توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  1 بازدید

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  کلیه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ، از اهمیت و حساسیت مرحله انتخاب رشته ارشد به خوبی آگاه هستند . بر این اساس بسیاری از متقاضیان ، پس از برگزاری آزمون و اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد به دنبال انتخاب رشته ای متناسب با رتبه و تراز اکتسابی خود می باشند .

  کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا به منظور تسهیل در امر انتخاب رشته و افزایش آگاهی داوطلبان در این خصوص ، نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد را طراحی کرده اند . این نرم افزار بر اساس آمار واقعی داوطلبان سال گذشته تهیه  شده و راهنمای مناسبی برای متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد 99 می باشد .

  برای استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد هیوا کافی است گروه امتحانی ، رشته امتحانی و رتبه خود را وارد نموده و شانس قبولی خود را در رشته محل های مختلف در سه بازه بدبینانه ، منطقی و خوشبینانه مشاهده نمایید .

  با توجه به این که جامعه آماری شرکت کننده در آزمون و ظرفیت رشته محل ها هر ساله تغییر می یابد ، این نرم افزار به طور صد در صد قبولی شما را در رشته محل مورد نظر تضمین نخواهد کرد اما راهنمای مناسبی برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۹ می باشد که به صورت رایگان در اختیار داوطلبان قرار داده ایم .

  دانلود نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد هیوا

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  مقالات مفید انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98

  به داوطلبان توصیه می کنیم قبل از دانلود نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد هیوا به مطالعه مقالات زیر پرداخته و با آگاهی بیش تری این مرحله را پشت سر گذارند .

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 

  زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸

  سایت انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸

  هزینه انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸

  نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98

  ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98

  تمدید مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98

  هم چنین متقاضیان می توانند از تجربیات کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا استفاده کرده و از خدمات سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا بهره مند شوند ، همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد آزمون کارشناسی ارشد عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد شوید .

  نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد 99 - اپلیکیشن انتخاب رشته ارشد

  نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد 99

  نرم افزار و اپلیکیشن رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد 99 موسسه 3گام، یک اپلیکیشن و نرم افزار اندرویدی است که به عنوان یک راهنما برای انتخاب رشته ارشد شما در سال 99 عمل می کند. نرم افزار اندرویدی راهنمای انتخاب رشته به رایگان از بازار و گوگل پلی قابل دانلود است و یک راهنمای جامع و کاربردی است تا با فرآیند انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99آشنا شوید. تمام هدف نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته این است که به شما اطلاعات دقیق درباره رشته ها، گرایش ها، رتبه ها و کارنامه ها و بازار کار رشته ها و گرایشهای کارشناسی ارشد بدهد. در واقع ما یک نرم افزار رایگان محتوایی راهنمای انتخاب رشته را در 3گام تولید کرده ایم تا شما بتوانید به راحتی درباره ابعاد مختلف انتخاب رشته کارشناسی ارشد اطلاعات کسب کنید. نحوه انتخاب رشته ارشد را یاد بگیرید و درنهایت با دانشی که به دست آورده اید، درباره انتخاب رشته خود تصمیم بگیرید. 

  نرم افزار و اپلیکیشن رایگان و محتوا محور راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 موسسه 3گام، مکملی است برای سامانه و نرم افزار انتخاب رشته ارشد به آدرس final.3gaam.comکه کار انتخاب رشته شما بعد از اعلام نتایج کارشناسی ارشد انجام می دهد. بنابراین نرم افزار و اپلیکیشن رایگان "راهنمای  انتخاب رشته ارشد" هیچ انتخاب رشته مجازی و نرم افزاری رابرای شما انجام نمی دهد و یک اپلیکیشن محتوا محور در زمینه انتخاب رشته ارشد است تا شما اطلاعات مناسب را برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد به دست آورید.

  در نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته که با عنوان "راهنمای ارشد" در بازار و گوگل پلی ارائه شده است؛ شما بخش های زیر را خواهید داشت:

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  1- نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد 99 - معرفی کلی نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  در نرم افزار رایگان اندرویدی انتخاب رشته ارشد 99 موسسه 3گام، شما در ابتدا رشته خود را انتخاب می کنید. پس از انتخاب رشته ارشد خود، لیست گرایش های موجود در مقطع کارشناسی ارشد آن رشته برای شما نمایش داده می شود. لیست گرایش ها دقیقا براساس دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سازمان سنجش است. سپس می توانید گرایش مورد علاقه خود برای کنکور ارشد و یا هر گرایشی را که می خواهید درباره اطلاعات کسب کنید را انتخاب کنید. پس از انتخاب رشته ارشد و سپس انتخاب گرایش رشته مورد نظرخود، اولین گزینه نرم افزار و اپلیکیشن رایگان راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد، "معرفی کلی" است که شما در این بخش با مطالب زیر مواجه می شوید:

  الف) نرم افزار راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 - معرفی کلی گرایش و هدف از این گرایش در انتخاب رشته ارشد

  در این بخش از نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد 99، ما می خواهیم تا شما با هدف کلی گرایش و دلیل ایجاد آن گرایش در کارشناسی ارشد آشنا شوید و پس از آشنایی با کلیت گرایش برای مقطع ارشد، دروسی را که به صورت جبرانی، اختصاصی، اجباری و اختیاری بگذرانید را به صورت تفکیک شده به شما معرفی می کنیم. هدف از این کار این است تا شما با دروس و ضرایب کارشناسی ارشد گرایش پس از قبولی در انتخاب رشته کارشناسی ارشد آشنا بشوید.

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  ب) نرم افزار راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99  - بازار کار گرایش و نقش آن در انتخاب رشته ارشد

  درنرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشدما سعی کرده ایم تا بازار کار هر گرایش را به صورت جداگانه برای شما تحلیل کنیم. هدف ما از این کار، این است که شما بدانید که بعد از انتخاب رشته ارشد و قبولی در کنکور ارشد، شما در انتخاب رشته ارشد خود، گرایش هایی را انتخاب کنید که بازار کار خوبی داشته باشند.

  ج) نرم افزار راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 ظرفیت پذیرش دفترچه انتخاب رشته ارشد سازمان سنجش

  در نرم افزار رایگان و محتوا محور راهنمای انتخاب رشته ارشد 99، ما تلاش کرده ایم تا دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سازمان سنجش را تحلیل کنیم و یک سری اطلاعات آماری را به شما ارائه دهیم. اینکه در هر گرایش در سال گذشته ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته ها و گرایشهای مختلف د دوره های مختلف روزانه، نوبت دوم و ... چند نفر بوده است را ما به شما می دهیم تا بدانید که کدام گرایشها در انتخاب رشته کارشناسی ارشد کم پذیرش و کدام گرایشها، بیشترین پذیرش را دارند. این اطلاعات باعث می شود تا بتوانید نحوه انتخاب رشته ارشد را به درستی درک کنید. در واقع شما با این اطلاعات از محبوبیت و حتی میزان رشد گرایش های کارشناسی ارشد و همچنین مقدار اشباع شدگی گرایش، اطلاعات کسب می کنید. 

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  د) نرم افزار راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99  - کارنامه های کنکور ارشد برای تخمین رتبه ارشد قبل از اعلام نتایج کارشناسی ارشد

  در نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد 99 موسسه 3گام، ما تعدادی از کارنامه های آزمون ارشد سال گذشته را برای شما قرار داده ایم که به شما می گوید که هر رتبه ای چه درصدها و ترازی را در آزمون کارشناسی ارشد سال 98 به دست آورده است. در واقع اطلاعات بسیار زیادی از کارنامه های کارشناسی ارشد سال گذشته در اختیار موسسه 3گام است که حاصل جمع اوری از دواطلبان خود مجموعه 3گام است که تعداد این کارنامه ها بسیار زیاد است و هدف ما این است که از بین این کارنامه ها، تعدادی کارنامه کنکور کارشناسی ارشد را به شما ارائه دهیم تا ببینید که اوضاع قبل ازانتخاب رشته ارشد و اعلام نتایج کارشناسی ارشد به چه نحو بوده است. جذابیت این بخش در این است که مستقیم به ربات تخمین رتبه کارشناسی ارشدمی توانید متصل شوید و با وارد کردن درصدها و معدل خود، رتبه تخمینی شما براساس سال گذشته به شما داده می شود. در نهایت از آنجایی که انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 99، به نتایج و کارنامه نهایی شما بستگی دارد و همه چیز توسط این رتبه تعیین می شود، شما استرس رتبه را دارید و در نتیچه این ربات تا حدی می تواند در تخمین رتبه احتمالی شما به شما کمک شایانی بکند.

  ه) نرم افزار راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99  - رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد در سال گذشته

  نرم افزار و اپلیکیشن اندرویدی رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد 99، یک بخش بسیار ارزشمند دارد که به رایگان ان را در اختیار شما می گذارد و آن برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد در سال گذشته است. جالب اینجاست که برخی از وب سایت ها، این مورد را نرم افزار انتخاب رشته به حساب می آورند، در حالی که کار نرم افزار انتخاب رشته ارشد، این است که شما رتبه تان را به آن بدهید و به شما بگوید دقیقا کجاها شانس قبولی دارید و کجاها شانس قبولی ندارید. این کار را ما در سامانه و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد خود به آدرس final.3gaam.com انجام می دهیم که دقیق ترین، صحیح ترین و نام آشناترین نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد طی 4 سال اخیر است. در اپلیکیشن اندرویدی راهنمای نحوه انتخاب رشته ارشد، به شما برخی از رتبه ها و قبولیها را به صورت جدولی ساده نمایش می دهیم تا اطلاعاتی ار قبولی ها داشته باشید ولیکن کار اصلی انتخاب رشته مجازی و نرم افزاری انتخاب رشته شما در نرم افزار و سامانه اصلی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 99 به آدرس final.3gaam.comانجام می شود. 

  هدف ما از ارائه رایگان رتبه ها و محل قبولی در نرم افزار و اپلیکیشن اندرویدی راهنمای انتخاب رشته ارشد 99 این است که شما بدانید که 3گام یکی از مراکز مشاوره تحصلی برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد می باشد که عملاً تبدیل به بزرگرتین و معتبرترین مرکز برای انتخاب رشته ارشد شده است.

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  صفحه مربوط به برخی از رتبه ها ومحل قبولی انتخاب رشته کارشناسی ارشد در سال گذشته در نرم افزار و اپلیکیشن رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد 98

  و) نرم افزار راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99  - سایر بخشهای نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99

  از دیگر بخشهای موجود در نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد که برای دادن اطلاعات درباره نحوه صحیح انتخاب رشته ارشد به شما ارائه شده است و از بازار و گوگل پلی قابل دانلود است، می توان به لینک دسترسی به نرم افزار اصلی و هوشمند انتخاب رشته مجازی و انلاین انتخاب رشته کارشناسی ارشد منطبق با کد رشته های دفترچه ارشد سازمان سنجش، توضیحات درباره نرم ازار انتخاب رشته ارشد موسسه 3گام و همینطور دسترسی به لینک های ارزشمند موجود در سایت 3گام، اشاره کرد.

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  این لینکها را در اینجا نیز می توانید مشاهده کنید:

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 : انتخاب رشته سراسری و آزاد

  مراحل و شانس قبولی و تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  بزرگترین اشتباهات در انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  انتخاب رشته مطمئن در کارشناسی ارشد

  در انتخاب رشته علاقه مهم است یا بازار کار؟!

  دسته بندی داوطلبان در انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد- قسمت اول

  دسته بندی داوطلبان در انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد- قسمت دوم

  اهمیت اولویت بندی انتخاب رشته بر اساس علاقه

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد: انتخاب در انتخاب

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد: من هیچ انتخابی ندارم

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد: رشته به رشته، مو به مو

  انتخاب رشته یا انتخاب سبک زندگی

  خیلی دور، خیلی نزدیک در انتخاب رشته کارشناسی ارشد!

  انتخاب رشته بکنم یا نکنم؟

  دانلود دفترچه سراسری و دانشگاه آزاد انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  مبنای محاسبه شانس قبولی در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

  مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید