توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  پورتال دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  1 بازدید

  پورتال دانشگاه علوم پزشکی مشهد را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  پورتال-معاونت غذا و دارو-لینک های مفید /دانشکده طب ایرانی و مکمل دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  mums.ac.ir | ورود به سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  mums.ac.ir | ورود به سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از دانشگاه های دولتی و تحت پوشش وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی است. این دانشگاه دارای هفت دانشکده دندانپزشکی ، داروسازی ، بهداشت ، پزشکی ، پرستاری و مامایی ، علوم پیراپزشکی و دانشکده طب ایرانی و مکمل می باشد و 20 شبکه بهداشتی و درمانی نیز در نقاط مختلف استان خراسان رضوی زیر نظر این دانشگاه فعالیت می کنند. دانشگاه علوم پزشکی مشهد همانند تمامی دانشگاه های کشور سامانه ای را جهت ارائه انواع خدمات و انتشار اطلاعیه های مربوطه ، در اختیار دانشجویان ، اساتید ، کارکنان و دیگر کاربران خود قرار داده است.

  معرفی سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد به نشانی mums.ac.ir با هدف ارائه خدمات الکترونیکی به دانشجویان ، اساتید ، کارکنان و حتی مراجعان عمومی راه اندازی شده است و کاربران می توانند به راحتی با مراجعه به بخش های مختلف در سامانه ، امور مورد نظر خود را به انجام برسانند. لینک تمامی دانشکده های علوم پزشکی مشهد از طریق سایت فوق و از بخش “گروه های آموزشی” در اختیار دانشجویان قرار گرفته است.

  در ادامه مقاله قصد داریم شما را با امکانات مختلف سایت این دانشگاه آشنا کنیم. جهت سهولت شما همراهان گرامی در دسترسی به خدمات زیر ، لینک مربوط به هر یک از آن ها را قرار داده ایم ، کافی است بر روی عبارت مورد نظر کلیک کنید تا به بخش مورد نظر در سایت مربوطه منتقل شوید.

  دانشجویان

  چنانچه به سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد و بخش “دانشجویان” مراجعه نمایید ، لیستی از خدمات الکترونیکی را مشاهده می کنید. برخی از این خدمات به شرح زیر می باشند.

  دانشگاه علوم پزشکی مشهد سامانه ای را تحت عنوان “سیپاد” به نشانی ums.mums.ac.ir راه اندازی کرده است که انجام برخی از امور مانند دریافت مدارک فارغ التحصیلی دانشجویان قدیمی ، درخواست انتقالی از سایر دانشگاه ها و موسسات آزمون عالی ، پذیرش و ثبت نام الکترونیکی دانشجویان ورودی جدید و… از طریق این سامانه صورت می گیرند.

  اساتید

  بخش های دیگری نیز در سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار گرفته اند که مختص استادان دانشگاه طراحی و مهیا شده اند. از جمله این بخش ها عبارت اند از:

  کارکنان

  علاوه بر دانشجویان و اساتید ، کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز می توانند از خدمات سایت مربوطه بهره مند شوند. بخش هایی که جهت استفاده کارکنان طراحی شده اند شامل موارد زیر می باشند.

  سایت مذکور همانند دیگر سایت های دانشگاه های علوم پزشکی تنها محدود به خدمات دانشجویی و دانشگاهی نبوده و بسیاری از فعالیت های حوزه سلامت و بهداشت منطقه ، بر عهده دانشگاه می باشد. دانشگاه علوم پزشکی مشهد علاوه بر تمامی خدماتی که پیش از این به آن ها اشاره کردیم ، سامانه ای را با عنوان“سامانه نوبت دهی اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد” راه اندازی کرده است که از طریق سایت اصلی این دانشگاه در دسترس عموم قرار می گیرد. افراد می توانند با مراجعه به این بخش ، نسبت به دریافت نوبت در مراکز درمانی و بیمارستان های مشهد و دیگر شهرهای استان خراسان رضوی اقدام نمایند.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید