توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  وام یک میلیونی چند مرحله دارد

  1 بازدید

  وام یک میلیونی چند مرحله دارد را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  واریز وام یک میلیون تومانی کرونا ادامه دارد | چند خانوار در صف دریافت وام هستند؟

  واریز وام یک میلیون تومانی کرونا ادامه دارد | چند خانوار در صف دریافت وام هستند؟

  به گزارش شهرآرانیوز، پرداخت مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا از جمله سیاست‌های حمایتی دولت برای دور جدید محدودیت‌های کرونایی است. براساس دستورالعمل وزارت کار، ۱۱ میلیون سرپرست خانوار در سطح کشور شناسایی شده‌اند تا سیاست‌های حمایتی دوره کرونا را دریافت کنند.

  متقاضیان برای ثبت نام باید در بازه زمانی چهارم تا ۱۱ آذر ماه کد ملی سرپرست خانوار را به شماره ۶۳۶۹ ارسال می‌کردند.

  در روز پنجشبنه گذشته، بانک مرکزی اعلام کرد که بخش اول این وام، در روز ۱۳ آذر ماه و یک هفته زودتر از موعد به حساب چهار میلیون و ۶۶۰ هزار خانوار واریز شد.

  متقاضیانی که این وام را دریافت نکرده‌اند می‌پرسند که آیا واریزی‌ها ادامه دارد؟

  حامد شمس، روابط عمومی وزارت کار در این خصوص گفت: درخواست ۱.۶ میلیون خانوار دیگر مورد پذیرش قرار گرفته که ما لیست آن‌ها را به سازمان برنامه‌وبودجه ارسال کرده‌ایم که پس از تایید در این سازمان به بانک مرکزی ارسال می‌شود.

  به گفته او تعداد زیادی پیامک دریافت شد که برخی از آن‌ها تکراری و برخی دیگر شرایط دریافت وام را نداشتند. در مجموع از بین پیامک‌هایی که برای وزارت کار ارسال شده، ۶.۲ میلیون نفر مشمول شناسایی شده‌اند که مرحله اول آن را بانک مرکزی در هفته گذشته واریز کرده است.

  بیشتر بخوانید:واریز یارانه ۱۰۰ هزار تومانی | ارسال پیامک‌ها از روز پنجشنبه هفته جاری آغاز می‌شود

  منبع: تجارت نیوز

  منبع مطلب : shahraranews.ir

  مدیر محترم سایت shahraranews.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ثبت نام وام یک میلیون تومانی کرونا تمدید می‌شود؟

  ثبت نام وام یک میلیون تومانی کرونا تمدید می‌شود؟

  به گزارش شهرآرانیوز، متقاضیان وام کرونا تا ۱۱ آذرماه فرصت داشتند کد ملی سرپرست خانوار را به سامانه پیامکی اعلام شده ارسال کنند تا اطلاعات خانوار آن‌ها پالایش و وام به حساب آن‌ها واریز شود.

  همان زمان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرده بود مهلت ثبت‌نام خانوار‌ها تنها تا ۱۱ آذرماه است و این مهلت تمدید نمی‌شود و هنوز هم خبری از تمدید ثبت‌نام نیست.

  ۴ میلیون و ۶۶۰ هزار نفر ظرف روز‌های گذشته وام یک میلیون تومانی را دریافت کرده‌اند و آنگونه که این وزارتخانه خبر داده دو میلیون و ۴۸۰ هزار نفر دیگر هم فردا وام را دریافت می‌کنند. این در حالی است که وزارت کار گفته بود حدود ۱۱ میلیون خانوار مشمول این وام هستند.

  آنگونه که مقامات این وزارتخانه خبر داد‌ه‌اند تنها ۷ میلیون نفر از متقاضیان، شرط دریافت وام کرونا را داشته‌اند و دیگر افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند مشمول وام نشده‌اند. چون این وام قرار بود به افرادی تعلق بگیرد که مرحله اول وام کرونا را گرفته باشند، بیمه نداشته و حقوق ثابت هم نگیرند.

  اما عده‌ای از مخاطبان تجارت‌نیوز می‌گویند این چند شرط را دارند، اما هنوز یارانه کرونا به حساب آن‌ها نیامده و برخی دیگر هم می‌گویند در جریان زمان ثبت‌نام نبوده‌اند و از ثبت‌نام جامانده‌اند. آن‌ها درخواست تمدید مهلت ثبت‌نام را دارند.

  در این شرایط با توجه به اینکه هنوز این وزارتخانه امکان پرداخت وام به ۴ میلیون خانوار دیگر را دارد، باید دید آیا مهلت ثبت‌نام این وام تمدید می‌شود یا نه؟

  جاماندگان وام یک میلیونی کرونا

  بسیاری می‌گویند متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی بوده‌اند، اما برخی به دلیل مطلع نشدن و برخی به دلیل نداشتن گوشی همراه، نتوانسته‌اند ثبت‌نام کنند.

  مشمولانی که وام نگرفتند

  برخی دیگر از پیام‌ها می‌گوید شرایط دریافت وام را داشته‌اند، پیامک را هم ارسال کرده‌اند، اما مشمول وام نشده‌اند.

  بیشتر بخوانید:مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا امروز ۲۰ آذر واریز می‌شود

  منبع: تجارت‌نیوز

  منبع مطلب : shahraranews.ir

  مدیر محترم سایت shahraranews.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  وام یک میلیونی امشب برای چه کسانی واریز می‌شود؟

  وام یک میلیونی امشب برای چه کسانی واریز می‌شود؟

  هفته گذشته بانک مرکزی اعلام کرد وام یک میلیون تومانی کرونا برای چهار میلیون و ۵۱۵ هزار و ۶۵۱نفر از سرپرستان خانوار واجد شرایط دریافت وام یک میلیون تومانی کرونا هستند، واریز شده است .این وام قرار است برای ۱۱ میلیون سرپرست خانوار واریز گردد .

  وام

  براساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همه افرادی که در نوبت قبل، وام کرونای معیشتی دریافت کرده‌اند و درآمد ثابت ندارند، می‌توانند متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی باشند. 
  بنابراین افراد دارای درآمد ثابت از جمله کارمندان دولت، شرکت‌های دولتی یا نهادهای عمومی غیردولتی، بازنشستگان، بیمه‌پردازان سازمان تامین اجتماعی یا سایر صندوق‌های بازنشستگی شامل این طرح نمی‌شوند.
  در مجموع ۱۱ میلیون خانوار معادل ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر تسهیلات یک‌میلیون‌تومانی دریافت می‌کنند. 

   تسهیلات قرض‌الحسنه یک میلیون تومانی با نرخ کارمزد چهار درصد از محل باقی‌مانده منابع بسته جبرانی ستاد ملی مدیریت کرونا، با اقساط ۳۰ ماهه و از منابع یارانه معیشتی ماهیانه خانوار خواهد بود.
  بنابراین کسر این اقساط از محل یارانه معیشتی ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزارتومانی است که دهم هر ماه به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود. مبلغ اقساط ۳۵ هزار تومان خواهد بود.

  منبع مطلب : donya-e-eqtesad.com

  مدیر محترم سایت donya-e-eqtesad.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید