توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چرا بازی های لیگ برتر انگلیس پخش نمی شود

  1 بازدید

  چرا بازی های لیگ برتر انگلیس پخش نمی شود را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  علت پخش نشدن مسابقات لیگ برتر انگلیس از شبکه 3...(نظرتون چیه؟؟)

  چرا صداوسیما مسابقات لیگ برتر انگلیس را پخش نمی کند؟

  چندهفته از مسابقات حساس لیگ برتر انگلیس می گذرد و صداوسیما موفق نشده هیچ کدام از بازی های آن را روی انتن بفرستد. دیدارهایی که به دلیل حضور مربیان صاحب نام فوتبال جهان به نهایت جذابیت رسیده اند اما تلویزیون توانایی پخش کردن آنها را ندارد.

  به گزارش عصرایران ، حضور مورینیو و گواردیولا در لیگ برتر انگلیس این نوید را می داد که مسابقات امسال انگلیس جذاب ترین مسابقات اروپایی باشد. مساله ای که از اواخر سال گذشته مشخص بود و حضور کونته و کلوب در کنار ونگر و ... سبب می شد اوج فوتبال اروپا در انگلیس پی گیری شود.

  با این همه و با شروع فصل جدید صداوسیما موفق نشده مسابقات را روی انتن بفرستد. از طرفی حق پخش مسابقات خریداری نشده و از سویی دیگر به نظر می رسد همه مسیرهای غیرقانونی هم تا امروز بسته شده باشد.

  حق پخش چند برابری

  براساس شنیده ها حق پخش مسابقات لیگ برتر انگلیس در سال جدید حداقل 2 برابر شده است. عدد دوبرابری برای مسابقات لیگ برتر مساوی است با عدم پرداخت حق پخش توسط صداوسیمای ایران. البته در روزهای میانی سال گذشته و در زمان مدیریت سرافراز بر تلویزیون شنیده می شد که دیگر حق پخش مسابقات لیگ برتر انگلیس پرداخت نخواهد شد. شنیده هایی که هیچ ارتباطی با رقم چند برابری نداشت وظاهرا صداوسیما نمی خواست هزینه هایی در همان حد را هم برای پخش مسابقات فوتبال پرداخت کند. با شروع پیش فروش مسابقات امسال اما ظاهرا کار به جایی رسیده که با چند برابر شدن حق پخش کورسویی هم که به سمت پخش شان وجود داشت از بین برود.

  بین اسپورت و ذره بین

  مسیردومی که همیشه برای پخش مسابقات تلویزیونی وجود داشت برداشتن تصاویر از روی فرستنده های مختلف و پخش ملی مسابقات بود. یعنی برخی مسوولان صداوسیما تصویرها را از روی یکی از شبکه های پخش کننده برمی داشتند و بعد از اینکه به صورت ملی و داخل مرزی پخش می کردند حق پخش ناچیزی به شرکت خریدار می دادند. شرکتی که در سال های قبل الجزیره بود و ظاهرا با مبلغ پرداخت شده مشکلی نداشت. در سال اخیر اما حق پخش مسابقات در خاورمیانه به بین اسپورت رسیده . شبکه قطری که نظارتی بسیار دقیق برپخش ملی و فراملی مسابقات دارد و به این راحتی ها کوتاه نمی آید. آنچه در هفته های اولیه لیگ برتر انگلیس اتفاق افتاده این طور است که صداوسیما می داند که به خاطر مخاطبان باید تصاویر را روی آنتن بفرستد اما عملا به خاطر نظارت سنگین توانایی این کار را ندارد

  امید به پخش مسابقات

  علی رغم اتقاقات رخ داده شنیده می شود که فعالیت های داخل صداوسیما برای پخش مسابقات ادامه دارد. تلاش هایی که البته قسمتی از آن مسدود شده. یعنی حق پخش مسابقات پس از شروع آن باید کمی ارزان تر در دسترس باشد اما هنوز قیمت به جایی نرسیده که ایران بتواند آنرا خرید کند. مسیرهایی هم برای برداشتن تصاویر از روی کانال های مختلف وجود دارد. مسیرهایی که شنیده می شود برخی رفته اند و ممکن است تلویزیون موفق شود بدون پرداخت قرانی تصاویر را روی آنتن بفرستد. تصاویری که شرکت بین اسپورت هم توانایی شکایت از آن را نداشته باشد.

  منبع مطلب : www.asriran.com

  مدیر محترم سایت www.asriran.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  زاهد بدوی 2 ماه قبل
  0

  خواهش میکنیم لیگ انگلیس رو نشون بدهید

  زاهد بدوی 2 ماه قبل
  -1

  تو ایران از همه چیز محرومیم دلخوشیه ما فوتبال نگاه کردن بود اون هم لیگ جزیره که بهترین لیگ در جهانه امیدوارم پخشش کنن

  امیر 2 ماه قبل
  0

  یعنی چه کشوری که نتونه حق پخش فوتبال یه لیگ رو بگیره دیگه به چه دردی میخوره . واقعا که متاسفم . مگه همیشه نمیرفتن از طریق دزدیدن پخش میکردن حالا هم برن بدزدن توان گرفتن حق پخش ک ندارن بی عرضه ها

  کسری 2 ماه قبل
  0

  دلخوشی من فو تبال نگاه کردن خواهش میکنم لیگ انگلیس جذاب ترین لیگ جهان نشون بدید خواهش میکنم

  کسری 2 ماه قبل
  2

  تروخدا بازی های لیگ انگلیس نشون بدید خواهش میکنم نشون بدید

  کامی سرباز 10 ماه قبل
  -1

  واقعامتاسفم برای خودم ک یک ایرانی هستم چون هرچی چیزقشنکه ازش محرومم دلخوشی مایه فوتباله اونم شماهاازمامیگیرید فقط بخاطراینکه لیگ انگلیس بازوبندکاپیتانی اونها درحمایت ازرنگین کمانی هاطراحی شده فقط علتش همینه افسره ترین ونچسب ترین رسانه ملی مال کشورماست

  برای ارسال نظر کلیک کنید