توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نعمت هایی را که خداوند متعال به شما داده به خاطربیاورید

  1 بازدید

  نعمت هایی را که خداوند متعال به شما داده به خاطربیاورید را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  نعمت هایی که خداوند متعال به شما داده به خاطر بیاورید سپس در قالب دعا با ذکر این نعمت ها از خداوند تشکر کنید و بگویید برای قدردانی و طاعت از او تصمیم می گیرید چه کارهایی انجام دهید صفحه 7 مطالعات اجتماعی هفتم

  جواب فعالیت صفحه ۷ کتاب مطالعات اجتماعی پایه هفتم نعمت هایی که خداوند متعال به شما داده به خاطر بیاورید سپس در قالب دعا با ذکر این نعمت ها از خداوند تشکر کنید و بگویید برای قدردانی و طاعت از او تصمیم می گیرید چه کارهایی انجام دهید از سایت نکس لود دریافت کنید.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمی دونم کاش بچه ها جوابو بفرستن.

  نازنین زهرا : نعمت هایی که خداوند متعال به شما داده به خاطر بیاورید سپس درقالب دعا با ذکر این نعمت ها از خداوند تشکر کنید و بگویید برای قدردانی و اطاعت از او تصمیمم می گیرید چ کارهایی انجام دهید.

  عسل : نعمت ها مانند پدرومادر ،بدن سالم،خانواده،خوراک و پوشاک،استعدادو توانایی و…… نتیجه بعد از همفکری بادوستان شکرگزاری از خداوند بزرگ و وتعال و قدر انها را دانسن یعنی احترام به خود و خانواده وانهارا هدر ندادن.

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  پوچ 4 روز قبل
  1

  .

  Mahsa 5 روز قبل
  0

  نعمت پدر و مادر، زندگی سالم، بدن سالم و سلامتی، خوراک و پوشاک، آب و هوای پاک و برای قدردانی از این نعمت ها باید به پدر و مادر احترام بگذاریم، ورزش کنیم، خداراشکر کنیم و نماز بخوانیم، محیط زندگی خود و بقیه را آلوده نکنیم.

  Rozit 11 ماه قبل
  2

  خدایا سپاسگزارم بخاطر امواج صوت نورو تلفن که خلق کردی چون براحتی می توانیم با عزیزانمان و یا افراد دیگر در نقاط مختلف دنیا ارتباط برقرار کنیم خدایا شکرتخدایا سپاسگزارم بخاطر نیروی جاذبه که خلق کردی خدایا شکرت شکرت شکرتخدایا سپاسگزارم بخاطر قوانین ثابت طبیعت که خلق کردیخدایا سپاسگزارم بابت کبد قوی و کارامدمخدایا سپاسگزارم بخاطر اقیانوس ها،دریاها و دریاچه ها و رودخانه ها که خلق کردی خدایا شکرت شکرت شکرتخدایا سپاسگزارم بخاطر سیستم گوارش که در زندگی ام به من عطا کرده ای خدایا سپاسگزارم بابت دهانی که به من عطا کردی چون با کمک این عضو می توانم صحبت کنم و غذا بخورم خدایا شکرت شکرت شکرتخدایا سپاسگزارم بخاطر آفرینش ماه و خورشیدخدای مهربونم بخاطر درختان و گیاهان که در سراسر کره زمین خلق کرده ای بی نهایت سپاسگزارمخدایا سپاسگزارم بخاطر چشمهای سالمی که دارم چون که میتونم باهاشون قشنگیهای زندگی را ببینمخدایا سپاسگزارم بابت دستهای سالمی که دارم خدایا سپاسگزارم بخاطر گوش های سالمی که دارم چون میتونم صداهای زیبا را بشنوم خدایا شکرت شکرت شکرت

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید