توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه زبان اینستاگرام را از فارسی به انگلیسی تغییر دهیم

  1 بازدید

  چگونه زبان اینستاگرام را از فارسی به انگلیسی تغییر دهیم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  آموزش تغییر زبان اینستاگرام از انگلیسی به فارسی و برعکس

  تغییر زبان اینستاگرام از انگلیسی به فارسی

  چگونه اینستا را فارسی کنیم ؟

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  با مطالعه‌ی این مقاله تغییر زبان انگلیسی را مثل آب خوردن انجام دهید. اینستاگرام یکی از محبوب‎ترین و جذاب‌ترین برنامه‌های اجتماعی حال حاضر است که در بین کاربران بسیارمحبوب گشته است. با توجه به این که اینستاگرام در ابتدا تنها از زبان انگلیسی پشتیبانی می کرد، بسیاری از کاربران در هنگام استفاده از آن با مشکل مواجه بودند؛ به همین دلیل مدام در تلاش بودند تا نسخه‌های فارسی آن را پیدا کنند. پس از مدتی نسخه‌های فارسی اینستاگرام به شدت رواج پیدا کرد.

  هم اکنون تعداد کثیری از کاربران در تلاش‌اند تا از نسخه‌های فارسی آن استفاده کنند. شما می توانید با کوچکترین جستجویی در گوگل به موارد متعددی از برنامه‌های اینستاگرام فارسی دست پیدا کنند. یکی از مهم‌ترین مسائلی که در ادامه در مورد آن صحبت می کنیم این است که اینستاگرام فارسی همانند اینستاگرام اصلی از تمامی قابلیت‌های آن پشتیبانی می کند؟ آیا اینستاگرام فارسی زیر نظر دولت فعالیت می کند و سوالاتی از این قبیل فکر خیلی از کاربران را به خود مشغول کرده است.

  با انتشار اینستاگرام فارسی خیلی از کاربران به راحتی این کار را انجام داده و لذت بودن در اینستا را با زبان محلی و مادری شان تجربه کرده اند؛ از این رو نیز بسیاری از کاربران ایرانی اینستا بعد از شنیدن این خبر اقدام به تغییرات زبان اینستاگرام خود کردند و عده ای نیز از نحوه تغییر زبان در اینستاگرام خود عاجز ماندند. حتی عده ای از دوستان نیز تصمیم به دانلود و نصب اپلیکیشن اینستاگرام فارسی گرفتند. از این رو امروز میخواهیم در مورد نحوه تغییر زبان اینستاگرام و تغییرات آن در چیدمان و شکل اینستاگرام‌شان و همچنین نصب اپلیکیشن اینستاگرام فارسی صحبت کنیم.

  نحوه تغییر زبان اینستاگرام

  برای تغییر زبان در اینستا کار چندان سختی ندارید زیرا به راحتی و تنها با چند لمس میتوانید زبان اینستاگرام خود را تغییر دهید برای انجام این کار مراحل زیر انجام دهید.

  مقاله پیشنهادی: تنطیمات اینستاگرام

  تغییرات ظاهری اینستاگرام بعد از تغییر زبان

  با انتخاب زبان فارسی به عنوان زبان اینستاگرام خودتان تغییرات چینشی در اکانت خود مشاهده خواهید کرد. دلیل این امر نیز برمیگردد به خود زبان‌ها، از آن جایی که زبان انگلیسی از چپ به راست نوشته میشود و زبان فارسی از راست به چپ تمامی صفحات و آیکون‌ها از چپ چین به راست چین عوض می شود. در این بین تعدادی از افرادی که زبان اینستاگرام خودشان را از انگلیسی به فارسی عوض کنند، بعد مشاهده تغییرات ظاهری در اکانت خودشان از تصمیم خود عقب نشینی کرده و دوباره زبان اینستاگرام خودشان را به انگلیسی تغییر میدهند.

  چگونه اینستاگرام را انگلیسی کنیم ؟

  یکی از سوالاتی که امروزه در بین کاربران شایع شده است این است که حالا چگونه اینستاگرام خود را انگلیسی کنیم. اجازه دهید نوع تغییر آن را به صورت کلی بیان کنیم. اصلا مهم نیست که شمما یم خواهید زبان اینستای خو را چی انتخاب کنید، برای انتخاب هر زبانی شما باید از روش بالا عمل کنید و فقط در انتخاب زبان مورد نظر خود دقت کنید. فقط در انتخاب زبان گزینه اول یعنی english را انتخاب کنید.

  فیلم آموزش تغییر زبان اینستاگرام

  جمع بندی

  با مطالعه مقاله امروز ما، شما میتوانید به راحتی اقدام به تغییر زبان اینستاگرام خود کنید که پیامد های آن را نیز برایتان گوشزد کردیم. در ضمن افرادی که از آیفون برای ورود به اکانت خود استفاده میکنند باید طبق مراحل بالا اقدام به تغییر زبان خود کرده و تنها تفاوت آن هنگام ورود به بخش تنظیمات پیجشان میباشد که به جای  آیکون سه خط باید مستقیم آیکون چرخ دنده را لمس کنند.

  در صورت وجود هر گونه سوال و یا نقد و پیشنهادی می توانید آن را یا از طریق پشتیبانی و یا با نوشتن در قسمت کامنت ها آن را با ما در میان بزارید.

  منبع مطلب : inbo.ir

  مدیر محترم سایت inbo.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید