توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نقاشی پدافند غیر عامل کودکانه

  1 بازدید

  نقاشی پدافند غیر عامل کودکانه را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  ایستگاه نقاشی با موضوع پدافند غیرعامل - کانون

  ایستگاه نقاشی با موضوع پدافند غیرعامل - کانون

  در این ویژه‌برنامه که با حضور بیش از ۸۰ نفر از دختران و پسران کودک برگزار شد، پویانمایی(دیو آب)، ساخته‌ی زهرا محیطی به نمایش درآمد.

  در ادامه، مربی مسئول مرکز با استفاده از کتاب پدافند غیرعامل، به معرفی این ایام پرداخت و روش‌های استتار، پنهان کردن، پخش کردن و فریب را برای شرکت‌کنندگان تشریح کرد. سپس بچه‌ها در ایستگاه نقاشی باراهنمایی مربیان مرکز، اقدام به ترسیم نقاشی‌های خود با موضوع پدافند غیرعامل پرداختند که در پایان از برگزیدگان با هدایای ویژه تقدیر شد.

  منبع مطلب : www.kanoonnews.ir

  مدیر محترم سایت www.kanoonnews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جشنواره نقاشی با موضوع پدافند غیر عامل در سازمان آتش نشانی رشت برگزار شد

  125رشت_  به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، صبح امروز 14 آبان 97 جشنواره نقاشی با موضوع پدافند غیر عامل با حضور 118 کودک رده سنی 7 تا 10 سال از مهدکودک های همیشه بهار ، مهدکودک گلواره نوین ، مهدگلچهره، مهد آفتاب هشتم، فردای روشن و نیایش  بهمراه 32 مربی آموزشی با اجرا و آموزش عمو شهرام آتش نشان در سالن همایش ساختمان مرکزی سازمان آتش نشانی و ایستگاه 5 آتش نشانی رشت واقع در بلوار شهید بهشتی، میدان رازی برگزار شد.

  همین گزارش حاکی است: پدافند غیرعامل به منظور کاهش آسیب ها، خسارات و تلفات مالی و جانی در زمان بروز حادثه انجام می شود که دارای اهمیت بسیاری است.

  گفتنی است: هدف از آشنایی مخاطبان کودک با پدافند غیر عامل در حقیقت آشنایی با نام پدافند و هفته مربوطه،  اقدام‌ها و فعالیت‌های غیرمسلحانه‌ جهت افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب‌پذیری در برابر تهدیدات دشمن با زبانی کودکانه با بهره گیری از وسایل کمک آموزشی و عروسک گردانی توسط شهرام محمدی آتش نشان شهر باران برگزار گردید.

  شایان ذکر است: در پایان، این جشنواره با نقاشی های کودکان در محوطه ایستگاه 5 آتش نشانی پایان گـرفت.

  منبع مطلب : www.125rasht.ir

  مدیر محترم سایت www.125rasht.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مسابقات نقاشی دبستانی‌ها با موضوع پدافند غیرعامل در گچساران برگزار شد

  مسابقات نقاشی دبستانی‌ها با موضوع پدافند غیرعامل در گچساران برگزار شد

  به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، ظهر امروز مسابقه نقاشی دانش‌آموزان دبستانی با موضوع پدافند غیرعامل به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری آموزش و پرورش این شهرستان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در مرکز شهر برگزار شد.

  وی با ذکر مثال و مسئله جهت تفهیم معنای پدافند غیرعامل برای دانش‌آموزان، افزود: انجام عملی از قبل جهت جلوگیری از یک بحران و واقعه که کم‌ترین خطر جانی و مالی را داشته باشد، پدافند غیرعامل می‌گویند.

  رئیس آموزش و پرورش گچساران با تاکید بر اطلاع‌رسانی جهت داشتن آمادگی در برابر بلایای طبیعی در راستای  کاهش خطرات جانی و مالی، بیان کرد: پدافند غیرعامل یعنی نوعی پنهان کردن چیزهای مهم در برابر وقوع بحران و حملات دشمن که خداوند عالم هم‌رنگ شدن را اولین‌بار در طبیعت به ودیعه گذاشت تا انسان‌ها در زندگی خود در برابر بلایا از آن الگو بگیرند.

  پورالحسینی با ذکر مثالی مبنی‌بر اینکه شما دانش‌آموزان با رمز گذاشتن برای کیف خود از استفاده دیگران جلوگیری می‌کنید، به  تببین مفهوم پدافند غیرعامل برای دانش‌آموزان پرداخت و گفت:  دانش‌آموزان باید به توصیه‌های والدین خود در زمینه خطرات گاز، برق و... توجه کنند.

  انتهای پیام/82022/ذ30

  منبع مطلب : www.farsnews.ir

  مدیر محترم سایت www.farsnews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید