توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ویرایش انتخاب رشته با سوابق تحصیلی

  1 بازدید

  ویرایش انتخاب رشته با سوابق تحصیلی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور سراسری

  ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور سراسری

  زمان و نحوه ویرایش ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر 99

  سازمان سنجش همزمان با فعال شدن لینک ثبت نام ، لینک ویرایش ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر 99 را در سایت خود فعال می کند تا داوطلبانی که نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نام و یا فرم انتخاب رشته خود دارند از زمان شروع ثبت نام بتوانند اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کنند . ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری مهر 99 از 5 مرداد آغاز شده و تا 14 مهر ماه نیز ادامه دارد .

  ویرایش ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر 99 تا 14 مهر ادامه دارد .

  نحوه ویرایش ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر 99 :

  1 - نحوه ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری ۹۹ به این صورت است که داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org از منوی رنگی سمت راست صفحه ، گزینه " سراسری " را انتخاب نمایید .

  2 - در صفحه باز شده گزینه " سامانه پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری مهرماه سال 1399 " را انتخاب نمایید .

  3 -  در این صفحه در سمت راست تصویر پایین گزینه ثبت نام ، گزینه " ورود به سیستم " را مطابق تصویر کلیک کنید .

  4 - در این مرحله داوطلبان به دو روش می توانند وارد پرتال ثبت نام خود شودند :

  روش اول : مطابق این روش داوطلبان لازم است شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام خود را وارد نموده و گزینه " ورود به سیستم " را پیدا نمایند . 

  روش دوم : در این روش متقاضیان علاوه بر شماره پرونده ، کد ملی و سال تولند خود را نیز باید وارد و گزینه " ورود به سیستم " را پیدا نمایند . 

  پس از ورود به سیستم امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام و یا کد رشته محل های انتخابی برای شما وجود دارد .

  زمان و نحوه ویرایش ثبت نام بدون کنکور سراسری بهمن 99

  با استناد به رویه سال گذشته ، معمولا ثبت نام ورودی بهمن دانشگاه های سراسری بصورت حضوری و در واحد های دانشگاهی انجام می شود . در این حالن داوطلبان صرفا می توانند برای یک دانشگاه ثبت نام کنند و حضورا فرم های ثبت نام را تکمیل می کنند . معمولا ثبت نام ورودی بهمن ماه از اواخر آبان ماه آغاز شده و تا نیمه های بهمن ماه ادامه دارد . 

  از آنجایی ثبت نام ورودی بهمن ماه ۹۹ به صورت حضوری و در واحد دانشگاهی مورد نظر انجام می شود امکان ویرایش ثبت نام و یا تغییر در رشته انتخابی وجود ندارد . بنابراین توصیه می شود نهایت دقت را در انتخاب رشته خود به خرج دهید .

  هم چنین به داوطلبان توصیه می شود علاوه بر دانشگاه های سراسری شانس خود را برای پذیرش سایر دانشگاه ها نیز امتحان کنند .

  اگر پس از مطالعه این مقاله در تکمیل فرم و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری نیاز به کمک دارید ، کارشناسان و مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا می توانند با استفاده از تجربیات خود شما را از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی نمایند . برای اطلاع از اخبار دانشگاه های بدون کنکور عضو کانال تلگرام بدون کنکور هیوا باشید .

  سوالات متداول

  لینک ویرایش ثبت نام در سایت سازمان سنجش فعال است .

  داوطلبانی یک بار ثبت نام خود را با موفقیت انجام داه اند می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند .

  در زمان ویرایش امکان حذف ، اضافه و جابه جایی کد رشته محل های انتخابی وجود دارد .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان و نحوه ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر 99

  ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر 99 به این ترتیب است که داوطلبانی که اطلاعات خود را به درستی در سامانه ثبت نام وارد نکرده اند می توانند پس از تایید همه مراحل ثبت نام مجددا این اطلاعات را ویرایش کنند .

   زمان ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر 99 :

  زمان ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۹ همزمان با شروع نام نویسی دانشگاه های پیام نور آغاز شده و پایان آن همزمان با پایان مهلت ثبت نام می باشد . بنابراین داوطلبان مهر ۹۹ از 5 مرداد ماه تا 14 مهر برای ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور زمان دارند .

   نحوه ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر 99 :

  داوطلبان برای ویرایش ثبت نام خود کافیست مجددا به سامانه ثبت نام مراجعه کرده و این بار لینک ویرایش را که در سایت سازمان سنجش فعال می شود را انتخاب کرده و با شماره پرونده و یا کد رهگیری ثبت نام وارد لینک مربوطه شوند و اطلاعات خود را از قبیل اطلاعات فردی ، اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی و یا کد رشته محل های انتخابی خود را تغییر دهند . توجه داشته باشید که ویرایش اطلاعات داوطلبان ورودی مهر که کلیه مراحل دانلود دفترچه ثبت نام ، ثبت نام و انتخاب رشته و آپلود مدارک به صورت اینترنتی صورت می پذیرد و اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه پیام نور 99 نیز از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود .

  زمان و نحوه ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن 99

  داوطلبان پذیرش ورودی بهمن دانشگاه پیام نور نیز ممکن است برخی فرم ها و اطلاعات را حین ثبت نام خود اشتباه و یا ناقص تکمیل کنند که نیاز به اصلاح و ویرایش این موارد دارند .

   زمان ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن 99 :

  آغاز زمان ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 99 همزمان با شروع نام نویسی دانشگاه ای پیام نور و پایان آن همزمان با پایان مهلت ثبت نام می باشد . بنابراین داوطلبان بهمن ۹۹ از اواخر آبان ماه الی اواسط بهمن 99 برای ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور زمان دارند .

   نحوه ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن 99 :

  با استناد به رویه دوره های گذشته پذیرش بهمن دانشگاه پیام نور ، معمولا ثبت نام نیمسال دوم این دانشگاه به صورت حضوری انجام می شود . بنابراین مدارک و فرم ها به واحد دانشگاهی تحویل داده می شود و اگر داوطلبی نیاز به ویرایش ثبت نام داشته باشد باید به واحد مورد نظر مراجعه کند .

  هم چنین به داوطلبان توصیه می شود علاوه بر دانشگاه پیام نور شانس خود را بری پذیرش دانشگاه های غیر انتفاعی نیز امتحان کنند .

  اگر پس از مطالعه این مقاله در تکمیل فرم و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور خود نیاز به کمک دارید ، کارشناسان و مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا می توانند با استفاده از تجربیات خود شما را از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی نمایند . برای اطلاع از اخبار دانشگاه های بدون کنکور عضو کانال تلگرام بدون کنکور هیوا باشید .

  سوالات متداول

  همانطور که در مقاله نیز اشاره شده ، داوطلبان برای ویرایش اطلاعات کافیست که مجددا به سایت ثبت نامی و قسمت ویرایش اطلاعات وارد شوند .

  معمولا ویرایش ثبت نام این دانشگاه هم زمان با آغاز ثبت نام دانشگاه فعال می شود و تا پایان مهلت ثبت نام ادامه دارد . تاریخ دقیق ویرایش ثبت نام در متن مقاله اطلاع رسانی می شود .

  بله . داوطلبان می توانند در زمان مقرر ، انتخاب رشته خود را نیز ویرایش و جا به جا کنند که نحوه ویرایش اطلاعات هر نیمسال در مقاله توضیح داده شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ویرایش انتخاب رشته کنکور سراسری

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان ویرایش انتخاب رشته کنکور سراسری 99

  سازمان سنجش همزمان با آغاز فرآیند انتخاب رشته کنکور 99 ، امکان جابجایی اولویت در انتخاب ها ، حذف یا اضافه نمودن یک رشته محل را به داوطلبان خواهد داد . در حال حاضر زمان ویرایش انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ ، اعلام نشده و به محض مشخص شدن زمان دقیق آن ، مقاله به روز رسانی خواهد شد .

  به داوطلبان توصیه می شود با عضویت در کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا از زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99 و مهلت ویرایش این مرحله آگاه شوند .

  داوطلبان همزمان با انتخاب رشته کنکور 99 ( 2 لغایت 7 مهر ماه ) ، می توانند نسبت به ویرایش انتخاب های خود نیز اقدام کنند .

  نحوه ویرایش انتخاب رشته کنکور سراسری 99

  متقاضیان برای ویرایش انتخاب رشته کنکور ۹۹ ، می بایست وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوند سپس از منوی سمت راست گزینه سراسری را انتخاب کرده و پس از اینکه به صفحه بعد هدایت شدند ، روی لینک انتخاب رشته کنکور سراسری کلیک نمایند .

  بعد از ورود به صفحه بعد ، در منوی سمت راست ، گزینه ویرایش اطلاعات را انتخاب نمایند تا به صفحه فرم انتخاب رشته هدایت شوند . در این صفحه بعد از ورود به صفحه انتخاب رشته ، داوطلبان امکان ویرایش رشته محل های ثبت شده خود را دارند و بعد از اعمال تغییرات در انتخاب های خود باید بر روی لینک ثبت نهایی کلیک نمایند .

  در نظر داشته باشید سامانه انتخاب رشته کنکور 99 طوری طراحی شده که داوطلبان می بایست کلیه رشته محل های مورد علاقه خود را انتخاب نموده سپس دکمه ثبت نهایی را کلیک کنند . به عبارتی داوطلب در هر بار ویرایش فقط مجاز به یک بار زدن دکمه ثبت نهایی می باشد .
   

   ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org

   انتخاب گزینه سراسری

   انتخاب گزینه ویرایش

  داوطلبان به منظور ویرایش انتخاب رشته کنکور سراسری 99 باید وارد سایت سازمان سنجش شوند و مطابق تصویر بر روی گزینه دفترچه و انتخاب رشته سامانه های آزمون سراسری کلیک کنند .

  در این بخش پس از مطالعه نکات ذکر شده در این صفحه کلید اطلاعیه های اصلاحیه دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1399 را مطالعه نموده ام را تاییدکنید .


  در این بخش صفحه ای به نمایش در می آید که شما باید شماره رسید انتخاب رشته خود را در آن وارد نمایید و پس از تایید به صفحه فرم اینترنتی انتخاب رشته هدایت شوید .

  این صفحه همان فرم اینترنتی انتخاب رشته می باشد که شما می توانید مانند مرحله اول انتخاب رشته ، نسبت به حذف ، جابه جایی یا اضافه نمودن کد رشته محل های جدید اقدام نمایید .

  مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 99

  با توجه به اینکه اولویت انتخاب ها در انتخاب رشته کنکور سراسری برای تمامی داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید مهم است ، زمان ویرایش انتخاب رشته کنکور سراسری 99 می تواند فرصت دوباره ای برای تمامی داوطلبان باشد .
   

  در نظر داشته باشید مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا شما را در نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری 99 یاری نمایند . همچنین برای انتخاب رشته مناسب در کنکور سراسری علاوه بر مطلالعه راهنمای کنکور سراسری ۹۹ می توانید از نرم افزار های ذیل نیز استفاده نمایید .

  سوالات متداول

  ✔️ متقاضیان همزمان با آغاز فرآیند انتخاب رشته ، می توانند نسبت به ویرایش رشته محل های انتخابی خود بپردازند که نحوه این فرایند در متن مقاله شرح داده شده است .

  ✔️ مطابق متن مقاله داوطلبان در این بازه زمانی می توانند نسبت به حذف ، اضافه کردن یا جابجایی رشته محل های انتخابی خود اقدام نمایند .

  ✔️ به صورت اینترنتی انجام می شود که در این مقاله راهنمای تصویری نحوه ویرایش انتخاب رشته قرار داده شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 26 روز قبل
  0

  ویرایش انتخاب رشته با سوابق تحصیلی

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید