توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نرم افزار انتخاب رشته ارشد رایگان مدرسان شریف

  1 بازدید

  نرم افزار انتخاب رشته ارشد رایگان مدرسان شریف را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  مقایسه نرم‌افزارهای انتخاب رشته

  در این مطلب تلاش می کنیم نرم‌افزارهای انتخاب رشته کارشناسی ارشد را که تاکنون ارائه شده اند، را مقایسه نماییم. در این مطلب تلاش شده است تا از نظرات کارشناسان نرم‌افزاری و نیز آموزشی استفاده شود.

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  مقدمه

  اینکه عنوان کنیم در نگارش این مطلب بی طرفانه عمل کرده ایم هیچ فایده ای نخواهد داشت. بنابراین شما داوطلبان عزیز را به مطالعه این مطلب و مقایسه روش های انتخاب رشته دعوت می کنیم و البته 3گام نسخه دموی نرم‌افزار خود را به صورت رایگان منتشر کرده است تا کار مقایسه برای شما راحت تر باشد.

  دقت نرم‌افزار های انتخاب رشته

  در بین نرم‌افزار های انتخاب رشته، 3گام و مدرسان شریف دقت نتایج خود را اعلام کرده اند و هر دو بیش از نود درصد دقت خود را تخمین زده اند و باقی نرم‌افزارهای انتخاب رشته از درج دقت خود امتناع نموده اند.

  در 3گام جهت تخمین دقت نرم‌افزار، هر سال جامعه آماری کاملی از کاربرانی که اقدام به انتخاب رشته نموده اند در اختیار 3گام قرار می گیرد و با توجه به اطلاعات تماسی که در سیستم ثبت کرده اند، با آنها تماس گرفته می شود و قبولی آنها با نتایج انتخاب رشته آنها در دو دسته پراحتمال و منطقی مقایسه می گردد.

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد

  نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد

  پس از برگزاری کنکور کارشناسی ارشد آن چه سرنوشت داوطلبان را تعیین کرده و در گزینش نهایی تاثیر بسزایی خواهد داشت ، رتبه اکتسابی آن ها در زیرگروه های مختلف مجموعه امتحانی انتخابی می باشد که در اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد در کارنامه منتشر شده درج می شود . این رتبه که وضعیت داوطلبان را نسبت به سایر رقبا نشان می دهد ، از مقایسه تراز متقاضیان با یک دیگر به دست می آید . بر این اساس هر چه تراز اکتسابی داوطلب ، بالاتر و به تبع آن رتبه داوطلب ، پایین تر باشد ، شانس قبولی او بیش تر می باشد .

  بسیاری از متقاضیان پس از انتشار دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد به دنبال محاسبه رتبه خود بر اساس درصد دروس می باشند . هم چنین برخی داوطلبان از هم اکنون در آزمون های آزمایشی شرکت کرده و به دنبال تخمین رتبه خود بر اساس نتیجه اکتسابی در این آزمون ها هستند . نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد هیوا بر این اساس تهیه شده و به دلیل آن که با تحلیل و بررسی کارنامه های واقعی داوطلبان سال گذشته طراحی شده ، رتبه شما را با کم ترین درصد خطا تخمین می زند .

  در این نرم افزار که به صورت رایگان ارائه شده با وارد کردن گروه آزمایشی ، رشته امتحانی و درصد دروس ، رتبه تخمینی داوطلب نشان داده می شود . کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تمام تجربیات خود را برای طراحی این نرم افزارها به کار گرفته اند تا شما را در موفقیت هر چه بیش تر در آزمون کارشناسی ارشد 99 یاری نمایند .


  در حال حاضر داوطلبان رشته های زبان و ادبیات فارسی ، زبان عربی ، علوم اقتصادی ، علوم ورزشی ، الهیات و معارف اسلامی - علوم قرآن و حدیث ، الهیات و معارف اسلامی - فقه و حقوق ، علوم تربیتی ، زبان انگلیسی ، مدیریت جهانگردی ، حقوق ، روانشناسی ، حسابداری ، مددکاری اجتماعی ، مدیریت ، مشاوره ، مدیریت کسب و کار ( MBA ) و امور شهری ،زیست شناسی سلولی و مولکولی ، مهندسی برق ، مهندسی شیمی ، مهندسی صنایع ، مهندسی عمران ، مهندسی مکانیک ، مهندسی فناوری اطلاعات ( IT ) ، مهندسی کامپیوتر ، مهندسی شیمی بیوتکنولوژی و داروسازی ، علوم و مهندسی باغبانی ، علوم و مهندسی صنایع غذایی ، برنامه ریزی شهری ، منطقه ای و مدیریت شهری ، معماری ، هنرهای نمایشی و سینما ، هنرهای تصویری طراحی ، هنرهای پژوهشی و صنایع دستی و هنرهای ساخت و معماری می توانند با استفاده از این نرم افزار ، رتبه خود را تخمین بزنند .

  نکته : دقت داشته باشید در برخی رشته گرایش ها ، ضرایب دروس امتحانی تغییر کرده اما با توجه به این که محاسبه آماری ما بر اساس اطلاعات کارنامه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 97 و 98 می باشد ، این نرم افزار بر اساس ضرایب سال گذشته طراحی شده است . 

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  پس کو نرم افزار ؟

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  نمیدونم

  ندا 11 ماه قبل
  0

  خوبه

  iii 11 ماه قبل
  0

  88iu

  ناشناس 12 ماه قبل
  2

  نمیدونم

  ناشناس 12 ماه قبل
  2

  نه

  sahar 2 سال قبل
  -1

  بله

  مهدی 2 سال قبل
  -2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید