توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه از بلاک یک نفر در اینستاگرام خارج شویم

  1 بازدید

  چگونه از بلاک یک نفر در اینستاگرام خارج شویم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  پاسخ به تمام سوالات شما درخصوص بلاک افراد در اینستاگرام - میزبان فا مگ

  پاسخ به تمام سوالات شما درخصوص بلاک افراد در اینستاگرام - میزبان فا مگ

  گاها به منظور حفظ حریم شخصی لازم است برخی افراد را در اینستاگرام بلاک کنیم. این افراد می توانند جزو فالوورهای ما باشند و با این کار از لیست مخاطبین ما حذف می گردند. خوشبختانه توسط قابلیت Block Account در اینستاگرام این امکان وجود دارد که بتوانیم دسترسی افراد را به اکانت خود مسدود کنیم تا دیگر قادر به مشاهده اطلاعات اکانت نظیر عکس ها و فیلم ها نباشند. حال سوال اینجاست که چگونه یک نفر را در اینستاگرام بلاک کنیم؟ مقاله ای که در میزبان فا مگ می خوانید در جهت پاسخ به این سوال تدوین شده است.

  چگونه یک نفر را در اینستاگرام بلاک کنیم؟

  بلاک کردن یک شخص در اینستاگرام می توانند دلایل متعددی داشته باشد. گاهی به دلایل مختلف نظیر مزاحمت های یک شخص نیاز است او را بلاک کنیم تا دیگر به اطلاعات اکانتمان دسترسی نداشته باشد.

  برای بلاک کردن یک اکانت در اینستاگرام لازم است نام کاربری اکانت را بدانیم . سپس برای انجام این کار مراحل زیر را طی می کنیم:

  نکته: به منظور بلاک کردن اکانت یک شخص در اینستاگرام نیازی نیست وی را دنبال کرده باشیم.

  تبریک می گوییم. شما با موفقیت اکانت مورد نظر را بلاک کردید.

  چگونه یک نفر را در اینستاگرام از بلاک خارج کنیم؟

  بلاک کردن اینستاگرام به منظور جلوگیری از مزاحمت های دیگران استفاده می گردد اما گاهی ممکن است شخصی را به اشتباه بلاک کرده باشیم یا بخواهیم پس از مدتی یک اکانت را از بلاک خارج کنیم. خوشبختانه امکان رفع بلاک یک نفر در اینستا برای کاربران فراهم شده است. برای از بلاک در آوردن در اینستاگرام دو روش وجود دارد که در ادامه به شما آموزش می دهیم:

  تبریک می گوییم. با موفقیت اکانت مورد نظر را آنبلاک کردید.

  ار طریق لیست بلاکی های اینستاگرام نیز می توان شخص مورد نظر را یافت و انبلاک نمود. اما لیست بلاک اینستاگرام کجاست؟ برای پاسخ به این جواب مراحل زیر را دنبال کنید:

  آموزش بلاک دوطرفه در اینستاگرام

  همانطور که گفتیم نمی توانید به اکانت شخصی که شما را بلاک کرده دسترسی داشته باشید. اما ترفندهایی برای دسترسی به اکانت وی و بلاک متقابل در اینستاگرام وجود دارد که در ادامه توضیح می دهیم.

  پرسش و پاسخ درباره قابلیت بلاک اینستاگرام

  یکی دیگر از قابلیت هایی که امروز درمورد آن بحث کردیم، امکان بلاك كردن افراد در اينستاگرام است. این قابلیت امکان مسدود کردن کاربرانی را که قصد مزاحمت دارند برای شما فراهم کرده است. در این مطلب می آمویم چگونه یک نفر را در اینستاگرام بلاک کنیم و چگونه یک نفر را در اینستاگرام از بلاک خارج کنیم. نظرات خود را در رابطه با قابلیت بلاک افراد در اینستاگرام ثبت نمایید.

  آموزش اینستاگرام

  منبع مطلب : mizbanfa.net

  مدیر محترم سایت mizbanfa.net لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آموزش رفع بلاک (Block) یک طرفه و دو طرفه اینستاگرام

  آموزش رفع بلاک (Block) یک طرفه و دو طرفه اینستاگرام

  در مطالب گذشته یادیت در مورد نحوه بلاک کردن کاربران مورد نظر در اینستاگرام مطلبی ارائه کردیم.

  همان طور که قبلا گفتیم قابلیت بلاک کردن اینستاگرام به منظور جلوگیری از ایجاد مزاحمت دیگران مورد استفاده قرار می گیرد.

  اما ممکن است کاربران بخواهند پس از مدتی فردی را که بلاک کرده اند از حالت بلاک بودن خارج کنند. خوشبختانه اینستاگرام امکان رفع بلاک کاربران را نیز در اپلیکیشن خود قرار داده است.

  البته رفع بلاک در حالتی که فقط یک طرف این کار را انجام داده است بسیار ساده انجام پذیر است اما اگر هر دو طرف یکدیگر را بلاک کرده باشند رفع بلاک کمی مشکل تر می شود چرا که دیگر هیچ کدام از آن ها نمی توانند برای رفع بلاک به اکانت دیگری دسترسی داشته باشند! اما در این مطلب سعی کرده ایم تا تمامی روش های رفع بلاک دو طرفه را که شامل ۷ روش می باشد آموزش دهیم.

  پس در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید تا نحوه رفع بلاک (Block) یک طرفه و دو طرفه اینستاگرام را به صورت کامل و تصویری بیاموزید.

  آموزش کامل رفع بلاک (Block) یک طرفه و دو طرفه اینستاگرام:

  برای رفع بلاک کاربر مورد نظر شما باید به صفحه ی اینستاگرامی او دسترسی داشته باشید. در صورتی که تنها شما فرد مقابل را بلاک کرده باشید (بلاک یک طرفه) این کار به آسانی انجام پذیر است اما در صورتی که هر دو طرف هم دیگر را بلاک کرده باشید (بلاک دو طرفه) ممکن است نتوانید به صفحات اینستاگرامی هم دسترسی پیدا کنید و یکدیگر را رفع بلاک نمایید.

  در ادامه روش اصلی برای دسترسی به اکانت اینستاگرامی طرف مقابل به منظور رفع بلاک او آموزش می دهیم که برای رفع بلاک یک طرفه و دو طرفه قابل استفاده می باشد.

  اما در صورتی که با استفاده از روش اصلی نتوانستید از بلاک دو طرفه خارج شوید می توانید از ۷ روش باقی مانده ای که در ادامه آموزش داده می شود استفاده کرده و به اکانت کاربر مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید و او را رفع بلاک نمایید.

  روش اصلی برای دسترسی به اکانت کاربر مورد نظر برای رفع بلاک یک طرفه و دو طرفه:

  برای این منظور ابتدا از طریق لمس تصویر پروفایل خود در نوار پایین، وارد صفحه شخصی اینستاگرام خود شوید.

  حالا از نوار بالا روی آیکون سه خط موازی ضربه بزنید تا تنظیمات اینستاگرام باز شود.

  حالا از طریق گزینه Settings وارد تنظیمات اینستاگرام شوید.

  پس از آن وارد قسمت Privacy and Security شوید.

  سپس گزینه ی Blocked Accounts را لمس کنید.

  صفحه ای که باز می شود شامل لیستی از تمامی کاربرانی که توسط شما بلاک شده اند می باشد. شما می توانید کاربر مورد نظر خود را لمس کنید تا برای رفع بلاک به صفحه ی او دسترسی پیدا کنید.

  آموزش ۷ روش دیگر برای دسترسی به اکانت کاربر مورد نظر برای رفع بلاک دو طرفه:

  اما اگر نتوانستید از روش بالا به اکانت کاربر مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید می توانید از این روش و روش های بعدی که به آن ها اشاره شده استفاده کنید.

  البته توجه داشته باشید که ممکن است حتی با استفاده از هیچ کدام از روش های آموزش داده شده نیز نتوانید از بلاک دو طرفه خارج شوید. در اینجا پیشنهاد می کنیم که روش های گفته شده را بارها و بارها به شکل های مختلف و با خلاقیت خود تکرار کنید تا بالاخره مشکل شما حل شود.

  در روش اول برای رفع بلاک دو طرفه شما نیاز به نام کاربری فرد مورد نظر خود دارید.

  حالا به ۱صفحه ی دایرکت چت یکی از دوستان خود بروید و پس از یک علامت @ و بدون فاصله نام کاربری فرد بلاک شده را وارد کنید و سپس آن را بفرستید. این کار را می توانید به جای دایرکت چت در بخش ارسال کامنت یکی از پست های خود نیز انجام دهید.

  پس از آن متن ارسالی شما به شکل یک لینک آبی رنگ در می آید که با لمس آن می توانید به صفحه ی اینستاگرامی کاربر بلاک شده از طرف خود دسترسی پیدا کنید.

  این روش توسط یکی از کاربران پیشنهاد شده است و به دلیل این که بسیاری از دوستان عزیز از آن جواب گرفته اند آن را به متن مقاله اضافه کرده ایم.

  در این روش شما می توانید با کمک یکی از دوستان خود در اینستاگرام که از جانب هیچ کدام از طرفین بلاک، بلاک نمی باشد درخواست کنید که اقدام به ساخت یک گروه چت (دایرکت اینستاگرام) شامل دو طرف بلاک نماید. در اینجا احتمالا شما می توانید به پروفایل طرف دوم بلاک دسترسی پیدا کنید و در نتیجه با روشی که در ادامه گفته می شود او را آنبلاک نمایید و در نهایت از بلاک دو طرفه خارج شوید.

  از دوستی که این روش را پیشنهاد داده اند سپاس گزاریم. امیدواریم مشکل دوستان با این روش برطرف شود.

  اقدام به رفع بلاک (Block) یک طرفه یا دو طرفه در اینستاگرام:

  پس از دسترسی به صفحه ی اینستاگرامی کاربر بلاک شده مورد نظرتان برای رفع بلاک او دو راه وجود دارد.

  اگر پروفایل کاربر مانند تصویر زیر به صورت کامل نمایش داده شود می توانید با لمس گزینه ی Unblock به راحتی کاربر را رفع بلاک نمایید.

  پس از آن پیامی نمایش داده می شود که اطمینان شما را از رفع بلاک طرف مقابل جویا می شود. برای تایید Yes, I’m sure را انتخاب نمایید.

  پس از آن پیامی نمایش داده می شود که نمایانگر رفع بلاک موفقیت آمیز طرف مقابلتان می باشد. همچنین عبارت Unblock جای خود را به عبارت Follow می دهد.

  اما اگر به جای نمایش کامل پروفایل کاربر، تنها صفحه ای سفید رنگ نمایش داده شد که در نوار بالای آن نام کاربری به همراه یک آیکون به شکل سه نقطه نمایش داده می شود، برای رفع بلاک کاربر، گزینه ی سه نقطه را لمس کنید و پس از آن از لیست نمایش داده شده، Unblock را انتخاب کنید و بقیه مراحل را طبق آن چه در بالا گفته شد ادامه دهید. این روش معمولا برای بلاک های دو طرفه مورد نیاز می شود اما در بلاک یک طرفه نیز قابل استفاده است.

  تا اینجا توانستید بلاک یک طرفه را برطرف کنید. اما اگر طرف مقابلتان نیز شما را بلاک کرده باشد کافیست او نیز مراحل بالا را طی کند تا بلاک دو طرفه ی شما به صورت کامل رفع شود.

  [به روز شده در تاریخ ۹۸٫۰۴٫۲۸]

  منبع مطلب : yadit.ir

  مدیر محترم سایت yadit.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  وقتی کسی ما را در اینستاگرام بلاک کند

  وقتی کسی ما را در اینستاگرام بلاک کند

  وقتی کسی ما را در اینستاگرام بلاک کند 

  وقتی شخصی شما را در اینستاگرام بلاک کند این امر قابل فهمیدن است و با ترفند معرفی شده در زیر می توانید این امر را بفهمید. آیا در گذشته اکانت و عکس‌های کسی را در اینستاگرام خود می‌دیدید ولی چند وقتی است که از او خبری نیست؟ آیا شک کردید که او شما را Unfollow یا Block کرده باشد ؟

  همانطور که احتمالا می‌دانید سرویس‌هایی مثل اینستاگرام اجازه‌ی چک کردن همچین موردی را به شما نخواهند داد. ولی نگران نباشد، هنوز هم راه‌هایی برای پیدا کردن جوابتان وجود دارد

  1- اگر شک دارید که “شخص خاصی” شما را در اینستاگرام بلاک کرده، در مرحله اول سعی کنید اکانت او را در صفحه جست‌و‌جوی اینستاگرام، جست‌و‌جو کنید. اگر مطمئن هستید که نام اکانت او را درست وارد کردید ولی اسم او و اکانت او ظاهر نشد، احتمالا بلاک شده اید

  2- سعی کنید او را follow کنید.

  اگر شخص خاصی را قبلا فالو می‌کردید ولی اکنون باید دوباره او را فالو کنید احتمالا جواب مثبت است و او شما را بلاک کرده.اگر می‌توانید وارد صفحه او در اینستاگرام شوید ولی با انتخاب گزینه Follow هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتد، یا اینکه وقتی Follow را انتخاب می‌کنید عبارت Following ظاهر می‌شود ولی وقتی چند دقیقه بعد به صفحه او دوباره سر میزنید با زهم گزینه Follow ظاهر می‌شود نه Following، شما متاسفانه بلاک شده‌اید

  3- در لیست کسانی که در اینستاگرام آن‌ها را دنبال می‌کنید به دنبال اسم او بگردید. آیا اسم او وجود ندارد؟ یا او شما را فقط از لیست دنبال‌کنندگانش حذف کرده یا بلاکتان کرده.

  4- او را Mention کنید
  اگر احساس می‌کنید که او شما را بلاک کرده ولی این بلاک کردن صرفا از روی اشتباه یا یک تصادف بوده، به او تلنگری بزنید. زیر یکی از عکس‌هایی که ارسال می‌کنید او را Mention کنید.
  به این صورت که ابتدا یک علامت @ و سپس اسم اکانت آن شخص را وارد کنید. مثلا اینجوری: [email protected]

  اینستاگرام به طور اتوماتیک لیست کسانی که شخص را Mention میکنند برای او خواهد آورد. اگر شما را ببیند و بلاک کردن شما صرفا یک تصادف بوده باشد، احتمالا شما را آنبلاک خواهد کرد.

  5- یک اکانت دیگر بسازید

  در برنامه اینستاگرام از پایین سمت راست صفحه گزینه Profile و سپس Settings و بعد از آن گزینه Log out را انتخاب کنید. حالا یک اکانت جدید بسازید. اگر با این اکانت می‌توانید او را فالو کنید ولی با اکانت اصلی خود نمیتوانستید، شما بلاک هستید

  6- اگر فکر می‌کنید کسی شما را بلاک کرده ولی هرچه فکر می‌کنید اسم او را به خاطر نمی‌اورید یا اسم اکانت او را به یاد ندارید، از Unfollowgram استفاده کنید.عبارت Unfollowgram را در اینترنت جست و جو کنید و وارد سایت آن شوید(unfollowgram.com). گزینه SIGN IN WITH INSTAGRAM را انتخاب کنید. می‌توانید ببینید چه کسانی شما را آنفالو کرده‌اند!

  حالا فرد مورد نظر را پیدا کنید و عملیات مراحل بالا را روی او پیاده کنید تا معما را حل کنید .

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  مدیر محترم سایت www.parsnaz.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  یوسف : سلام میشه کمکم کنی رفع بلاک شم فالو کردم

  رضا 77 : منم مثل شماهم هیشکی نیس به ما کمک کوه

  هلما : وقتی بلاک میشیم وحتی درصورت زدن پیج جدید نمیتونیم ایدی طرفو وپیجشو پیدا کنیم من جایی خوندم که باید شمارمو عوض کنم تو اطلاعات اینستا این کار رو انجام دادم ودرست نشد راه دیگه ای هست؟

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  اصغر شیرازی موگوئی 26 روز قبل
  0

  خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی ومارستگار

  deniz. z6868 1 ماه قبل
  1

  این شخص منو بلاک کرده نمیتونم اورا پیدا کنم با پیج دیگه بهم کمک میکنین

  هلما 5 ماه قبل
  4

  وقتی بلاک میشیم وحتی درصورت زدن پیج جدید نمیتونیم ایدی طرفو وپیجشو پیدا کنیم من جایی خوندم که باید شمارمو عوض کنم تو اطلاعات اینستا این کار رو انجام دادم ودرست نشد راه دیگه ای هست؟

  نگار 6 ماه قبل
  0

  دلیل اینکه هر پیجی میزنید با اون بلاکین اینه که اینستاگرام دو تا گزینه داره موقع بلاک کردن یک اینکه کسی که بلاکش میکنید هر پیجی بزنه بازم هم بلاکه توسط شما و دوم اینکه شما میتونید فقط همون یه پیج شخصو بلاک کنید

  اگه هر پیجی میزنین بازم توسط اون فرد بلاکین دلیلش گزینه یکه که گفتم

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  سلام..کسی منو بلاک کرده تو اینستاگرام چطوری خودمو از بلاکیش دربیارم هر پیجی هم میزنم باز بلاکم لطفا راهنماییم کنید ضروریه

  0
  فرهاد 4 ماه قبل

  گوشیتو عوض کن تو اون پیج جدید بزن

  6
  رضا 77 6 ماه قبل

  منم مثل شماهم هیشکی نیس به ما کمک کوه

  MEHDI 8 ماه قبل
  0

  اگر اینستاگرام بزنه:

  can't @montion

  در این صورت باید چه کار کرد؟

  سیدهادی حسینی 8 ماه قبل
  0

  سلام میخوام یکی که منو بلاک کرده رو ازادکنم

  elnaz 10 ماه قبل
  0

  من ویک پسر همدیگر را بلاک کرده ایم بلاک دوطرفه ست چگونه در اینستاگرام در بیام

  Mokhtar 11 ماه قبل
  1

  سلام دوستان کسی خاس از بلاکی در اد بیاد پیجم تا بگمmokhtar.aiin2

  -1
  mmd 26 روز قبل

  لطفا همینجا بگو همه استفاده کنن

  0
  ناشناس 7 ماه قبل

  سلام ،من رو بلاک کردن در اینستا گرام،اما پیجش کلا جستو جو میکنم یافت نمیشه،خواستم ببینم چطوری پیجشو تو اینستا خودم پیدا کنم،که از طریق روش هایی که گفته شده بتونم پیام بهش بدم

  6
  یوسف 8 ماه قبل

  سلام میشه کمکم کنی رفع بلاک شم فالو کردم

  0
  علی 10 ماه قبل

  فالو کردم لطفا اکسپت کنید راجب رفع بلاک سوال داشتم

  حمید 1 سال قبل
  3

  همش دروغه حتی پاسه واتساپ هم دروغ بود بلد نیستین چرا میزارین

  شهلا 1 سال قبل
  0

  سلام بلاک شده ام چگونه از بلاک دربیایم حتی باپیج جدید هم بلاکم

  برای ارسال نظر کلیک کنید