توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود

  1 بازدید

  چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  چگونه برای یک پسر در چت طوری دلبری کنیم که عاشقمان شود

  چگونه برای یک پسر در چت طوری دلبری کنیم که عاشقمان شود

  چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود؟

  چگونه در چت دلبری کنیم برای پسر؟

  چگونه برای یک پسر دلبری کنیم؟

  چگونه سر صحبت را با پسر مورد علاقه باز کنیم؟

  اگر بخواهیم بفهمیم چگونه برای یک پسر در چت طوری دلبری کنیم تا عاشقمان شود باید یاد بگیریم چگونه سر صحبت را با پسر مورد علاقه باز کنیم و هچنین چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود.

  در این مطلب از نوین اطلس می خواهیم یاد بگیریم چگونه سر صحبت را با پسر مورد علاقه باز کنیم، چگونه برای یک پسر دلبری کنیم، چگونه در چت دلبری کنیم برای پسر و در آخر چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود. هدف این است که به صورت غیر مستقیم در جذب، دلبری و عاشق کردن پسر مورد علاقه خود موفق شوید.

  چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود

  این روزها چت کردن و گفتگوهای اینترنتی و متنی، خیلی می تواند در جذب کردن پسر مورد علاقه تان به شما کمک کند زیرا بیشتر رابطه ها از شبکه های اجتماعی آغاز می شوند. به همین دلیل به منظور پاسخ به پرسش چگونه در چت دلبری کنیم برای پسر در ادامه می خواهیم توضیح دهیم چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود.(همچنین نگاه کنید به مقاله چگونه با پیامک دلبری کنیم)

  در لیست زیر نکاتی در مورد اینکه چگونه سر صحبت را با پسر مورد علاقه باز کنیم توضیح داده ایم:

  ۱. اگر برای اولین بار می خواهید سر صحبت را با پسری باز کنید، فقط یک سلام خالی ننویسید، خودتان را معرفی کنید و حال او را بپرسید.

  ۲. قبل از اینکه هر پیامی و هر جوابی بنویسید پیام او را بخوانید و مطمئن شوید بهترین جواب را می دهید.

  ۴. بهتر است هر پیامی که می فرستید یک بار کامل مرور کنید و حرف اشتباهی نزنید.

  ۵. اگر پسر پیام ما را دیر پاسخ داد، ناراحت نشویم. ممکن است افراد آنلاین بشوند، اما فرصت کافی برای پاسخگویی به ما را نداشته باشند. این موضوع همیشه بی احترامی نیست.

  ۶. برای اینکه بدانید چگونه یک پسر را دیوانه خود کنید، سعی بر یک گفتگوی جذاب داشته باشید. کاری کنید پسر از صحبت کردن با شما لذت ببرد و حرف زدن با شما برایش خسته کننده نباشد.

  اکنون متوجه شده اید که چگونه سر صحبت را با پسر مورد علاقه باز کنیم اما در ادامه ارتباط همچنان روش هایی نیاز است در مورد اینکه چگونه در چت دلبری کنیم برای پسر. پس با ما همراه باشید تا به پرسش چگونه برای یک پسر دلبری کنیم، پاسخ دهیم.

  راه های جذب غیر مستقیم پسران در چت

  یکی از مهمترین نکات در مورد موضوع چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود این است که باید روش های دلبری از پسران در چت به صورت غیر مستقیم صورت بگیرد.

  وقتی پسری متوجه شود که شما به او علاقه مند هستید یا با شما وارد رابطه می شود و مشکلی پیش نمی آید یا خود را کنار کشیده و از شما دور می شود. فرض می کنیم که این شخص وقتی از علاقه شما با خبر شد راه دوم را انتخاب می کند، یعنی خود را کنار می کشد و از شما دور می شود.

  حال برای وابسته کردن مرد به خود، بهتر است به صورت غیر مستقیم با پسر مورد علاقه تان چت کنید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که به این فرد وقتی چت می کنید اشاره کنید رابطه ی شما معمولی است و در حد همکار یا همکلاسی هستید. وقتی که پیشنهاد شما را پذیرفت هیچ وقت نباید دوباره موضوع رابطه ی عاطفی را مطرح کنید.

  پس برای رسیدن به پاسخ پرسش چگونه برای یک پسر دلبری کنیم، باید در طول این زمان همه ی توجه لازم را (در حد یک ارتباط معمولی) به او بدهید، بدون بروز احساسات خود در کنار او بایستید و هر روز با بهانه های موجه درسی یا کاری سعی کنید با او تماس برقرار کنید.

  اکنون اگر بخواهید بدانید چگونه مردان را دلتنگ کنیم؟ بایستی توجه کرد که با این کارها بعد از مدتی پسر به توجه شما عادت می کند و دقیقا اینجاست که شما باید کنار کشیده و کمی از او دور شوید (با بهانه های موجه). دقت داشته باشید که پسر یا مرد مورد علاقه شما نباید متوجه شود از قصد اینکار را انجام می دهید.

  اگر متوجه شدید که او به دنبال شما می آید و سراغ شما را می گیرد تا حدودی موفق به جذب او شده اید و تنها کاری که باید انجام دهید افزایش شدت این تمایل است.(همچنین نگاه کنید به قانون جذب عشق از راه دور)

  روش های دلبری از پسر در چت

  اما برای پاسخ به این دو پرسش که چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود و همچنین چگونه در چت دلبری کنیم برای پسر باید روش ها و تکنیک های بیشتری بیاموزیم. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد روش های جذب کردن پسران در چت آشنا شوید.

  قبل از اینکه به این سه مورد اشاره کنم باید به یاد داشته باشید شاید آنچه که یک زن در رابطه می‌پسندد لزوما مورد پسند یک مرد نباشد. تمرکز روی رفتارهایی که مردان دوست دارند به شما کمک می‌کند تا در نظر آن مرد مهربان‌تر، زیباتر و خوب‌تر جلوه کنید و از نامزدتان یا مردی که عاشقش هستید، عشق بیشتری بگیرید و بتوانید در وابسته کردن مرد به خود موفق شوید. به نکات رفتاری و کارهای ساده‌ای که در ادامه می‌آید به دقت توجه کنید.

  اگر می خواهید دلبری کنید بدانید کمی تاخیر هم بد نیست

  اگر می پرسید چگونه مردان را دلتنگ کنیم، دقت کنید به محض اینکه نامزدتان به شما پیامک زد سریع از جایتان نپرید و بلافاصله جوابش را ندهید. اینطوری فکر می‌کند شما بیکار نشسته بودید تا او یک پیامک بزند و از جا بپرید. پیامک که رسید خیلی آرام آن را بخوانید. چند نفس عمیق بکشید و بعد از چند دقیقه؛ برای مثال بین پنج تا هفت دقیقه جواب بدهید. نگران نباشید، به هیچ وجه اتفاق بدی نمی‌افتد. بگذارید کمی هم او منتظر شما بماند. اگر جواب پیامک‌هایش را ضربتی بگیرد، از شور و هیجان می‌افتد و دیگر محال است با اشتیاق روز اول برایتان پیامک‌های عاشقانه بزند. نترسید؛ برای دلبری از مردان لازم است گاهی آن ها را منتظر گذاشت.

  برای دلبری از پسر غر زدن ممنوع

  گاه دخترها می پرسند چگونه پسر را وابسته خود کنیم؟
  بعضی رفتارها اعصاب و روان آدم‌ها را کاملا به هم می‌ریزد. مردها از غر زدن و نق شنیدن متنفرند، حاضرند نصف عمرشان را بدهند و هیچ وقت شاهد غر زدن کسی نباشند چه برسد به اینکه نامزدشان مدام کنار گوش‌شان چیزهایی بگوید که سعی در نشنیدنش دارند. غر زدن در مسیر عکس دلبری از مردان قرار دارد. اگر موضوعی ناراحت‌تان کرده با زبان آرام و بدون غرغر بیان کنید، اینطوری هم زودتر نتیجه می‌گیرید و هم انگ یک زن غرغرو بهتان نمی‌زنند. حواستان باشد، مردها اصلا به ادامه زندگی با یک فرد غرغرو اشتیاقی ندارند و سعی می‌کنند از اینجور افراد فاصله بگیرند.

  بگذارید تمام هزینه‌ها را پسر مورد علاقه تان پرداخت کند

  بله، این کار به نظر بسیار غیرمنصفانه است اما کسی که هزینه رستوران و … را پرداخت می‌کند باید میان دوستی و وقت گذرانی با یک دوست معمولی و قرار گذاشتن با یک زن را فرق بگذارد. برای کمتر شدن هزینه‌ها می‌توانید به طور مثال، با هم در خیابان یا فضای سبز قدم بزنید، به کتابخانه بروید، پیک نیک بروید و لحظه‌های شادی را رقم بزنید.

  شناخت اخلاق پسرها

  اکنون که می دانیم چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود و چگونه برای یک پسر دلبری کنیم، وقت آن است که در مورد شناخت او زمانی که به صورت حضوری یکدیگر راملاقات می کنیم نیز آشنا شویم. اول از همه باید ببینید چه قدر از شما فاصله می‌گیرد؟ اگر او در فاصله نیم تا یک متری شما می‌ایستد، می‌توانید به او اعتماد کنید، زیرا نه خود را با شما بیگانه می‌داند و نه بیش از آنکه شایسته این موقعیت باشد به شما نزدیک می‌شود.

  اگر او در دایره‌ای به شعاع ۱۵ سانتی‌متر تا نیم متری شما می‌ایستد، احتمالا شما را از همین حالا همسر آینده‌اش می‌داند و می‌خواهد با شما صمیمی‌تر باشد. البته او نمی‌داند که هنوز برای ایجاد چنین حسی زود است و با این کارش شما را از خود دور می‌کند، زیرا این فاصله تنها متعلق به والدین، همسر، دوستان صمیمی و کودکان اطراف‌تان است.

  اگر او در فاصله یک متری و بیشتر از شما دور می‌ایستد، یا به شما بی‌علاقه است یا آنقدر خجالتی است که هنوز نمی‌تواند شما را به عنوان یکی از عزیزان خود بداند. چون این فاصله، مناسب غریبه‌هایی است که در خیابان از کنار‌تان رد می‌شوند یا فروشنده‌هایی که از آن ها خرید می‌کنید.

  وقتی در مورد چت کردن صحبت می کنیم می توانید از میزان ارتباطی که با شما برقرار می کنید و تعداد ارسال پیام ها در چت تشخیص دهید که فاصله اش با شما چقدر است.

  آموزش جذب خواستگار

  یکی دیگر از دلایلی که بعضی به دنبال پاسخ به پرسش چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود و همچنین چگونه در چت دلبری کنیم برای پسر هستند این است که به ازدواج دست پیدا کنند.

  بعضی ها فکر می کنند در ارتباط های پیامی و چت کردن هرچه بیشتر از پسرها دوری کنند، می توانند افراد بیشتری را جذب خود کنند و بر عکس، برخی دیگر فکر می کنند هر چه بیشتر در دید باشند می توانند خواستگارهای بیشتری را داشته باشند؟

  به صورت کلی اگر در زندگی نسبت به هر مساله ای تعادل برقرار باشد، افراد می توانند راحت تر به خواسته های خود برسند. ولی افراط و تفریط می تواند وضع را دگرگون کند. در زمینه جذب خواستگار هم همین گونه است. بر اساس قانون جذب مردان چت کردن یا چت نکردن بیش از حد برای دلبری از پسران و عاشق کردن آن ها می تواند به ضرر شما تمام شود. در کنار این امر نیز دختر و خانواده اش باید مهارت هایی را به کار ببرند تا جذاب تر به نظر بیایند. برای داشتن خواستگاران بیشتر سعی کنید موارد زیر را رعایت نمایید. این موارد می توانند یک آموزش خیلی خوب برای جذب خواستگار محسوب شوند:

  توکل بر خدا

  مهم ترین مساله در امر ازدواج توکل داشتن بر خدا است. دخترها و خانواده هایشان باید در وهله اول از خداوند متعال خواستار یک همسر خوب و متناسب باشند. قرائت سوره طه برای طلب همسر مناسب و دلخواه بسیار کمک کننده است.(همچنین نگاه کنید به دعا برای جذب خواستگار)

  امام صادق علیه السلام می فرماید: هر کس که خواستگاری ندارد یا به خواستگاریش جواب نمی دهند، سوره طه را بنویسد و بشوید و آب آن را بر صورت خود بریزد، خداوند ازدواجش را آسان می کند.( ۱)

  برخورد مناسب

  یکی از مهمترین مسایلی که می تواند به جذب خواستگار برای دخترها کمک کند، اخلاق نیکو و پسندیده خود و خانواده شان است. هر اندازه دختر و خانواده اش خوش اخلاق تر باشند و کمتر عصبانی بشوند و بداخلاقی کنند، بر تعداد خواستگاران دختر افزوده می شود. سعی کنید با اطرافیان، همسایگان و آشنایان با روی باز و گشوده برخورد نمایید تا دیگران هم بتوانند راحت تر با شما صحبت کنند. اگر از خود می پرسید چگونه برای یک پسر دلبری کنیم، باید بدانید نحوه برخورد در جلسه خواستگاری نیز مهم است. به همین دلیل به شما توصیه می شود مقاله طرز برخورد در جلسه خواستگاری را مطالعه کنید تا در این زمینه بتوانید پسر را دیوانه خود کنید.

  طرز پوشش

  والدین در ازدواج فرزندانشان و تعداد خواستگاران نقش اصلی دارند. آن دسته از والدینی که سخت گیری های نا به جا در امر ازدواج فرزندانشان انجام می دهند قطعا این حق فرزند خود را برآورده نکرده اند.

  نوع لباسی که هر فرد می پوشد نشان دهنده نوع اعتقادات و مذهب و شخصیت فرد است. سعی کنید نوع پوشش خود را متناسب با طرز عقایدتان انتخاب نمایید. بر عکس خیلی از دخترها فکر می کنند، هر چه لباس های متفاوت تر از جامعه بپوشند بیشتر جذاب می شوند. اما بر اساس قانون جذب مردان، پسران معمولا بیشتر دخترهایی را که به صورت شکیل و متناسب با عرف لباس می پوشند، می پسندند. سعی کنید پوششی را برای خود انتخاب کنید که نشان دهنده شخصیت واقعی شما باشد.

  در ادمه به روش های شناخت شخصیت خواستگارهای اشاره می کنیم که بعد از آشنایی با این موضوع که چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود و چگونه در چت دلبری کنیم برای پسر مورد نیاز است :

  گذاشتن دست در جیب

  خواستگار دست به جیب شما، احتمالا اطلاعات با ارزشی را پنهان می‌کند و نمی‌خواهد بخشی از زندگی‌اش را برایتان فاش کند.

  پنهان کردن دست چپ

  اگر دست چپش را پنهان می‌کند، به احتمال زیاد، مسائل شخصی‌اش را از شما مخفی می‌کند و دوست ندارد از زندگی‌اش سر دربیاورید.

  پنهان کردن دست راست

  اگر دست راست را پنهان می‌کند، احتمالا مسائلی را که ارتباط زیادی به خودش ندارد و به دیگران یا محیط بیرون مربوط است را از شما مخفی می‌کند.

  ‌پوشاندن دهان

  پوشاندن دهان هنگام صحبت کردن یعنی ترس از بیان، پنهان کاری و خجالتی بودن.

  دست به آسمان

  اگرکف دست‌هایش را روبه بالا و با انگشتان کشیده نشان می‌دهد، صادق است و به شما علاقه دارد.اما اگر کف دست‌هایش به سمت پایین باشد، احتمالا در زندگی‌اش فردی گشاده‌رو نیست. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقاله زبان بدن در خواستگاری مراجعه کنید.

  مطالب مرتبط:

  ۲۴ روش ساده برای دیوانه کردن پسران – تکنیک های دلبری

  آموزش عاشقانه حرف زدن – راه های عاشق کردن یک مرد

  راه های جذب غیر مستقیم پسران – جذب پسر از راه غیر مستقیم

  روش های دلبری از پسر

  ۱۰ نکته مهم در جذب یک مرد از راه دور

  عشق در شبکه های اجتماعی

  پیامک عاشقانه به همسر

  حکم رابطه دختر و پسر به قصد ازدواج

  آموزش رایگان زبان انگلیسی – تضمینی

  منبع مطلب : novinatlas.com

  مدیر محترم سایت novinatlas.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چگونه با یک پسر چت کنیم؟ راهنمای نحوه پیام دادن به پسرها

  چگونه با یک پسر چت کنیم؟ راهنمای نحوه پیام دادن به پسرها

  امروزه شرایط و روابط موجود در دنیا با همیشه متفاوت است. در گذشته، دخترها و پسرها برای برقرار کردن ارتباط با یکدیگر، نامه می نوشتند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، می توانند به هر طریقی که می خواهند به هم پیام دهند و در کثری از ثانیه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. اما این ارتباط نیز پیچ و خم های مربوط به خود را دارد. بسیاری از دخترها در هنگام پیام دادن به پسرها شخصیتی متفاوت تر دارند. برخی در برخوردهای حضوری خجالتی بوده و در پیام دادن یا به اصطلاح چت کردن، برخورد صمیمانه تری دارند. گاها این پیام دادن های عجیب و اشتباه، موجب بهم خوردن روابط نیز می شود. اما چگونه با یک پسر چت کنیم؟

  برای اینکه یک پسر را مشتاق و علاقمند نگه دارید، می بایست مهارت پیام دادن خود را افزایش دهید. مثلا باید بتوانید در عین شوخ طبعی، اعتماد به نفس و جذابیت خود را حفظ کنید. در غیر اینصورت، او از پیام دادن به شما صرف نظر کرده و به قول معروف، حوصله اش سر می رود!  همانطور که می دانید، در هنگام پیام دادن به پسرها، استرس و اضطراب زیادی گریبان گیر دختران می شود. اما این را بدانید که در هنگام پیام دادن، کارهای متفاوتی می توان انجام داد؛ حتی می توان کاری کرد که مرد رویاهایتان پیشنهاد یک قرار ملاقات عاشقانه را به شما دهد. اما می بایست بدانید چگونه پیام دهید. در ادامه با 10 نکته اساسی مربوط به پیام دادن به پسرها آشنا شوید.

  یک خانم در حال پیام دادن با تلفن همراه

  با اعتماد به نفس باشید

  همیشه به دختر ها یاد داده اند که اولین حرکت، نباید از جانب آنها باشد. “توی کافه پیش اون پسره نرو، توی اینستاگرام اول پیام نده، و در کل اول پیام نده! بذار اون اولین قدم رو برداره” اما می دانید پسرها از چه چیزی خوششان می آید؟ اعتماد به نفس. در هنگام پیام دادن به پسرها می بایست هر از چند گاهی، قدرت را به دست بگیرید. یعنی ابتدا شما پیام داده و مکامه را هدایت کنید و حتی برخی اوقات شیطانی کنید. واقعا نیازی نیست که تمام مدت خجالتی باشید. اگر واقعا می خواهید به او پیام دهید و نمی توانید منتظر او شوید تا با شما تماس بگیرد، خودتان حرکت را شروع کنید. بگذارید بداند که درباره او فکر می کنید. بگذارید بداند که شما چه می خواهید.

  یک خانم با استایل رسمی در حال چت کردن

  پاسخ های یک کلمه ای ندهید

  برای یک پسر هیچ چیزی بدتر از این نیست که دختر مورد علاقه اش در هنگام چت کردن از پاسخ های یک کلمه ای یا از سر باز کنی استفاده کند. کلماتی مثل “شاید، اوکی، باشه و خوبه” این گونه پاسخ ها، مکالمه را کشته و از بین می برد. حتی اگر در مرتبه اول این اتفاق رخ نداد، در نهایت مکالمه از بین خواهد رفت و او تمایلی برای ادامه دادن بحث نخواهد داشت. در هنگام پیام دادن به پسرها می بایست جذاب باشید، به اندازه کافی صحبت کرده و بلد باشید بحث را باز کنید. توقع نداشته باشید که او تمام مسئولیت ها را به عهده بگیرد.

  یک خانم با موهای صورتی در حال پیام دادن

  خونسرد برخورد کنید

  یکی از بزرگترین قوانین در هنگام پیام دادن به پسرها این است که خودتان را مستاصل و نیازمند به محبت نشان ندهید. احتمالا کمی برایتان سخت خواهد بود، اما نباید آنقدرها هم خودتان را مشتاق نشان دهید؛ خصوصا اگر برای مدتی به شما پیام نداده است. از دادن پیام هایی مانند “سلام کجایی؟” خودداری کنید. شما می بایست راحت و خونسرد برخورد کرده و خودتان را خیلی مشتاق نشان ندهید. هنگامی که این کار را انجام دادید، او برنده شده است!

  ممکن است طرف مقابل تان علاقه ای نداشته باشد که با فردی نیازمند و مستاصل رابطه داشته باشد؛ چراکه این ویژگی به هیچ عنوان جذابیت ندارد. در نتیجه آرام باشید و خونسردی خود را حفظ کنید تا هنگامی که جواب پیام تان را دهد. عجله نکنید و او را نیز به عجله نیندازید. بگذارید هنگامی که آماده پیام دادن شد پیام دهد. اگر او را به عجله اندازید، احتمالا جواب تان را خواهد داد. اما مطمئنا خوشحال و راضی نخواهد بود. بدتر از آن اینکه ممکن است تمامی علاقه و ذوق او را از بین ببرید. اینکه کمی صبر کنید و جواب پیام پسرها را بدهید، آنها را مشتاق تر نیز خواهد کرد. این کار نشان می دهد که شما درگیر زندگی تان بوده، مشغله های خود را دارید و صرفا برای او و طبق خواسته های او زندگی نمی کنید! از این رو اگر بخواهد به شما زنگ هم بزند کمی با استرس اینکه “چگونه پشت تلفن صحبت کنم” روبه رو خواهد بود.

  یک خانم خوشحال در حال چت کردن

  خودتان باشید

  یکی از رایج ترین اشتباهات در هنگام چت کردن با یک پسر این است که خودتان نیستید و سعی می کنید کس دیگری باشید. تنها کافی است تا خود واقعی تان باشید. چراکه دیر و زود او شخصیت شما را شناخته و به دروغی که گفته اید پی می برد. در آن زمان علاوه بر اینکه احساس می کند با یک فرد دیگر مواجه شده است، ممکن است فکر کند که شما کلا آدم راستگویی نیستید و نظرش به طور کلی در مورد شما عوض شود.

  یک خانم در حال خوردن کافی و چت کردن

  برای او یک رمان نفرستید

  فرستادن پاسخ های طولانی و پر جزئیاتی که خواندنش بیشتر از یک دقیقه طول بکشد، او را تحت تاثیر قرار نخواهد داد. وقت او برایش با ارزش است و احتمالا چیزی که او به دنبالش است، کمی ریلکس کردن و صحبت با شماست. پس او را با متن های طولانی که دقیقا توضیح می دهد در طول روز چکار کرده اید اذیت نکنید. حرف های اضافی را کنار بگذارید و به اندازه صحبت کنید. اگر متنی خیلی طولانی بنظر می رسد، احتمالا واقعا هم طولانی است! مشخص صحبت کرده و خودتان باشید، بامزه باشید و متن هایتان را حداکثر در حدود دو یا سه جمله بیان کنید.

  یک خانم در حال پیام دادن با خنده

  بامزه باشید

  لازم نیست یک کمدین باشید و یا لطیفه تعریف کنید. اما حداقل به او نشان دهید که حس شوخ طبعی دارید. با او شوخی کنید، به او کنایه بزنید و به شوخی اذیتش کنید.

  پیام دادن با خنده و خوشحالی

  مثبت اندیش باشید

  هیچ پسری نمی خواهد بعد از بیدار شدن از خواب، یک پیامی مثل “من امروز خیلی افسرده ام” ببیند. اگر می خواهید رابطه خودتان و کسی که از او خوشتان می آید بهتر شود، باید تا حد ممکن مثبت اندیش باشید. حتی ممکن است همین حالا اتفاقات واقعا جدی و ناراحت کننده ای در زندگی تان پیش آمده باشد؛ اما لازم نیست همه چیز را به او بگویید.

  خودمانی، مثبت اندیش و بامزه باشید. به او نشان دهید که از خندیدن خوشتان می آید و با این کار به او دلیلی دهید تا به شما پیام دهد. کاری کنید که او چنین فکری با خودش داشته باشد “من واقعا دلم می خواد امروز به اون دختره پیام بدم؛ چون حرف زدن و بودن با اون خیلی برام لذت بخشه!”

  یک خانم با موهای فر در حال پیام دادن

  درباره خودش از او سوال بپرسید

  اینکه در بین مکالمه سکوت برقرار شود، واقعا آزار دهنده است. اما عیبی ندارد، در هر صورت این اتفاق می افتد. بهترین راه برای دوری از این سکوت، سوال پرسیدن است (ترجیحا در مورد او). پسرها عاشق این هستند که درباره خودشان حرف بزنند. این احتمالا محبوب ترین موضوع مورد بحث شان، بعد از فوتبال است. پس به او شانسی دهید تا خودش را نشان دهد و مکالمه تان ادامه پیدا کند. از او سوالات جالب و با جواب باز (سوالاتی که جوابشان بله یا خیر نباشد) بپرسید که او را به جواب دادن، علاقه مند نگه دارید.

  یک خانم ناراحت در حال پیام دادن با گوشی

  در زمان مناسب از پیام دادن به او خودداری کنید

  این نکته را در نظر داشته باشید که برخی اوقات ممکن است مکالمه تان پایان یابد. این را بدانید که مکالمه تان برای همیشه تمام نشده است؛ بلکه تنها برای ساعت مشخصی از روز پایان یافته است. اگر دیدید مکالمه به پایان خودش نزدیک می شود، سعی در احیاء آن نکنید. تنها کافی است به او بگویید کاری برای انجام دادن دارید و بعدا با او صحبت می کنید.

  سعی در احیاء یک مکالمه در حال پایان یافتن، می تواند همه چیز را بدتر کند. چه می خواهید بگویید؟ آیا می خواهید هرچیزی بگویید تنها برای اینکه مکالمه ادامه پیدا کند؟ این ایده بدی است زیرا ممکن است چیز بدی بگویید که بنظر او عجیب برسد و نظرش درباره شما برگردد. باید بدانید در چه زمانی یک مکالمه را که در حال پایان یافتن است، قطع کرده و به زندگی تان برسید، و بعدا زمانی که دوباره چیزی برای صحبت در موردش دارید، پیش او برگردید.

  یک خانم شاد در حال پیام دادن

  از او نپرسید که حالش خوب است یا نه

  “حالت خوبه؟ یه مدته به من پیام ندادی. به خاطر حرفی که زدم ناراحت شدی؟” هیچوقت این یا هیچ چیزی مشابه اش را نگویید. این به معنی پایان پیام دادن بین شما دو نفر می باشد. اگر مدتی است که پاسخ نداده، احتمالا دلیل قانع کننده ای دارد. اما زمانی که از او بپرسید که آیا از دست شما ناراحت است یا خیر، بر روی شیب رو به پایینی در رابطه تان قرار می گیرید که احتمال کمی دارد بتوانید از آن نجات پیدا کنید. مسائل را بیش از حد تحلیل نکنید. قبول کنید که مردم، برای اینکه مدتی پیام نمی دهند، دلایل خودشان را دارند. مطمئن باشید که اگر طرف مقابل تان فرد قابل اطمینانی باشد، بالاخره جوابتان را خواهد داد.

  منبع مطلب : www.rimoj.com

  مدیر محترم سایت www.rimoj.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  پیامک عاشقانه /عاشق کردن با چت/روانشناسی جذب/ارسال پیام و چت کردن

  پیامک عاشقانه /عاشق کردن با چت/روانشناسی جذب/ارسال پیام و چت کردن

  چگونه پیامک عاشقانه به همسر خود ارسال کنیم؟

  اگر قصد دارید به مرد خود پیامی ارسال کنید اما می ترسید حرف اشتباهی بزنید یا چیزی بگویید که شما را ناامید یا نیازمند نشان دهد باید به یاد داشته باشید بهترین استراتژی در چت کردن برای ارسال پیام و پیامک عاشقانه این است که بامزه باشید و در عین حال خیلی پرمدعا و سلطه جو به نظر نیایید.

  اگر به دنبال نکاتی هستید که به شما کمک کند مردی را از راه دور مثلا در شبکات اجتماعی از طریق پیامک عاشق خود کنید این مقاله را حتما مطالعه کنید.

  گام اول یک سوال خوب بپرسید:

  با یک پرسش ارسال پیام خود را شروع کنید، این یک روش عالی برای نشان دادن علاقه به عشقتان است و همچنین کاری می کنید که پاسخ دادن برای وی آسان شود.

  با اینکار می توانید از تمایل وی برای ارسال متقابل پیام به شما مطمئن شوید.

  در ادامه به شما توضیح می دهیم دقیقا یک سوال خوب به چه شکل است؟

  یک سوال مشخص و دقیق در مورد خودش بپرسید. با اینکار نشان می دهید به چیزی که واقعا هست علاقه مند هستید.

  از وی سوالی بپرسید که به سادگی بتواند پاسخ دهد. در مورد معنی زندگی  و عشق و علاقه سوال نکنید.

  به نظر مردان پرسش های صریح و واضح جذاب تر است نسبت به پیامی که خیلی توضیحات دارد.

  ولی جواب پرسش شما نباید در یک کلمه خلاصه شود. اگر پرسشی کنید که جواب آن در یک یا دو کلمه باشد، ادامه دادن آن مکالمه دشوار خواهد شد.

  به جای اینکه بپرسید ” دیشب کی به خانه رسیدی” بپرسید ” دیشب چطور گذشت؟”

  اصیل باشید:

  اگر پیام هایی ارسال کنید که دیگران ارسال نمی کنند یا به عبارت دیگر خاص باشد، تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

  به جای اینکه فقط سلام کنید، یک سوال جالب نیز بپرسید و سعی کنید چیزی بگویید که باعث شود وی بخواهد پاسخ شما را بدهد و مکامله را ادامه دهد.

  او را بخندانید. اگر سعی کنید باهوش باشید و باعث شادی وی شوید، پسر مقابل شما نیز همین تلاش را برای خنداندن شما می کند.

  یک نگاه کنایه آمیز و شوخ داشته باشید. این یک روش عالی دیگر برای شروع است، تا وقتی که بداند چگونه سوالتان را پاسخ دهد.

  عاشقانه برخورد کنید:

  اگر در مرحله ای هستید که می خواید احساسات خود را بیان کنید، باید سعی کنید همزمان بامزه و شوخ طبع نیز باشید و خیلی احساساتی نشوید.

  عاشقانه رفتار کردن باعث می شود مردتان از صحبت با شما هیجان زده شود، و تحت تاثیر جسارت و بی باکی شما قرار بگیرد ( البته اگر افراط نکنید).

  در اینجا توضیح می دهم در اس ام اس عاشقانه ی خود دقیقا چه کاری باید انجام دهید

  طعنه آمیز رفتار کنید. از طعنه زدن و اینکه کمی به شما طعنه زده شود ترسی نداشته باشید.

  اگر در مرحله ی مناسبی در رابطه ی خود هستید، در مورد لباس هایی که خریده اید و می پوشید صحبت کنید؛ اینکار باعث می شود برای دیدن شما هیجان زده تر شود.

  جالب باشید:

  اگر می خواهیدمردی که قصد دارید عاشق خود کنید، برایتان شخصی جالب باقی بماند، شما نیز باید برای وی جالب باشید.

  باید نشان دهید شخصی با مهارت هستید با انواع متنوعی از علایق، سرگرمی ها و دوستان و همیشه به دنبال تجربه ی چیز های جدید هستید.

  اجازه دهید تصور کنید شما زندگی شلوغی دارید احساس کند خیلی خوش شانس است که اکنون فرصتی پیدا کرده اید که به وی پیام دهید.

  اگر احساس کند همیشه بیکار هستید و منتظر شرایط مناسب برای ارسال پیام  به سرعت علاقه ی خود را نسبت به شما از دست خواهد داد.

  نشان دهید زندگی خود را دارید. اجازه دهید بداند با دوستانتان برای گردش به بیرون می روید، به کلاس کاراته می روید یا یک فیلم جدید نگاه می کنید.

  باید بداند زندگی شما فقط خلاصه به ارسال پیامک عاشقانه به وی نمی شود و در نتیجه می خواهد سهم بیشتری بدست آورد.

  پیدا کردن علاقه مشترک

  یک علاقه ی مشترک پیدا کنید. درست است که در ارسال اس ام اس یا مکالمه های پیامی در شبکات اجتماعی همچون تگلرام ،اینستاگرام یا واتساپ می توانید یک مکالمه ی عمیق و کامل داشته باشید، اما اگر متوجه شود هر دو به یک آهنگ علاقه دارید یا یک برنامه ی تلویزیونی را مشاهده می کنید، به صحبت کردن با شما بیشتر علاقه مند خواهند شد.
  به چیزی اشاره کنید که در زندگی تان عاشقش هستید. این کار به وی نشان می دهد که فردی خوشحال هستید و علایق متنوعی در زندگی خود دارید.

  بسیار مهم است که هر بار مکالمه را در زمان مناسبی پایان دهید در نتیجه مرد مقابل تان به شما علاقه مند باقی خواهد ماند.

  اگر همیشه او باشد که مکالمه را تمام می کند، یا اگر همیشه سعی کنید مکالمه را طولانی تر کنید به خصوص وقتی مشغول کاری است یا وقتی چیزی برای گفتن باقی

  نمانده است، در نتیجه وی مکالمه را قطع خواهد کرد و در آینده نیز تمایل چندانی با ارتباط با شما نخواهد داشت.

  وقتی در تلاش هستید که موضوعی برای صحبت کردن پیدا کنید.

  وقتی پاسخ های وی خلاصه به بله، خیر، باشه یا اوکی می شود، در این شرایط مرد مقابل تان علاقه ای به ادامه ی مکالمه ندارد.

  اگر در جواب از شما سوالی نمی پرسه، پس احتمالا فقط برای حفظ ادب پاسخ شما را می دهد

  اگر او همیشه مکالمه را تمام میکند، سعی کنید این رویه را تغییر دهید و این شما باشید که کار دارید و باید بروید حداقل نصف زمان های ممکن.

  چیزی به اون بدهید که به آن فکر کند:

  نباید فقط مکالمه را باگفتن جملاتی مثل “فعلا” یا ” تا بعد” تمام کنید. در عوض باید پایان مکالمه را باز نگاه دارید تا شروع یک مکالمه ی جدید برای تان امکان پذیر با باشد.

  می توانید به او بگویید که قصد دیدارش را دارید یا اجازه دهید بداند در حال انجام کاری جالب هستید تا وی بتواند بعداً در مورد آن از شما بپرسد.

  ۱- اگر قبلا شروع کردید به گذاشتن قرار، اشکالی ندارد که به وی بگویید از دیدارش خوشحال می شوید.

  ۲- اگر از قبل برای ملاقات قرار گذاشته اید، در مورد لباس های جدیدی که می خواهید بپوشید صحبت کنید و بگویید نمی توانید برای نشان دادن لباس های جدیدتان صبر

  کنید. اجازه دهید ذهنش درگیر یک تصویر ناشناخته شود که سعی کند لباس های جدیدتان را پیشبینی کند.

  ۳- پایان مکالمه را باز بگذارید تا بعد بتواند بیشتر در موردش از شما بپرسد. هر از چند گاهی اشاره کنید با دوستانتان بیرون می روید و دوست دارید کمی وقت با اون نیز سپری کنید. در این صورت اگر پسر مورد علاقه ی شما نیز بخواهد با شما بیرون بیاید و خیلی خجالتی نباشد، حتما از شما درخواست خواهد کرد.

  آخرین دختری که یک پسر به دنبالش می باشد فردی است که نیازمند و ناامید باشد.

  اگر همیشه سعی کید در ارسال اس ام اس و پیام هایتان افراط نشان دهید و در مورد دیر پاسخ دادن یا همیشه پاسخ ندادن پیام های وی معترض شوید، وی به این نتیجه می رسد که شخصیت شما به صورت کلی شخصیت نیازمند است.

  پیامک عاشقانه تان باید بامزه و شاد باشد و نباید این احساس را انتقال دهد که شما از او چیزی می خواهید ( مثل نیاز به محبت که کمبودش را دارید)

  اگر هنوز نیاز به راهنمایی بیشتر دارید می توانید با ما در تلگرام یا واتساپ در ارتباط باشید.

  ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

  منبع مطلب : drsomayehsoltani.ir

  مدیر محترم سایت drsomayehsoltani.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  bahar : وقتی می خواهید با یک پسرچت کنید که عاشقتان شود جوری رفتار کنید که او فکرکند شما خیلی دختر شاد و پرانرژی هستید باکوچک ترین حرف ناراحت نشوید اگر او با شما سرد رفتار کرد شما با او گرم و صمیمانه رفتار کنید. همیشه دردسترس نباشید گاهی اوقات پیام های اورا دیر جواب دهید

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 19 روز قبل
  0

  سلام خوبی

  bahar 7 ماه قبل
  4

  وقتی می خواهید با یک پسرچت کنید که عاشقتان شود جوری رفتار کنید که او فکرکند شما خیلی دختر شاد و پرانرژی هستید باکوچک ترین حرف ناراحت نشوید اگر او با شما سرد رفتار کرد شما با او گرم و صمیمانه رفتار کنید. همیشه دردسترس نباشید گاهی اوقات پیام های اورا دیر جواب دهید

  مهدی 11 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید