توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه تلویزیون سامسونگ را کانال یابی کنیم

  1 بازدید

  چگونه تلویزیون سامسونگ را کانال یابی کنیم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  کانال یابی دیجیتال در تلویزیون های سامسونگ

  تلویزیون

  کولر گازی

  یخچال

  لباسشویی

  ظرفشویی

  سینما خانگی

  جاروبرقی

  مایکروویو

  لپ تاپ

  لوازم خانگی ریز

  منبع مطلب : baneh90.com

  مدیر محترم سایت baneh90.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  امروزه اکثر تلویزیون‌های موجود در بازار دارای گیرنده دیجیتال داخلی هستند و ما در این مقاله میخواهیم به اموزش تنظیمات پایه تا کانال‌یابی دیجیتال در تلویزیون‌های سامسونگ بپردازیم.همچنین فیلم اموزشی کانال یابی تلویزیون های اسمارت را نیز قرار داده ایم. با ما همراه باشید. اگر مارک دیگری تلویزیون غیر از سامسونگ دارید : صفحه کانال یابیانواع تلویزیونرا ببنید!

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  آموزش نحوه کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  ابتدای کار لازم است تا سیم های هم محور تلویزیون رو به پریز برق وصل کنید (مانند تصویر).

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  در بعضی از مدل‌ها دو درگاه برای سیم‌های هم محور وجود دارد که در این موارد شما باید از ورودی متفاوتی مانند تصویر پایین استفاده کنید. اکنون تلویزیون را روشن کنید و به تنظیمات SetUp یا Channels Selection وارد شوید. به یاد داشته باشید که این تنظیمات در مدل‌های مختلف تفاوت کمی دارند. در منوی باز شده باید مطمئن شوید که تنظیمات بر روی Cable قرار گرفته شده نه بر روی ANT .

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  در مرحله بعد باید شبکه‌های تلویزیون را اسکن کنید که در این حالت شما دستگاه را مجبور می‌کنید تا تمام شبکه های فعال را دریافت کند و برای این کار باید مراحل زیر را با دقت دنبال کنید.

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  فیلم  نحوه کانال یابی تلویزیون اسمارت سامسونگ

   کانال یابی ماهواره تلویزیون سامسونگ :

  اموزش کانال یابی دستی تلویزیون سامسونگ:

  1: برای این منظور ابتدا وارد تنظیمات تلویزیون گزینه مربوط به کانال یابی مطابق شکل زیر گزینه تنظیمات کارشناش را  انتخاب کنید :

  نحوه کانال یابی دستی تلویزیون سامسونگ

  2: در صفحه بعدی گزینه کانال یابی دستی را انتخاب کنید مطابق شکل زیر :

  اموزش کانال یابی دستی تلویزیون سامسونگ

  3:در صفحه بعدی : میخواهید کانال های دیجیتال را کانال یابی کنید یا کانال یابی انالوگ انجام بدید که گزینه پیشنهادی کانال یابی دیجیتال است . ان را انتخاب کنید : مطابق شکل زیر

  کانال یابی دستی گیرنده دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  4:در صفحه بعدی بعد از کلیک برروی گزینه (جدید) در صفحه بعدی فرکانس مورد نظر را انتخاب میکنید و گزینه جستجو یا کانال یابی را میزنید.

  کانال یابی دستی گیرنده دیجیتال

  جابجایی کانال تلویزیون سامسونگ:

  برای جا به جای کانال  های تلویزیون سامسونگ اسمارت دارای سیستم عامل تایزن :  ابتدا برروی دکمه smart hub کلیک کنید . گزینه فهرست کانال های کلیک کنید. سپس با استفاده از دکمه های جهت کنترل برریو گزین ویرایش کانال کلیک کنید. و با انتخاب هر کدام  از کانال های گزینه های ( حذف – جابه جایی – قفل کردن ) در سمت راست اگر منو تلویزیون انگلیسی و در سمت چپ اگر منو تلویزیون فارسی باشه برای شما ظاهر خواهد شد. که میتوانید با انتخاب هر مورد عمل را انجام دهید . 

  برای ویرایش شماره کانال بعد از انتخاب کانال مورد نظر با استفاده از دکمه جهت بالا یا پایین شماره کانال را میتوانید تغیر بدهید.

  حذف کانال تلویزیون سامسونگ:

  برای حذف کانال  های تلویزیون سامسونگ اسمارت دارای سیستم عامل تایزن :  ابتدا برروی دکمه smart hub کلیک کنید . گزینه فهرست کانال های کلیک کنید.

  سپس با استفاده از دکمه های جهت کنترل برریو گزین ویرایش کانال کلیک کنید. و با انتخاب هر کدام  از کانال های گزینه های ( حذف – جابه جایی – قفل کردن ) در سمت راست اگر منو تلویزیون انگلیسی و در سمت چپ اگر منو تلویزیون فارسی باشه برای شما ظاهر خواهد شد. که میتوانید با انتخاب هر مورد عمل را انجام دهید . 

  برای حذف کانال بعد از انتخاب کانال مورد نظر و انتخاب گزینه حذف(در تلویزیون منو فارسی) و گزینه delete ( در تلویزیون منو انگلیسی) میتوانید کانال رو حذف کنید .

  قفل کانال تلویزیون سامسونگ:

  برای قفل کانال  های تلویزیون سامسونگ اسمارت  که دارای سیستم عامل tizen هستند :  ابتدا برروی دکمه smart hub کلیک کنید . گزینه فهرست کانال های کلیک کنید.

  سپس با استفاده از دکمه های جهت کنترل برریو گزین ویرایش کانال کلیک کنید. و با انتخاب هر کدام  از کانال های گزینه های ( حذف – جابه جایی – قفل کردن ) در سمت راست اگر منو تلویزیون انگلیسی و در سمت چپ اگر منو تلویزیون فارسی باشه برای شما ظاهر خواهد شد. که میتوانید با انتخاب هر مورد عمل را انجام دهید . 

  برای قفل کانال  های تلویزیون سامسونگ اسمارت  بعد از انتخاب کانال مورد نظر و انتخاب گزینه قفل (در تلویزیون منو فارسی) و گزینه lock ( در تلویزیون منو انگلیسی) میتوانید کانال مورد نظر را قفل نمایید.

  فیلم حذف – جابه جایی – قفل کردن کانال تلویزیون ساسمونگ

  سوالات متداول :

  1: چرا کانال های از 101 شروع میشه؟ راه حل چیست؟

  > برای حل این مشکل از قسمت تنظیمات تلویزیون کشور سرویس دهنده را عراق و یا ایران انتخاب کنید.و سپس با استفاده از فیلم و اموزش بالا دوباره کانال یابی کنید.

  > راه حل دوم:دلیل این مسئله به خاطر جستجوی کانال یابی خودکار یا کانال یابی اتوماتیک هنگام راه اندازی تلویزیون است در صورتی که شما فرکانس استانی و خودتون رو می دونید می توانید با حذف کانالها و یک بار ریستارت کردن تلویزیون و جستجوی دستی هنگام کانال یابی اضافه کردن فرکانس مربوط به استان خودتون تمامی کانال ها مرتب و بدون هیچ پس و پیشی میاد و اعدادم از یک به بالا خواهد بود

  منبع مطلب : www.zoomilo.com

  مدیر محترم سایت www.zoomilo.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ | کانال یابی تلویزیون - فروشگاه اینترنتی میهن کالا

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ | کانال یابی تلویزیون - فروشگاه اینترنتی میهن کالا

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ چه هوشمند (اسمارت) و چه غیر هوشمند کار چندان سختی نیست و صرفا برای مدل های مختلف از FullHD تا 4K تفاوت هایی دارد. آیا به تازگی تلویزیون سامسونگ خریده اید ؟ آیا قصد دارید تا تنظیمات پایه و مراحل کانال یابی آن را شخصا طی کنید ؟ آیا پخش کانال ها در تلویزیون شما با مشکل مواجه شده است و قصد کانال یابی دوباره را دارید ؟ اگر هر یک از این موارد یا سوالات مشابه آن را دارید، این مقاله از وبلاگ خبری میهن کالا را دنبال کنید تا شما را با کم و کیف این کار آشنا سازیم.

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  اولین مرحله از راه اندازی تلویزیون شما، اتصال سیم های هم محور به برق است. در بعضی از مدل های دو درگاه برای سیم های هم محور وجود دارد که در این موارد شما باید از ورودی متفاوتی که مشابه آن در تصویر پایین به نمایش در آمده است، استفاده نمایید.

  حال پس از انجام این اتصالات به صورت دقیق، تلویزیون را روشن نمایید. بسته به مدل خود، تنظیمات SetUp یا Channel Selection را باز کرده و در منوی باز شده اطمینان حاصل نمایید که تنظیمات روی حالت Cable قرار گرفته است و نه حالت ANT، چنانکه غیر از این است، سعی کنید آن تنظیمات را روی حالت Cable قرار دهید.

  باز هم تاکید می نماییم که این تنظیمات می تواند بسته به مدل تلویزیون شما، متفاوت باشد. مرحله بعدی این است که شما باید به اسکن ( جست و جو ) نمودن شبکه های تلویزیونی بپردازید. در این حالت شما دستگاه را وادار می کنید که اقدام به جست و جو و دریافت تمامی شبکه های فعال نماید. برای انجام صحیح این کار، مراحل زیر را با دقت دنبال کنید.

  منوی Setting را باز کرده و سپس گزینه ی Channel Setup یا Setup را پیدا کرده و انتخاب نمایید.

  صفحه ای باز خواهد شد، در این صفحه گزینه Automatic Scan یا Auto Store را انتخاب نموده و روی دکمه ی Enter کلیک نمایید.

  حال باید صبر کنید تا روند جست و جو برای یافتن شبکه های دیجیتال به طور کلی به پایان برسد که در پایان شبکه ها همانند تصویر زیر اضافه خواهند شد.

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ ،توجه به این نکته حائز اهمیت است که این مراحل و تنظیمات در تلویزیون های LG و Sony نیز تقریبا یکسان و مشابه تلویزیون های سامسونگ است و کافی است که مراحل بالا را به ترتیب دنبال نمایید تا موفق به دریافت شبکه ها به صورت دیجیتال گردید.

  روش های دیگر برای کانال یابی تلویزیون های هوشمند و غیر هوشمند سامسونگ

  اینها را اول امتحان کنید. اگر قبلاً وارد تنظیمات تلویزیون خود شده باشید ، این دستورالعمل ها به شما کمک می کند تلویزیون را دوباره اسکن کنید.

  کانال یابی تلویزیون های هوشمند سامسونگ – مدل های 2017 و بالاتر (شامل تلویزیونهای 4K ، OLED ، Q ، تلویزیونهای Quantom Dot)

  تلویزیون های هوشمند سامسونگ – مدل های 2014-2017

  این دستورالعمل ها مشابه دستورالعمل های فوق هستند .

  کانال یابی تلویزیون های غیر هوشمند سامسونگ (همه مدل ها)

  اینها همه تلویزیون های سامسونگ هستند که به اینترنت متصل نمی شوند و شامل اکثر مدل های ساخته شده قبل از سال 2014 می شود. مدل های بیشماری از تلویزیون های غیر هوشمند از سامسونگ وجود دارد ، مدل های بسیار زیادی برای داشتن دستورالعمل های خاص براساس مدل هستند. دستورالعمل های زیر باید در اکثر تلویزیون های سامسونگ کار کنند ، اما ممکن است تغییرات جزئی در دستگاه وجود داشته باشد.

  منبع مطلب : mihankala.com

  مدیر محترم سایت mihankala.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  رضا خواجه 14 روز قبل
  0

  سلام چگونه میتوان تنظیمات تلویریون سامسونگ اسمارت را به فارسی تبدیل کرد وکانالهای دیجیتال راپیدا کرد ؟

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید