنید. با این حال ، چندین فایل وجود دارد که بارگذاری می شود و اگر آن را دوست ندارید ، این روش برای شما مناسب است.

  شما می توانید یک تصویر GIF ایجاد کنید و می توانید به راحتی فایل های طولانی تر از یک دقیقه را اضافه کنید حتی از آنجا که تصاویر محدودیت زمانی ندارند. برای این کار می توانید از هر نوع ابزار رایگان ساخت GIF استفاده کنید. در اینجا ، ما از GIFShop استفاده کرده ایم .

  توجه: تصاویر GIF یک زمان محدود ندارند. با این حال ، از آنجا که از فرمت تصاویر هستند ، هیچ صدایی هم ندارند.

  مرحله ۱ : برنامه GIFShop را از فروشگاه Play  دانلود کرده و آن را بر روی تلفن خود نصب کنید. پس از اتمام ، آن را باز کرده و به مرحله بعدی بروید.

  تبدیل فیلم به GIF

  مرحله ۲ : صفحه اصلی گزینه های مختلفی را به شما نشان می دهد. در میان آنها ، گزینه های Videos -> GIF را انتخاب کنید. سپس برنامه شما را به کتابخانه ویدیوی شما منتقل می کند. در اینجا، این ویدئویی را که می خواهید برای ارسال در وضعیت WhatsApp ارسال کنید را انتخاب کنید.

  تبدیل فیلم به GIF

  مرحله ۳: این نرم افزار پس پردازش های ویدئویی خود را و ایجاد یک تصویر GIF را از فیلم شما شروع  می کند. صفحه زیر تنظیمات خروجی را به شما نشان می دهد. در حالت ایده آل ، آنها برای تصاویر مناسب ترین هستند. می توانید برخی از موارد را تغییر دهید.

  اکنون ، از فایل GIF خود استفاده کنید و آن را به عنوان وضعیت WhatsApp خود به صورت خصوصی یا به عنوان یک وضعیت عمومی ارسال کنید.

  تبدیل فیلم به GIF

  بیشتر کاربران از فیلم های کوتاه خوششان می آید ، و هرچه وضعیت کوتاه تر باشد ، فرد خوشحال تر آن را مشاهده می کند. این را بخاطر بسپارید و سپس فیلم های وضعیت واتس اپ را طولانی تر کنید .

  منبع مطلب : learnparsi.com

  مدیر محترم سایت learnparsi.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  گذاشتن فیلم طولانی در وضعیت واتساپ

  گذاشتن فیلم طولانی در وضعیت واتساپ

  گذاشتن فیلم طولانی در وضعیت واتساپ کار آسانی می باشد نرم افزار واتساپ یکی از اپلیکیشن های محبوب و کاربردی جهت ارسال و دریافت پیام ، برقراری تماس های صوتی وتصویری بین کاربرانرایانه کمک و کاربران در سراسر جهان می باشد.

  یکی از علت های محبوبیت واتس اپ ، فراهم کردن ویژگی های جذاب در هر آپدیت نرم افزار what’s up می باشد.

  امروز در این مقاله گروه فنی رایانه کمک قصد دارد یکی دیگر از قابلیت های جدید واتساپ را به شما معرفی و نحوه استفاده از what’s up status را به شما کاربران عزیز آموزش دهد همراه رایانه کمک انلاین باشید. 

  در آپدیت اخیر اپلیکیشن واتس اپ امکان گذاشتن what’s up status به صورت عکس، فیلم و متن اضافه شده است.

  در نسخه های قبلی نرم افزار واتس اپ کاربرد استاتوس (status) همانند قابلیت بیو در تلگرام بود اما با بروز رسانی این برنامه شما میتوانید از این ویژگی همانند ویژگیاستوری اینستاگرام استفاده کنید.

  استاتوس ها what’s up status نیز در مدت زمان 24 ساعت خود به خود از بین می روند و محدویت زمانی گذاشتن فیلم در آن به مدت 29 ثانیه می باشد.در همین راستا شما میتوانید برای گذاشتن فیلم های طولانی مدت از نرم افزار های جانبی جهت ادیت و برش آن استفاده کنید تا بتوانید فیلم خود را به قسمت های 29 ثانیه ای تقسیم کرده، سپس آنها را به ترتیب در استاتوس آپلود کنید جهت کسب اطلاعات کامل در مورد استاتوس واتس آپ همراه رایانه کمک باشید.

  چگونگی آپلود کلیپ طولانی در استاتوس واتساپ

  ابتدا باید یکی از نرم افزار های ادیت فیلم را دانلود کنید .

  یکی از اپلیکیشن ادیت فیلم، فیلم خود را به قسمت های 29 ثانیه ای تقسیم کنید.برای اینکار می توانید از نرم افزار Viva Video که یکی از بهترین نرم افزارها جهت ادیت فیلم می باشد استفاده کنید.

  پس از دانلود اپلیکیشن Viva Video ازگوگل استور و نصب آن بر روی دستگاه خود، کافیست آنرا اجرا کرده و گزینه Edit را انتخاب کنید.

  منبع مطلب : blog.rayanekomak.com

  مدیر محترم سایت blog.rayanekomak.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  کامران 22 روز قبل
  0

  استا توس

  ناشناس 22 روز قبل
  0

  کامران

  ال 2 ماه قبل
  0

  احمقها

  روشتون به درد مامانتون میخوره

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید