توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  واریز مبلغ ۵۰۰ هزار تومان علی الحساب به تمامی مردم ایران

  1 بازدید

  واریز مبلغ ۵۰۰ هزار تومان علی الحساب به تمامی مردم ایران را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  Magiran | روزنامه جام جم (1389/07/27): یارانه نقدی؛ علی الحساب 81 هزار تومان

  به گزارش «جام جم»، بهروز مرادی گفت: مبلغ 81 هزار تومان به ازای هر فرد از روز سه شنبه (امروز) در 3 استان خراسان شمالی، رضوی و جنوبی به حساب خانوارها واریز می شود ولی هنوز مشخص نیست که این مبلغ برای چه مدتی است. به گفته مرادی مشخص نیست این مبلغ مربوط به یک ماه، 2 ماه، 3 ماه و یا 4 ماه است، اما در زمان مقتضی، تناسب مبلغ و ماه به اطلاع مردم می رسد. وی در پاسخ این سوال که قرار بود مناطق محروم، مبلغ بیشتری از یارانه دریافت کنند، گفت: فعلامبلغ علی الحساب برای همه استان ها یکسان است، اما در ادامه خانوارهای زیر پوشش نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد، بهزیستی و بخشی از مناطق محروم، مبلغ بیشتری دریافت خواهند کرد. مرادی درباره اولویت بندی اعلام نام استان ها گفت: به میمنت سالروز ولادت امام هشتم(ع)، استان های خراسان شمالی، جنوبی و رضوی در اولویت قرار گرفتند و بقیه استان ها نیز یک روز قبل از واریز مبلغ، اعلام می شود.

  وی تاکید کرد: با هماهنگی با شبکه بانکی تا پایان هفته آینده، مبلغ علی الحساب یارانه ها به حساب سرپرستان خانوارها در همه استان های کشور واریز خواهد شد. مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه ها در پاسخ به این سوال که قبلااعلام شده بود، در مرحله نخست، یارانه ها در 9 استان واریز می شود، گفت: هیچ مرجع رسمی این مطلب را نگفته بود، ضمن این که واریزی علی الحساب به ترتیب ثبت نام ها نیست.

  وی درباره زمان آزادسازی قیمت ها گفت: اصطلاح آزادسازی قیمت ها صحیح نیست، بلکه قیمت ها هدفمند یا اصلاح می شود و این مباحث در مجموعه دولت با مدیریت رئیس جمهور، به صورت جدی در حال پیگیری است. مرادی با اشاره به این که زمان دقیق اصلاح قیمت ها مشخص نیست، افزود: در پی پنهان کردن مطلبی از مردم نیستیم و اعلام نشدن زمان اجرای طرح یا رقم دقیق یارانه ها، براساس منطق اقتصادی است و در زمان لزوم همه کشور از جزئیات مطلع می شوند. وی خاطرنشان کرد: بالای 98 درصد از خانوارهایی که متقاضی دریافت یارانه بودند، حساب های آنها از سوی سیستم بانکی تایید شده است و هیچ مشکلی برای واریز یارانه ها به حساب این خانوارها وجود ندارد و آن دسته از خانوارهایی که موفق نشدند شماره حساب جدید اعلام کنند و در زمان ورود اطلاعات حساب خود به سیستم با مشکل روبه رو شدند، در این هفته به سایت www.refahi.ir مراجعه و حساب بانکی خود را ثبت کنند.

  وی افزود: 14 درصد از کسانی که فرم اطلاعات خانوار خود را پر کرده اند متقاضی دریافت یارانه نبودند و کد انصرافی خود را برای دریافت نکردن یارانه اعلام کرده اند.

  رئیس سازمان هدفمندسازی یارانه ها در حالی از دوره زمانی مبلغ یارانه اظهار بی اطلاعی می کند که معاون پارلمانی رئیس جمهور اوایل ماه جاری گفته بود: حساب های مردم برای واریز یارانه نقدی هر دو ماه یک بار شارژ می شود.

  به این ترتیب چنانچه مبلغ واریزی دو ماهه باشد، می توان نتیجه گرفت که قرار است ماهانه به هر نفر 40 هزار و 500 تومان یارانه نقدی پرداخت شود. مرادی اظهار کرد: واریز تمام مبالغ در سراسر کشور در این مرحله به طور یکسان است و این مبالغ تا زمان اجرای قانون و آزادسازی قیمت ها قابل برداشت نیست، ولی پس از آزادسازی قیمت ها خانوارها می توانند مبالغ واریزی را از حساب خود برداشت کنند.

  براساس این گزارش چنانچه فرض روال پرداخت 2 ماهه صحیح باشد، در مدت 6 ماه سال جاری دولت باید برای 60 میلیون نفری که متقاضی دریافت یارانه نقدی هستند، مجموعا 14 هزار و 200 میلیارد تومان یارانه نقدی واریز کند. این در حالی است که مطابق قانون هدفمندسازی یارانه ها دولت در سال نخست اجرای قانون حداکثر می تواند 10 هزار میلیارد تومان از محل آزادسازی قیمت حامل های انرژی درآمد کسب کند که از این میزان فقط 50 درصد آن یعنی 10 هزار میلیارد تومان به صورت نقدی قابل پرداخت به مردم است. به عبارت دیگر دولت در 6 ماه باقیمانده سال 4 هزار و 200 میلیارد تومان بیشتر از مقدار مجاز یارانه نقدی خواهد پرداخت.

  قانون همچنین مقرر کرده است که 20 درصد معادل 4 هزار میلیارد تومان از درآمد آزادسازی قیمت ها در اختیار دولت برای جبران هزینه های بودجه ای و 30 درصد معادل 6 هزار میلیارد تومان نیز برای حمایت از صنایع تولیدی در برابر افزایش قیمت حامل های انرژی هزینه شود. به این ترتیب به نظر می رسد دولت از سهم 4 هزار میلیارد تومانی خود در این ماجرا صرف نظر کرده و می خواهد تمام آن را به حساب مردم واریز کند که با توجه به اتکای بودجه ای دولت به این رقم مشخص نیست این کسری 4 هزار میلیارد تومانی از چه محلی جبران خواهد شد. در عین حال با توجه به صراحت قانون در اختصاص صرفا 50 درصد درآمد حاصل از افزایش قیمت ها به یارانه نقدی و نه بیشتر، مشخص نیست که این اقدام دولت به لحاظ قانونی چه جایگاهی خواهد داشت.

  در همین حال وزیر امور اقتصادی و دارایی که در همایش اجرای قانون اصل 44 شرکت کرده بود، حاضر نشد درباره این موضوع اظهارنظر کند.

  شمس الدین حسینی در پاسخ به پرسشی مبنی بر واریز یارانه نقدی 81 هزار تومانی به صورت علی الحساب از امروز به حساب سرپرست خانوار، این خبر را نه تایید و نه تکذیب کرد، اما گفت: این موضوع را از محمدرضا فرزین، سخنگوی کارگروه تحول اقتصادی دولت بپرسید.

  در همین حال سخنگوی کارگروه طرح تحول اقتصادی دولت ازپرداخت اعتبار انرژی به کشاورزان برای جلوگیری از افزایش قیمت کالاهای اساسی به ویژه گوشت، شیر و تخم مرغ خبر داد.

  محمدرضا فرزین در حاشیه نشست کارگروه تحول اقتصادی در حوزه کشاورزی در مصاحبه با واحد مرکزی خبر گفت: محور بسته حمایتی دولت از بخش کشاورزی، تخصیص و پرداخت اعتبار انرژی به همه واحدهای این بخش اعم از مرغداری ها، گاوداری ها، چاه های آب و ماشین آلات کشاورزی است.

  وی افزود: حمایت از کشاورزی حفاظتی از محور دیگر بسته حمایتی دولت از کشاورزان است و منابع خوبی برای این بخش در نظر گرفته ایم.

  فرزین گفت: طرح های بسیاری در این بسته تدوین شده است تا همزمان با اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها هم بتوان مصرف انرژی را در بخش کشاورزی بهینه کرد و هم از افزایش احتمالی قیمت ها به ویژه قیمت کالاهای اساسی که در سبد غذایی مردم قرار دارد، جلوگیری کرد.

  وی افزود: گوشت، شیر و تخم مرغ، بخشی از کالاهای اساسی است که با اجرای بسته حمایتی دولت در بخش کشاورزی می توان از افزایش قیمت آن جلوگیری و روال تولید آن را مطلوب تر کرد.

  منبع مطلب : www.magiran.com

  مدیر محترم سایت www.magiran.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  حسن روحانی: یارانه 250 هزار تومان می شود!!

  آیا دولت برنامه‌ای برای افزایش یارانه ۲۵۰ هزار تومانی دارد؟

  به گزارش سرویس گیشه جام نیوز، آنچه رئیس‌جمهور در سخنرانی‌های خود بیان می‌کند، پرداخت به ازای هر نفر ۲۵۰ هزار تومان است و اگر چنین اتفاقی بیفتد و ۷۵ میلیون نفر دریافت‌کننده این مبلغ باشند جمع آن عددی حدود ۲۲۵ هزار میلیارد تومان خواهد بود. از آنجا که دست کم ۲۰ درصد از کل درآمد هدفمندی باید به بخش تولید اختصاص یابد، برای تخصیص یارانه نقدی ۲۵۰ هزار تومانی به ایرانی، رقم کل درآمدی دولت در هدفمندی یارانه‌ها باید حدود ۲۸۰ هزار میلیارد تومان باشد.

  این در حالی است که دولت در لایحه پیشنهادی خود درآمد هدفمندی یارانه‌ها را ۱۲۰ هزار میلیارد تومان پیشنهاد کرده است که ۶۰ درصد کمتر از رقمی است که برای اختصاص یارانه ۲۵۰ هزار تومانی، لازم است.

  مشرق نوشت: طبق قانون باید حداقل ۲۰ درصد از رقم هدفمندی صرف کمک به بخش تولید شود و دولت فقط مجاز است ۸۰ درصد آن را صرف پرداخت یارانه نقدی کند. بنابراین از رقم پیشنهادی ۱۲۰ هزار تومانی دولت، فقط ۹۶ هزار میلیارد تومان آن سهم یارانه نقدی خانوارها است. تقسیم این رقم بر ۷۵ میلیون ایرانی نشان می‌دهد برنامه پیشنهادی دولت افزایش یارانه نقدی به حدود ۱۰۵ هزار تومان بوده است.

  با توجه به این حقیقت، اصرار رئیس‌جمهور بر برنامه دولت برای پرداخت یارانه نقدی ۲۵۰ هزار تومانی، تامل‌برانگیز است.

  البته کمیسیون تلفیق مجلس با همین پیشنهاد ۱۲۰ هزار میلیاردی دولت به علت آن که نیازمند ۴٫۵ برابر شدن قیمت حامل‌های انرژی است، مخالفت کرد و آن را به ۵۰ هزار میلیارد تومان کاهش داد.

  اما سوال مهم این است که وقتی دولت عملا در لایحه بودجه طرح و برنامه‌ای برای افزایش یارانه نقدی به ۲۵۰ هزار تومان مطرح نکرده بود، احمدی‌نژاد چرا از برنامه دولت در این باره سخن می‌گوید؟

  این تناقض، شعاری و تبلیغی بودن سخنان رئیس‌جمهور را بیش از گذشته تقویت می‌کند.

  منبع مطلب : www.boursenews.ir

  مدیر محترم سایت www.boursenews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : سلام خسته نباشید تواین گرونی پول نون هم نداریم لطف کنید کمک کنید

  محسن : من یه کارگر ساده هستم وضع مالی بد جور ضعیفه خواهش کمکم کنید من زنم بچه ام تابستان گذشت تو گرما بدون کولر زندگی می کردیم

  زهرا : سلام من از استان س وب شهرستان دلگان یک پسر دارم شوهرم معتاده لیسانس حوزوی دارم کمکم کنید هر اداره ای میرم ب محض دیدن مدرکم که ازحوزه علمیه هست ردم میکنن میگن باید مدرک دانشگاهی باشه پس چرا اینهمه حوزه باز کردین به مردار طرف حوزه شهریه میدین ولی ب خانما نمیدن میگن شما درستون تموم شده چرا شهرستان دلگان سری نمی زنید همه چی اینجا پارتی بازیه ما پارتی نداریم سر کارمون نمی کنن تو رو خدا کمکم کنید خرج پسرم و چطوری بدم چکار کنم

  حسین مرادی : خداکن سیصد هزار تومان باشه ولی به این شرط دیگر گرانی نباشد ما مردم خسته شدیم خیلی وعده های دورغین میدهن یه روز میگن همه چیز ارزان میشه ادم صبج بیدار میشه می بینه قیمتها دوبرابر شده وعده دادن برای همه پانصد هزارتومان میدهیم ببینمو تعریف کنیم امریکا دروغ گفته خودشون ببین به چه حال.افتادن بدبخت مردم هرروز دروغ میشنوند خسته شدیم دیگه به بنبست خوردیم تمام کنید دیگه خداوند ازتون نگذرد

  ناشناس : سلام من زیر نظر بهزستی هستم خیلی وضع مالی بدی داریم لطف کنید کمک کنید

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  خانم محمدی ازتهران 4 ماه قبل
  0

  سلام من وفرزندم حدود11سال میشع ک هیچ یارانه تعلق بما نمیگیره فقط همسرم یارانه میگیره خواهشم میکنم راهنمایی کنیدمیشع ثبت نام کنم

  رضا حیدری 7 ماه قبل
  0

  سلام خواهشن اگر میشه کمک کنید که من شرمنده زن بچه م نشم

  ایران تنها 8 ماه قبل
  0

  نظراتو خوندم درد خود فراموش شد همه مثل همیم باز گرسنگی رو میشه تحمل کرد ولی مریضی رو نمیشه هرماه کلی پول قرص میدیم امثال همون دارو روهم چندبرابر کردن موندیم چیکار کنیم خاک عالم باز خداروشکر یه حقوق تامین اجتماعی هست که اونم بودنش مثل نبودنه خدایا خودت برس به داد این مردم بی پناه

  ایران تنها 8 ماه قبل
  0

  نظراتو خوندم درد خود فراموش شد همه مثل همیم باز گرسنگی رو میشه تحمل کرد ولی مریضی رو نمیشه هرماه کلی پول قرص میدیم امثال همون دارو روهم چندبرابر کردن موندیم چیکار کنیم خاک عالم باز خداروشکر یه حقوق تامین اجتماعی هست که اونم بودنش مثل نبودنه خدایا خودت برس به داد این مردم بی پناه

  خدا 8 ماه قبل
  0

  سلام یه پسره ۶ساله دارم پلاکت خونش پایین ولی ازپس هزینه هاش برنمیایم وپول حتی واسه خرجی هم نداریم اگه میشه کمک کنیدتاپسرم ودرمان کنم

  A 8 ماه قبل
  1

  سلام

  منهم کارگرم و یارانه ام را پدرم می برد خرج سیگار می کند. عجب! در صورتیکه مستقلم!

  رضا 8 ماه قبل
  0

  سلام دوستان من مستاجرم دو برج اجاره خونم مونده شب عیدم شرمنده دو تا بچم وخانمم شدم از طرف دیگه صاحب خونم گیر داده بلند شو کجا برم چکار کنم بیکاریمو چکار کنم خودمم دیسک کمر دارم از خدا میخوام فرج اقا را نزدیک کنه چون دیگه کسی بداد کسی نمیرسه تا کی عذاب

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  سلام هرکدام وضعت مالی خوبی دارین یه تلویزیون برای من بخرین تلوزیون نداریم به خاطرخدا

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  اگه خودمون بکشیم هیچ کس نمیگه چرا.فقط دعا میکنم بحق امام مظلوم مسولین که به فکر مردم نیستن نابود بشن .من ی کارگر روزمزد هفته سه روز کار چ جور خرج خونه کرایه خونه مریضی زنم .اینا جزعی از مشکلات بود عید اومد ومن انگار بابام مرده غمگینم

  داودو. 9 ماه قبل
  1

  کاش مسعول این نظرها برای رضای خداهم شده چندنفرکه وضعشان روگفتن تحقیق کنن ببینن که بدتر از اون وضع هم که نوشتن هستن خدایا من فقط به خودت پناه میبرم وازتودست یاری میخوام چون سردستهای این دنیا هیچ ..... نیستن وبزرگترین مقامش هم نمیتونه کوچکترین کارتوروبرای هربنده ای انجام بده .حتی اگه بخواد هم نمیتونه چون کیسهاشان انقدبزرگه که میترسم برن از کره مریخ هم دزدی کنن.

  0
  امید 8 ماه قبل

  سلام من فقط فقط با یارانه معیشتی ک دولت واریز میکند خرجی خانه را تهیه میکنم کار ندارم و همه قیمت ها چهار برابر شده

  داودو. 9 ماه قبل
  3

  من کل درامدم یارانه است .چون تنها هستم کل سیستم رو بگردن 34سالمه جمع این مدت 10 ملیون نمیشه مریضم به ارواح مادرم هفته شده که چیزی نخوردم بسکه گرسنه ماندم الان به شرط امتحان صدنفر رو با من زیر نظرنگه دارن 20روز بدونه حتی یک جرعه اب راحت طاقت میارم

  0
  متین ۱۳ 9 ماه قبل

  متاسفم عزیزم واقعا دیگه ایران شده سومالی

  محمدجواد 9 ماه قبل
  1

  با سلام .از دولت عزیز خواهشمند هستم اگر امکانش هست یارانه و عیدانه به کسانی که بخاطر کرونا بیکار شده اند و درامد ندارند پرداخت کنند که بنده نیز بیکار شده ام و درامد ندارم

  مهدی 10 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید من یه گارگر باچند بچه نمیتونم خرج زندگی رودربیاریم خدا منو مرگ میداد تو شهرستان زابل هیچی نیست زندگی روبه بدبختی میچرخوندیم مستاجره هستیم شمارو بقران قسم میدیم اگر پولی هم واریز میکنید داخل ماه اسفند واریزکنید تا منم بتونم واسه بچه ها لباسی بگیرم پول نان شب نداریم

  ناشناس 10 ماه قبل
  2

  خدا کنه همانجور که میکن بشه به شرطی که همه چیز چهار برابر نشه ما که باور نداریم خدا کنه امام زمان ظهور کنه عدالت بر پا بشه

  1
  متین ۱۳ 9 ماه قبل

  من موندم چکار کنم خدا هیچی نداریم یک خانواده سه نفره هفت هزار تومان پول داریم قبلابرا بچه ام یه چیزی میتونستم بخرم نقاش ساختمانم در شهر کوچک تحریمها تنوع در تزئین سه بعدی و چند مدل دیگر و مخصوصا کروناباعث شددیگر بهایی برای نقاشی و نقاش ندهند خدایا شکرت این گوشی تو دستم موند براعید اینو میفروشم .خدایا خودکشی گناهه نمیتونم دیگه ادامه بدم

  ناشناس 10 ماه قبل
  5

  سلام خسته نباشید تواین گرونی پول نون هم نداریم لطف کنید کمک کنید

  ناشناس 10 ماه قبل
  4

  سلام من زیر نظر بهزستی هستم خیلی وضع مالی بدی داریم لطف کنید کمک کنید

  حسین مرادی 10 ماه قبل
  4

  خداکن سیصد هزار تومان باشه ولی به این شرط دیگر گرانی نباشد ما مردم خسته شدیم خیلی وعده های دورغین میدهن یه روز میگن همه چیز ارزان میشه ادم صبج بیدار میشه می بینه قیمتها دوبرابر شده وعده دادن برای همه پانصد هزارتومان میدهیم ببینمو تعریف کنیم امریکا دروغ گفته خودشون ببین به چه حال.افتادن بدبخت مردم هرروز دروغ میشنوند خسته شدیم دیگه به بنبست خوردیم تمام کنید دیگه خداوند ازتون نگذرد

  زهرا 10 ماه قبل
  4

  سلام من از استان س وب شهرستان دلگان یک پسر دارم شوهرم معتاده لیسانس حوزوی دارم کمکم کنید هر اداره ای میرم ب محض دیدن مدرکم که ازحوزه علمیه هست ردم میکنن میگن باید مدرک دانشگاهی باشه پس چرا اینهمه حوزه باز کردین به مردار طرف حوزه شهریه میدین ولی ب خانما نمیدن میگن شما درستون تموم شده چرا شهرستان دلگان سری نمی زنید همه چی اینجا پارتی بازیه ما پارتی نداریم سر کارمون نمی کنن تو رو خدا کمکم کنید خرج پسرم و چطوری بدم چکار کنم

  محسن 11 ماه قبل
  4

  من یه کارگر ساده هستم وضع مالی بد جور ضعیفه خواهش کمکم کنید من زنم بچه ام تابستان گذشت تو گرما بدون کولر زندگی می کردیم

  اکبر. 11 ماه قبل
  1

  میخواستم ی مورد را متذکر بشم ,اقای قالیباف انچنان وارد مطلب کمک به معشیت ملت شدند که فکر کردیم رابین هود جدید وارد عمل شده ولی متاسفانه دیدیم که برای سومین بار رنگ بنفش ,رنگ ایشون رو سیاه کرد ,یاد اوری میکنم ,۱-سیاست گاز انبری۲- سیاست پادگانی ۳-سیاست ........اقای قالیباف, بپذیرید که شما حریف رنگ بنفش نمیشید ,بیخود مردم را الکی امیدوار نکنید .

  فاطمه 12 ماه قبل
  3

  من شرهر م زندانه دو تا بچه هم دارم نمیتوانم از مخرج بچه هام در بیام لطف کنید کمک کنید

  بهمن بامری 12 ماه قبل
  2

  سلام من بیکارم شغلی ندارم

  بهمن بامری 12 ماه قبل
  3

  سلام من بیکارم شغل درست حسابی ندارم مریض هستم کمک کنی

  مهدی 1 سال قبل
  -2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید