توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد این جمله از کیست

  1 بازدید

  پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد این جمله از کیست را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  شعار «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد» از امام است؟

  این جمله عینا در سخنان و آثار حضرت امام وجود ندارد. حضرت امام درخصوص ولایت فقیه مطالبی را بیان کرده اند که مضمون این جمله است. معظم له در 28 شهریور 1358 در جمع افسران، همافران، درجه داران و پرسنل غیر نظامی پایگاه هشتم نکاء نیروی مستقر در اصفهان، سخنانی در شهر قم ایراد می فرمایند: «....من به همه ملت، به همه قوای انتظامی، اطمینان می دهم که امر دولت اسلامی، اگر با نظارت فقیه و ولایت فقیه باشد، آسیبی بر این مملکت نخواهد وارد شد. گویندگان و نویسندگان نترسند از حکومت اسلامی و نترسند از ولایت فقیه، ولایت فقیه آنطور که اسلام مقرر فرموده است و ائمه ما نصب فرموده اند به کسی صدمه وارد نمی کند، دیکتاتوری به وجود نمی آورد، کاری که بر خلاف مصالح مملکت است انجام نمی دهد.» (صحیفه امام، جلد10، ص58)
  در تاریخ 30 مهر 1358 در دیدار نمایندگان اقشار مختلف مردم و عشایر در شهر قم امام می فرمایند: «شما از ولایت فقیه نترسید، فقیه نمی خواهد به مردم زورگویی کند. اگر یک فقیهی بخواهد زورگویی کند این فقیه دیگر ولایت ندارد، اسلام است در اسلام قانون حکومت می کند، پیغمبر اکرم هم تابع قانون بود، تابع قانون الهی، نمی توانست تخلف بکند.» (صحیفه امام، جلد10، ص310)
  ایشان هم چنین در 9 آبان 1358 در دیدار خانواده های شهدای 15 خرداد سال 42 و شهدای حوادث بندرانزلی در شهر قم می فرمایند: «شما موافقت کنید با این ولایت فقیه، ولایت فقیه برای مسلمین یک هدیه است که خدای تبارک و تعالی داده است.» (صحیفه امام، جلد10، ص407)

  منبع مطلب : www.imam-khomeini.ir

  مدیر محترم سایت www.imam-khomeini.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد

  پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد

  حجت الاسلام سید محمود حسینی دولت آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر در ارتباط با جریان انحرافی بیان داشت: جریان انحرافی زائیده  جریان فتنه است و راهی را که جریان فتنه پیش گرفت و نتوانست به مقاصدش برسد را جریان انحرافی پیش گرفته و هر دو این جریانات مقابل نظام ایستاده‌اند و به دنبال تضعیف آن هستند.

  وی افزود: قطعا فتنه‌هایی از اوایل انقلاب بوده و از این به بعد هم خواهد بود و راهی که برای مقابله با این فتنه و انحراف‌‌ها وجود دارد این است که تمام توجه خود را به ولی فقیه زمان معطوف و از ولی فقیه اطاعت کنیم و هشدارهای ایشان را جدی بگیریم تا بتونیم از این قضایا سالم بگذریم.

  نماینده مردم برخوار در مجلس شورای اسلامی به منظور مقابله با این دو جریان گفت: برای مقابله با جریان‌های انحرافی و فتنه به این یک جمله از امام خمینی (ره) اکتفا می‌کنیم که فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.

  فتنه 88 را برای منافع شخصی خود به راه انداختند

  وی در ارتباط با مظلوم نمایی‌ها و حرکت‌هایی که جریانات فتنه و انحرافی پیش گرفته‌اند، تصریح کرد: مسیر و چهارچوب اصولگرایان کاملا مشخص است و آنها از 4 اصل پیروی می کنند و هرکس که از این 4 اصل اساسی پیروی کند اصولگرا است و آنچه ما در جریان انحرافی و فتنه می‌بینیم این است که از  نظام ولایی پیروی نمی‌کنند.

  دولت آبادی ادامه داد: سران جریان فتنه کسانی هستند که فتنه 88 را برای منافع شخصی خود به راه انداختند و باید بدانیم که هرکس بخواهد در مقابل نظام بایستد محکوم به فناست.

  وی با اشاره به ادعای گفتمان اصولگرایی جریانات انحرافی و فتنه اظهار داشت: وضعیت سران فتنه کاملا برای همگان روشن بوده و ما خواستار اشد مجازات برای آنان هستیم.

  نماینده مردم برخوار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ادعاهای جریان انحرافی برای توجیه و پیروی نکردن از ولی فقیه این است که می‌گویند باید تنها در زمان غیبت از ایشان اطاعت کرد اما کنون زمان ظهور صغری امام عصر (عج) است و جریان انحرافی بر این معتقد است که مستقیما از ایشان دستور می‌گیرد.

  منبع مطلب : www.mehrnews.com

  مدیر محترم سایت www.mehrnews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد

  چند روز دیگر انقلاب شکوهمند اسلامی سی و یک ساله میشود. بیش از سه دهه کشوری اسلامی با قوانین و مقررات اسلامی و با دولت و ملتی مسلمان. آری محبوب ترین حکومت برای مردم ایران همین جمهوری اسلامی ایران است. چون سیاست با دیانت همراه است و مردم ایران شیعه اند و بهترین سیاست ها را بدون دیانت بر نمی تابند.

  امام (ره) مرد خدا بود. الحق و الانصاف کم گفتن در مورد او جفاست چرا که او استاد اخلاق و عرفان بود. او که با همه این صفات متعالی خود رهبر شد، درسی به مردمش داد که تا عمر دارند عمل کنند و از نابودی مملکتشان جلوگیری کنند.

  پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد

  این جمله یکی از بزرگترین درسهایی بود که به مردمش داد. ولایت فقیه یعنی دیانت با سیاست که بهترین حکومت های جهان است. جکومت مستضعفان. حکومت فقها. حکومت لایق ها. حکومت اهل خدا. حکومت عدل. حکومت آزادی.

  این راه امام است. امامی که به فرموده مقام معظم رهبری یک حقیقت همیشه زنده است. پس اگر ما امام را محدود به زمان بدانیم سخن هایش را هم فراموش می کنیم. اگر به او ایمان نداشته باشیم از راه او دور می شویم.

  و اما مساله مهم تر و خطرناک تر برای یک جامعه اسلامی آن است که مردم خود را راه امامی بدانند ولی در عمل از راه امام فاصله بگیرند. راه امام را فراموش کنند یا چیز دیگری تعبیر کنند.

  متاسفانه بارها افرادی بودند که از نام امام راحل (س) سوء استفاده کردند و از ریسمان امام بالا رفتند. امامی بودن شرایطی دارد که باید آن را پذیرفت. آن هم اطاعت از فرمان او و عمل به سخنان اوست.
  یکی از شروط راه امامی بودن، تبعیت از جانشین امام است. حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله) که پس از امام، رهبری جامعه اسلامی ایران را به عهده گرفتند، جانشین بر حق امام (ره) هستند.

  حال این که راه امام با رهبری شخص دیگری ادامه یافته خون برخی را به جوش آورده یا توطئه های استعمار اثر کرده که با رهبری مخالفت می ورزند. که این عمل اتحاد را از بین می برد که تفرقه موجب نابودی است.
  تحقق اهداف آمریکا و انگلیس که سیاست تفرقه بینداز و حکومت کن را به کار بستند منوط به از بین رفتن اتحاد بین جناح ها و گروه های سیاسی و مردم است.

  امید است با پیمودن راه امام راحل (س) و پیرو حرف رهبری بودن بتوانیم تمام خدعه ها و نیرنگ های دشمن را نقش بر آب کنیم.

  منبع مطلب : nod100.blogfa.com

  مدیر محترم سایت nod100.blogfa.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ایرانی واقعی 28 روز قبل
  0

  تا وقتی میتوان به حرفهای ولایت فقیه عمل کرد و او را قبول داشت که شرایط رهبریت را از دست نداده باشد و مورد قبول اکثریت مردم (جمهوریت) باشد نه اینکه فقط عده قلیلی او را قبول داشته باشند.

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید