توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  پول فروش سهام عدالت بانک ملی کی واریز میشود

  1 بازدید

  پول فروش سهام عدالت بانک ملی کی واریز میشود را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  جزئیات دقیق زمان واریز پول فروش سهام عدالت در بانک و کارگزاری + فیلم

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش راهبرد معاصر؛ واریز پول فروش سهام عدالت به یکی از مشکلات سهامدارانی تبدیل شده که نسبت به فروش 30 درصد سهام عدالت خود پس از آزادسازی آن اقدام کرده اند و هنوز وجهی به حسابشان واریز نشده و یا اینکه بخش اندکی از آن را دریافت کرده اند و این نگرانی برایشان پیش آمده که آیا اشتباهی رخ داده و آیا ممکن است پول آنها از دست برود. این دسته پس از آنکه در سامانه سهام عدالت نسبت به آزادسازی سهام عدالت اقدام کرده اند در سامانه های فروش سهام عدالت بانک ها و کارگزاری ها نیز ثبت نام کرده اند.

  علت واریز نشدن پول حاصل از سهام عدالت

  فروش سهام عدالت از هر روش و از طریق هر کدام از سامانه های سهام عدالت که انجام شود در نهایت باید در بورس عرضه شود. اگر همه درخواست های فروش یکباره در بورس وارد شود باعث افزایش حجم عرضه سهام و ریزش ارزش سهام در بورس می شود که هم به متضرر شدن سهام داران بازار بورس منجر می شود و هم سهام داران سهام عدالت چرا که سهامشان با قیمت کمتری به فروش می رسد.


  لذا طبق هماهنگی های صورت گرفته قرار شده که هم بانک ها و هم کارگزاری ها با رعایت شرایط موجود در بازار بورس نسبت به راه اندازی سامانه و فروش سهام عدالت اقدام کنند و تنها زمانی آن را عرضه کنند که بازار مثبت باشد و تقاضای خرید وجود داشته باشد.


  همین ملاحظه که ملاحظه درستی است باعث می شود فروش سهام عدالت کمی زمان بر شود و میزان زمان آن نیز به شرایط بورس بستگی مستقیم دارد. یعنی هر میزان بازار صعودی باشد فروش سهام عدالت سریعتر انجام می شود و اگر نزولی باشد فروش سهام عدالت به طول می انجامد.

  نحوه واریز پول فروش سهام عدالت در بانک ملی، صادرات، تجارت، سپه و ...

  در اولین گام پس از آزادسازی سهام عدالت امکان فروش سهام عدالت در بانک ها برای مدت دو هفته فراهم شد و حدود 300 هزار نفر در این بازه برای فروش سهام عدالت خود اقدام کردند. با این وجود هنوز همه این افراد پول فروش سهام عدالتشان را دریافت نکرده اند.


  نحوه فروش سهام عدالت در این روش به این صورت بود که افراد به بانک ها مراجعه کردند و برای فروش 30 درصد سهام خود فرم رضایتنامه پر کردند و پس از آن بانک ملزم شد که ظرف مدتی سهام مورد نظر را در بورس عرضه کند و پول حاصل از آن را به حساب دارندگان سهام عدالت واریز کند. اما همان طور که گفته شد برای به هم نخوردن ثبات بازار بورس فروش سهام عدالت به صورت یکجا انجام نمی شود و در مواقعی که بازار بورس کشش دارند نسبت به فروش اقدام می شود که طبیعتا ممکن است تا چند هفته زمان ببرد و پس از آن مبلغ مورد نظر از کارگزاری به حساب بانک منتقل شده و سپس ظرف دو روز کاری مبلغ به حساب افراد واریز می شود.


  بنابراین اگر هنوز پول حاصل از فروش سهام عدالت خود را دریافت نکرده اید یا هنوز سهام شما فروش نرفته یا در پروسه واریز پول به حساب در بانک است.

  نحوه واریز پول فروش سهام عدالت در کارگزاری ها

  اگر از طریق کارگزاری ها نسبت به فروش سهام عدالت خود اقدام کرده اید روند به این صورت است که کارگزاری سهام عدالت شما را با ملاحظات فوق در بازار بورس عرضه می کند و در صورت فروش رفتن مبلغ به حساب کارگزاری منتقل می شود. سپس این وجه باید به حساب بانک منتقل شود و از آنجا به حساب صاحبان سهام واریز شود که دقیقا زمانی که بالا گفته شد نیاز است تا با توجه به حجم درخواست ها این انتقال صورت پذیرد.

  میزان درخواست فروش سهام عدالت در سامانه ها

  تا کنون حدود 600 هزار نفر از 50 میلیون سهام دار سهام عدالت درخواست فروش سهام عدالت کرده اند که رقمی بالغ بر 900 میلیارد می شود و به گفته سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت از این میزان 700 میلیارد در بورس به فروش رفته و 200 میلیارد آن باقی مانده است که در روزهای آینده به فروش می رسد.


  به گفته فهیمی 520 میلیارد تومان پول حاصل از فروش سهام عدالت نیز تا کنون به حساب دارندگان سهام واریز شده و 200 میلیارد تومان هم در صف واریز قرار دارد که هفته پیش رو انجام خواهد شد.


  همچنین او گفته اگر دو هفته از زمان درخوایت فروش سهام عدالت افراد گذشته باشد ممکن است و پولی به حسابشان واریز نشده باشد ممکن است مشکلی پیش آمده باشد و مثلا شماره شبای افراد غلط باشد که لازم است در سامانه سهام عدالت samanese.ir مراجعه کنند و اطلاعات خود را بررسی و اصلاح کنند.

  علت واریز مبلغ کم برای فروش سهام عدالت

  ستاد آزادسازی سهام عدالت اعلام کرده کسانی که مبلغ کمی در ازای فروش سهام عدالتشان واریز شده مثلا رقم 100 یا 140 یا 750 هزار تومانی به دلیل آن است که سهام عدالت آنها از ابتدا کم بوده و مثلا 30 درصد سهام عدالت 599 هزار تومانی مبلغی در حدود 2 و نیم میلیون می شود.


  یکی از دلایل کم بودن ارزش سهام عدالت مربوط به کسانی است که مالک اولیه سهام عدالت فوت شده و پس از انحصار وراثت مبلغ اولیه میان چند نفر تقسیم شده و ارزش آن بین چند نفر شکسته شده است.


  یک دلیل دیگر واریز کم پول فروش سهام عدالت این است که هنوز کل سهام فرد فروخته نشده و پس از فروش مابقی سهام عدالت باقیمانده پول ان واریز خواهد شد.

  زمان واریز پول فروش سهام عدالت


  آیا سهام عدالت خودر را بفروشیم؟

  اینکه سهام عدالت را بفروشیم یا نه بستگی به فرد سهام دار دارد. اگر افراد به پول آن به صورت فوری نیاز نداشته باشند باید بدانند که بازار بورس در حال رشد است و در بلند مدت اگر سهام خود را نگه دارند قطعا سود خواهند کرد و ارزش سهام آنها افزایش می یابد و می توانند فعلا به سامانه فروش سهام عدالت مراجعه نکنند و در آینده همیشه این امکان را خواهند داشت.


  به عنوان نمونه کسانی که سهام عدالت خود را در روز اول آزادسازی یعنی 10 خرداد فروخته اند نسبت به کسانی که تا آخر خرداد نگه داشته اند 20 درصد ضرر کردند و این روند در بلند مدت ادامه خواهد داشت. 20 درصد برای اکثر دارندگان سهام عدالت که ارزش سهامشان حدود 10 میلیون تومان است رقمی در حدود 2 میلیون تومان می شود.

  آیا ارزش سهام عدالت کم نمی شود؟

  نوسان خاصیت بازار بورس است و روزانه ارزش سهام موجود در سبد سهام عدالت ممکن از بالا و پایین برود و سهام داران نباید به این نوسان های مقطعی توجه کنند. با توجه به ارزنده بودن سهام عدالت ارزش آن در بلند مدت حتما صعودی است و کسانی که آن را نگهدارند سود بیشتری خواهند برد.

  ارزش روز سهام عدالت چقدر است؟

  طبق آخرین اعلام‌ها، آنها که اجازه فروش ۳۰ درصد ارزش سهام عدالت خود را به بانک‌ها داده‌اند حداقل چقدر دریافتی خواهند داشت؟ آخرین اعلام ارزش سهام عدالت در پایان خرداد به این صورت است که هر برگ سهام عدالت ۵۰۰ هزار تومانی در سامانه استعلام لحظه‌ای ارزش سهام عدالت به حدود ۱۱ میلیون تومان رسیده است.


  تنها کسانی که روش مالکیت مستقیم سهام عدالت را انتخاب کرده‌اند می‌توانند جزئیات سهام خود را در سامانه استعلام  سهام عدالت مشاهده کنند. کسانی که ارزش اولیه سهام عدالت آنها ۵۳۲ هزار تومان است در پایان معاملات این هفته بورس، ارزش سهام عدالتشان به ۱۰ میلیون و ۶۸۳ هزار و ۹۲۲ تومان رسیده است.


  ۳۰ درصد این رقم معادل ۳٫۲ میلیون تومان می‌شود که اگر بانک‌ها موفق به فروش سهام عدالت متقاضیان شوند باید به این میزان پرداخت کنند.


  درباره حداقل ارزش فروش ۳۰ درصد سهام عدالت، سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت هم اخیرا گفته بود: حداقل دریافتی مشمولان از فروش ۳۰درصد سهام ۲.۵ تا ۵ میلیون تومان است.

  اولین مبلغ سامانه سعدی واریز شد

  اولین مبلغ سامانه سعدی واریز شد

  به گزارش تجارت‌نیوز، سامانه «سعدی» به‌عنوان نخستین سامانه فروش اینترنتی سهام عدالت در بورس ایران راه‌اندازی شد تا در دسترس سهامدارانی قرار گیرد که روش مستقیم را انتخاب کرده‌اند.

  برای سهامدارانی که در این سامانه درخواست فروش سهام عدالت خود را ثبت کرده‌اند، این پیامک ارسال شد: «دارنده محترم سهام عدالت درخواست فروش سهام عدالت شما با موفقیت ثبت شده است. وجه حاصل دو روز پس از فروش در بورس به حساب‌تان واریز خواهد شد. زمان قطعی فروش و واریز وجه از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.»

  تا روز گذشته سهامداران نسبت به عدم دریافت پول فروش سهام خود در این سامانه گله‌مند بودند و به عدم راهنمایی و پیشتیبانی آن اعتراض داشتند.

  اما از روز گذشته برخی از سهامداران از دریافت پول سهام خود می‌گویند، اظهارات برخی از مخاطبان تجارت‌نیوز را در این جا می‌خوانید:

  «بعداز ۳هفته ثبت سفارش توسامانه سعدی بانک ملی بالاخره کمر غول شکست و منت گذاشتن از ۳۶۰۰ پول خودمون ۵۰۰ دادن.خداوکیلی چکاریه تاالان ک میپیچوندن الانم خرده خرده میدن ک نتونی طبق حسابات برنامهاتو پیش ببری»

  «من دهم خرداد از طریق سامانه سعدی در بانک سپه سی در صد سهامم را فروخته ان امروز بانک سپه پانصدو بیست و چهار هزار واریز کرده بقیه اش کجا رفت کی واریر میشه ؟»

  «امروز بالاخره بعد از ۲۶ روز بانک ملت ساعت ۹ امشب ۵۷۰۰۰۰ تومان واریز کرد.ششم درخواست فروش داده بودم.یازدهم هم بانک ملت تو سامانه سعدی درخواست فروش داده بود»

  «سایت سامانه سعدی قسمت واریز وجه ش امروز برای من فعال شد و ۶۰۰ تومن پرداختی برام زده. اما مشخص نکرده که کدوم سهم منو توی چه تاریخی فروخته. بماند که سامانه شون کلی مشکل داره و قسمت پشتیبانی کلا از اول غیر فعال بوده لااقل مشخص کنید پول فروش کدوم سهام رو توی چه تاریخی اعلام پرداخت کردید. ۵ تا شرکت رو برای من به فروش گذاشتن ولی قیمت هیچ کدوم با ۶۰۰ تومن جور در نمیاد»

  «بانک سپه امروز بعد از ۱۸ روز تازه ۵۱۵ تومن ریخته. از طریق سامانه سعدی فروخته بودم.»

  «باورتون میشه سامانه سعدی امشب ساعت۲۰:۳۴ واسم ۶۰۹تومن واریز کرد،تو خود سامانه هم واریزیمو زده،بهشون زنگ زدم گفتن مرحله مرحله واریز میشه»

  «بنده درتاریخ ۹۹/۳/۱۴سهام ازطریق سامانه سعدی به مقدار۳۰درصد فروختم متاسفانه درمورخ۹۹/۴/۲مبلغ ۵۶۰هزاربه حسابم واریزشد الان چه کارباید انجام بدیم مگه سهام ما ۳۰درصدش ۵۶۰تومانه»

  «بالاخره سعدی که ۶خرداد ثبت نام کردم امروز۲۶۰ت واریز گرد»

  «امروز از طرف سامانه سعدی یا همون فارابی ۵۷۰ واسه سهم ۴۹۲ تومنی واریز شد. البته من حسابم ملت بوده و توی بانک ملت درخواست دادم»

  «کاربر گرامی فرآیند پرداخت برای شما آغاز شده است و مطابق اعلام شرکت سپرده گذاری، واریز تمام درخواست های شما طی چند مرحله تکمیل خواهد شد. این پیام سامانه سعدیه امروز ۴۷۰ واریز کردن»

  اما همانطور که از کامنت مخاطبان مشخص است، مبلغ واریزی خیلی کمتر از ارزش ۳۰ درصد از سهام است و به نظر می‌رسد که این سامانه قصد دارد سهام را به مراتب بفروشد که این موضوع مورد اعتراض برخی از سهامداران است.

  اعلام علت تاخیر واریز پول سهام عدالت / آیا امکان انصراف وجود دارد؟

  اعلام علت تاخیر واریز پول سهام عدالت / آیا امکان انصراف وجود دارد؟

  محمدحسن ابراهیمی، مدیر عامل کارگزاری بانک ملی در پاسخ به گلایه‌های مشتریان این بانک مبنی بر واریز نشدن پول فروش برگه‌های سهام عدالت به تجارت‌نیوز توضیح می‌دهد روال کار بانک ملی به این صورت است که پس از درخواست مشتریان بانک فهرستی برای کارگزاری ارسال می‌کند که به عنوان مثال ۱۰۰ هزار سهام ملی مس فروخته شود و تفکیکی با اسم و فامیل برای کارگزاری وجود ندارد.

  پس از فروش این تعداد سهام، کارگزاری وجوه را به حساب بانک می‌ریزد تا ارقام را برای مشتریان واریز کند و البته واریزها برای هر مشتری در چند نوبت است.

  او تاکید دارد که کارگزاری‌ها تلاش می‌کنند که سهام مشتریان را با بهترین قیمت و در زمان مناسب بفروشند و به همین دلیل است که واریز وجوه مشتریان زمان متفاوتی دارد.

  به گفته ابراهیمی ممکن است که زمان درخواست مشتری برای فروش سهام، وضعیت بازار برای فروش آن سهم مناسب باشد بنابراین کارگزاری به سرعت سهام را می‌فروشد و پول آن را به سرعت به بانک منتقل می‌کند تا برای مشتری واریز شود.

  وی ادامه می‌دهد: ممکن است مشتریان زمانی درخواست فروش سهام‌شان را داشته باشند که صف‌های فروش برای آن تشکیل شده و قیمت پایین آمده است. بنابراین کارگزاری دست نگه می‌دارد تا در زمان مناسب‌تری سهام را بفروشد.

  ابراهیمی توضیح می‌دهد: کارگزاری بانک‌ها مطلع هستند که فروشندگان سهام افراد کم‌بضاعت هستند و به همین دلیل تلاش می‌کنند که با بهترین قیمت سهام را به فروش برسانند. بنابراین به نفع مشتریان است که صبر کنند تا سهام‌شان با قیمت مناسب فروخته شود.

  او در پاسخ به اینکه از زمان درخواست فروش برگه‌های سهام تا زمان واریز وجه چقدر طول می‌کشد؟ می‌گوید که واریز وجه به حساب مشتریان به بانک‌ها بستگی دارد اما کارگزاری بانک ملی دو روز بعد از فروش سهام پول آن را به حساب بانک می‌ریزد و بانک برای واریز مبلغ به حساب مشتریان اقدام می‌کند.

  ابراهیمی درباره امکان انصراف مشتریان از فروش سهام عدالت هم می‌گوید که این امکان وجود ندارد و سازمان خصوصی‌سازی باید گزینه‌ای برای انصراف مشتریان در نظر بگیرد.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ح : سلام خیلی وقته فروختم اما از واریز خبری نیست

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سمیه اقای 5 روز قبل
  0

  سلام من سهام عدالت هم رو فروختم شصت درصد ولی برام فقط سی درصد اون کم واریز شده پس بقیه شو کی میتونم بگیریم

  R 3 ماه قبل
  0

  سلام من مهر نودونه سی درصد سهامم رو فروختم هنوز یک قرون هم به حسابنریختن چرا؟

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  سلام من سهامم رو پارسال فروختم فقط یک تومن واریز شد چرا اخه

  ی بدبخت فلک زده 6 ماه قبل
  0

  راسته امشب سهام رو میدن؟خداکنه بدن دوتا بچه یتیم دارم

  ناشناس 8 ماه قبل
  2

  سلام من سهام عدالتم رو حالا ۶ماه که فروختم ولی هیچ پولی بحسابم واریز نشد بانک ملی خواهشا خیلی به پول نیاز دارم

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سلام ی.س.هستم از شهراسداباد همدان الان خدود ۳ ماه است که سهام عدالت مستقیم بانک ملی فروختم به کارگزار بانک ملی خبری لز پول سهام نیست کاش درد مارامی فهمیدید که چقدر مشکل داریم تورا بخدا کمک کنید

  علی 10 ماه قبل
  0

  پس از فروش چقدر طول میکشه واریز بشه.

  10 ماه قبل
  0

  این چه وضع افتظاییه اونی کا سهامشو میفرشه درمانست از خوشیش نیست گرفتاره شما هم دونبال مال موفتین .خدا رو خوش نمیاد پول مردم نخواباننی سپرده بدین بهشون.علی

  ی س 11 ماه قبل
  0

  چرا جواب نمیدی میگم خدا شاهده ندارم گرفتارم پول پیش نیست درامد نیست خرج گران شده؟ بدبختی فراوان مستاجر ماهی ۷۰۰تومان کرایه ۳۰میلیون پیش از کجا بیاددد

  ی س 11 ماه قبل
  1

  سلام خسته نباشی من سهام عدالت بانک ملی داشتم فروختم کی پولش واریز میشه

  0
  عباسعلی نظری 10 ماه قبل

  سلام چرا سهم فروش سهام عدالت واریز نمیکنن

  فافا 11 ماه قبل
  1

  خدا لعنت کنه کسیو که مال مردم بدبختو میخوره من هفت هشت ماهه 60درصدو فروختم تیکه تیکه یک میلیون برام واریز شده این چه کاریه اخه خدارو خوش نمیاد

  امیرحسین 11 ماه قبل
  0

  من ازپارسال سهام خودم فروختم سه ملیون واریزکردن مابقیش هنوزواریزنکردن به چ علت

  محمد هاشمی 11 ماه قبل
  2

  کارگزاری بانک ملی ایران پول خ سهام عدالت را چه زمانی واریز میکند

  ناشناس 12 ماه قبل
  1

  خواهشن فروش سهام عدالت اعاز کنید همه گرفتارن فروختن وگرنه سهام عدالت چیزی نبود که بخواهیم بفروشیم ممنون وسپاسگزارم پیگیزی کنید

  حسن لطفی 1 سال قبل
  1

  من ۶۰ درصد رو که دولت اعلام کرد فروختم،مبلغی واریز شد وتموم،دیگه نمیدونم کجا،به،کی،به کدوم سازمان خلاصه کلافه شدم ،کسانی که سهام میفروشندطبقه ۳ که چه عرض کنم طبقه ۱۰ هستند لطفا جوابگو باشید،ممنون

  محمد رضا 1 سال قبل
  0

  سلام پول فروش سهام عدالت کی پرداخت میشود برج ۸پارسا ل فروختم دوبار وریز کردن دیگه واریز نشد

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  من برج ۹ ۶۰٪ از سهام عدالت ۱ میلیون تومانی مو فروختم چون به پولش خیلی نیاز داشتم و دارم زنم مریض لا علاجه هزینش خیلی زیاده ، یکم شرف داشته باشید پولهای مردمو هر چی زود تر بریزید به حساباشون ، البته همه می‌دونن که شرف برای شما معنی نداره

  Sami 1 سال قبل
  0

  اخه تا کی دروغ.واسه شما چه فرقی میکنه شما که به نرخ روز حساب میکنید ..تا یک ماه پیش ارزش سهام ۱۰میلیون خوردی بود الان شده شش تومن.این چه وضعشه اخه.فقط د ز د ی از جیب ملت بدبخت

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  سلام من نزدیک یک سال سهام فروختم فقط ۶۰۰هزارتومان واريز شد چکار باید کنم

  م.م 1 سال قبل
  1

  سلام من سهام عدالت خودم مهرماه فروختم کارگزاری بانک ملی هنوز حتی یک ریالی هم برام واریز نکردن مشکل داشتم فروختم نکنید اینکارو پولش بریزید به حسابم لطفا

  مهدی 1 سال قبل
  0

  این چه مسخری بازی پس واریزکنین ۴۰درصدباقی مانده مانده هرقیمتی هست واریزکنین نیازدارم واریزکنین بیکارم نیازدارم دم عیدی ۵تومان داخل حسابم نیست اگه نمیوانین یکجاواریزکنین در۴محله واریزی جان هرکسی دوست دارین چندروزی یک پولی واریزکنین سهام من ۴۹۲تمنی هست .ازبرج ۳تا۷فقط ۲۳۰۰واریزشدو۶ماه یک هزاری واریزنشد.اگه وام نقدی میدهین بگیرم ۲میلمیون شدوام بدهین تاسهام فروختن پول وام باسودروبگیرین منتظرجواب شماهستم خیلی به پولش نیازدارم دم عیددستم خالیه

  مهدی 1 سال قبل
  0

  من برج ۳سهام دربرنامه ایموادربانگ ملی فروختم ۶۰درصدفروختم آخرین واریزی برج ۷بودآنم ۳۲ت ارلان ۶ماه یک هزاری واریزاین چه وزش نیازنداشتم نفروختم ارلان که قیمیش رفت بالا واریزکنین نیازدارم اگه نمیوانین سهام من روآزاد کنین من بیرم کارگزاری سعدی بفروشم لطفان پیگیری کنین

  علی 1 سال قبل
  0

  سلام من برج هفت سی درصددومم روفروختم پس کی واریز میشه .بانک ملی بوده

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  قرار بود که قبل پایان سال سهام عدالت رو بحساب مردم واریز کنن. هر روز ی خبر هرروز یک چیزی میگن آخرش نفهمیدیم به کجا مراجعه کنیم. اینم اسفند ماه که داره میرسه ....بانک ملی نوش جونتون

  رمصان 1 سال قبل
  0

  بهمن ماه سهام عدالت فروختم بانکملی وهنوز پولی ب حساب بنده واریز نشد ممنون

  رمصان 1 سال قبل
  3

  بهمن سهام عدالت بانک ملی فروختم هنوز پولی واریز نشده ممنون می شم از شماها کی واریز می َشود

  احمدزور 1 سال قبل
  1

  حدود شیش ماه سهام فروختم کل سهام فروش رفته ولی پول واریز نمیکنند چرا اقای رئیس بخدا دمه عیدی همه رو شاد کنید ترو خدا پیگیری کنید

  محمد قنبری 2 سال قبل
  0

  چقدر باید صبر کنیم .همه دوستانی که واسه فروشه سهام اقدام کردن .نیاز داشتن .ای کاش که مسعولین واقعا متوجه باشن

  محمد قنبری 2 سال قبل
  0

  چرا بانک بعد از فروش سهام سریع پول رو تو همان روز واریز نمیکند چرا باید دوروز پول تو حساب بانک بمونه.باتوجه به اینکه مردم نیاز به پول دارن باشرایط بد اختصاد

  بهلول 2 سال قبل
  2

  بابا چرا پول سهام مارو نمی ریزین اگر لازم نداشتم نمیفروختم الان سه ماه فروختم از بانک ملی خواهشن رسیدگی بفرماید

  مهدی 2 سال قبل
  1

  سهام کی و اریزمیشه جان مادرتون بگین

  ح 2 سال قبل
  4

  سلام خیلی وقته فروختم اما از واریز خبری نیست

  حواشیرویان 2 سال قبل
  1

  سلام من سهام عدالت ثبت نام کردم سی درصد فروختم چهل درصدمانده برای من کی کارت ملی واریز میشه

  ناشناس 2 سال قبل
  -1

  سلام حواشیرویان من سهام عدالت سی درصد فوروختم وچهل درصدمانده اگرمیشه راهنمایی کنید

  صابراحمدابادی 2 سال قبل
  1

  چرا سهام عدالت من راواریزنمیکن

  مرضیه فعله گری3341207376کد ملی 2 سال قبل
  -2

  سلام من سهام عدالت را می خواند بفروشم همین کار هایش انجام دادم ولی نمی توانم برم توی لینک کار گزار مفید اگه میشه منو راهنمایی کنید

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید