توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نرم افزار انتخاب رشته هیوا با سهمیه ایثارگران

  1 بازدید

  نرم افزار انتخاب رشته هیوا با سهمیه ایثارگران را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران

  نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران

  سامانه مشاوره تحصیلی هیوا به منظور رفاه حال داوطلبان مشمول سهمیه ایثارگران 25 و 5 درصدی ، نرم افزاری تحت عنوان نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران طراحی و آماده کرده که اساس جمع بندی این نرم افزار ، تحلیل و بررسی کارنامه های واقعی شرکت کنندگان مشمول این سهمیه در آزمون سال گذشته می باشد .

  همانطور که گفته شد سهمیه ایثارگران به دو دسته 25 درصدی و 5 درصدی تقسیم شده و داوطلبان مشمول با توجه به نوع سهمیه خود می توانند از این نرم افزار بهره مند شوند . بر این اساس همسر و فرزندان شهدا و مفقودالاثر " ، " آزادگان و همسر و فرزندان آنان " ، " جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان " در گروه سهمیه ایثارگران 25 درصدی قرار داشته و جانبازان زیر 25 درصد و همسر و فرزندان آنان " و " همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه " در گروه سهمیه ایثارگران 5 درصدی قرار دارند .

  نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران ، ابزاری کمکی برای این دست از داوطلبان در این مرحله بوده و رتبه آن ها را با کم ترین درصد خطا تخمین می زند . در این نرم افزار که به صورت رایگان ارائه شده پس از وارد کردن گروه آزمایشی امتحانی ، درصد دروس و سهمیه ایثارگران رتبه کشوری داوطلب به همراه تراز در هر زیر گروه داوطلب به همراه شانس قبولی وی در انتخاب رشته به نمایش درمی آید . 

  لازم به ذکر است نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران تنها مختص داوطلبان آزمون سال جاری نبوده و متقاضیانی که در آزمون های آزمایشی شرکت می کنند هم می توانند از این نرم افزار استفاده کرده و شانس قبولی خود را تخمین بزنند . 

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انتخاب رشته | نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری 99 - رایگان ۹۹

  انتخاب رشته | نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری 99 - رایگان ۹۹

  انتخاب رشته دقیق و اصولی یکی از برگ های برنده داوطلبان کنکور سراسری برای قبولی در رشته و دانشگاه دلخواه می باشد و برای انجام هرچه بهتر آن نیاز به اطلاعات دقیق از رتبه های قبولی است . گروه مشاوره تحصیلی هیوا برای همه داوطلبان کنکور سراسری نرم افزاری را طراحی نموده تا بتوانند با استفاده از آن انتخاب رشته کنکور سراسری خود را به خوبی انجام دهند . این نرم افزار انتخاب رشته مجازی رایگان از سه بخش قبولی بر اساس رتبه ، قبولی بر اساس رشته و دانشگاه و انتخاب رشته مجازی , و بر اساس اطلاعات کنکور های سال 98 و 97 تنظیم شده است . 

   در بخش قبولی بر اساس رتبه داوطلبان کنکور سراسری می توانند با وارد کردن رتبه خود در سهمیه ، کارنامه و رشته و دانشگاه قبولی داوطلبان کنکور سال های گذشته را که رتبه آن ها به رتبه داوطلب نزدیک می باشد مشاهده نمایند .​

   در بخش قبولی بر اساس رشته و دانشگاه داوطلبان کنکور سراسری می توانند جواب این سوال را دریافت نمایند که " با چه رتبه ای در دانشگاه و رشته دلخواهشان قبول می شوند " .

   شاید بتوان مهمترین بخش این نرم افزار انتخاب رشته رایگان را بخش انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری 99 دانست . در این بخش داوطلبان کنکور سراسری به صورت رایگان سامانه تعیین رشته کنکور سراسری را در اختیار دارند تا از آن برای چینش انتخاب های خود در انتخاب رشته کنکور سراسری 99 استفاده نمایند .

   داوطلبان سهمیه ایثارگر 5 و 25 درصدی می توانند برای انتخاب رشته از نرم افزار انتخاب رشته ایثارگران استفاده نمایند . 

  برای استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 99 هیوا ، کادرهای زیر را تکمیل کنید.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

  نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

  بعد از انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری متقاضیان تحصیل در دانشگاه آزاد در تکاپوی بررسی شانس قبولی خود در دانشگاه های آزاد هستند تا چیدمان فرم انتخاب رشته خود را بر آن اساس تکمیل کنند .

  از این رو سامانه مشاوره تحصیلی هیوا با استفاده از آخرین آمار منتشر شده از سوی دانشگاه آزاد که مربوط به سال 97 است ، نرم افزاری با عنوان نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد تهیه کرده که متقاضیان با وارد کردن اطلاعات گروه آزمایشی امتحانی ، نوع سهمیه و تراز اکتسابی در زیرگروه 1 و زیرگروه 2 و رتبه کشوری می توانند نام دانشگاه هایی را که در آن ها شانس قبولی دارند در آزمون سال 97 در سه محدوده بدبینانه ، منطقی و خوشبینانه مشاهده نمایند .

  همچنین این نرم افزار قابل استفاده برای داوطلبان تمامی سهمیه های آزاد ، ایثارگران و بسیج فعال می باشد . لازم به ذکر است اطلاعات حاصل از این نرم افزار فقط شانس قبولی را نمایش می دهد که با توجه به تراز های کسب شده توسط داوطلبان در هر کد رشته و سهمیه های موجود در هر سال قابل تغییر است .

  داوطلبان انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 می توانند به صورت رایگان از این نرم افزار استفاده کنند .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  سارا : سلام با سهمیه 25درصد ایثارگران و رتبه در منطقه 3650 منطقه 1 علوم آزمایشگاهی وارستگان مشهد آوردم ...عجیب نیست به نظرتون

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 13 روز قبل
  1

  سلام

  علی 9 ماه قبل
  1

  با رتبه ۱۳۵۵ سهمیه ۲۵ درصدی ایثارگران

  پزسکی یا دندان کجا قبول میشم چه ازاد چه سراسری

  ساجده 11 ماه قبل
  0

  سلام با رتبه 1500 سهمیه 25 درصد امکان قبولی دندان و پزشکی ازاد هس؟

  ارام 11 ماه قبل
  -1

  سلام با سهمیه ۵ درصدی ایثارگران و رتبه ۸۴۳۵وتراز ۵۷۱۵چه رشته ای قبول میشم ؟

  آیا تو رشته آموزش ابتدایی قبول میشم؟

  Masoo 11 ماه قبل
  2

  سلام ... وقت بخیر .... با رتبه ۹۸۰۰امکان قبولی دانشگاه پرستاری ازاد یا خودگردان وجود داره ؟

  لیلا 2 سال قبل
  2

  سلام با رتبه 3600سهمیه جانبازی 25 درصد امکان قبولی رشته علوم تغذیه کاشان یا یاسوج هست؟<br>علوم ومهندسی صنایع غذایی در دانشگاه صنعتی اصفهان چطور؟

  1
  لیلا 2 سال قبل

  سلام با رتبه 3600سهمیه جانبازی 25درصد احتمال قبولی رشته علوتغذیه یا سوج یا رشته علوم ومهندسی صنایع غذایی دانشگاه صنعتي اصفهان هست؟

  علی 2 سال قبل
  -1

  سلام بارتبه 6009 منطقه دوو1750درسمیه پنج درصدورتبه کشوری 13300درپردیس جه رشته ای میتونم قبول شم تجربی هستم

  3
  مجتبی 11 ماه قبل

  باتوجه به پارسال پزشکی شانستون کمه ولی پرستاری قطعا فیزیوهم شاید

  7
  سارا 2 سال قبل

  سلام با سهمیه 25درصد ایثارگران و رتبه در منطقه 3650 منطقه 1 علوم آزمایشگاهی وارستگان مشهد آوردم ...عجیب نیست به نظرتون

  برای ارسال نظر کلیک کنید