توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چند روز بعد از خوردن قرص ال دی پریود میشویم

  1 بازدید

  چند روز بعد از خوردن قرص ال دی پریود میشویم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  چند روز بعد از قطع قرص جلوگیری و ال دی باید پریود شد؟ | نبض ما

  چند روز بعد از قطع قرص جلوگیری و ال دی باید پریود شد؟ | نبض ما

  بیشتر قرص‌های جلوگیری داروهایی ترکیبی از هورمون‌ های استروژن و پروژسترون هستند که برای جلوگیری از تخمک گذاری استفاده می‌شوند. با قطع قرص جلوگیری ، تخمک گذاری از نو شروع می‌شود.

  یک زن نمی تواند بدون تخمک گذاری باردار شود. زیرا در این صورت هیچ تخمکی برای بارورسازی وجود ندارد. قرص‌های جلوگیری یا ال دی همچنین با ضخیم ساختن مخاط اطراف دهانه رحم مانع ورود اسپرم به رحم و دست یابی به تخمک‌های آزاد شده را دشوار می‌کند. هورمون‌های موجود در قرص‌های ضد بارداری می‌توانند لایه درونی رحم را نیز تحت تاثیر قرار دهند و اتصال تخمک به دیواره رحم را مشکل سازند.

  چند روز بعد از قطع قرص ال دی باید پریود شد

  بسته به علت مصرف قرص ال دی پاسخ متفاوت است:

  مصرف قرص برای جلوگیری از بارداری

  بطور معمول بعد از مصرف یک دوره 21 روزه و قطع قرص جلوگیری، باید طی 3 الی 7 روز منتظر خون ریزی ماهانه بود. اما این انتظار بسته به شرایطی چون: قدرت قرص، نظم در مصرف و مدت زمان مصرف دارد و به ندرت ممکن است تا 10 روز به طول انجامد.

  استفاده از قرص ال دی برای تنظیم پریود یا سایر موارد

  اگر قرص‌ جلوگیری از بارداری را برای تنظیم پریود خود استفاده می‌کنید. باید توجه داشته باشید. که بعد از قطع مصرف، زمانی برای بازگشت دوره قاعدگی نیاز خواهد بود. اغلب دو تا چهار هفته بعد از قطع مصرف دارو پریود می‌شوند.

  اما زمان قطعی آغاز پریود به عواملی چون وزن، وضعیت سلامتی، استرس، ورزش و شرایطی نظیر سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS)  بستگی دارد.  اگر برای کیست تخمدان یا تنظیم قاعدگی از قرص جلوگیری استفاده میکنید ممکن است حداکثر تا 3 ماه قاعدگی نامنظمی را تجربه کنید.

  دلیل این امر این است که داروی کنترل بارداری معمولا شامل هورمون‌هایی است که بر آزادسازی تخمک‌ها (تخمک گذاری) ماهانه تاثیر می‌گذارند.

  لکه بینی بعد از قطع قرص ضد بارداری

  لکه بینی و خونریزی بعد از قطع قرص ضدبارداری طبیعی است. اولین خونریزی بعد از قطع قرص جلوگیری به عنوان خونریزی ترک دارو نیز شناخته می‌شود. بدین ترتیب اولین پریود بعد از خونریزی ترک دارو، اولین پریود طبیعی فرد بعد از قطع مصرف داروهای کنترل بارداری محسوب می‌شود.

  علت پریود نشدن بعد از قطع قرص ال دی

  اگر فرد برای چند ماه پس از قطع مصرف دارو پریود نشده باشد، ممکن است با مشکل آمنوره پس از مصرف قرص مواجه شده باشد. به طور کلی قرص مانع از ایجاد هورمون‌های درگیر در تخمک گذاری و قاعدگی می‌شود. در این شرایط و پس از قطع قرص جلوگیری ممکن است بدن فرد به زمانی برای بازگشت به تولید طبیعی این هورمون‌ها نیاز داشته باشد.

  قرص اورژانسی را تا چند ساعت بعد از رابطه میتوان مصرف کرد؟

  پیشگیری از بارداری اورژانسی روشی است که برای جلوگیری از بارداری پس از روابط جنسی مراقبت نشده استفاده می‌شود. این قرص اغلب با نام  قرص صبح بعد نیز شناخته می‌شود، بعضی از انواع پیشگیری از بارداری اورژانسی تا هفتاد و دو ساعت (سه روز) بعد از رابطه جنسی بهترین عملکرد را دارند (بسته به نوع دارو).

  IUD نیز می‌تواند در بعضی موارد به عنوان پیشگیری از بارداری اورژانسی استفاده شود. قرص‌های اورژانسی با به تاخیر انداختن تخمک گذاری (آزاد سازی تخمک در دوره ماهانه) عمل می‌کنند. اگر بارورسازی و قرارگیری تخمک تا لحظه مصرف دارو رخ داده باشد، قرص‌های پیشگیری از بارداری اورژانسی نمی توانند مانع از بارداری شوند.

  قرص اورژانسی قبل از رابطه جنسی نمی تواند به صورت روش مطمئنی برای پیشگیری از بارداری تلقی شود. اگر فرد رابطه جنسی محافظت نشده پس از مصرف این داروها داشته باشد در معرض بارداری قرار دارد.

  چند روز بعد از مصرف قرص اورژانسی پریود میشویم

  زمان پریود بعد از مصرف قرص اورژانسی چن روز است؟ استفاده از قرص اورژانسی می‌تواند پریود فرد را تا یک هفته به تاخیر بیاندازد. اگر فرد در سه یا چهار هفته بعد از مصرف قرص پریود نشد، باید به انجام تست بارداری بپردازد.

  آیا قرص جلوگیری باعث ناباروری میشود

  معمولا بروز مشکلات باروری به دلیل استفاده از قرص‌های کنترل بارداری غیر محتمل است. در بعضی موارد زنان بلافاصله پس از قطع مصرف داروهای کنترل بارداری بارور شده اند. با وجود اینکه مصرف این داروها نمی تواند مشکلات باروری ایجاد کند، اما می‌تواند مشکلات زمینه ای فرد نظیر پریود‌های نامنظم را پوشش دهد.

  آیا با خوردن قرص جلوگیری امکان بارداری هست

  وقتی به طور صحیح از این قرص‌ها استفاده شود ، مثلاً روزانه ، بدون از دست دادن دوز ، داروهای ضد بارداری خوراکی 99٪ مؤثر هستند. یعنی امکان بارداری خیلی کم است.

  اما اگر خیلی منظم استفاده نکنید، از جمله در مواردی که یک دوز فراموش می‌شود یا دیرتر مصرف می شود، این داروها 91 درصد مؤثر هستند.

  قرص ضد بارداری تا چند روز اثر دارد

  قرص پروژستین به تنهایی حاوی هورمونی به نام پروژستین است. این هورمون مخاط دهانه رحم را غلیظ تر می کند و نفوذ اسپرم به تخمک را مشکل تر می کند که می تواند از تخمک گذاری جلوگیری کند.

  اگر قرص اول در 5 روز اول شروع چرخه قاعدگی استفاده شود، به عبارتی روز اول دوره پریود، این قرص بلافاصله اثر می کند.

  خانم هایی که چرخه آنها کوتاهتر از 23 روز است، برای مصرف اولین دوز باید 2 روز کامل منتظر بمانند. در صورت مصرف دوز اول دیرتر از 5 روز پس از روز اول چرخه، این قرص ها 2 روز طول می کشد تا مؤثر باشد.

  دکتر میترا مولائی نژاد

  بسیاری از کاربران سایت، سوالهایی را می پرسند که مربوط به استفادهغلط از روشهای پیشگیری از بارداری و یا عقاید رایج در مورد این روشهاست که اغلب آنها اشتباه است اما به حدی متداول است که باعث نگرانی اغلب کاربران می شود. این سوالات ،شایعترین سوالاتی هستند که در سایت در این مورد مطرح می شوند. امیدوارم با مطالعه این بخش توسط کاربران از حجم انبوه سوالهای تکراری در این موارد کاسته شود.

  1-سلام ،من 25 سالمه و حدود 2 و نیم ساله که ازدواج کردیم ولی فعلا قصد بارداری ندارم اما اطرافیان به من می گویند که جلوگیری طولانی مدت باعث نازایی میشود و این مرا نگران می کند به نظر شما مشکلی به وجود می اید ممنون میشم راهنمایی کنید.
  کاربر گرامی پیشگیری از بارداری با روشهایی مانند کاندوم و قرصهای پیشگیری از بارداری که اثار طولانی مدتی در توقف تخمک گذاری ندارند. و یا استفاده از روش طبیعی یا پرهیز هیچکدام مانع بارداری شما در اینده نخواهد شد. ولی موضوع مهم این است که بسیاری از زوجها تا وقتی از روشهای پیشگیری از بارداری استفاده می کنند .در واقع ظرفیت باروری خود را امتحان نکرده اند. بنابراین پس از قطع روش و اقدام برای بارداری با وجود تلاش متوجه می شوند که بارور نمی شوند و اطرافیان و خودشان عدم باروری را به استفاده طولانی مدت از یک روش پیشگیری از بارداری نسبت می دهند.

  در حالی که اگر خانمهاپیش از استفاده از روش پیشگیری از بارداری از سلامت باروری خود با بررسی تخمک گذاری و منظم بودن پریودها- و نیز شکل نرمال بخشهای داخلی سیستم باروری مانند رحم و لوله ها مطمئن شده و در طی این مدت از بروز و مزمن شدن هر عفونت سیستم باروری پیشگیری کرده و انها را درمان کنند. و اقایان نیز از توانایی نعوظ- انزال و کیفیت مناسب مایع منی با یک ازمایش اسپرماتوگرام مطمئن شوند می توانند با خیال راحت تا مدتی که می خواهند از روشهای کم خطر پیشگیری از بارداری مانند قرصها و کاندوم با توجه به شرایطشان استفاده کنند.

  به خاطر داشته باشید بهترین زمان برای باروری برای خانمها 20 تا 35 سالگی است. پس از این مدت ذخایر تخمدانی به تدریج کاهش خواهد یافت و احتمال بروز برخی بیماریهای ژنتیکی در جنین و نیز بروز عوارض بارداری در مادر نیز افزایش می یابد.

  2-سلام خسته نباشید می خواستم بپرسم بسته دوم قرص جلوگیری تموم شده الان می تونم با خیال راحت بدون ترس از بارداری و روش کمکی دیگر با همسرم نزدیکی داشته باشم؟
  کاربر گرامی، اثر قرصهای پیشگیری از بارداری پس از یک دوره مصرف در ماه بعد قابل اعتماد است.

  3-با سلام من و همسرم باهم نزدیکی داشتیم و بعد از اون من عادت ماهانه شدم . آیا بازم امکان داره که من باردار باشم؟
  کاربر گرامی، در صورتی که پس از امیزش پریود شده اید دیگر خطر بارداری در آ ن سیکل گذشته است. ولی در دور بعد در صورتی که مایل به بارداری نیستید باید از یک روش پیشگیری مطمئن استفاده کنید.

  4-ایا امکان بارداری با وجود سالم بودن پرده بکارت وجود دارد؟
  کاربر گرامی، باکره بودن مانعی برای بارداری نیست. در صورت برقراری رابطه زناشویی بدون پیشگیری در صورتی که تمایلی به بارد اری ندارید، حتما از یکی از زوشهای اورژانس استفاده کنید.

  5- ایا ممکن است که با وجود پریود شدن باردار باشم. بعضی ها می گویند من با وجود پریود شدن باردار بوده ام؟ من هم می ترسم با وجود پریود شدن باردار باشم؟
  کاربر گرامی ، این احتمال بسیار کم است. در برخی از خانمهای چندزا دوره هایی از خونریزی در اوایل بارداری نیز گاهی اتفاق می افتد که معمولا کیفیت پریود را ندارد در مورد شما و هر خانمی که از به صورت منظم پریود می شوید و کیفیت پریودتان نیز شمابه دفعات قبل بئده است این احتمال تقریبا نزدیک به صفر است در صورت شک به بارداری در زمان تعویق پریود بهترین کار انجام آزمایش خون بارداری است.

  6- بهترین زمان برای انجام آزمایش بارداری پس از امیزش چه زمانی است؟ من روز پس از نزدیکی از بی بی چک استفاده کردم منفی بود؟
  کاربر گرامی بهترین زمان برای انجام آزمایش خون بارداری حداقل 10 روز پس از آمیزش است.. بی بی جک تست غیر دقیق است . فقط در زمان تقریبی پریود بعدی می تواند با اطمینان نه چندان بالایی( عملا حدود 15 درصد) بارداری را تاییدیا رد کند.

  7- در دور اول مصرف قرصهای پیشگیری از بارداری یک بار امیزش بدون پیشگیری داشته ام ایا امکان بارداری وجود دارد؟
  کاربر گرامی، اثر پیشگیری از بارداری قرصهای پیشگیری از بارداری در دور اول مصرف قرصها چندان قابل اعتماد نیست برخی منابع این عدم دقت را منحصر به یک کفته اول مصرف قرص می دانند با اینحال استفاده از یک روش کمکی در دور اول مصرف قرصها پیشنهاد می شود. در صورتی که به بارداری شک دارید در صورت تعویق پریودتان در این دوره آزمایش بارداری بدهید.

  8- برای تعیین زمان تخمک گذاری از چه روشی استفاده کنم آيادرصورتي كه سيكلي بدون تخمك گذاري باشدبازهم تغييرترشحات ازرقيق به سفيده تخم مرغي ايجادميشود؟
  با ترشح هورمون پروژسترون پس از تخمکگذاری تغییراتی در کیفیت ترشحات به شکل سفیده تخم مرغ ایجاد می شود. این مطلب در سایت بخش روشهای تعیین جنسیت جنین نیز آمده است . در سیکلهای بدون تخمک گذاری ممکن است این تغییرات رخ ندهد. به خاطر داشته باشید با اقدام برای بارداری این ترشحات تغییر قابل ملاحظه ای نمی کنند بنابراین نمی توان از تغییر ظاهر آن به بارداری پی برد.

  9-آيادرست است که بعد ازنزديكي جهت بارداري دريك ماه هورمونها به هم ميريزد؟؟ حتي Tsh?
  کاربر گرامی، بی نظمی هورمونی همزمان با اقدام برای بارداری مساله اثبات شده ای نیست گرچه به صورت تجربی در خانمهایی که برای بارداری اقدام می کنند درجاتی از بی نظمی پریود مشاهده می شود.

  10-دوره هايم28تا32روزه است.پيشنهادمي فرماييدازچه روز تا چه روزي اقدام برای بارداری داشته باشم؟؟ فعلا9،12،14،16،18دوره ام رااقدام داشتم.نمي دانم تا كي ادامه دهم؟؟
  کاربر گرامی، با توجه به طول سیکلتان بهترین روش استفاده از تست ال اچ یا تست تخمکگذاری است که در واژه نامه باروری روش استفاده از آن آمده است. در این صورت معمولا از روز 12 سیکل به بعد می توانید از این تست استفاده کنید و پس از مثبت شدن تست در روز بعد برای بارداری اقدام کنید. پیسنهاد می شود حداقل فاصله بین آمیزش برای بچه دار شدن 36 ساعت یکبار باشد.

  11-.من یکی دو روز مونده به پریودم بعد از رابطه با همسرم بخاطر احتمال ورود منی بلافاصله 4قرص ال دی و 12ساعت بعد هم4تا دیگه خوردم .میخواستم بدونم پریودم حداکثر چند روزعقب میفته؟و اگه تا چند وقت پریود نشم باید تست بدم؟ من بار اول بود که از این قرصها استفاده می کردم.
  کاربر گرامی، یک هفته تا 10 روز پس از اخرین قرص ال دی معمولا پریود می شوید اگر پس از این مدت پریود نشدید. باید ازمایش خون بارداری بدهید

  12- چند سوال داشتم که خواهش می کنم سریع و لطفا کامل جواب دهید.در صورت ضرورت در به تاخیر انداختن پریود به شیوه ی مصرف قرص،جلو انداختن پریود برای بدن کمتر ضرر دارد یا عقب انداختن پریود؟اگر من بخواهم 2 هفته پریودم را جلو بیاندازم باید از چه قرصی که کمتر عارضه داشته باشد،با چه مقدار و برای چه مدت استفاده کنم؟بعد از اینکه پریودم با تاخیر انجام شد،از ماه های بعدی پریودهای منظم 28 روزه که قبلا داشتم انجام می شود یا بی نظمی در پریودهایم رخ می دهد؟این کار در باردار شدنم اشکالی ایجاد نمی کند؟.
  کاربر گرامی 1-در مورد جلو انداختن پریود تضمین زیادی برای پریود نشدن در موعد مقرر نیست. ولی در روش به تاخیر انداختن اطمینان بیشتری وجود دارد.2- هر دو روش با توجه به اینکه مستلزم استفاده از هورمون با مقادیر بیشتر است می توانند برای بدن مضر باشند بنابراین ابتدا باید مشخص شود که شما شرایط استفاده از قرصهای پیشگیری از بارداری را دارید. عوارض مصرف قرصها با این روش تشدید می شوند مثلا احتمال بروز لخته های خونی- ترومبوز و سکته ها افزایش می یابند. 2- می توانید از قرصهایی با ترکیبی مشابه ال دی در سیکل قبل از سفراستفاده کرده و تا زمان پایان سفر حتی در زمان احتمالی پریود بسته بعدی را بدون قطع بخورید و پس ازبازگشت قرصها را قطع کنید.

  3-معمولا 1 هفته تا 10 روز پس از قطغ قرص خونریزی خواهید داشت و در سیکل بعد درجاتی از بی نظمی پریود را تجربه خواهید کرد. که تا 1-2 سیکل طول می کشد. اثار طولانی مدت بر باروری فرد با این روش گزارش نشده ولی این روش حداکثر برای یک نوبت در سال و ان هم پس از کنترل تمام شرایط مصرف قرص باید انجام شود.

  13-خانم دکتر بعضیها به من می گویند استفاده از کاندوم باعث کم میلی شوهرم می شود. خودم هم احساس می کنم میل همسرم برای امیزش کم شده نمی دانم علتش چی هست؟ایا استفاده از کاندوم ویا قرصهای پیشگیری از بارداری به مدت طولانی باعث خشک شدن ویا تنبلی رحم می شود؟- آيا استفاده زياد از كاندوم باعث تنبلي رحم براي بارداري مي شود يا خير؟
  کاربر گرامی، برخی از مردان استفاده از کاندوم به دلیل کاهش حس در طی آمیزش، ترجیح نمی دهند با این حال انواع مختلف کاندومها برای لذت بیشتر وجود دارد که برخی از انها می تواند برای درمان انزال زودرس نیز تاحدودی موثر باشد. گذشته از آن، علت کاهش میل در مردان می تواند مشکلات ارتباطی با همسر و یا مشکلات روانی مانند افسردگی باشد. گاهی کاهش هورمون تستوسترون و یا داروهای مورد استفاده نیز با میل جنسی تداخل دارند. بررسی ابتدایی توسط یک روانپزشک و یا ارولوژیست قابل انجام است.

  2- خیر رحم اصلا تنبل نمی شود چون یک عضو ماهیچه ای است که کار خاصی جز نگهداری جنین انجام نمی دهد . تخمدانها گاهی به صورت منظم تخمک گذاری نمی کنند که به این وضعیت تنبلی تخمدان نیز گفته می شود و هیچ ارتباطی با روش پیشگیری مانند کاندوم ندارد.

  14-سلام من با همسرم رابطه داشتم اما دخول نداشتیم شک دارم .اما قرص LD مصرف کردم به روش اورژانسی اما اشتباها به جای 4 قرص 2 قرص 1 ساعت بعد و دو قرص هم 12 ساعت بعد مصرف کردم آیا احتمال حاملگی وجود دارد؟
  کاربر گرامی روش اورژانس را به اشتباه مصرف کرده اید. بنابراین احتمال بارداری افزایش می یابد فعلا از هیچ دارویی استفاده نکنید و منتظر پریودباشید در صورتی که پریودتان به تعویق افتاد آزمایش خون بارداری بدهید.

  15-سلام.من 25 ساله و متاهل هستم.نزدیکی محافظت نشده داشتم و 12 ساعت بعدش 2تا قرص ال دی خوردم. حدود 20 ساعت بعد دوباره 2 ال دی خوردم. 3روز بعد دوباره نزدیکی داشتم و 12 ساعت بعد قرص اورژانسی خوردم و 12 ساعت بعدش یکی دیگه. الان 3روز از آن میگذره و همینطور پریودم 2 روزه که عقب افتاده .ممکنه حامله شده باشم .خیلی نگرانم.
  کاربر گرامی استفاده از 2 دوره روش اورژانس در یک سیکل اشتباه بوده است.پس از یک دور مصرف قرصهای اورژانس در یک سیکل باید منتظر خونریزی باشید ودر طی این مدت از یک روش پیشگیری مانند کاندوم استفاده کنید.در صورت تعویق پریود می توانید آزمایش خون بارداری بدهید .

  16- ایا مایع پیش از منی نیز موجب بارداری می شود؟

  بلی، مایع پیش از منی نیزممکن است حاوی اسپرم باشد. بنابراین در صورتی که مایل به بارداری نیستید از یک روش پیشگیری مطمئن استفاده کنیدو یا کاندوم را پیش از نعوظ استفاده کنید.

  17-با سلام و احترام میخواستم بدونم نزدیکی در مدت زمان 7 روز استراحت در مصرف قرص ال دی، نیاز به پیشگیری دارد یا خیر؟ با تشکر.

  کاربر گرامی، گرچه احتمال بارداری در یک هفته باقی مانده اولین سیکل مصرف قرص بسیار کم است.ولیدر اولین سیکل در 7 روز استراحت نیز بهتر است از یک روش کمکی همراه با قرص استفاده کنید ولی پس از آن در سیکلهای بعدی نیازی به پیشگیری اضافه ندارید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مریم 3 ماه قبل
  3

  سلام خسته نباشید۴روز ازپریودی گذشته نزدیکی بدون حفاظداشتیم بعداز3ساعت 4تاقرص ال دی و12ساعت بعد 4تای دیگه خوردم پریودیم قطع شده چندروزطول میکشه تامجدد پریود بشم

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  نسرین هستم من یه قرص ال دی موقع هفت روز پریودی خورم الان یه هفته از یر پودیم عقب افتاده کی میشم

  لنا 5 ماه قبل
  -1

  سلام خسته نباشید ببخشید من قرص ال دی مصرف میکنم یه بسته تمام کردم گذاشتم برای پریودی ولی هنوز نشدم درد دارم ولی نشدم.لین هم بگم رابطه داشتم وآب منی رو ریخت داخل ولی تا ۴روژ هرشب قرص می‌خوردم تابسم تمام شد ولی هنوز پریود نشدم مشکلی برام نداره چون نمیخوام باردار بشم .پریود میشم.ممنون میشم جوابم رو بدین.🙏🙏

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  نمیدونم سوال خودمم هست

  پریسا 1 سال قبل
  0

  بله

  بی نام 1 سال قبل
  -1

  سلام من دو روز مانده به پریودم رابطه داشتم و مشکوک هستم که منی داخل شده یا نه بعد از دو روز قرص اورژانسی ال دی مصرف کردم و الان ۸ روزه پریودم عقب افتاده دو بار هم بیبی چک استفاده کردم منفی شد علت چیع ک پریود نمیشم؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  پری. 1 سال قبل
  0

  سلام من ی ماه و دو روز ک پریود نشدم کیست دارم تنبلی تخمدان دارم هرچیزیک شد امتحان کردم الانم س هفته منظم قرص ال دی خوردم دو روزه ک قطشکردم ب نظرتون چندروز بعد پریود میشم خیلی استرس دارم.وزنمم بالا رفته توروخدا راهنماییم کنین.ممنون

  پری. 1 سال قبل
  -1

  سلام من کیستو تنبلی تخمدان دارم الان ی ماه و دو روز که پریود نشدم قرص ال دی خوردم ب مدت س هفته و منظم.توی رابطه ام جلوگیری کردیم اما ب صورت طبیعی بدون کاندوم.ب نظرتون چندروز طول میکشه پریود شم ؟خیلی استرس دارم وزنمم زیاد شده آیا اصلا تأثیری داره چون کیست دارم سمت چپ تخمدان.ممنون میشم پاسخ بدین

  ز 1 سال قبل
  -1

  من قرص الدی مصرف میکنم ولی ازین میترسم درفاصله ی که میخوام پریود میشم باردار بشم

  زهرا 2 سال قبل
  0

  سلام من دوره دوم قرص سیپروترون کامپاند رو مصرف کردم و الان نزدیک به یک هفته هست ک پریود نشدم امکان اینکه باردار باشم هست؟

  سحر 2 سال قبل
  0

  سلام،وقتتون بخیر،من نوزده سالمه و۵ماهه که پریود نشدم،به نظرتون اگه قرص اورژانسی بخورم،مشکلی واسم پیش میاد؟

  لطفی 2 سال قبل
  0

  سه ماه هست پریودنشدم آزمایش خون هم دادم منفی بود علتش چی هست؟ دیابت دارم وقرص متفورمین وانسولین استفاده میکنم الان چه دارویی استفاده کنم که پریود بشم؟ ممنون

  معصومه 2 سال قبل
  0

  باعرض سلام وخسته نباشید من درزمان پریودی درزمان سه روزه نزدیکی داشتم همیشه سه روزه اتمام قاعدگی من بود آب منی رو داخل ریختن ومن قرص اورژانسی خوردم بعد فردا خونریزی شدید شد بعد چقد باز خونی ندیدم غسل کردم وباز نزدیکی داشتیم به همون سبک اول آب منی رو داخل ریختن بعد من قرص ال دی خوردم الان تقریبا 20 روزه که من خونریزی ولکه بینی دارم چک بی بی زدم منفی بوده شما راه حلی دارید که من انجام بدم پاک بشم وبتونم روزه بگیرم ممنونم از شما

  برای ارسال نظر کلیک کنید