توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چند نفر در قرعه کشی ایران خودرو برنده می شوند

  1 بازدید

  چند نفر در قرعه کشی ایران خودرو برنده می شوند را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  برندگان قرعه‌کشی ایران خودرو ۹۹ دور دوم + جزییات واریز و تحویل خودرو

  برندگان قرعه‌کشی ایران خودرو ۹۹ دور دوم + جزییات واریز و تحویل خودرو

  به گزارشایمنا مرحله اول فروش اینترنتی ایران‌خودرو به مناسبت ایام عید فطر و سالروز آزادسازی خرمشهر، از روز ۷ خردادماه آغاز و تا ۱۴ خردادماه ادامه داشت، سپس طرح پیش‌فروش یک‌ساله محصولات ایران‌خودرو شروع شد و قرعه‌کشی آن روز شنبه ۲۴ خردادماه با حضور مسئولان برگزار شد.

  اسامی برندگان قرعه کشی دور دوم ایران خودرو

  مهلت ثبت نام پیش فروش ایران خودرو

  طرح پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو با موعد تحویل حداکثر ۱۲ ماه از ساعت ۸ صبح روز یک‌شنبه ۱۸ خردادماه آغاز و به‌صورت شبانه‌روزی تا ساعت ۲۴ روز ۲۰ خردادماه ادامه یافت.

  خودروهای ارائه شده ایران خودرو

  در این خودرو ۱۲ محصول ایران‌خودرو شامل پژو پارس TU۵، پژو پارس سال، پژو ۴۰۵ SLX –، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، پژو ۲۰۶ SD –، پژو ۲۰۷ دستی، رانا پلاس، سمند EF۷، سمند ال ایکس، سمند سورن، دنا و دنا پلاس به متقاضیان ارائه می‌شود.

  ایران خودرو

  تعداد محصولات ارائه شده ایران خودرو

  چهل و پنج هزار خودرو در غالب ۱۲ محصول ایران خودرو در این طرح به متقاضیان ارائه شد.

  تعداد افراد متقاضی ایران خودرو

  در این طرح یک‌میلیون و ۶۲۷ هزار و ۵۵۷ نفر موفق به ثبت‌نام شدند که از این میان ۱۶ هزار و ۵۰۸ نفر با سایپا تکراری بوده و ۹۷ هزار و ۴۰۵ نفر دارای پلاک فعال بودند، در نهایت پس از پالایش‌های انجام شده یک میلیون و ۵۱۵ هزار و ۲۹۶ نفر در طرح قرعه‌کشی قرار گرفتند و ۲۰ درصد این تعداد معادل ۹ هزار نفر نیز به‌عنوان رزرو شناخته شدند.

  ایران خودرو

  خودروهای پیش‌فروش شده چند متقاضی داشتند؟

  تعداد خودروهای ارائه شده ایران خودرو

  مبلغ پیش‌فروش خودروهای ایران خودرو

  در این طرح پیش‌فروش، خودروی پژو پارس ال. ایکس با موتور تی. یو ۵ با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۳۹۹ میلیون ریالی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۳۵۹ میلیون ریالی، پژو ۲۰۷ آی دستی با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۵۰۵ میلیون ریالی و دنا پلاس با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۵۳۹ میلیون ریالی ارائه شده که موعد تحویل همه این خودروها بهمن ۹۹ تا خرداد ۱۴۰۰ است.

  همچنین پژو ۴۰۵ بنزینی اس. ال. ایکس با پیش پرداخت علی‌الحساب ۳۴۲ میلیون ریالی و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار (وی ۸) با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۴۲۹ میلیون ریالی عرضه شده که موعد تحویل آن‌ها آبان تا اسفند ۹۹ است.

  سمند ال. ایکس ای اف ۷ بنزینی با پیش پرداخت علی‌الحساب ۳۲۷ میلیون ریالی و دنا معمولی با پیش پرداخت علی‌الحساب ۴۷۲ میلیون ریالی موجود است که موعد تحویل آن‌ها اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۰ ذکر شده است.

  سورن ای. ال. ایکس با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۴۲۶ میلیون ریالی ۴۰۰ و رانا پلاس با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۳۷۴ میلیون ریالی با موعد تحویل مهر ۹۹ تا خرداد ۱۴۰۰ عرضه شده است.

  سمند ال. ایکس با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۳۱۷ میلیون ریالی و پژو پارس سال با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۳۸۴ میلیون ریالی، هر دو با موعد تحویل بهمن و اسفند ۹۹ عرضه شده‌اند.

  ایران خودرو

  زمان تحویل محصولات ایران خودرو

  گفته مسئولان ایران‌خودرو بازه زمانی تحویل خودروها در قالب طرح پیش‌فروش ۴ تا ۱۲ ماهه است که بر اساس قرعه‌کشی تعیین می‌شود و خودروها بر اساس برنامه‌ریزی و ظرفیت تولید تحویل داده خواهد شد و شروط و محدودیت‌های قبلی ستاد تنظیم بازار اعمال خواهد شد.

  ایران خودرو

  زمان واریز وجه خودرو

  مشتریانی که نام آن‌ها در فهرست برندگان قرار گیرد از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه تا ۱۰ صبح روز چهارشنبه فرصت دارند پیش‌پرداخت لازم را به‌صورت علی‌الحساب واریز کنند و قیمت نهایی نیز به قیمت روز در زمان تحویل خودرو محاسبه خواهد شد.

  تسهیلات خودرو

  برای خودروهای ارائه شده در این طرح، یک میلیون تومان تسهیلات پیش‌بینی شده است.

  منبع مطلب : www.imna.ir

  مدیر محترم سایت www.imna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو شهریور ۹۹ + لیست و جزییات

  اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو شهریور ۹۹ + لیست و جزییات

  به گزارشایمنا گروه صنعتی ایران‌خودرو پنج محصول پرطرفدار خود را در طرح پیش فروش مشارکت در تولید شهریورماه عرضه کرد، ثبت نام این محصولات از ۵ شهریور ماه آغاز شد و تا روز دهم شهریورماه ادامه داشت، سپس قرعه کشی آن روز سه شنبه ۱۱ شهریور ماه ۹۹ با حضور مسئولان و نهادهای نظارتی انجام شد.

  برای مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی اینجا کلیک کنید

  مهلت ثبت نام پیش فروش ایران خودرو

  طرح پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو با موعد تحویل دی ۱۴۰۰ تا شهریور ۱۴۰۱ از صبح روز چهارشنبه ۵ شهریور ماه آغاز و به‌صورت شبانه‌روزی تا روز ۱۰ شهریور ماه ادامه یافت.

  خودروهای ارائه شده ایران خودرو

  در طرح پیش فروش مشارکت در تولید شهریورماه ایران خودرو پنج محصول دنا پلاس، پژو و۲۰۷ دستی، پژو پارس ال‌ایکس، سمند سورن و پژو ۲۰۶ تیپ دو به فروش رسید.

  مبلغ پیش‌فروش خودروهای ایران خودرو

  در این طرح پیش‌فروش، دنا پلاس با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۶۸۵ میلیون ریال و رنگ‌های خاکستری متالیک – مشکی – نقره‌ای - سفید، پژو ۲۰۷ دستی با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۶۱۵ میلیون ریال و در رنگ‌های خاکستری متالیک – مشکی – نقره‌ای - سفید، پژو پارس ال‌ایکس با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۵۳۰ میلیون ریال و رنگ‌های خاکستری متالیک – مشکی – نقره‌ای - سفید، سمند سورن با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۵۳۰ میلیون ریال و رنگ‌های مشکی - سفید و پژو ۲۰۶ تیپ دو با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۴۵۰ میلیون ریال و در رنگ‌های خاکستری متالیک – مشکی – نقره‌ای - سفید عرضه می‌شود.

  تعداد افراد متقاضی ایران خودرو

  در مجموع ۳۳۲ هزار و ۰۸۹ نفر در این مرحله از قرعه کشی ثبت نام کرده‌اند که ۳۲۰ هزار و ۵۸۳ آنها واجد شرایط بوده‌اند.

  تعداد محصولات ارائه شده ایران خودرو

  ۴۳ هزار و ۵۰۰ خودرو در غالب پنج محصول ایران خودرو در این طرح به متقاضیان ارائه شد.

  تعداد برندگان ایران خودرو

  ۴۳ هزار و ۵۰۰ نفر به عنوان برنده و ۴۳ هزار و ۵۰۰ به عنوان ذخیره این برندگان انتخاب شدند.

  خودروهای پیش‌فروش شده چند متقاضی داشتند؟

  تعداد خودروهای ارائه شده ایران خودرو

  زمان تحویل محصولات ایران خودرو

  به گفته مسئولان ایران‌خودرو بازه زمانی تحویل خودروها در قالب این طرح پیش‌فروش بازه زمانی تحویل خودروها از دی ۱۴۰۰ تا شهریور ۱۴۰۱ تعیین شده است.

  زمان واریز وجه خودرو

  مشتریانی که نامشان در قرعه‌کشی انتخاب می‌شود از دوازدهم شهریور به‌مدت چهار روز مهلت خواهند داشت نسبت به پرداخت وجه اولیه ثبت‌نام اقدام کنند. مابه‌التفاوت قیمت خودرو نیز در موعد تحویل طبق قیمت روز تحویل محاسبه خواهد شد. عدم واریز وجه به‌منزله انصراف از خرید تلقی خواهد شد و نفرات لیست ذخیره جایگزین انصرافی‌ها خواهند شد.

  زمان قرعه کشی

  زمان قرعه کشی محصولات ایران خودرو حداکثر سه روز کاری پس از پایان ثبت نام، اعلام شد و در ساعت ۱۴:۳۰ روز سه شنبه ۱۱ شهریور ماه قرعه کشی برگزار شد.

  نحوه ثبت نام در طرح فروش مشارکت در تولید ایران خودرو

  متقاضیان در بازه زمانی یادشده از طریق سایت فروش محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه و ثبت نام کردند.

  سود مشارکت طرح پیش فروش ایران خودرو

  سود مشارکت سه محصول دنا پلاس، پژو ۲۰۷ دستی، پژو پارس ال‌ایکس ۹ الی ۱۱ درصد و سود مشارکت سمند سورن و پژو ۲۰۶ تیپ دو ۱۰ الی ۱۲ درصد اعلام شده است.

  سود انصراف ایران خودرو

  سود انصراف در این طرح ایران خودرو سه درصد کمتر از سود مشارکت اعلام شده است.

  شرایط ثبت نام ایران خودرو

  مطابق مصوبات کمیته خودروی وزارت صمت، به منظور مشارکت مشتریان واقعی در این طرح پیش فروش، محدودیت‌هایی مانند اختصاص فقط یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا بودن ۱۸ سال سن و ارائه گواهی‌نامه رانندگی، فاصله دست کم ۴۸ ماهه از آخرین ثبت‌نام یا تحویل خودرو از ایران‌خودرو یا سایپا، عدم امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی و انطباق شماره حساب و تلفن با نام متقاضی در نظر گرفته شده است.

  انتخاب شدگان در طرح‌های قرعه کشی قبلی، امکان شرکت در این طرح را نخواهند داشت. ابطال گارانتی خودرو، در صورت عدم مراجعه برای دریافت سرویس اولیه پس از گذشت سه ماه از تحویل خودرو نیز شرط دیگر مشارکت در این طرح است.

  علاوه بر این‌که افراد دارای پلاک فعال انتظامی نصب بر روی خودرو امکان ثبت نام نخواهند داشت، سند فروش خودرو نیز پش از تحویل، به مدت یک سال در رهن ایران خودرو باقی خواهد ماند و پس از تسویه حساب و فک رهن، تحویل مشتریان خواهد شد.

  این بخشنامه فروش یادآور شده در صورتی‌که افراد فاقد گواهی‌نامه و یا دارای پلاک فعال در طرح ثبت نام کنند، علاوه بر بی اثر شدن این ثبت‌نام، از مشارکت در فروش محصولات ایران‌خودرو به مدت سه سال محروم خواهند شد.

  منبع مطلب : www.imna.ir

  مدیر محترم سایت www.imna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اسامی برندگان فروش فوق العاده قرعه کشی ایران خودرو + لیست و جزییات

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  نور محمد 21 روز قبل
  0

  سلام قرکشی ایران خودرو کی الام میشه

  ممد 5 ماه قبل
  0

  درهربارقرعه کشی ایرانخودرو چندنفر برنده مبشوند

  0
  سیدعلی 4 ماه قبل

  درهربارقرعه کشی ایران خودرو چندنفر برنده مبشوند

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید