توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه دانشگاه آزاد ثبت نام کنیم

  1 بازدید

  چگونه دانشگاه آزاد ثبت نام کنیم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

  نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

  مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99

  نخست لازم به ذکر است که نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 برای مقاطع کاردانی و کارشناسی یکسان بوده و تفاوتی ندارد . طبق رویه سال های گذشته پیش بینی می شود ثبت نام ورودی مهر 99 دانشگاه آزاد بصورت اینترنتی و از طریق سایت دانشگاه آزاد انجام شود . مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99 به شرح زیر می باشد .

   مراجعه به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org

   دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام مقطع مورد نظر و بررسی رشته ها

   ورود به لینک خرید کارت اعتباری ثبت نام و پرداخت هزینه تعیین شده

   دریافت شناسه و کلمه عبور ثبت نام

   ورود به لینک ثبت نام مقطع مورد نظر با استفاده از شناسه و کلمه عبور ثبت نام و کد ملی

   تکمیل فرم ثبت نام

   آپلود عکس 3 * 4 اسکن شده 

   تکمیل فرم انتخاب رشته با حداکثر 20 انتخاب

   تایید و ثبت نهایی اطلاعات و دریافت کد رهگیری

  راهنمای تصویری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99

  1 - جست و جوی عبارت " سایت دانشگاه آزاد " در کادر میانی مرورگر و یا جست و جوی " azmoon.org " در کادر بالایی مرورگر

  2 - ورود به سایت و انتخاب گزینه ثبت نام بدون آزمون کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد 

  3 - انتخاب گزینه ثبت نام مقطع مود نظر ( کاردانی پیوسته / کاردانی ناپیوسته / کارشناسی پیوسته / کارشناسی ناپیوسته )

  5 - وارد کردن شناسه و رمز کارت اعتباری تهیه شده و کد ملی برای ورود به سامانه ثبت نام

  6 - تکمیل فرم اطلاعات فردی و آدرسی

  7 - تکمیل فرم اطلاعات تحصیلی مقاطع پیشین

  8 - بارگذاری فایل اسکن شده عکس 3 * 4 

  9 - تکمیل فرم انتخاب رشته ( حداکثر با 20 انتخاب ) و تایید نهایی اطلاعات وارد شده

  برای ورود به سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 کلیک کنید

  به محض آغاز شدن ثبت نام بدون کنکور ورودی مهر 99 دانشگاه آزاد لینک ثبت نام در این مقاله فعال شده و راهنمای تصویری بروزرسانی خواهد شد .

  مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 99

  دانشگاه آزاد علاوه بر ورودی مهر برای ورودی بهمن نیز بدون آزمون دانشجو می پذیرد . با توجه به رویه آخرین دوره ثبت نام نیمسال دوم این دانشگاه پیش بینی می شود که ثبت نام ورودی بهمن 99 بصورت حضوری و در واحد های دانشگاهی انجام شود . مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 99 به شرح زیر می باشد .

   ورود به سایت دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.net

   دانلود دفترچه ثبت نام مقطع مورد نظر و بررسی رشته های ارائه شده

   آماده کردن مدارک مورد نیاز اعم از مدارک شناسایی ، مدارک تحصیلی و ...

   مراجعه حضوری به واحد دانشگاهی مورد نظر برای ثبت نام

  به محض آغاز شدن ثبت نام بدون کنکور ورودی بهمن 99 دانشگاه آزاد این مقاله بروز رسانی شده و در کانال تلگرام دانشگاه های بدون کنکور هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

  شما جهت ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 می توانید از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا کمک بگیرید لذا مشاوران ما می توانند شما را در روند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا یاری کنند . همچنین برای اطلاع از آخرین اخبار دانشگاه های بدون کنکور می توانید عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام بدون کنکور هیوا باشید .

  سوالات متداول

  ثبت نام این دانشگاه ها برای ورودی مهر معمولا به صورت اینترنتی انجام می شود که در متن مقاله مراحل آن توضیح داده شده است .

  معمولا ثبت نام ورودی بهمن بصورت حضوری در واحد های دانشگاهی انجام می شود که مراحل ثبت نام در این مقاله نیز ارائه شده است .

  ثبت نام از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می شود که لینک آن در این مقاله نیز فعال می شود .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد

  راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد

  اطلاع از راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد برای کلیه داوطلبان و متقاضیان ورود به این دانشگاه کاملاً ضروری و مهم به نظر می رسد. آیا اطلاعی از نحوه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد در دو دوره با کنکور و بدون کنکور دارید؟ در این نوشته، با آموزش گام به گامثبت نام دانشگاه آزاد در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم.

  امیدواریم با ارائه راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد دیگر هیچ مشکلی از بابت ثبت نام در این دانشگاه جامع جهت ادامه تحصیل در دوره بدون کنکور و با کنکور نداشته باشید.

  راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد در دوره بدون آزمون

  تمامی داوطلبانی که تمایل بهانتخاب رشته بدون کنکور در دانشگاه آزاد اسلامی را دارند لزوماً باید در زمان تعیین شده برای ثبت نام از طرف سایت دانشگاه آزاد اسلامی یعنی مهر و بهمن ماه کلیه اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام دهند.

  باید عرض کنیم که دانشگاه آزاد اسلامی در تمامی مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی داوطلبان و متقاضیان را به صورت بدون آزمون و طی دو دوره مختلف جذب می کند.

  از این رو، با فراهم آمدن امکان تحصیل بدون کنکور در این دانشگاه جامع به آسانی می توانید به آرزوی خود یعنی تحصیل در دانشگاه برسید و به خواسته خود در این رابطه جامه عمل بپوشانید.

  در ادامه این بخش از نوشته حاضر با ذکر راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد در دوره بدون آزمون  برای اولین دوره یعنی مهر ماه در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم.

   با اطلاع از نحوه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد در این دوره به آسانی می توانید از عهده طی مراحل ثبت نام در این دوره تحصیلی بربیایید و مشکلی از بابت نحوه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد نداشته باشید.

  برای کسب اطلاعی جامع تر و کامل تر در رابطه با راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد در دوره بدون آزمون مهر با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا هر آن چه را که نیاز دارید را در رابطه با نحوه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد به صورت بدون آزمون خدمت شما عزیزان بگویند.

  در ابتدا باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که شیوه ثبت نام برای ورود به هر یک از مقاطع تحصیلی بدون کنکور دانشگاه آزاد به یک شکل انجام می شود.

  همچون روال سال های قبل این ثبت نام در سایت دانشگاه آزاد اسلامی و در زمان اعلام شده از طرف این دانشگاه جامع انجام می شود.

  آموزش گام به گام ثبت نام دانشگاه آزاد در دوره بدون کنکور مهر

  . در قدم اول برای نحوه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد در دوره بدون آزمون لزوماً از طریق مرورگر خود آدرس سایت azmoon.org را در بخش بالایی صفحه تایپ بفرمایید و یا عبارت سایت دانشگاه آزاد را در کادر میانی موجود در صفحه درج کنید.

  آموزش گام به گام ثبت نام دانشگاه آزاد

  . در دومین قدم و بعد از وارد شدن به سایت دانشگاه آزاد اسلامی نوبت به کلیک بر روی عبارت ثبت نام کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد می رسد.

  نحوه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد

  . در قدم بعدی باید مقطعی را که قصد ادامه تحصیل در آن را دارید از جمله کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و پیوسته را انتخاب بفرمایید.

  رشته های دانشگاه آزاد

  . در مرحله بعدی نوبت به درج رمز و همین طور شناسه کارت اعتباری شما جهت واریز مبلغ تعیین شده برای ثبت نام می رسد. البته در این مرحله باید کد ملی خود را نیز در فیلد موجود در صفحه درج بفرمایید.

  رشته های کاردانی آزاد

  . در مرحله بعد از سری مراحل ثبت نام در دوره بدون کنکور دانشگاه آزاد نوبت به درج آدرس و همین طور کلیه اطلاعات فردی از جمله شماره شناسنامه، جنسیت، سال تولد، نام و نام خانوادگی و نام پدر می رسد.

  انتخاب رشته

  . در قدم بعدی هر فرد متقاضی باید اطلاعات مربوطه به مدارک تحصیلی که سابق بر این دریافت کرده از جمله دیپلم را در فیلدهای تعبیه شده در سایت دانشگاه آزاد اسلامی درج کند.

  زمان ثبت نام

  . در مرحله بعدی شما موظف به آپلود عکس 4×3 خود در سامانه هستید.

  نحوه ثبت نام

  . در مرحله آخر نوبت به انتخاب رشته های مورد علاقه در فیلدهای تعبیه شده در سایت دانشگاه آزاد می رسد.

  شرایط انتخاب رشته

  دقت داشته باشید که در این مرحله امکان انتخاب 20 رشته تحصیلی را در سایت دانشگاه آزاد دارید.

  فقط دقت داشته باشید که تمامی کد رشته های تحصیلی را با دقت تمام در فیلدهای مربوطه وارد کنید و اشتباهی در این زمینه نکنید.

  دوستان عزیز توجه داشته باشید که راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ارائه شده در بخش بالا مربوط به سال گذشته است.

  به محض فرا رسیدن زمان ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری در صورت ایجاد تغییراتی در این تصاویر مقاله به روز رسانی و تصاویر عوض می شوند.

  نحوه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد در دوره بدون کنکور بهمن

  همان طور که در بخش بالا خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کردیم علاوه بر دوره مهر ماه شاهد جذب دانشجو در دانشگاه آزاد برای ترم بهمن نیز هستیم.

  دقت داشته باشید که در ثبت نام بدون کنکور آزاد بهمن ماه خبری از نحوه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد نیست و ثبت نام به شکل حضوری برای تمامی داوطلبان و متقاضیان صورت می گیرد.

  در واقع، هر فرد برای انجام ثبت نام در دانشگاه آزاد اسلامی باید به مرکز دانشگاهی مورد نظر خود مراجعه بفرمایید و تمامی مراحل لازم برای ثبت نام را در این دانشگاه و با راهنمایی پرسنل انجام دهید.

  در این بخش، با ذکر راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد در دوره بدون کنکور آزاد بهمن در خدمت شما عزیزان هستیم.

  . در اولین قدم برای ثبت نام در دوره بدون کنکور آزاد بهمن (دوره دوم) هر فرد داوطلب باید به سایت دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org مراجعه فرمایید.

  . در قدم دوم برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در دوره بهمن ماه فرد باید بعد از ورود به سایت دانشگاه آزاد اقدام به دانلود دفترچه انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد در دوره بدون کنکور و تحلیل و بررسی لیست تمامی رشته های گنجانده شده در دفترچه کند.

  . در قدم بعدی نوبت به تهیه مدارک تحصیلی لازم از جمله مدارک تحصیلی فرد متقاضی ثبت نام بدون کنکور آزاد و همین طور مدارک شناسایی وی می رسد.

  . آخرین قدم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مراجعه حضوری به واحد دانشگاهی مورد نظر برای ثبت نام است.

  باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن ارائه شده در بالا مربوط به بهمن سال گذشته است.

  در صورت ایجاد تغییراتی در راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن در سال جاری می توانید با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا هر آن چه را که باید بیاموزید.

  راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد در دوره با کنکور

  دانشگاه آزاد اسلامی همواره به عنوان یکی از بهترین و مطرح ترین دانشگاه های احداث شده در کشور شناخته می شود.

  این دانشگاه به جز دوره بدون کنکور دانشجویان را از طریق کنکور سراسری نیز جذب و پذیرش می کند.

  نکته بسیار مهم این که ثبت نام دانشگاه آزاد و سراسری به صورت همزمان و البته درسایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.

  البته دقت داشته باشید که راه این دو دانشگاه در زمان انتخاب رشته و در زمان انتخاب رشته های دانشگاهی توسط فرد داوطلب و متقاضی ادامه تحصیل در این دانشگاه از یکدیگر جدا می شود.

  به این معنا که هر فرد داوطلب باید برای انتخاب انواع رشته های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه آزاد لزوماً باید به سایت دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org مراجعه کند.

  اما در رابطه با دانشگاه سراسری این موضوع کاملاً متفاوت است و هر فرد لزوماً باید برای ثبت نام وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور شود.

  در این بخش، با ذکر راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد در دوره با کنکور در خدمت شما هستیم.

  در صورت داشتن هر گونه سؤالی در رابطه با آموزش گام به گام ثبت نام دانشگاه آزاد می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا توضیحات بیشتری در رابطه با آموزش گام به گام ثبت نام دانشگاه آزاد خدمت شما دوستان عزیز ارائه کنند.

   آموزش گام به گام ثبت نام دانشگاه آزاد در دوره با کنکور

  در این بخش با ذکر آموزش گام به گام ثبت نام دانشگاه آزاد در دوره با کنکور در خدمت شما عزیزان هستیم.

  پس ما را همراهی کنید تا با اطلاع از راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد در دوره با کنکور بتوانید به آسانی برای ثبت نام در این دانشگاه جامع اقدام کنید.

  . در اولین قدم برای ثبت نام دانشگاه‌ آزاد در دوره با کنکور با توجه به همزمانی ثبت نام دانشگاه آزاد و سراسری هر فرد داوطلب لزوماً باید برای انجام مراحل ثبت نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org وارد شود و مراحل ثبت نام را در این سامانه طی کند.

  . در مرحله بعدی، شما باید دفترچه ثبت نام با کنکور دانشگاه آزاد را از سایت سازمان سنجش آموزش کشور دانلود کنید و به طور کامل و جزء به جزء آن را مطالعه بفرمایید.

  . در قدم بعدی برای ثبت نام نوبت به کلیک بر روی عبارتی تحت عنوان ثبت نام آزمون سراسری می رسد.

  در مرحله بعدی ثبت نام شما عزیزان باید اقدامات لازم را برای ثبت نام در دوره با کنکور دانشگاه آزاد برای پرداخت هزینه تعیین شده برای ثبت نام انجام دهید.

  این کار از طریق کلیک بر روی گزینه موجود در سایت یعنی خرید سریال ثبت نام انجام می گیرد.

  دقت داشته باشید که با توجه به این که برای هر یک از گروه های آزمایشی باید اقدام به خرید کارت اعتباری جداگانه ای کنید.

  از این رو در این مرحله از مراحل ثبت نام لزوماً باید برای تعیین مقطع مورد نظر جهت ادامه تحصیل اقدامات لازم را انجام دهید.

  . در قدم بعدی لزوماً باید تمامی اطلاعات درخواستی را در کادرهای مربوطه به طور کامل درج بفرمایید.

  . در مرحله بعدی نوبت به درج اطلاعات مندرج روی کارت بانکی از جمله رمز دوم، شماره کارت و البته cvv2 درج شده بر روی کارت شما می رسد.

  . بعد از واریز وجه مورد نظر برای ثبت نام شماره سریال دوازده رقمی به شما عزیزان نشان داده می شود.

  . دقت داشته باشید که در صورت علاقمندی به شرکت در هر یک از رشته های شناور (زبان و هنر) ملزم به خرید کارت اعتباری جداگانه هستید.

  پس از خرید سریال ثبت نام برای دانشگاه های غیرانتفاعی و همین طور پیام نور نوبت به تکمیل کامل فرم ثبت نام می رسد.

  . با وارد کردن شماره سریال ثبت نام هر فرد می تواند فرم انتخاب نظام تحصیلی را در صفحه بعدی باز شده مشاهده کند.

  کاری که باید در این صفحه انجام دهید انتخاب وضعیت پیش دانشگاهی و همین طور دیپلمتان است.

  . در قدم بعدی لزوماً باید کد دانش آموزی و همین طور کد سوابق دیپلم خودتان را درج بفرمایید.

  . مرحله بعدی ثبت نام نوبت به بارگذاری و آپلود عکس 4×3 شماست.

  . با اتمام اسکن عکس نوبت به دریافت فرم مخصوص ثبت نام و درج اطلاعات خواسته شده با دقت بالا می رسد.

  در نهایت و با کلیک بر روی گزینه تأیید نهایی ثبت نام شما به اتمام می رسد. حال باید پرینتی را از مراحل ثبت نام خود تهیه کنید و تا زمان قبولی و پذیرش در دانشگاه مورد نظر آن را نزد خود حفط بفرمایید.

  در صورت داشتن هر گونه سؤالی در رابطه با نحوه و راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد و همین طور دریافت راهنمای تصویری این ثبت نام با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  در مورد زمان ثبت نام آزاد در دوره با کنکور چه می دانید؟

  همان گونه که در بخش های بالاتر خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کردیم ثبت نام آزاد و سراسری در یک زمان و در یک سایت مشخص که همان سایت سنجش باشد صورت می گیرد.

  اما آیا اطلاعی از زمان ثبت نام آزاد در دوره با آزمون دارید؟ آیا می دانید در سال جاری چه زمانی باید برای این امر اقدام بفرمایید؟

  برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام در دوره با کنکور دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  مشاوران مجموعه ما می توانند شما را از زمان دقیق این ثبت نام به طور دقیق مطلع کنند و اطلاعات دقیقی را در این رابطه در اختیار شما دوستان و عزیزان قرار دهند.

  چه شرایطی برای ثبت نام در دوره با کنکور دانشگاه آزاد در نظر گرفته شده است؟

   باید خدمت شما دوستان و عزیزان این موضوع مهم را عرض کنیم که ثبت نام در دوره با کنکور دانشگاه‌ آزاد تحت شرایطی برای هر فرد متقاضی صورت می گیرد.

  در واقع، درصورت عدم برخورداری از این شرایط به هیچ وجه امکان ثبت نام برای فرد وجود ندارد و وی نمی تواند مراحل ثبت نام را طی کند.

  اما آیا اطلاعی از شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام در دوره با کنکور آزاد اسلامی دارید؟

  در صورت عدم اطلاع از کلیه شرایط و ضوابط تعیین شده برای ثبت نام در دوره با آزمون دانشگاه آزاد می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  چه رشته هایی به صورت با کنکور در دانشگاه آزاد ارائه می شوند؟

  همان طور که در جریان هستید شماری از رشته های ارائه شده در دانشگاه آزاد اسلامی به صورت با کنکور خدمت داوطلبان و متقاضیان ارائه می شوند.

  آیا اطلاعی از لیست رشته های با کنکور ارائه شده در این دانشگاه جامع دارید؟ در صورت عدم اطلاع از لیست رشته های با کنکور دانشگاه آزاد اسلامی می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  مشاوران ما با توجه به آخرین دفترچه منتشر شده برای رشته های با کنکور آزاد شما را از لیست این رشته های تحصیلی ارائه شده در این دانشگاه مطلع می کنند.

  در رابطه با زمان انتخاب رشته بدون‌‌ آزمون دانشگاه آزاد چه می دانید؟

  آیا اطلاعی از زمانانتخاب رشته و ثبت نام بدون کنکور آزاد در سال جاری دارید؟ آیا می دانید این ثبت نام برای هر یک از دوره های مهر و بهمن ماه در چه تاریخی انجام می شود؟

  جهت کسب اطلاعاتی دقیق و موثق در رابطه با زمان ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا شما را از زمان دقیق این انتخاب رشته در دوره بدون آزمون مطلع کنند.

  کدام دانشگاه های آزاد در دوره با آزمون دانشجو می پذیرند؟ 

  به جز اطلاع از لیست رشته های با کنکور دانشگاه آزاد اسلامی اطلاع هر فرد داوطلب از لیست دانشگاه های پذیرنده انواع رشته های تحصیلی آزاد در دوره های مختلف کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و پیوسته الزامی به نظر می رسد. 

  در صورت نیاز به اطلاع از لیست رشته های ارائه شده در مقاطع مختلف تحصیلی دانشگاه آزاد با مشاور تحصیلی خبره در این زمینه مشورت کنید. 

  مطالب مرتبط

  ورود به سامانه سیدا دانشگاه آزاد آزمون های آنلاین

  شرایط انتقالی دانشگاه آزاد بدون کنکور

  نتایج انتقالی دانشگاه آزاد

  سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد

  زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد

  سامانه ساجد دانشگاه آزاد

  راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد

  منبع مطلب : irantahsil.org

  مدیر محترم سایت irantahsil.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 1400

  ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 1400

  همان طور که می دانید دانشگاه آزاد یکی از دانشگاه های معتبر و پرطرفدار کشور می باشد که آزمون ورودی آن طی چند سال اخیر با دانشگاه های سراسری ادغام شده است. متقاضیان برای ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد و یا ثبت نام کنکور سراسری، می بایست در بهمن ماه و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، نسبت به ثبت نام خود در کنکور سراسری اقدام نمایند.

  علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه های سراسری و آزاد در یک آزمون شرکت می کنند اما پس از اعلام نتایج کنکور سراسری و در صورت مجاز شدن به انتخاب رشته داوطلبان، مسیر انتخاب رشته کنکور سراسری و انتخاب رشته دانشگاه آزاد، از یک دیگر جدا می گردد.

  زمان ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 1400

  مطابق با اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، زمان ثبت نام کنکور 1400از 12 بهمن آغاز و تا روز 18 بهمن ماه نیز ادامه خواهد داشت. نکته مهمی که باید بگوییم این است که ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد هم زمان و به صورت مشترک با کنکور سراسری و از طریق سایت سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام خواهد شد. همچنینکنکور دانشگاه آزاد هم زمان با کنکور سراسری یعنی در 10 و 11 تیر ماه 1400 برگزار می شود، به عبارت دیگر کنکور این دو دانشگاه با یکدیگر ادغام شده است.

  لازم است بدانید، با وجود ثبت نام بدون کنکور آزاد 1400، پذیرش در رشته های پرطرفداری مانند پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی و همچنین برخی از رشته های پیراپزشکی، فقط از طریق شرکت در کنکور سراسری انجام می شود. پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کنکور، از آخرین اخبار مربوط به کنکور سراسری مطلع شوید.

  نحوه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 1400

  همان طور که گفته شد، کنکور سراسری و آزاد در غالب یک آزمون و به صورت یکپارچه و هماهنگ انجام خواهد شد، و همچنین فرآیند ثبت نام در آزمون نیز، در سامانه سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد. متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام کنکور سراسری و انجام مراحل زیر، اقدام به نام نویسی برای شرکت در کنکور سراسری 1400 نمایند.

  برای شرکت در کنکور رشته های شناور (هنر و زبان) باید کارت اعتباری جداگانه خریداری کنید. بنابراین باید مجددا به صفحه اول سامانه بازگردید و مراحل فوق را دوباره انجام دهید. پس از خرید سریال ثبت نام برای گروه های آزمایشی مختلف و نیز خرید سریال علاقه مندی دانشگاه غیرانتفاعی و پیام نور ، می توانید برای تکمیل فرم ثبت نام اقدام کنید.

  پس از اسکن عکس، باید فرم ثبت نام را دریافت کنید و اطلاعات خواسته شده را با دقت درج نمایید. در نهایت پس از کلیک بر روی گزینه تایید نهایی، از فرم ثبت نام خود به همراه شماره پرونده و کدپیگیری پرینت تهیه نمایید و تا پایان مراحل پذیرش در کنکور سراسری نزد خود حفظ کنید.

  شما می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل در انجام فرآیند ثبت نام کنکور سراسری، با کارشناسان مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید و راهنمایی شوید.

  شرایط ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 1400

  برای این که بتوانید در کنکور سراسری شرکت نمایید، نیازمند به دارا بودن شرایط ثبت نام کنکور سراسری می باشید که به دو دسته عمومی و تخصصی تقسیم بندی می شوند.

  شرایط عمومی 

  شرایط اختصاصی

  با توجه به تمام مطالب فوق باید گفت دانشگاه آزاد هر سال به دو صورت با کنکور و بدون کنکور اقدام به جذب دانشجو می کند. ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد همزمان با آزمون سراسری و معمولا در بهمن ماهانجام خواهد شد و رشته های بدون کنکور آزاد 1400 در دو نوبت مهر و بهمن ماه ارائه می گردند که ثبت نام برای ورودی های مهر ماه از اسفند ماه و زمان ثبت نام برای ورودی های بهمن ماه از اواخر آبان ماه خواهد بود. شما می توانید برای اطلاع از رشته های بدون کنکور و نیز میزان شهریه دانشگاه آزاد بر روی لینک های مربوطه کلیک کنید.

  سوالات متداول

  داوطلبان از روز 12 لغایت 18 بهمن ماه فرصت دارند که نسبت به ثبت نام آزمون سراسری اقدام نمایند.

  با توجه به ادغام شدن آزمون سراسری و آزاد، ثبت نام کنکور آزاد نیز از سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.

  خیر، داوطلبانی که از رشته های فنی حرفه ای و کاردانش قصد شرکت در کنکور آزاد را دارند، باید یا مدرک پیش دانشگاهی داشته باشند و یا یک مدرک کاردانی قابل قبول.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  حمید 2 ماه قبل
  0

  سلام واقعا اگر به جای دانشگاه آزاد رفتن و کلی هزینه کردن که در انتها هیچ ارزشی ندارد و کاری مهیا نمی شود بهتر نیست به سراغ یادگرفتن فنونی برویم که به درد آینده ما می خورد مانند صافکاری نقاشی مکانیکی جلوبندی سازی و مشاغل دیگری که همه به آن نیازمندیم و درآمد بسیاری دارد لوله کشی برق کاری نقاشی ساختمان و صدها شغل دیگر موبایل سازی تعمیرات موبایل و صنوف دیگر

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید