توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ورود به دفتر کار میراث نفیس دستها

  1 بازدید

  ورود به دفتر کار میراث نفیس دستها را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  شرایط باز پسگیری کالا به شرح ذیل می باشد.

  1-طبق مقررات، قانون باز پسگیری کالا شامل بازاریابانی می شود که تمایل به ادامه همکاری با شرکت ندارند. که در این صورت می بایست از طریق تیکت پشتیبانی از دفتر کار خود درخواست خود را ثبت نمایند، سپس قطع همکاری خود با شرکت را از طریق پایگاه اینترنتی شرکت واز دفتر کار خود انجام دهند. 

  تبصره :زمان قطع همکاری و ارسال درخواست باید یکی باشد در صورتی که شخصی قطع همکاری زده و بعد از گذشت چندین روز اقدام به درخواست استرداد کالا نماید این در خواست پذیرفته نخواهد شد.

  2--برای اینکه شخصی بازاریاب شرکت محسوب شود، ثبت سفارش ماهیانه حداقل 1000.000 ریال الزامی می باشد، لذا اینگونه سفارشات که بابت واجد شرایط بودن بازاریاب جهت دریافت پورسانت ها بوده است، شامل قانون باز پسگیری نمی شود..

  3-هیچ یک از محصولات غذایی ، طبق قانون تجارت اکترونیک ماده 38 و 42 قابل استرداد نیست.

  4- کلیه کالاهای بهداشتی آرایشی با توجه به فاکتور فروش در صورتی که به عنوان مصرف شخصی تلقی گردد طبق قانون تجارت الکترونیک ماده 38 و 42 قابل استرداد نیستند.

  -محصولات سبد مصرفی خانواده نفیس قابل استرداد نمی باشند

  5- طبق ماده 5 بند 15 قرارداد بازاریاب با شرکت یک بازاریاب در صورت فروش حداقل 70% از محصولاتی که از شرکت خرید کرده است، قادر به گذاشتن سفارش مجدد می باشد لذا با توجه به ماده و بند بالا بازاریابان محترم تنها حق درخواست استرداد آخرین سفارش خود را دارند و سایر سفارشات قبلی آنها قابل بازپسگیری نیست.

  6-جهت استرداد کالا در هر سفارش، حداقل بایست 70% کالاها برای استرداد موجود باشد. 

  7- کالای مورد باز پسگیری باید همچنان پلمپ باشد(کالایی که از پلمپ خارج شود به هیچ عنوان پس گرفته نمی شود).

  8-در صورتی که کالای استردادی درفروشگاه شرکت موجود نباشد، قابل باز پسگیری نیست.

  9-کالایی که تاریخ مصرف آن تمام شده یا رو به اتمام است،قابل بازپسگیری نمی باشد.

  10- قبل از فروش کالاهای آخرین سفارش خود، سفارش جدید ثبت نکنید زیراطبق ماده 5 بند 15 قراداد بازاریابان با شرکت این امر تخلف محسوب می گردد.

  چنانچه با آگاهی از شرایط بالا درخواست استرداد سفارش خود را دارید در قسمت تیکت پشتیبانی، با قید شماره سفارش و نام و تعداد دقیق کالاها درخواست خود را ثبت نمایید.

  منبع مطلب : hph.co.ir

  مدیر محترم سایت hph.co.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فرمیسک موسی زاده 11 روز قبل
  1

  سلام این محصولات که میخرم باید جاشون سرد باشه

  منم 4 ماه قبل
  0

  بتبا

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید