توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نوجوانی زیباست چه کنیم تا زیباتر شود

  1 بازدید

  نوجوانی زیباست چه کنیم تا زیباتر شود را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  ωєℓcσм - نوجوانی زیباست چه کنیم آن را زیباتر سازیم؟

  آری نوجــوانی زیباست ، به زیبایی مـاه ، به لطافت گل ، به طراوت بــاران .

  نوجوانی برای همه زیبــاست ؛ بهتر است بگوییم زیبا خواهد شد اگر زیبایی آن را بپذیریم و پرورشش دهیم مانند بذر گیاه ، با آب صداقــت ، با نور مهــربانی و با خاک ایمــان و اعتقــاد پرورشش دهیم .

  که حتی در زمان بزرگــسالی هم از آن بهره ببریم و به آن افتخـــار بورزیمو هیچ گاه افسوس مخوریم و مگوییم کاش زمان برمی گشت .

  اما زمان این کلمه پر رمــــــــز و راز رازیست برای نوجوانی رازی که مانند گذشت ابرها ، مانند پر زدن پروانه ها ، مانند روییدن سبزه ها تنها یک لحظه است می آید و سریع می رود ؛ اما کسانی هستند که این لحظه را برای خویش عمری با لذت و سرزندگی کنند ؛ عمری مانند طلوع دوباره ی خورشید ، طلوعی زیبا ، طلوعی که هیچ گاه نمی گویند غروب کرد...

  پس به امید طلوعی بدون غروب بیایید جاودانه شویم و نوجوانی خود را زیبا نقاشی کنیم ؛ با رنگ هایی از صداقت ، مهربانی ، گذشت و فداکاری ، شور و اشتیاق و سپس آنان را با قلموی اعتقاد بر بوم ایمان نقش زنیم و تصویری از آینده خود را با توکل بر خالــــق هستی بسازیم و از آن کمال استفاده را ببریم .

  به امید طلوعی بدون غروب بیایید سرزمین نوجوانی خود را با بهترین بـــذر ها پرورش دهیم و از آنها درختانی پر بار بسازیم تا علاوه بر خودمان دیگران هم از آن بهره ببرند چرا که امام علــــی علیــه الســـلام نیز می فرماید : ((دل نوجــوان مانند زمین آماده است که هر بذری در آن افشانده شود می پذیرد.))

  منبع مطلب : behesht-danesh.mihanblog.com

  مدیر محترم سایت behesht-danesh.mihanblog.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا نوجوانی زیباست چه کنیم تا زیباتر شود صفحه 40 فارسی هفتم

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  aydin : خیلی خوبه

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  الینا 16 روز قبل
  2

  اری تو جوانی زیباست ،مانند ماه ،مانند گل سرخ

  N 18 روز قبل
  2

  عالی

  امیر کفتر باز 18 روز قبل
  1

  کبوتر طوقی سیاه یکی از بهترین و کمیاب ترین کبوتر های کشور ما یعنی ایران و بهترین و گران ترین کبوتر و طوق آبی است که خیلی کم است و همین طور طوق الماسی که این کبوتر خوب و قیمتی برای هوا کردن و جوجه کرفتن عالی است

  ناشناس 29 روز قبل
  3

  اآ

  هلما 1 ماه قبل
  1

  چیزی که نیست 🤨🤨

  aydin 1 ماه قبل
  7

  خیلی خوبه

  1
  aydin 1 ماه قبل

  اره راس میگی

  ناشناس 7 ماه قبل
  2

  خوب بود

  برای ارسال نظر کلیک کنید