توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  پیگیری وضعیت اقساط بانک مسکن

  1 بازدید

  پیگیری وضعیت اقساط بانک مسکن را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  استعلام مانده بدهی وام مسکن از طریق شماره کارت اقساط

  استعلام مانده بدهی وام مسکن از طریق شماره کارت اقساط

  از طریق لینک زیر می توانید مانده بدهی وام , تعداد اقساط واریز شده,تعداد اقساط معوقه,و اطلاعات بروز وام را مشاهده نمایید

  https://epayment.bank-maskan.ir/Banking/InstallmentShetab.aspx

  جهت استعلام مانده بدهی وام مسکن از طریق شماره کارت اقساط کلیک نمایید

  منبع مطلب : blog.parhost.net

  مدیر محترم سایت blog.parhost.net لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  امکان گزارش‌گیری آنلاین از وضعیت اقساط تسهیلات در بانک مسکن

  امکان گزارش‌گیری آنلاین از وضعیت اقساط تسهیلات در بانک مسکن

  بانک مسکن با فراهم کردن امکان گزارش‌گیری لحظه‌ای از آخرین وضعیت پرداخت اقساط تسهیلات مسکن به صورت «آنلاین و مجازی» نیاز به سفرهای درون شهری مشتریان را در روزهای پایانی سال به حداقل رساند.

  به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، این بانک امکان گزارش­‌گیری لحظه­‌ای از وضعیت پرداخت اقساط تسهیلات مسکن به صورت «آنلاین و مجازی» را برای تسهیلات گیرندگان فراهم کرده تا از این طریق مشتریان و دریافت‌کنندگان تسهیلات بتوانند در آخرین روزهای سال با سهولت و بدون نیاز به سفرهای درون­ شهری برای مراجعه به شعب بانک، از آخرین وضعیت بدهی خود به بانک با خبر شوند.

  این امکان موجب می­‌شود مشتریان در کسری از ثانیه با مراجعه به سامانه اطلاع از آخرین وضعیت مربوط به اقساط پرداخت شده و باقی‌مانده بدهی به بانک،در صورت داشتن بدهی و معوقات پرداختی، حساب خود را با بانک تسویه کرده و مشمول جرایم دیرکرد ناشی از پایان سال نشوند. در واقع با مراجعه به این سامانه چالش عدم اطلاع از وضعیت بازپرداخت اقساط برای تسهیلات گیرندگان و سپس متحمل شدن جرایم دیرکرد برطرف می‌شود.

  این امکان برای تمامی انواع تسهیلات مسکن دریافت شده از سوی تسهیلات گیرندگان اعم از تسهیلات گیرندگان صندوق پس انداز مسکن یکم، تسهیلات خرید مسکن از محل اوراق حق تقدم تسهیلات و سایر تسهیلات بانک عامل بخش مسکن به خصوص تسهیلات مسکن مهر قابل استفاده است.بر این اساس تمامی تسهیلات گیرندگان می­‌توانند در هر زمان و در هر مکانی با صرف زمانی بسیار اندک تمامی اطلاعات مربوط به آخرین وضعیت بازپرداخت تسهیلات خود اعم از مبلغ کل تسهیلات، مبلغ کل اقساط، مانده بدهی، مانده جریمه، مانده معوقه، تعداد کل اقساط، مانده کارمزد،کسری از قسط و تعداد اقساط پرداخت شده را مشاهده کنند. در این سامانه اینترنتی، کاربران (تسهیلات گیرندگان) قادر خواهند بود علاوه بر مشاهده زمان سر رسید اولین قسط، از زمان دقیق سر رسید قسط بعدی در هر مرحله اطلاع پیدا کنند.

  در بسیاری از موارد برخی از تسهیلات گیرندگان مسکن به ویژه تسهیلات گیرندگان مسکن مهر به دلیل عدم اطلاع از جزییات پرداخت اقساط تسهیلات در پرداخت قسط های بعدی دچار تاخیر شده و از زمان دقیق بازپرداخت قسط بعدی بی اطلاع بودند؛ در چنین وضعیتی تسهیلات گیرندگان متحمل زیان شده و مشمول پرداخت جرایم ناشی از دیرکرد بازپرداخت تسهیلات می شدند و در بسیاری موارد از این جرایم نیز مطلع نمی شدند؛ این در حالی است که با راه اندازی این سامانه تمام مشکلات مربوط به عدم اطلاع و دسترسی تسهیلات گیرندگان به آخرین وضعیت پرداخت اقساط مسکن برطرف شده است.

  در این سامانه همچنین تسهیلات گیرندگان می توانند با مشاهده تمام اطلاعات مربوط به دریافت تسهیلات اعم از اطلاعات هویتی شامل نام و نام خانوادگی صاحب حساب، شماره حساب و شماره کارت اقساط خود را مشاهده کنند و در صورت عدم تطابق با شماره حساب و کارت خود به منظور اصلاح مشکل ایجاد شده به سرعت مطلع شده و اقدام کنند.

  این سامانه اینترنتی هم اکنون در اختیار و در دسترس تسهیلات گیرندگان انواع تسهیلات مسکن قرار دارد؛ تسهیلات گیرندگان می توانند با مراجعه به این سایت، پس از انتخاب گزینه سامانه بانکداری الکترونیک،گزینه پرداخت قسط را انتخاب کنند و وارد بخش مربوطه برای اطلاع از آخرین وضعیت و جزییات پرداخت اقساط تسهیلات مسکن شوند؛ در این قسمت با وارد کردن شماره کارت قسط مربوط به تسهیلات دریافتی، افراد به صفحه ای هدایت می شوند که در آن آخرین وضعیت و ریز جزییات مربوط به پرداخت اقساط از سوی تسهیلات گیرندگان به تفکیک نمایش داده شده است.

  کاربران و تسهیلات گیرندگان با ورود به این سامانه نه تنها قادر به صحت سنجی اطلاعات هویتی خود -ثبت شده در سامانه بانک عامل بخش مسکن- به عنوان تسهیلات گیرنده هستند بلکه برای اطلاع از جزیی‌ترین اطلاعات مربوط به پرداخت اقساط تسهیلات از مراجعه به شعب بانک بی نیاز می شوند. از طریق این سامانه همچنین دریافت کنندگان تسهیلات مسکن می­‌توانند با محاسبه مابه­التفاوت تعداد کل اقساط تسهیلات و تعداد اقساط پرداخت شده، تعداد دقیق اقساط باقی مانده را نیز محاسبه کنند؛با اطلاع تسهیلات گیرندگان از زمان اتمام اقساط تسهیلات، امکان برنامه ریزی مالی برای آنها به منظور انجام اقدامات بعدی نیز فراهم می­شود.

  منبع مطلب : way2pay.ir

  مدیر محترم سایت way2pay.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  سلام قسط و واریز کردم اس ام اس نیامده چطور متوجه شم پرداخت شده

  مهدی صارمی 5 ماه قبل
  1

  مفاصا حساب اقساط

  مهدی صارمی 5 ماه قبل
  2

  مشاهده مانده وام مسکن

  -1
  محمودزنگوئ 1 ماه قبل

  درتاریخ ۳/۱۰مبلغ ۶۰۰هزارتومان به حساب قسط وام مسکن واریزکردم ولی قسط تصفیه نشده

  مهدی صارمی 5 ماه قبل
  0

  پرداخت اقساط

  محسن خوش خو 5 ماه قبل
  0

  پرداخت اقساط

  خسروی 5 ماه قبل
  0

  لعنت بر این سایتهای الکیتون قبلآ خوب بود الان راحت شدید برای دزدی و اختلاس

  یوسف یساولی 5 ماه قبل
  0

  از اقساط وام مسکن چقدر مانده

  سید 6 ماه قبل
  0

  یعنی ظاهرا خوشتون میاد از اذیت کردن مردم . واقعا این سامانه چیه طراحی کردید ؟؟؟؟ میگه کروم را دانلود کنید با کروم وارد میشیم نمیشه . دست بردارید بابا بسه دیگه ما اندازه خودمون گرفتاری داریم بیکار نیستیم ساعت ها بچرخیم برای مشاهده اقساط پرداختی

  سید 6 ماه قبل
  1

  باسلام . من از کجا اقساط واریزی را ببینم قبلا راحت میشد دید الان سامانه را طوری طراحی کردید که هیچی مشخص نمیکنه . قسط واریز میکنیم دوباره پیام میاد قسط پرداخت کن این دیگه چه وضعیه درآوردید سر مردم بدبخت ؟؟؟؟؟

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  سلام الان دیگه مثل گذشته نمی توانم مانده اقساطم را. مشاهده کنم خیلی پیچده شده

  هادی شیدایی 7 ماه قبل
  0

  سلام من می خواهم قسط وام مسکن مهر راواریز کنم هربرج واریز کردم ولی اکنون اون صفحه ای که برای پرداخت وام هربرج روی صفحه گوشی نشان داده میشد نمیاد لطفا مراراهنماهی کنید

  2
  هادی شیدایی 7 ماه قبل

  صفحه پرداخت وام توی گوشی بازنمی شودچرا

  مسلم یزدانی 9 ماه قبل
  0

  سلام میخواستم بدونم چقدر از قسط وام مسکن مانده

  1
  مریم علوی 8 ماه قبل

  باقی مانده قسط را میخواستم

  0
  مسلم یزدانی 9 ماه قبل

  میخواستم بدونم چقدر از قسط وام مسکن مانده

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سلام شب بخیر هرکاری میکنم صورت وضعیت اقساط پرداخت شده را نمیاره

  حسین شفیعی 9 ماه قبل
  0

  سلام دو قسط آخر بانک یعنی برج ۲و۳ ۱۴۰۱ دادم ولی متاسفانه می گه برج ۲ پرداخت نشده

  محسن ذوالفقار 9 ماه قبل
  0

  اقساط باقیمانده

  بکتاش 12 ماه قبل
  0

  سلام.سوالم اینه که چرابااینکه سررسیدقسط وام بنده سی ام هرماهه ،ولی ازاول ماه بعنوان قسط معوق محسوب میشه ؟درحالی که هنوزمعوق نشده !

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  چرابااینکه تاریخ قسط وام سی ام هرماهه،ولی ازاول همان ماه جزوقسط معوق محسوب میشه ؟درحالیکه هنوز سررسیدوام نشده ؟

  ابراهیم نظری 1 سال قبل
  -1

  سلام آقای بانک مسکن را واریز کردم پیامک از بانک دریافت نمیکنم

  -1
  ابراهیم نظری 1 سال قبل

  چرا بانک مسکن بعداز دریافت قسط پیامک ارسال نمیکند

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید