توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه در دیجی فرم تقلب کنیم

  1 بازدید

  چگونه در دیجی فرم تقلب کنیم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  دیجی فرم شاد - دیجی فرم چیست - راهنمای دانلود ، نصب و استفاده دیجی فرم شاد - پاسخ با ما

  دیجی فرم شاد - دیجی فرم چیست - راهنمای دانلود ، نصب و استفاده دیجی فرم شاد - پاسخ با ما

  دیجی فرم شاد

  دیجی فرم شاد چیست ؟ نحوه ساخت آزمون آنلاین در شاد با استفاده از دیجی فرم چگونه است ؟ دیجی فرم آزمون ساز شاد چیست ؟ با توجه به اینکه کلاس های آموزشی دانش آموزان در بستر شبکه شاد انجام می گیرد ، آزمون ها کلاسی ، میان ترم و پایان ترم نیز به صورت مجازی و آنلاین برگزار می شود. معلمان برای ساخت آنلاین در شاد می توانند از دیجی فرم استفاده کنند. البته خود برنامه شاد بخشی به عنوان آزمون ساز نیز دارد ولی امکان تقلب کردن دانش آموزان در دیجی فرم کمتر است. در ادامه راهنمای تصویری نصب و استفاده از دیجی فرم شاد را ارائه داده ایم. پس از مطالعه مطلب در صورت وجود هر گونه سوال می توانید در بخش نظرات بپرسید.

  دانش آموزان عزیز اگر درهنگام شرکت در آزمون دیجی فرم با مشکلی مواجه شده اید و یا سوالی دارید ، می توانید از مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما راهنمایی دریافت کنید ، کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

  همین حالا تماس بگیرید 

  تماس از سراسر کشور 9099071612

  تماس از استان تهران 9092301611

  تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

  انواع موارد شناسایی تقلب دیجی فرم شاد

  در صورتی که از یک سیستم استفاده کنند یا فاصله کمتر از 50 متر باشند به صورت تقلب شناسایی میکند

  موارد قابل چشم پوشی (اشخاص دو قلو که از یک سیستم استفاده میکنند و یا کنار هم هستند)

  در صورتی که محدودیت هر فرد یک بار را فعال کرده باشید به صورت اتوماتیک افرادی که دوبار شرکت کرده باشند مشخص می شود

  موارد قابل چشم پوشی (افراد با اسامی یکسان در یک کلاس یا یک آزمون ، قبلا برای شرکت مجددا در آزمون با شما هماهنگ کرده باشد)

  در صورتی که تصویر کاربر حین آزمون مخدوش باشد نیز به صورت اتوماتیک تقلب ثبت میکند

  موارد قابل چشم پوشی (نداشتن سیستم دارای دوربین(معمولا برای کامپیوتر ها))

  حین آزمون اجازه استفاده از اپلیکیشن ها و پیامرسان ها در دیجی فرم وجود ندارد

  موارد قابل چشم پوشی (مواردی که تلفن کاربر حین آزمون زنگ بخورد یا ناخواسته از صفحه خارج شود و یا موبایل کاربر هنگ کند ، تعداد دفعاتی که برنامه دیگر به جز آزمون استفاده شده ، در صورتی که حین آزمون اینترنت کاربر قطع شود، اختلالی در آزمون رخ نمیدهد ؛ پاسخنامه کاربر در موبایل ذخیره می شود)

  راهنمای استفاده از دیجی فرم شاد

  برای ساخت آزمون آنلاین در شاد با استفاده از دیجی فرم باید وارد سایت digi-form.ir شوید. در سایت دیجی فرم همانند سایت گوگل فرم (گوگل فرم برای ساخت فرم حضور و غیاب شاد کاربرد دارد.) کاربران این امکان را دارند انواع فرم ها را ایجاد کنند ، مثلا معلمان عزیز می توانند با خرید اشتراک مورد نظر خود فرم آزمون آنلاین برای دانش آموزان ایجاد نمایند و یا فرم های نظرسنجی بسازند.

  پس از ساخت فرم آزمون یا هر فرم دیگری ، لینک آن را کپی و در گروه درسی مربوطه در برنامه شاد می فرستید و دانش آموزان با کلیک بر روی لینک می توانند فرم را مشاهده و سوالات را پاسخ دهند.

  ساخت آزمون آنلاین با استفاده از دیجی فرم

  وارد سایت digi-form.ir شوید و از منوی بالای صفحه گزینه “ورود” را انتخاب کنید.

  برای ورود به دیجی فرم ابتدا باید یک حساب کاربری داشته باشید بدین منظور شماره تلفن همراه خود را که روشن و در دسترس است وارد نمایید.

  کد فعال سازی دیجی فرم شاد به شماره ای که وارد کرده اید ، ارسال می شود آن کد را در این بخش درج کنید.

  پس از ساخت حساب کاربری ، همانند تصویر زیر بر روی گزینه “ایجاد فرم جدید” کلیک کنید.

  در این بخش نوع فرم را تعیین کنید که باید گزینه “آزمون” را انتخاب نمایید.

  عنوان آزمون درس را تعیین کنید و پس از آن از قسمت افزودن سوالات جدید ، سوالات آزمون را به صورت چند گزینه ای یا تشریحی طرح نمایید. اگر هم نیازی به عکس در داخل آزمون است ، گزینه قرار دادن تصویر را بزنید تا به پوشه مربوط به عکس ذخیره شده هدایت شوید.

  توضیحاتی که لازم است دانش آموزان از آنها اطلاع یابند در این بخش درج نمایید و سپس مدت زمان آزمون را مشخص کنید.

  پس از ذخیره نهایی ، فرم شما با موفقیت طراحی می شود که باید لینک آزمون را کپی و در پیام رسان شاد به دانش آموزان ارسال کنید.

  آزمون آنلاین در شاد چگونه است

  در صورت تمایل می توانید امکانات بیشتری را در فرم آزمون خود اعمال کنید.

  مثلا اگر بخواهید دانش آموزان را در زمان پاسخ دادن به سوالات به صورت تصویری مشاهده کنید ، باید 30 تک تومان به ازای هر دانش آموز برای فعال کردن این قابلیت پرداخت نمایید.

  آزمون آنلاین در شاد چگونه است

  همین حالا تماس بگیرید

  پاسخگوی سوالات شما دانش آموزان عزیز در مورد نحوه شرکت در آزمون دیجی فرم هستیم

  تماس از سراسر کشور 9099071612

  تماس از استان تهران 9092301611

  تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

  امکانات آزمون دیجی فرم شاد

  ساخت فرم حضور و غیاب در دیجی فرم

  از طریق دیجی فرم شاد علاوه بر ساخت آزمون آنلاین ، می توان فرم حضور و غیاب را نیز ایجاد کرد. البته در مطلب قبلی سایت تحت عنوان ” چگونه در شاد حضور و غیاب کنیم ” نحوه حضور و غیاب کردن دانش آموزان را به سه روش بات حضور و غیاب ، نظر سنجی و ساخت فرم از طریق گوگل فرم توضیح دادیم و دیجی فرم نیز یکی از راه های حضور و غیاب کردن دانش آموزان است.

  برای ساخت فرم حضور و غیاب دیجی فرم شاد مطابق مراحلی که در بند فوق گفته شد ، ابتدا حساب کاربری خود را با استفاده از شماره تلفن همراه ایجاد کنید البته اگر از قبل حساب دارید ، نیازی به ساخت مجدد آن نیست.

  برای ایجاد فرم حضور و غیاب شاد در دیجی فرم مطابق تصویر زیر بر روی گزینه “ایجاد فرم جدید” کلیک کنید.

  سپس از منوی نوع فرم گزینه حضور و غیاب را انتخاب کنید.

  فرم حضور و غیاب شما ساخته می شود و لازم است لینک آن را کپی و در گروه های درسی ارسال کنید.

  دانش آموزان می توانند با کلیک بر روی لینکی که معلم ارسال کرده است ، وارد فرم شوند و اسم و فامیلی خود را درج نمایند.

  معلم برای مشاهده لیست دانش آموزانی که حضور خود را ثبت کرده اند ، می بایست وارد بخش نتایج ثبت حضور شود.

  در این قسمت اطلاعات دانش آموزان حاضر در کلاس درج شده است.

  تعرفه ایجاد آزمون ، نظر سنجی و فرم حضور و غیاب در دیجی فرم شاد

  به عنوان مثال اگر شما فرم آزمون را برای 30 دانش آموز ایجاد کنید ، باید 2400 تومان پرداخت نمایید و اگر در کنار ساخت فرم آزمون از قابلیت مشاهده تصویر هر دانش آموزان در ابتدای آزمون استفاده کنید ، باید 900 تومان نیز برای آن پرداخت نمایید که مجموعا 3300 تومان می شود.

  ساخت فرم نظرسنجی در دیجی فرم

  معلمان از طریق نظرسنجی در شاد می توانند کیفیت آموزش های ارائه شده در کلاس را ارزیابی کنند یا درباره موضوعی مثل تعیین تاریخ برگزاری کلاس یا امتحان ، از دانش آموزان نظرخواهی کنند. ساخت فرم نظر سنجی هم از طریق خود پیام رسان شاد و هم از طریق دیجی فرم امکان پذیر است و می توانید از هر دو استفاده کنید.

  برای ساخت فرم نظرسنجی از طریق سایت دیجی فرم ، مطابق توضیحاتی که بالاتر ذکر شد ، وارد سایت شوید و سپس در بخش نوع فرم ، به جای انتخاب گزینه حضور و غیاب یا گزینه آزمون آنلاین ، بر روی گزینه نظرسنجی کلیک کنید و باقی مراحل را طی نمایید.

  منبع مطلب : pasokhbama.com

  مدیر محترم سایت pasokhbama.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.khabaronline.ir

  مدیر محترم سایت www.khabaronline.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میرزایی : سلام ، واقعا چطوری هست که بدون اجازه دانش آموز ، تصویرش رو کسی بیینه؟؟؟ یعنی حریم خصوصی در حد زیر صفر دیگه. واقعا به حقوق هم احترام بگذاریم

  .. : من دوس ندارم تصویرم و باز کنم و معلوم نیس این تصویر برای کی برههههه به کی بگممممم. اسلام شامل این چیزا نمیشه؟؟؟؟؟

  معلمای بی ادب😣😖 : یعنی اگر معلم یه کلاس مرد باشه و دانش آموزاش دختر اون معلم بی ادب میره تصویر ناموس مردم رو نگاه می کنه تازه اگر هم بچه باشن چه پسر و چه دختر باشن خُب مادرشون کنارشونه بعد معلمه میره مادرشون رو نگاه می کنه.😂

  دانش آموزن به فاک رفته : من میخام بگم که لعنت به ........................ که مانع پیشرفت دانش آموز میشع

  سهیلا : فقط هممون به گا رفتیم تمام😐💔

  ناشناس : سلام اگر میشه نهوه ی تقلب از دیجی فرم رو بگین تا ما از پی گیری کنیم ممنون

  پویا : دستا تو ببر اسمون دعا کن😐

  بدبخت😐😐 : یکی نی بگه خیلی تو مدرسه حاضر شدین درس دادین که امتحان اینطوری هم میگیریم اول سال 600گرفتن که تو شاد درس بدن چرا

  ناشناس : دیجی فرم چظور حک میشه

  بازدید کننده و پاسخگو : سلام برای تقلب در دیجی فرم به سایت دیجی فرم برید و ثبت نام کنید سپس روی آزمون بزنید و روی قسمت کپی از سایر فرم ها کلیک کنید و لینک آزمون دیجی فرم که میخواهید هک بشه را وارد کنید اون زمان سوالات و جواب ها برای شما میاد و میتونید رو یه برگه بنویسید و بعد برید تو ی لینک تاکید میکنم تا مراحل ثبت نام و کپی تموم نشده توی لینک اصلی نربد امیدوارم بشه با این روش به خواستتون برسید البته در حال حاضر این تنها روشی هست که گفتم و ممنونه معلم ها هم لینک را طوری طراحی کرده باشن که نشه از روش کپی کرد بنابر این روش مطمئنی نیس اما ارزش امتحان را داره چون خیلی از معلم ها از این روش بی خبر هستند با آرزوی موفقیت و کامیابی دانش آموز بختیاری

  یه دانش آموز به فنا رفته😐 : اگه فهمیدی به ماهم بگو

  ناشناس : سلام تنها راهی ک برای تقلب در دیجی فرم و جود داره فقط یک راه اونم برای کسایی بدرد می خوره ک دوقلو باشن چون اگر دوقلو باشید می توانید به معلما بگید ک دونفر هستیم و یک گوشی داریم اینجوری معلما مجبور میشن ک بگن دونفر باهم امتحان بدین در این مورد یک نفر می تونه گوشی در دست باشد و دیگری روی کتاب نگاه کند و پاسخ را بگویید

  بدبخت : یعنی خاااااااک همین الان با دوتا گوشی دادم آزمون مو موقعیت مکانی مو برداشت😐😐 شکر خوردم :/ خدا کسی که این آزمون و ساخته لعنت کنه به زمین گرم بخوری به حق پنج تن😐🗡️

  برباد رفتگان : این هکرا دقیقا چیکار میکنن؟الان که جامعه دانش اموز و دانشجو شدیدا بهشون احتیاج داره؟ها؟

  یه دانش آموز به فنا رفته😐 : سلام دانش آموزان عزیز 😐 به نظرم تقلا نکنید از حضوری هم سخت تره لامصب 😐 به فنا رفتیم دوستان....😐😐😐

  محمد : این روش رو معلم ما می‌دونه و تا وقت امتحان لینک امتحان رو نمیزاره 😭😭😭

  S i n a : سلام اگه دوتا موبایل توی خونه داری می تونی توی امتحان ات زبان برو توی گوگل لنز بعدش اون پایین نوشته ترجمه اگه اون رو بزنی با عکس گرفتن از روی سوالات زبان تمام معنیش میاد و می تونی حد اقل ۱۸ بگیری اینم روش فقط توی امتحانات زبان و عربی می تونی از این راه نمره خوبی بگیری دیگه🤗😜

  زهرا : سلام تو دیجی فرم تصویر هم برای معلم می‌ره؟

  هادی : بله

  دخی تتلیتی : معلما زرنگ شدن پنج دقیقه قبل ازمون لینکو میدن هووووف

  وات ده فاز : 😐😐منی ک نمیدونستم تصویر میره و معلم میبینه 😐 حداقل بگین میبینین ما سر امتحان نریم توالت

  ممد : اینجان تو تل پیام بده ایدیتو بزار

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  محمد 11 ماه قبل
  -1

  سلام جور تقلب کنیم در دیجی فرم اگه می شه بگین

  چجور با دروبین باز بدون کتاب و موبایل دیگه تقلب کنیم؟

  &&&&&&&& 12 ماه قبل
  0

  سلام توی دیجی فرم pasteکردن تقلب حساب میشه یعنی از یجای دیگه کپی کنی بعد اون رو بیای توی جواب یه سوال تو دیجی فرم کپی پِیْست کنی

  .... 12 ماه قبل
  2

  سلام در حین ازمون ک داره فیلم میگیره صدا رو هم ضبط میکنه؟

  m 1 سال قبل
  1

  من که تمام روش های بالا رو رفتم تا بتونم حک کنم اما نشد 😭😭

  1
  m 1 سال قبل

  کسی راه دیگه ای یاد نداره؟

  ساعت چهار امتحان دارم 😭😭😭😭😭

  . 1 سال قبل
  -1

  ..

  رد دادم بومولا 1 سال قبل
  0

  خدایاای کیرکلفتم تودهن سازندش برینم روش مادر جندعرو .

  منادم خوبی بود.....

  -1
  ناشناس 30 روز قبل

  آقای رد دادم میشه اون جلویدهن کشادتو بگیر

  -1
  ناشناس 30 روز قبل

  آقای رد دادم میشه اون جلویدهن کشادتو بگیر

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  میخواستم ببینم چطوری سوالات ازمون دیجی فرم معلمون را هک کنیم

  marshmalow 1 سال قبل
  0

  عه دوبار اومد😐🤣

  چ جالب

  marshmalow 1 سال قبل
  0

  واعییی پوکیدم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣💔

  marshmalow 1 سال قبل
  0

  واعییی پوکیدم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣💔

  marshmalow 1 سال قبل
  0

  فاتحه هممون خوندس🤣🤣🤣🤣

  marshmalow 1 سال قبل
  -2

  کمی خندههه🤣🤣🤣🤣🤣

  marshmalow 1 سال قبل
  1

  یاخوده خودا 😐🤣🤣🤣🤣

  این دیگه چه سمیه😐🤣🤣🤣🤣

  واعی عررر🤣🤣🤣🤣

  فک کنم اگه به گوگلتون یا همون کروم اجازه موقعیت مکانی و دوزبین رو ندین نمیتونه ببینتتون 🤣

  شایدد....

  🙁 1 سال قبل
  0

  میتونید که برا رو بزنید توی برتامه ی دیجی فرم وبعد هک میشه البته راه زیاد خوبی نیس بنظرم خودتون بدید موفق باشید

  وات ده فاز 1 سال قبل
  4

  😐😐منی ک نمیدونستم تصویر میره و معلم میبینه 😐 حداقل بگین میبینین ما سر امتحان نریم توالت

  1
  🤣🤣🤣🤣 11 ماه قبل

  🤣

  -2
  marshmalow 1 سال قبل

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  دوستان ی روش هست اگه لینک کپی میشه بفرستین واسه ی دوست یا فامیل زرنگ بگین کلاس چندمید و اسم معلمتون و بدونه ی وقت تو فرم پر کردن لازمش میشه بعد امتحانتونو ایشون بده

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  نترسید بیشتر معلما تصویر نمی‌خوان فقط باید از برنامه خارج نشید و اگه هم اجازه برای فیلم برداری یا ضبط صدا گرفت یه چیزی بزارید رو دوربین گوشی یا بلندگو رو با یه چیزی بپوشانید

  مینام😌 1 سال قبل
  1

  نمیشه اصلا تقلب کرد.معلما همون موقعه لینکو میدن..

  ی سوال معلم چجوری ت یه ساعت میتونه تصویر کلی بچها رو ببینع؟؟؟؟

  برباد رفتگان 2 سال قبل
  6

  این هکرا دقیقا چیکار میکنن؟الان که جامعه دانش اموز و دانشجو شدیدا بهشون احتیاج داره؟ها؟

  4
  ممد 1 سال قبل

  اینجان تو تل پیام بده ایدیتو بزار

  بدبخت 2 سال قبل
  6

  یعنی خاااااااک

  همین الان با دوتا گوشی دادم آزمون مو

  موقعیت مکانی مو برداشت😐😐

  شکر خوردم :/

  خدا کسی که این آزمون و ساخته لعنت کنه به زمین گرم بخوری به حق پنج تن😐🗡️

  ناشناس 2 سال قبل
  6

  سلام

  تنها راهی ک برای تقلب در دیجی فرم و جود داره

  فقط یک راه اونم برای کسایی بدرد می خوره ک دوقلو باشن چون اگر دوقلو باشید می توانید به معلما بگید ک دونفر هستیم و یک گوشی داریم اینجوری معلما مجبور میشن ک بگن دونفر باهم امتحان بدین در این مورد یک نفر می تونه گوشی در دست باشد و دیگری روی کتاب نگاه کند و پاسخ را بگویید

  مهسا 2 سال قبل
  2

  وای چطوری میشه امتحان سخت داد

  عباس 2 سال قبل
  0

  چرا من لینک و کپی میکنم و وارد میکنم نمیشه و میگه مورد تایید نیست لطفاً جواب بدین خواهش میکنم

  🤙🙄 2 سال قبل
  2

  واقعا اااا ینی تو روح کسی که این سایت رو ساخته...

  قصد بی احترامی نداشتم ها ولی خاااک یکمم به فکر ما بدبخت ها باشید... آه...

  کدوم خری رو دیدی که آنلاین درس بخونه؟

  واقعااا.. حداقل اینو درست کردی یجوری میکردی میشد تقلب کرد اه.

  میگم... میگن که وقتی دوتا گوشی کنار هم باشه از طریق امواج شناسایی میشه و میزنه تقلب..

  جلل خالق؟

  من اینارو خوندم همچین چیزی نبود که!

  بعد اگرم باشه مثلا اگه بخایم دونفر از یه وای فا استفاده کنیم میزنه نقلب

  حجی به ما رحم میکردی...

  والا...

  3
  بد بخت امتحان 1 سال قبل

  وای آره ولی میشه با لپ تاپ هم امواج موبایل را دریافت کرد اگه میشه من از این به بعد ۴ ساعت میروم اون طرف اتاق تقلب میکنم اینجوری که نمیشه

  به فنا رفتگان دهه۸۰ 2 سال قبل
  0

  ولا چی بگم دیگه همتون به گ#ا رفتید دوستانم تازه معلم ما میگه ارفاق کردم بابا کصخول تو همه رو به فنا دادی رفت

  من هک دیجی فرم را نمیخوام فقط بگید چیکار کنم معلم صفحه شادش مسدود بشه دس از لجبازی و اذیت کردنه ما بر داره😅🤲

  Milad 2 سال قبل
  0

  اخه اصلا لینک امتحان رو میزنی میگه کپی فرم امتحان ممکن نیست

  آشغال دوس داشتنی 2 سال قبل
  2

  واقعا خیلی بد کردن این دیگ چه رسمیه😣

  نرگس 2 سال قبل
  1

  سلام ببخشید اگه با دو تا گوشی کار کنیم یعنی با یک گوشی برای دوستمون پیام بدیم و ازش تقلب بگیریم باز هم تقلب حساب میشه

  0
  فاک 2 سال قبل

  جررررررر ن پس

  دخی تتلیتی 2 سال قبل
  4

  معلما زرنگ شدن پنج دقیقه قبل ازمون لینکو میدن هووووف

  سهیلا 2 سال قبل
  12

  فقط هممون به گا رفتیم

  تمام😐💔

  سهیلا 2 سال قبل
  1

  باشه

  کمک میکنم تا مطلبت کامل بشه

  حنانه صادقی 2 سال قبل
  0

  بعد ثبت نهایی در سایت دیجی فرم کادر سبز میاد یعنی تقلب صورت نگرفته ؟

  ملیکا تهران 2 سال قبل
  0

  چطور دیجی فورم رو قبل از امتحان هک کنیم ؟؟

  بدبخت😐😐 2 سال قبل
  9

  یکی نی بگه خیلی تو مدرسه حاضر شدین درس دادین که امتحان اینطوری هم میگیریم

  اول سال 600گرفتن که تو شاد درس بدن

  چرا

  .. 2 سال قبل
  0

  حاجی بارفیقت همزمان یه جا امتحان بدی میفهمه

  ناموسا بگین

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  وقتی که از رمان امتحان باقی مونده باید لینک رو کمی کنیم بزنیم؟

  معصومه 2 سال قبل
  0

  اییی خدااااا

  تروخدا بگید چه جوری تقلب کنیم

  0
  1 سال قبل

  بابا تو دیگه کی هستی عامو در کتاب و باز کن میشه تقلب

  nico 2 سال قبل
  2

  با لپتاپ یا کامپیوتر برین و وبکم رو کلا غیر فعال کنید روی سیستمتون تا تصویرتون ضبط نشه

  معلمای بی ادب😣😖 2 سال قبل
  16

  یعنی اگر معلم یه کلاس مرد باشه و دانش آموزاش دختر اون معلم بی ادب میره تصویر ناموس مردم رو نگاه می کنه تازه اگر هم بچه باشن چه پسر و چه دختر باشن خُب مادرشون کنارشونه بعد معلمه میره مادرشون رو نگاه می کنه.😂

  0
  مهدیار🤙🏻👊🏻✌🏻 1 سال قبل

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  ای خااااااک یو دیجی فرم 2 سال قبل
  1

  اقا من مامانم 3 یا 4 تا از سوالارو تو ازمون بهم میگه دیجی فرم میفهمه تقلب کردم یا نه اگه بفهمه که سازندشو از ک...ر دار میزنم

  1
  ناشناس 1 سال قبل

  نه بابا مگه هوش مصنوعیه

  ای خااااااک یو دیسجی فرم 2 سال قبل
  0

  اقا من مامانم 3 یا 4 تا از سوالارو تو ازمون بهم میگه دیجی فرم میفهمه تقلب کردم یا نه اگه بفهمه که سازندشو از ک...ر دار میزنم

  parsa 2 سال قبل
  3

  سلام .اگر زمان امتحان در دیجی فرم کنار دانش آموز بنشینیم و داخل تصویر نباشیم آیا مشخص میشود تقلب است؟

  ..... 2 سال قبل
  -1

  یه چیزی بزنید روی دوربینتون. همین

  0
  خب میفهمه 1 سال قبل

  آنقدر معلم ها ازکل نیستن دیگه خود به خود تشخیص میده

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  یه چیزی بزنید روی دوربینتون

  کاربر نداره

  rrrrb 2 سال قبل
  2

  می تونید صفحه گوشیتون رو دوقسمتی کنید، سرچ کنید گوگل روشش رو براتون نمایش میده

  تصویری هم که ظبط میشه بدون اجازه نیست و قبلش باید دسترسی به دوربین رو به سایت بدید

  1
  خب میفهمه 1 سال قبل

  اگه ندید دسترسی امتحان براتون بالا نمیاد و اجازه نمیده که وارد آزمون شید

  0
  Niloo 2 سال قبل

  یعنی اگه اجازه رو ندیم ، نمی تونه فیلمبرداری کنه😬

  زهرا 2 سال قبل
  4

  سلام تو دیجی فرم تصویر هم برای معلم می‌ره؟

  4
  هادی 2 سال قبل

  بله

  دانش آموزن به فاک رفته 2 سال قبل
  14

  من میخام بگم که لعنت به ........................ که مانع پیشرفت دانش آموز میشع

  مهدیه 2 سال قبل
  3

  سلام من می خواستم بگم که من اصلا تو امتحانات تقلب نمیکنم و از لینک خارج نمیشم ولی وقتی میرم سوال جواب بدم

  سوالات برام میاد بالا اما نمیشه من جواب اون سوال رو بدم

  وبعضی موقع سوالات میپره

  بعد برا معلم میزنه تکرار یا تقلب می خواستم بگم چطور درستش کنم

  ناشناس 2 سال قبل
  -2

  سلام من اصلا از سایت بیرون نرفتم و تقلب هم نکردم اما بعضی از سوالاتم اومد بالا ولی اصلا من هر چی میزدم که جوابش رو بدم میشود و بعضی واقتا هم سوالاتم میپره می خواستم بگم مشکلش چیه؟

  ... 2 سال قبل
  0

  برای حک دیجی فرم باید ابتدا ...

  ادامه در قسمت بعدی

  با ما همراه باشید...😂

  0
  🥺🥺🥺 11 ماه قبل

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  0
  مهدیار🤙🏻👊🏻✌🏻 1 سال قبل

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  خخخخخ

  رویا میثاقی 2 سال قبل
  0

  آزمون ساخته شده در این آزمون ساز ماندگاریش چقدره ؟؟؟؟

  -2
  پویا 2 سال قبل

  تا اخر عمر🤪🤪

  بازدید کننده و پاسخگو 2 سال قبل
  7

  سلام برای تقلب در دیجی فرم به سایت دیجی فرم برید و ثبت نام کنید سپس روی آزمون بزنید و روی قسمت کپی از سایر فرم ها کلیک کنید و لینک آزمون دیجی فرم که میخواهید هک بشه را وارد کنید اون زمان سوالات و جواب ها برای شما میاد و میتونید رو یه برگه بنویسید و بعد برید تو ی لینک

  تاکید میکنم تا مراحل ثبت نام و کپی تموم نشده توی لینک اصلی نربد امیدوارم بشه با این روش به خواستتون برسید البته در حال حاضر این تنها روشی هست که گفتم و ممنونه معلم ها هم لینک را طوری طراحی کرده باشن که نشه از روش کپی کرد بنابر این روش مطمئنی نیس اما ارزش امتحان را داره چون خیلی از معلم ها از این روش بی خبر هستند

  با آرزوی موفقیت و کامیابی

  دانش آموز بختیاری

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  حالا امتحانی میکنیم

  -2
  وای خدا 2 سال قبل

  من این روش امتحان کردم اما نشد که☹️☹️

  0
  Sss 2 سال قبل

  سلام خواهش میکنم کسی که بلده همین الان شماره بده مراحلشو بگه

  0
  ملیکا تهران 2 سال قبل

  کاملاً توضیح بدهید لطفا طریقه هک کردنش

  0
  ناشناس 2 سال قبل

  میشه بهم یاد بدی؟

  0
  king 2 سال قبل

  میگه نمیتونید فرم ازمون را کپی کنید

  5
  محمد 2 سال قبل

  این روش رو معلم ما می‌دونه و تا وقت امتحان لینک امتحان رو نمیزاره 😭😭😭

  -2
  معصومه 2 سال قبل

  از دوباره میتونی بنویسی من برم انجام بدم

  -2
  معصومه 2 سال قبل

  سلام واقعا تا حالا انجام دادی؟

  یه دانش آموز به فنا رفته😐 2 سال قبل
  5

  سلام دانش آموزان عزیز 😐

  به نظرم تقلا نکنید از حضوری هم سخت تره لامصب 😐

  به فنا رفتیم دوستان....😐😐😐

  -1
  ریحانه 2 سال قبل

  اره واقعا رهنمون رو جر دادن

  5
  S i n a 2 سال قبل

  سلام اگه دوتا موبایل توی خونه داری می تونی توی امتحان ات زبان برو توی گوگل لنز بعدش اون پایین نوشته ترجمه اگه اون رو بزنی با عکس گرفتن از روی سوالات زبان تمام معنیش میاد و می تونی حد اقل ۱۸ بگیری اینم روش فقط توی امتحانات زبان و عربی می تونی از این راه نمره خوبی بگیری دیگه🤗😜

  من 2 سال قبل
  2

  لطفا یکی بگه چجوری دینی فرم هک ميشه

  9
  پویا 2 سال قبل

  دستا تو ببر اسمون دعا کن😐

  کوکی 2 سال قبل
  -1

  و چطور روی بات دانش آموزی شاد جواب اصلی شان رو پیدا کنیم ترو خدا زود جواب بدید پن امشب امتحان دارم🥴🥴😂

  کوکی 2 سال قبل
  0

  الان ما چطور تقلب کنیم

  روی هرسایتی

  که کسی نفهمه

  کوکی 2 سال قبل
  -1

  چطور جواب اصلی امتحاننات را روی هر لینکی پیدا کنیم

  محمد 2 سال قبل
  -2

  برای

  r.h 2 سال قبل
  -1

  سلام دوستان درواقع این دیدن تصویر دانش آموز حین آزمون پول میخواد که کمتر کسی از این استفاده میکنه و حالا برای اطمینان بیشتر میتونین کع حالا بیاین یع پارچه ای چیزی جلو دوربین بگیرین معلوم نشه😂😂😂😂ولی خو واقعا سخت گیری میکنن من راه تقلب نمیدم ولی خب شاید بعضیا نخوان تصاویرشون دیده شه با تچکر

  1
  m 1 سال قبل

  اینم روش خوبیه ممنون 👍

  H 2 سال قبل
  -1

  سلام من یه روش تقلب میشناسم ولی فقط برا دخترا امکان پذیره با عرز معذرت😂یعنی واسه امتحان ترم اول همینجوری تقلب کردم منتها باید یه نفر که پایه باشه و یکمی کتابی که امتحان میدید رو بشناسه کنارتون باشه حله الان براتون میگم

  شما بایه گوشی امتحان میدید درسته

  به یه گوشیه دیگه هندزفری وصل کنید هنزفری رو از پشت شالتون بزارید و شالتون رو کیپ کنید که مشخص نشه ( واسه همین گفتم واسه پسره امکان پذیر نیست😂) از اون ور اون فردی که بهتون تقلب میده کتاب و کتاب کار همه چی دستش باشه و با تلفن خودش یا تلفن خونتون زنگ بزنه به موبایلی که تنش هنزفری وصل کردید بعد شما تماس رو جواب میدید و امتحان رو شروع میکنید سوالارم مثلا انگار دارین واسه خودتون میخونید بلند بخونید که فردی که تقلب میده بشنوه بعد اونم دنبال سوال میگرده چمیدونم تو گوگلی یا تو کتاب خلاصه پیدا که کرد جوابو از طریق تلفن بهتون میگه و شما تو هنزفری میشنوید و مینویسید تمام تمام 😁

  0
  m 1 سال قبل

  ی روش برا ما پسرا هم بگو

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  خخخخخ او مای گاد

  لطفا جواب 2 سال قبل
  1

  خدایی روش تقلب تو اینو لعنتیو بگید

  امیر 2 سال قبل
  -1

  اصلا همچین چیزی امکان نداره

  به جز اینکه به رمزی که معلم گذاشته روی فرم سایت دسترسی داشته باشی

  که میتونی از خود سایت دی جی فرم وارد بخشی که معلم سوال هارو آماده کردی بشی و جواب هارو پیدا کنی و بنویسی

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  دجی فرم اگه کسی تقلب رو کتاب میکنه معلم میتونه بینه

  -1
  ناشناس 2 سال قبل

  لصفا سریع جواب بدید

  میرزایی 2 سال قبل
  45

  سلام ، واقعا چطوری هست که بدون اجازه دانش آموز ، تصویرش رو کسی بیینه؟؟؟ یعنی حریم خصوصی در حد زیر صفر دیگه. واقعا به حقوق هم احترام بگذاریم

  h 2 سال قبل
  -2

  امکان تقلب در دیجی فرم وجود دارد

  0
  🥺🥺🥺 11 ماه قبل

  😭😭😭😭

  h 2 سال قبل
  -2

  نحوه تقلب در دیجی فرم ؟؟

  Bts.army 💜 2 سال قبل
  1

  چگونه میشه تقلب کرد

  ایا اگ یک گوشی کنارت باشه و ازروی موبایل عکس بگیری و برای دوستت بفرستی بازم تقلب محسو میشه

  -1
  بماند 2 سال قبل

  تو میخوای بری بیرون تقلب میزنه حالا میخوای عکس بگیری بفرستی برا دوستت😑😐

  1
  سارا 2 سال قبل

  فک نمیکنم

  -2
  بله 2 سال قبل

  بله

  0
  @@ 2 سال قبل

  معلومه ک ن

  2
  Bts.army 💜 2 سال قبل

  جان من بگین

  ناشناس 2 سال قبل
  9

  سلام اگر میشه نهوه ی تقلب از دیجی فرم رو بگین تا ما از پی گیری کنیم ممنون

  0
  با دوتا گوشی کار کن😂 2 سال قبل

  با دوتا گوشی

  6
  یه دانش آموز به فنا رفته😐 2 سال قبل

  اگه فهمیدی به ماهم بگو

  ناشناس 2 سال قبل
  7

  دیجی فرم چظور حک میشه

  2
  پویا 2 سال قبل

  همه می خوان اینو بدونن😁

  .. 2 سال قبل
  23

  من دوس ندارم تصویرم و باز کنم و معلوم نیس این تصویر برای کی برههههه به کی بگممممم. اسلام شامل این چیزا نمیشه؟؟؟؟؟

  1
  پدرامشونم😌 11 ماه قبل

  اسلام😂،اینا واسه اینکه ما تقلب نکنیم همه رو زیر پا گذاشتن👌🏿💔🤧❌

  -1
  . 2 سال قبل

  😂😂😐

  برای ارسال نظر کلیک کنید