توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه اکانت اینستاگرام دیگران را حذف کنیم

  1 بازدید

  چگونه اکانت اینستاگرام دیگران را حذف کنیم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  چگونه اکانت های ذخیره شده در اینستاگرام را حذف کنیم؟ | مویوکافه | اخبار و ترفندهای شبکه های اجتماعی( به خصوص اینستاگرام) | mobocafe| موبوکافه

  چگونه اکانت های ذخیره شده در اینستاگرام را حذف کنیم؟ | مویوکافه | اخبار و ترفندهای شبکه های اجتماعی( به خصوص اینستاگرام) | mobocafe| موبوکافه

  در هر برنامه ی دیگری اگر روی “log out” کلیک کنید از برنامه خارج می شوید و برای ورود دوباره باید اطلاعات خود را از نو وارد نمایید اما در اینستاگرام این گونه نیست. اینستاگرام برای دور کردن شما از دردسر های وارد کردن دوباره ی اطلاعات، با ارائه ی روش های زیر کار را برای کاربرانش راحت تر کرده است.

  هنگام دوباره وارد شدن به اکانت خود، اینستاگرام به شما گزینه ی “Continue as” را پیشنهاد می دهد.

  مطمئنا فکر می کنید که این یک راه حل اساسی برای آن مشکل نیست چون هر کسی که گوشی شما را در دست بگیرد به راحتی می تواند به اکانت تان دسترسی داشته باشد. پس چگونه باید اطلاعات ورود را از آن حذف و یا از ورود خودکار آن جلوگیری نماییم؟

  اینستاگرام یک روش بسیار ساده برای انجام این کار در نظر گرفته است. در اینجا به شما نحوه ی حذف کردن اطلاعاتِ حساب های ذخیره شده را آموزش می دهیم.

  اینستاگرام به طور خودکار اطلاعات شما را ذخیره نمی کند اما به شما گزینه ای برای ذخیره کردن آن ها می دهد.

  مرحله ی اول : برنامه را باز نمایید و به صفحه ی پروفایل خود بروید.

  مرحله ی دوم: روی آیکون سه خط کلیک و “Setting” را انتخاب نمایید.

  مرحله ی سوم: به پایین بروید و گزینه ی ” … Log out of ” را انتخاب کنید.

  مرحله ی چهارم: در این قسمت صفحه ای برای شما باز می شود که ممکن است به دو صورت باشد. شما یا یک باکس خروج با متنی که می گوید ” Remember my login info” را مشاهده می کنید که ابتدا باید تیک آن را بردارید و سپس روی Log out کلیک نمایید.

  یا پیغامی باز می شود که از شما اجازه ی ذخیره کردن اطلاعات تان را می خواهد. روی “Not Now” کلیک کنید.

  اگر قبلا از اینستاگرام خارج شده اید و حالا می خواهید که اطلاعات حفظ شده را پاک نمایید باید وارد اکانت خود شوید و سپس مراحل بالا را تکرار کنید. همچنین می توانید از روشی که در پایین می گوییم نیز استفاده نمایید.

  زمانی که از اکانت خود خارج شدید، برنامه یا مرورگر شما را به صفحه ی ورود به اینستاگرام می برند. در اینجا شما دو گزینه می بینید: “Login as” و “Remove”.

  اگر روی اولی کلیک کنید مستقیم وارد اکانت می شوید اما اگر می خواهید اطلاعات ورود را پاک نمایید گزینه ی دوم را انتخاب کنید.

  با انتخاب آن بار بعد برای وارد شدن باید نام کاربری و پسورد خود را وارد نمایید.

  مشابه قبل اگر چند اکانت فعال در اینستاگرام دارید و روی “Log out from all accounts” کلیک کنید با گزینه ی “ذخیره کردن اطلاعات ورود” مواجه می شوید. شما نمی توانید در این قسمت یک اکانت خاص را انتخاب نمایید.

  وقتی از همه ی آن ها خارج شدید، در صفحه ی اصلی اینستاگرام اکانت های خود را می بینید.

  روی آیکون سه نقطه ی اکانتی که می خواهید اطلاعاتش را پاک کنید کلیک و از منوی باز شده “Remove” را انتخاب نمایید.این کار جزئیات اکانت شما را از روی برنامه و گوشی حذف خواهد کرد.

  اگر روش های بالا برای شما کار نکرد می توانید برای پاک کردن اطلاعات ورود، دیتای برنامه ی اینستاگرام را خالی نمایید. پاک کردن دیتا به هیچ کدام از پست های شما لطمه ای نخواهد زد ولی اگر آپشن ذخیره کردن عکس های اینستاگرام در گالری را فعال کرده باشید، با استفاده از این روش همه ی آن از گالری شما حذف خواهند شد. پی قبل از این کار آن ها را به یک پوشه ی دیگر انتقال دهید.

  مرحله ی اول: در گوشی اندروید خود قسمت تنظیمات را باز نمایید و به قسمت “Apps/Applications manager” بروید.

  مرحله ی دوم: در قسمت “All apps” اینستاگرام را پیدا کنید.

  مرحله ی سوم: بر اساس آپشن هایی که گوشی شما در این قسمت ارائه می دهد یکی از گزینه های “Clear storage” در “Storage” و یا “Clear data” را انتخاب نمایید.

  اگر شما برای وارد شدن به اینستاگرام از فیسبوک استفاده می کنید هیچ کدام از روش های بالا به کار شما نمی آید و باید از اکانت فیسبوک خود نیز خارج شوید. بعد از آن اینستاگرام را باز نمایید و می بینید که از اکانت آن نیز به راحتی خارج می شوید. حال دوباره وارد فیسبوک خود شوید و این بار تا زمانی که خودتان اطلاعات تان را وارد نکنید، وارد اینستاگرام نخواهید شد.

  خارج شدن از مرورگر از طریق دسکتاپ به راحتی بقیه ی وب سایت ها نیست. در حالی که این آپشن در آن وجود دارد ولی پیدا کردنش آسان نیست.

  مرحله ی اول: سایت اینستاگرام را در صفحه ی مرورگر خود باز نمایید.

  مرحله ی دوم: روی آیکون تنظیمات کنار دکمه ی “Edit Profile” کلیک نمایید.

  مرحله ی سوم: گزینه ی “Log out” را از منو انتخاب نمایید.

  به دلایل گفته شده باید از همه ی دستگاه ها از اکانت خود خارج شوید که اینستاگرام هیچ راه حلی برای آن ارائه نداده است. پس شما مجبورید که پسورد خود را تغییر دهید و گزینه ی “Log out from all devices” را انتخاب کنید. بعد از آن شما از همه ی دستگاه های خود از جمله کامپیوتر هم خارج خواهید شد.

  منبع: https://www.guidingtech.com/remove-instagram-remembered-accounts/

  منبع مطلب : mobocafe.ir

  مدیر محترم سایت mobocafe.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  عالی

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید