توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چند روز بعد از پریودی فرزند پسر میشود نی نی سایت

  1 بازدید

  چند روز بعد از پریودی فرزند پسر میشود نی نی سایت را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  اونایی که با برنامه ریزی پسر دار شدین سوال دارم

  خانوما واس پسردارشدن اگ نزدیکی از روز پریود تا وقت تخمک گذاری یعنی ۱۵یا۱۶ روز نباشه بده

  خانوما واس پسردارشدن اگ نزدیکی از روز پریود تا وقت تخمک گذاری یعنی ۱۵یا۱۶ روز نباشه بده

  ‍ 🔴 #تعیین_جنسیت_فرزند

  ⚜ @BardarivaZayeman ⚜

  🔴روش تعیین دمای بدن در #تعیین_جنسیت

  یک روش بسیار موثر که این روش را به افرادی که پیشنهاد دادم فرزند دلخواه پیدا کردند. آقایی را سراغ دارم که بعد از 5 فرزند دختر با این روش صاحب فرزند پسر شد. همانطوری که می دانید زنها هیچ دخالتی در پسر یا دختردار شدن ندارند. چون تخمک آنها کرموزوم xx دارند. و این آقایان هستند که با داشتن اسپرم حاوی کرموزم y در تعیین جنسیت نقش دارند. زیرا اگر کروموزم y پدر با کرموزم x مادر ترکیب شود یک فرزند پسر با کرموزم xy به دنیا می آید. 

  ⚜ @BardarivaZayeman ⚜

  ⭕️خانمی که می خواهد فرزند پسر داشته باشد. بایستی از روز 5 قاعدگی شروع به گرفتن دمای بدن خود کند در روز تخمک گذاری دمای بدن فرد کمی بالا می رود. آن روز را یادداشت نماید. و ماه بعد نیز اینکار را انجام دهد تا دقیقا مشخص شود روز چندم بعد از قاعدگی تخمک آزاد می شود. 

  👈از 24 ساعت قبل آن روز تا زمان شروع قاعدگی، اگر اقدام به فرزند دار شدن کنید. فرزند پسر می شود. زیرا کروموزوم y حرکت سریع تر ولی عمر کوتاه تری دارد و خودش را به تخمک رسانده و لقاح انجام می شود. و دیگر کروموزوم x نمی تواند وارد تخمک شود و جنین پسر ایجاد می شود حالا اگر زودتر از 24 ساعت انجام شود کروموزوم y که زودتر می رسد تخمکی وجود ندارد که لقاح انجام شود لذا چون عمر کمی دارد می میرد و بعد کروموزوم x پدر به محل رسیده و حالا اگر تخمک آزاد شود فرزند دختر به دنیا می آید.

  ⚜ @BardarivaZayeman ⚜

  ⭕️اگر شما فرزند دختر می خواهید از روز پاک شدن به مدت یک هفته اقدام نمایید. در این یک هفته اگر جنین تشکیل شود دخترمی شود. در زمان تخمک گذاری ترشحات رحم از هر زمانی رقیق تر و قلیایی تراست و حرکت اسپرم y راسریع تر کرده و شانس پسردارشدن بیشتر می شود. 

  👈ارگاسم زنان در مقاربت نیز باعث افزایش ترشحات قلیایی شده و به پسردار شدن کمک می نماید. در محیط اسیدی اسپرم های y از بین می رود ولی اسپرم x زنده می ماند. لذا از شستشوی اسیدی یا قلیایی واژن نیز می توان کمک گرفت.

  🌺مجله زنــان بـارداری و زایمــان را به دوستانتان معرفی کنید🌺

  👉 https://telegram.me/BardarivaZayeman

  تعداد دفعات نزدیکی برای پسردارشدن

  تعداد دفعات نزدیکی برای پسردارشدن

  این کیتا آدمو دیوونه میکنن

  من ایقد استفاده کردم بیشترا دو خط میشد

  دیگه ولش کردم..پریود من نامنظم بین ۲۸ تا ۳۴ روزه بود.از روز ۱۷ تقریبا یکی دو روز در میون اقدام داشتم..پسر دار شدم

  هیچ رژیمی هم نداشتیم

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  حبیبه 14 روز قبل
  1

  من یک ماهه نزدیکی نداشتم روز.نهم پریود اقدام ممکن پسربشه برای پسردار شدن

  پری 4 ماه قبل
  1

  البته من چند سال نمیشم بچه دار اما الان عکس رنگی رحم گرفتم گفتن چسبندگی داشتم به همین خاطر بچه دار نمیشدم الان باید چیکار کنم دقیقا ۲۰ روز عکس گرفتم‌ لطفا راهنمایی کتید

  برای ارسال نظر کلیک کنید