توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ویژگی های جامعه عدالت محور پیامبر دینی دوازدهم

  1 بازدید

  ویژگی های جامعه عدالت محور پیامبر دینی دوازدهم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  آموزش دین و زندگی پایه دوازدهم - فرادرس

  آموزش دین و زندگی پایه دوازدهم - فرادرس

  چند سالی است که نام درس دین و زندگی به عنوان یک درس دشوار و پیچیده یاد می شود. چنان که برخی از دانش آموزان از تاثیرات آن غافل بوده و یا اینکه نگاهی گذرا به آن می اندازند. اما اگر به نظرسنجی سال گذشته دانش آموزان کنکوری دقت کرده باشید، دشوارترین درس عمومی را دین و زندگی انتخاب کرده اند.

  در این فرادرس تلاش ها بر آن است که دانش آموز در هر سطحی که باشد بتواند استفاده شایسته از آن به عمل آورده تمامی نکات را فرا گیرد. آیات درس به شیوه مناسب تجزیه و تحلیل گردیده اند، یعنی پیام مورد نظر هر واژه و مفهوم آن نیز بیان شده است. متن درس به صورت نموداری و هدفمند طراحی شده و با بیان ساده و قابل درک، تمام مطالب تشریح می گردند.

  به تمام سوالات درس اعم از: اندیشه و تحقیق، سوالات مربوط به تدبر در آیات و یا سوالات دیگر متن پاسخ داده شده است. ارتباط بین متن درس با آیات و روابط به خوبی تحلیل گردیده است. بخشی از نکات تستی که می تواند راهنمای دانش آموز در مطالعه تمام کتاب باشد در پایان هر درس آورده شده است. در بیان تمام مطالب، موارد مهم و برجسته به دانش آموز معرفی می گردد. کتاب دوازدهم که هم امتحان نهایی و هم بخشی از کنکور را به دنبال دارد، اولین انتخاب بوده است که دانش آموز مسیر مطالعه و تفهیم این کتاب را فرا گیرد چنانچه کتاب های دهم و یازدهم ساده گردند.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  rameshgar : یکی از مهم ترین اهدافشون بر پایی جامعه عدالت محور بود طوری که مظلوم بتونه حق خودشو از ظالم بگیره وامکان رشد همه انسان ها باشه نه اینکه نعمت هاو ثروت های زمین انحصار به یه گروه محدود باشه...........

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  هادی 6 ماه قبل
  1

  درسته

  rameshgar 2 سال قبل
  9

  یکی از مهم ترین اهدافشون بر پایی جامعه عدالت محور بود طوری که مظلوم بتونه حق خودشو از ظالم بگیره وامکان رشد همه انسان ها باشه نه اینکه نعمت هاو ثروت های زمین انحصار به یه گروه محدود باشه...........

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  ص

  برای ارسال نظر کلیک کنید