توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  همسان سازی حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی کی واریز میشود

  1 بازدید

  همسان سازی حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی کی واریز میشود را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  خبر خوش به بازنشستگان | پرداخت حقوق همراه با همسان‌سازی طی چند روز آینده

  خبر خوش به بازنشستگان | پرداخت حقوق همراه با همسان‌سازی طی چند روز آینده

  به گزارش همشهری انلاین به نقل از مهر، علی اصغر بیات در خصوص پرداخت حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی همراه با اجرای قانون همسان سازی گفت: به مناسبت ایام فرخنده و عید غدیر خم تمامی اقدامات لازم برای پرداخت حقوق بازنشستگان همراه با همسان سازی انجام شد.

  وی افزود: مصوبه هیئت امنا را گرفته و بخشنامه ابلاغ و احکام نیز صادر شده است.

  رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی تاکید کرد: بر همین اساس بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی حقوق مردادماه خود را همراه با همسان سازی دریافت خواهند کرد.

  به گفته وی، زمان پرداخت مستمری‌ها نیز همانند ماه ماه قبل و براساس حروف الفبا از چند روز آینده آغاز می‌شود.

  بیات ضمن تشکر از اقدامات وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: ما در کانون عالی بازنشستگان و همچنین مدیران زیر مجموعه تأمین اجتماعی طی ۲۴ ساعت گذشته تلاش زیادی انجام دادیم تا خبر پرداخت حقوق همراه با همسان سازی به عنوان عیدی در روز عید غدیر به بازنشستگان داده شود.

  زمان اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان مشخص شد

  زمان اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان مشخص شد

  محمد باقر نوبخت در حاشیه جلسه صبح چهارشنبه هیات وزیران در جمع خبرنگاران، گفت: در جلسه امروز هیات وزیران دوباره آقای رئیس‌جمهوری بر لزوم اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان عزیز با شاغلین تاکید کردند و ان شاءالله از ابتدای مهر این همسان‌سازی اجرایی خواهد شد.

  وی با بیان اینکه همسان‌سازی حقوق‌ها بر اساس جدولی که تهیه شده انجام می‌شود، اظهار کرد: با توجه به اینکه تعدادی از شخصیت‌های با تجربه بازنشسته می‌توانستند در این زمینه به ما کمک فکری بدهند از آنها به عنوان مشاوره و همفکری دعوت کرد.

  رئیس سازمان برنامه و بودجه، خاطر نشان کرد: ان‌شاءالله از اول مهر ماه اصلاح احکام را اجرایی خواهیم کرد بنابرای همسان‌سازی در حد ۹۰ درصد حقوق شاغلین برای بازنشستگان انجام خواهد شد. بنابراین این ماه‌های مرداد و شهریور روزهای سختی برای سازمان برنامه و بودجه خواهد بود تا بتوانند اعتبارات لازم برای همسان‌سازی حقوق شاغلین و بازنشستگان را تامین کند.

  نوبخت تاکید کرد: با اجرای طرح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و شاغلین از ابتدای مهر ماه در پایان این ماه افزایش حقوق بازنشستگان با افتخار اعمال خواهد شد چرا که ما بازنشستگان را انسان‌های شریفی می‌دانیم که جوانی و سلامت خود را برای خدمت به مردم و کشور عرضه کردند و امروز ما باید پاداش احسان بازنشستگان عزیز را با احسان بدهیم.

  وی افزود: همچنین از فاصله ماه جاری تا ماه آتی اقدام دیگری از سوی سازمان برنامه و بودجه باید انجام شود به گونه‌ای که پیش از فرا رسیدن مهرماه پاداش بازنشستگی همه افرادی که در سال ۹۸ بازنشسته شدند و ما نتوانستیم پاداش آنها را پرداخت کنیم، پرداخت نماییم. در این فاصله اقدام دیگری برای آنچه که به عنوان مطالبات ایثارگران و به ویژه کادر درمانی و پرستاران گرانقدر مطرح است را باید نهایی کنیم و بر خود فرض می‌دانیم که در این زمینه نیز اقداماتی انجام دهیم.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 23 روز قبل
  0

  همسان سازی ۱ امسال کی پرداخت میشود۴۰۰ هنوز پرداخت نشده

  ناشناش 1 ماه قبل
  0

  همسان سازی چی شد

  حسن 2 ماه قبل
  0

  همسان سازی حقوق بازنشستگان ب کجا رسید ۴ ماه از سال گدشت

  حسن 2 ماه قبل
  0

  همسان سازی حقوق بازنشستگان ب کجا رسید ۴ ماه از سال گدشت

  حسن 2 ماه قبل
  0

  همسان سازی حقوق بازنشستگان ب کجا رسید ۴ ماه از سال گدشت

  ناشناس 6 ماه قبل
  1

  ۸همسان سازیازکی اجرایی میشود

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید