توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه در ماین کرافت سوار عنکبوت شویم

  1 بازدید

  چگونه در ماین کرافت سوار عنکبوت شویم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  مرد عنکبوتی شدن در ماین کرافت توسط طناب و خوک

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.aparat.com

  مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آموزش تبدیل شدن به مردعنکبوتی در همه نسخه های ماین کرافت صد در صد واقعی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.aparat.com

  مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  معرفی موجودات ماین کرافت

  معرفی موجودات ماین کرافت

  1- اندرمن

  اندرمن ها جزو موب ها هستند و رنگ مشکی دارن و از دنیای اند (end) اومدن همچنین در دنیای اند میتوانین خیلی زیاد اندرمن پیدا کنید که برای رفتن به اند باید استرانگ هولد رو پیدا کنید اندرمن ها 40 تا جون دارن و قابلیت تلپورت دارن که اگه چیزی بهشون پرتاب بشه سریع میرن یه جا دیگه تلپورت میشن اون ها چشم های بنفشی دارن و صدای ترسناکی هم دارن اگه چشم اونارو تو لیست ابزار ها پیدا کنین می تونین با انداختنش خودتون رو تلپورت کنین اونا این قابلیتو دارن که بلاک ها رو جا به جا کنن اونا براثر باران و آب آسیب میبینن و در شب میان در روز خبری از آن ها نیست همچنین اندرمن ها از اندرمایت (همو کرم ها) نفرت فراوانی دارند اگر هم شما معجون نامریی شدن به سوی اندرمن پرتاب کنید اندرمن نامریی میشه ولی این چیزای بنفش دور ورش دیده میشن اگر اندرمن از پایین به شما نگاه کند چشم هایش سفید دیده می شود.

  2- زامبی

  این موب 20 تا جون داره و شاید اولین موجودی باشه که باهاش رو به رو می شید زامبی داخل نور آفتاب آتیش می گیره پس فقط تو شب زنده هست مگر اینکه جایی سایه باشه زامبی به صورت رو در رو درحالت بقا با شما می جنگه آیتمی که بعد از کشتنش دراپ می کنه گوشت زامبیه اگه شما این گوشت رو بخورید مسموم می شید.

  3- کریپر

  کریپر موجودیه که قابلیت انفجار داره یعنی اگه تو محدودش باشید بعد از چند ثانیه می ترکه آیتمی که کریپر در اپ می کنه گان پودر هست راستی اگه یه رعدو برق به کریپر بخوره تبدیل به سوپر کریپر میشه و این موجود 20 تا جون داره.

  4- اندردراگون یا اژدها ی فرجام

  این موب در جهنم و دنیای عادی پیدا نمیشه و برای پیدا کردنش باید از طریق پورتالش به TheEnd بروید این موب 100 تا جون داره دراگون مهاجمه و به شما حمله می کنه کشتنش سخته اگه نزدیک اون پرتال بسازید اون خرابش میکنه.

  نقاط ضعف: هنگامی که آسیب ببیند برمیگردد و حمله نمی کند جثه بزرگ آن باعث میشود به راحتی هدف تیر و کمان قرار بگیرد. بدون endercrystal کشتنش راحت میشود و با تخم مرغ و برف آسیب میبیند.

  نقاط قوت: قدرت حمله ی زیادی دارد و هنگام حمله پلیر را به عقب پرت می کند و در بعضی مواقع پلیر را از دنیا بیرون می اندازد قدرت پروازهم دارد.

  5- اسکلت کماندار

  این موب یعنی اسکلت کماندار 20 تا جون داره و تیر پرتاب میکنه و با تیرش آدمارو میکشه اسکلت کماندار هم مثل زامبی در نور آفتاب آتیش میگیره و به سایه علاقه داره و وقتی میکشیمش بهمون تیر و استخوان میده.

  6- عنکبوت

  این موب یعنی عنکبوت 16 تا جون داره تو روز با شما کاری نداره ولی در شب و جاهای تاریک به شما حمله میکنه و چیزی که بعد از کشتنش به شما میده تار هستش.

  7- عنکبوت خاری

  این موب هم یعنی عنکبوت خاری 17 تا جون داره و زیر زمین جایی که پر از خار و تار هست زندگی میکنه و از عنکبوت معمولی قویتره.

  8- جادوگر

  این موب یعنی جادوگر 13 تا جون داره و با جادو های مختلفش با شما می جنگه این موب از برخورد رعد و برق با روستایی ها به وجود میاد جادوگر ها توی مرداب ها زندگی می کنن و بعد کشتنش بطری یا وسایل معجون ساز بهتون میده.

  9- روستایی زانبی

  این موب هم مثل زانبیه ولی قویتره وقتی یک زانبی به یک روستایی حمله می کنه اون روستایی احتمال داره به روستایی زانبی تبدیل بشه.

  10- مکعب لجنی

  مکعب لجنی : این موب با پرش حرکت انجام میده وقتی هم که بمیره تکثیر میشه و به این صورت تبدیل میشه : بزرگ = 4 تا متوسط متوسط = 4 تا کوچک کوچک = اسلایم بال اسلایم بال وسیلیه که بعد مردن کاملش تو اپ میده با اسلایم بال میشه اسلایم بلاک درست کرد همچنین میشه با اسلایم بلاک چیزای مختلفی ساخت مثلا آسانسور ، توپ تی ان تی و ترامپولین و ....

  11- اندرمایت

  این موب یعنی اندر مایت 8 تا جون داره و با پرتاب اندرپرل اسپان میشه این موب با رفتنش توی سول سند جونش کم میشه پس از هر تقریبا 2 دقیقه از خودش تکثیر میشه و برای اینکه تکثیر نشه باید با نیم تگ روش اسم گذاشت جالبه بدونین که این همون موجودیه که اندرمن ازش بدش میاد.

  12- گست

  این موب یعنی گست پرواز میکنه و 19 تا جون داره و گولوله های آتشین پرتاب میکنه گولوله های آتشینش قوی هستن یکی از راه های خوب برای کشتن گست تیر و کمونه یه راه دیگه اینکه از شمشیر استفاده کنی و می تونین با شمشیر گولوله هاش رو عین بازی بیس بال بر گردونین.

  13- ویتراسکلت

  این موب یعنی ویتر اسکلت 37 تا جون داره و در جهنم زندگی می کنه و مهمترین آیتمی که با کشتنش میده سر ویتره که به درد ساخت ویتر می خوره و معمولا دور و برش بلیز هست.

  14- بلیز

  این موب یعنی بلیز 27 تا جون داره و آتشینه و گولوله ی آتشی هم پرتاب میکنه و پرواز هم میکنه و با کشتنش هم به شما بلیز راد میده که به درد معجون سازی و آماده کردن دروازه ی اند می خوره.

  15- شالکر

  این موب یعنی شالکر فقط مزاحمه و اگه بکشیدش هیچی بهتون نمیده تازه بهتون تیر هم میزنه و اگه تیرش بهتون بخوره هم از جونت کم میشه و هم میری تو آسمون فکر نکنین که دارین پرواز میکنین چون موقتی هست و بعد چند ثانیه با کله میری تو زمین و انقدر هم ترسو هست که تو صدفش قایم میشه.

  16- مرغ

  مرغ در بازی ماین کرافت حیوان مفیدی است و از آن می توان استفاده های زیادی کرد مثلا تخم مرغ آن که می شود با آن کیک درست کنیم و بعضی وقت ها تخمه مرغ به جوجه تبدیل میشود وقتی که ما مرغ را می کشیم به ما یک عدد گوشت و چند عدد پر میده نکته : گوشت مرغ را باید پخت زیرا اگر گوشت را خام خام بخوریم ما را بیمار میکند گوشت مرغ ارزش غذایی نسبتا بالایی دارد و از پر آن می توان چندین وسیله ساخت و برای اهلی کردن مرغ از دانه استفاده میکنیم.

  17- گاو

  گاو حیوانی پر کاربرد است وقتی ما سطلی را نزدیکه او بکنیم و راست کلیک بکنیم به یک دفعه می بینیم که سطل پر از شیر شده و از آن شیر میتوان مواد خوراکی مثل کیک و ... درست کرد کاربرد دیگر گاو این است که وقتی ما آن را بکشیم به ما چند عدد گوشت میدهد که ارزش غذایی بالایی دارد مخصوصا اگه بپزیمش کاربرد دیگر گاو این است که می توان دور آن حسار کشید و آن را پرورش داد و از ان هرموقعی که می خواهیم شیر بگیریم.

  18- گوسفند

  گوسفند را می توان یکی از کلیدی ترین حیوان های ماین کرافت نامید زیرا ما می توانیم از طریق پشمی که او دارد برای خودمان تخت بسازیم در ورژن 1.8 وقتی گوسفند را میکشیم به ما علاوه بر پشم مقداری هم گوشت میدهد نکته : گوشت گوسفند را خام خام نخورید زیرا وقتی که خام است ارزش غذایی خیلی خیلی کمی دارد ولی وقتی آن را می پزیم ارزش غذایی آن چند برابر میشود وقتی ما دور گوسفند حسار میکشیم وسیله ای هست که با آن بدونه اینکه آسیبی به گوسفند بزنیم میتوانیم پشم آن را بگیریم نکته : وقتی که با آن وسیله پشم گوسفند را برداریم یک عدد پشم نمیگیریم بلکه چندین عدد پشم به دست می آوریم گوسفند ها مدل های مختلفی دارن!! مثل بعضی از آن ها رنگه پشمشان سفید بعضی قهوه ای و بعضی سیاه و…… البته گوسفندانی که پشم هایه رنگی دارن کم هستند اما ما میتونیم کاری کنیم که پشم گوسفند ها رنگی شود.

  19- خفاش

  خفاش هم مثل شالکر یک موجود مزاحم است و با گشتنش هیچی در اپ نمی کنه و 6 تا جون داره و از سقف جاهای تاریک هم آویزون میشه.

  20- گربه

  گربه 11 تا جون داره و بعد از کشتنش چیزی که میده تار هست و یکی از ناز ترین موجودات ماین کرافت است.

  21- ماهی

  ماهی 3 تا جون داره و چیزی که بعد از کشتنش بهمون میده گوشت ماهی هستش و می تونیم ماهی تو دریا نگه داریم و پرورش بدیم.

  22- دلفین

  دلفین 11 تا جون داره و با کشتنش هیچی بهمون نمیده پس اونو نکشید ، پرورشش بدین.

  23- الاغ

  الاغ 24 تا جون داره و با کشتنش بهمون چرم میده و میتونیم اونو نکشیم و اهلی کنیم و بعدم سوارش بشیم.

  24- زامبی دریایی

  زامبی دریایی 27 تا جون داره و تو دریا زندگی میکنه از روز هم خوشش نمیاد و تو روز آتیش میگیره اون ها 2 نوع دارن یکی چنگال دار که از تو دریا بهتون چنگال پرت میکنه و دیده نمیشه و نوع دوم که هیچی نداره اونم وقتی تو دریا هستیم میاد ترفمون و رو در رو باهامون میجنگه و چیزی که بعد از کشتنش در اپ میکنه گوشت زامبی هستش.

  25- اسب

  اسب 44 تا جون داره اون هم یکی از مفیدترین حیوانات ماین کرافت است ما می توانیم اسب را رام کنیم و سوارش شویم و با کشتنش بهمون چرم میده و پیشنهاد میکنم که اسب و نکشین و اهلیش کنین.

  26- زامبی بیابانی

  زامبی بیابانی 36 تا جون داره و برخلاف زانبی های دیگه در تو روز آتیش نمیگیره و زنده می مونه این زانبیو میتونیم توی بیابون پیدا کنیم اون هم مثل زانبی های دیگه رو در رو با شما می جنگه و بعد از کشتنش بهمون میده گوشت زامبی هست.

  27- لاما

  لاما 35 تا جون داره و رنگ های مختلفی هم داره مثل سفید و ... لاما رو هم میتونیم اهلی کنیم ولی
  نمی تونیم سوارش بشیم ولی می تونیم باهاش بار ببریم پیشنهاد میکنم که لامارو نزنید چون اگه بزنیدش اونم شمارو میزنه اونم با گولوله های برف و چیزی هم که با کشتنش بهتون میده چرم هستش.

  28- ماگما

  ماگما یک موجود جهنمی هستش و مثل مکعب لجنی تکثیر میشه.

  29- خوک

  خوک حیوانی دوست داشتنی است اما خیلی کاربرد ندارد از خوک می توان گوشت گرفت البته با کشتنه آن. البته می توان سوار آن شد اما کار هرکسی نیست و در کل کار سختی هست و خیلی خوب نمیشه با سواری گرفتن از اون جنگید چون جونش کمه خوک هم مانند گاو و گوسفند و مرغ.. حیوانی است که می توان پرورشش داد ولی ارزشی ندارد زیرا آن را در آخر باید کشت و از گوشتش استفاده کرد.

  30- اختاپوس

  اختاپوس حیوانی است که با کشتنش مرکب یا همون جوهر به دست میاد و فایده ی زیادی نداره اختاپوس در 90% آب ها پیدا میشه و خیلی زیاده اختاپوس رو نمیشه پرورش دارد.

  31- روستایی ها

  روستایی ها یکی از کلیدی ترین و لذت بخش ترین موجودات بازی می باشند.آن ها دارای خانه هایی زیبا و شیک هستند البته یکی از زیبا ترین ویژگی آن ها این است که میتوانند کشاورزی کنندولی متاسفانه آن ها بی دفاعند کلیدی ترین ویژگی آن ها این است که ما میتوانیم با آن ها مبادله ی کالا به کالا کنیم هرکدام از این روستایی ها لباس های مختلفی دارند آن هایی که لباس سفید دارند کتاب دارند و آن هایی که قهوه ای سفید پوشیدند اگر اشتباه نکنم زره ساز هستند و آن هایی که قهوه ای سفید سیاه نان و قلات مبادله میکنند و آن هایی که لباس بنفش دارند هم بیشتر جواهر مبادله میکنند.

  32- پلنگ

  پلنگ حیوانی گربه سان است و در ماینکرافت هیچ فرقی با گربه ندارد پلنگ خیلی خیلی کم یاب است و برای رام کردن آن باید به صورت کاملا آرام به آن نزدیک شوید و آن را رام کنیم در صورت رام کردن پلنگ , پلنگ یاور همیشگی تان می شود و میشه گفت از سگ هم باوفاتر است. پلنگ یا همون گربه خیلی سریع است.

  33- سگ

  سگ حیوانی است که برای رام کردن آن باید حتما حتما بهش استخون بدید. اگه قبل از رام کردن آن به آن حمله ور شوید و به آن ضربه بزنیم یه جورایی میشه گفت دیگه کارمون تمومه اما وقتی که آن را رام میکنیم او یاوری همیشگی برای ما میشود و هرجا که ما برویم او هم به دنبالمون میاد ویژگی اصلی سگ اینه که وقتی رامش میکنیم مثلا اگه زانبیی به من ضربه بزنه یا به ما هجوم بیاره سگ به جانه آن زامبی می افتند و کارش را تمام میکند.

  34-گاو قارچی

  این گاو در جنگل های قارچی یافت میشه (البته خیلی سخت) و یکی از بهترین موجودات برای پرورش است چیزی که بعد از کشتنش بهمون میده گوشت و چرم هست هیچ وقت این گاو را نکشید درضمن بهش ضربه نزنید چون بهتون هجوم میاره وقتی به اون رسیدید حتما دورش حسار بکشید و کاسه ی چوبیتونو بیارید جولوش و راست کلیک رو بزنید تا یک دفعه کاستون پر از سوپ قارچ بشه.

  35- اسب اسکلتی

  حیون بی آزاری هست میتونید مثل اسب ازش سواری بگیرید فقط در صورتی بهتون حمله میکنه که اسکلت سوارش باشه اگه بکشیدش بهتون استخوان میده و از خوردن رعد و برق به اسکلت کماندار تشکیل میشه.

  36- قاطر

  حاصل جفت گیری اسب و الاغ است و اهلی میشه ولی نمیشه اونا رو زیاد کرد (قابلیت تولید مثل ندارن) میتونید مثل الاغ برای باربری یا سواری استفادش کنید وقتی بکشیدش بهتون چرم میده.

  37- طوطی

  موجود بامزه ای هست میتونید با دونه رامش کنید احلش که باشه میاد رو شونتون میشینه و میاد دنبالتون صدا ماب های اطراف رو در میاره مثلا اگه اطراف شما زامبی باشه حتی اگه نبینیدش طوطی صداشو در میاره و شمارو با خبر میکنه وقتی بکشیدش بهتون پر میده.

  38- روباه

  به صورت عادی کاری با شما نداره ولی وقتی بهش حمله کنید بهتون حمله میکنه جوجه و ... رو شکار میکنه میشه اهلیش کرد مرغ وقتی بچه دار میشه و برای شکار میره ممکنه یکی از این آیتم هارو بیاره :امرالد ، تخم مرغ ، پر ،چرم ،چرم خرگوش ،پای خرگوش ، گوشت خوک و وقتی بمیره هیچی نمیده مگر توی وولند باشید که اگه اونجا بمیره بهتون تاتم آندینگ میده.

  39- پاندا

  به صورت عادی کاری باهاتون نداره مگر به خودش یا بچش حمله کنید میتونید با بامبو اهلیش کنید و اونارو زیاد کنید وقتی بکشیدش بهتون بامبو میده بچه پاندا موقع عطسه اسلایم بال دراپ میکنه.

  40- لاکپشت

  توی دریا و خشکی پیداش میشه اصلا کاری با شما نداره اهلی نمیشه وقتی بکشیدش بهتون علف دریایی میده اگه با صاعقه بمیره بهتون کاسه میده وقتی بچه لاکپشت بزرگ شه بهتون فلص لاکپشت میده.

  41- خرس قطبی

  حیوان های بی آزاری هستن فقط در صورتی که بهشون حمله کنید یا برید سمت بچه هاشون بهتون حمله میکنن وقتی بکشیدشون بهتون ماهی میدن.

  42- فانتوم

  یکی از مب های خطرناک بازی هست وقتی شمارو ببینه بهتون حمله میکنه و پرواز میکنه برای چند ثانیه تو آسمان ناپدید میشه و دوباره میاد وقتی بمیره بهتون غشای فانتوم میده.

  43- تیرانداز

  وقتی شما رو ببینه بهتون حلمه میکنه همراه یغماگر ها به روستا ها حمله میکنن داخل برج های تیر اندازی اسپاون میشن و از اونجا دفاع میکنن وقتی بمیره بهتون تیر،کمان زنبوری ، پرچم اومنیوس ، امرالد ، شمشیر تبر بیل وکلنگ اهنی ،شلوار پیراهن کلاه خود و چکمه اهنی و کتاب جادویی میده.

  44- یغماگر

  وقتی شمارو ببینه بهتون حمله میکنه یکی از خطرناک ترین مب های بازی هست همراه تیرانداز ها اسپاون میشه وقتی بمیره بهتون زین میده.

  منبع مطلب : virgool.io

  مدیر محترم سایت virgool.io لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مهم نیست : این بهترین سایتی بود که داخلش رفتم دست سازنده درد نکککککککککککککنه

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 27 روز قبل
  0

  بجز روستا نشین تبر دار جادوگر تیرانداز راتر هم وجود داره که ما نمی‌توانیم اون رو احضار کنیم ان ها به همه ی تبر دار جادوگر و تیرانداز جون میده و به ما توپ نروری شلیک میکنه

  مهدی 1 ماه قبل
  0

  سلام

  محمد 2 ماه قبل
  1

  خوبه فقط میشه چگونه رام کردن اندرمن یا اسلندرمن رو بزاری

  مهم نیست 8 ماه قبل
  4

  این بهترین سایتی بود که داخلش رفتم دست سازنده درد نکککککککککککککنه

  محمد حسین هستم 11 ماه قبل
  2

  عنکبوت رو اول باید بهش گوشت زامبی داد در روز .چون در روز نمی تونه بهتون حمله کنه.

  سپس روش زین بزارین.

  اما بدونین نمیشه مثل اسب خودتون حرکت کنین خودش حرکت میکنه

  مستر ماین 12 ماه قبل
  0

  سلام میتونیم خوک رو با چوب ماهیگیری که روش هیجه هم کنیم یعنی سوارش بشیم و جوب رو دستمون بگیریم هر وری پوب رو تکون بدیم خوک همون ور میره

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  Hng

  مهدی 1 سال قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید