توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه عکس های حذف شده واتساپ را برگردانیم

  1 بازدید

  چگونه عکس های حذف شده واتساپ را برگردانیم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  آموزش تصویری ریکاوری و بازیابی عکس و ویدیو در واتساپ whatsapp

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  ریکاوری عکس و ویدئو در واتساپ یکی از بهترین مزیت‌هایی که این پیام‌رسان داراست. واتساپ اگرچه در ایران با استقبالی همانند تلگرام مواجه نشد با این حال این نرم افزار پیام‌رسانی پر قدرت و بسیار کاراست که می‌تواند بسیاری از نیازهای کاربران را پوشش دهد.

  یکی از مشکلاتی که ممکن است در نرم افزار واتساپ، همانند دیگر نرم افزارها پیش آید، این است که احتمال دارد فردی چه به صورت آگاهانه و چه به شکل ناخودآگاه تصویری که شخصی برای او ارسال نموده را حذف کند، اما پس از مدتی به آن عکس‌ها نیاز داشته و یا به هر دلیلی خواستار این باشد که آن عکس‌ها و ویدئوها را دوباره در اختیار داشته باشد.

  به نظر می‌رسد که در ارتباط با فردی که آن تصویر یا ویدئو را برای شما فرستاده، از او بپرسید که آیا آن تصویر یا ویدئو را هنوز در واتساپ خود، کامپیوتر خود، یا به صورت کلی در یکی از حافظه‌های جانبی خود، دارد یا خیر. ممکن است آن فرد هنوز آن عکس را در یکی از گزینه‌ها داشته باشد و بتواند با ارسال آن برای شما مشکل را برطرف کند.

  دقت داشته باشید که اگر شما عکس یا ویدئویی را در واتساپ خود حذف کرده باشید، این به معنای حذف شدن آن تصویر در واتساپ فرد دیگر نخواهد بود. البته اگر گزینه‌ی Delete For Everyone را که اخیراً به واتساپ اضافه شده و به ارسال کننده‌ اجازه‌ی حذف پیام ارسالی برای مخاطب را برای زمان مشخصی می‌دهد، در نظر نگیریم و فرض کنیم که فرد از این گزینه نیز استفاده نکرده باشد.

  بهترین روش ریکاوری عکس و ویدئو در واتساپ

  برای ریکاوری عکس و ویدئو در واتساپ روشی در خود نرم افزار اتخاذ شده است. اما شرط استفاده از این روش این است که شما پیش‌تر گزینه‌ی Chats را در قسمت نرم افزار گزینه‌‌ی Chat Backup را انتخاب کرده باشید.

  به هنگام باز شدن این پنجره واتساپ پیامی مبنی بر «از پیام‌ها و رسانه‌های خود در گوگل درایو پشتیبان گیری کنید. می‌توانید آن‌ها را هنگام نصب مجدد واتساپ آنها را بازیابی نمایید. پیام‌ها و رسانه‌های شما همچنین در حافظه داخلی گوشی شما ذخیره می‌شوند. پیام‌ها و رسانه‌های شما در گوگل درایو با رمزگذاری سرتاسری محافظت نمی‌شوند.» به شما نمایش داده می‌شود، بعد از این مرحله مرحله واتس آپ از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید به طور روزانه از اطلاعات خود بکاپ بگیرید و یا به صورت هفتگی یا ماهانه. انتخاب این گزینه‌ها بستگی به درجه‌ی اهمیت اطلاعاتی است که توسط این نرم افزار از جانب شما مورد ریکاوری قرار می‌گیرد.

  پس از این مرحله پنجره‌ای برای شما باز خواهد شد که از شما می‌پرسد که برای ریکاوری اطلاعات از وای فای استفاده شود یا دیتا و یا هر دو. بسته به موقعیتتان می‌توانید هر کدام از این گزینه‌ها را انتخاب نمایید.

  سپس نرم افزار واتساپ را از تلفن همراه خود UNINSTALL نموده و مجدداً آن را نصب کنید. به هنگام نصب مجدد نرم افزار واتساپ نرم افزار از شما خواهد پرسید که آیا تمایل بهریکاوری تصاویر و ویدئوها در واتساپ را دارید یا خیر. در صورت انتخاب بله، نرم افزار از فضای ابری گوگل استفاده کرده و فایل‌هایی که اخیراً آن‌ها را حذف نموده‌اید برمی‌گرداند.

  آیا استفاده از نرم افزارهای ریکاوری می‌توانند به شما یاری رسانند؟

  اگر در گوگل پلی و iOS بگردید، احتمالاً با شمار زیادی از برنامه‌هایی مواجه خواهید شد که ادعا می‌کنند می‌توانند اطلاعات موجود در تلفن همراه شما، از جمله واتساپ، را ریکاوری کنند. اما اغلب این نرم افزارها برای کار نیاز به روت تلفن همراه دارند و از سوی دیگر کارایی مد نظر کاربر را نیز تأمین نمی‌کنند.

  پیشنهاد می‌شود که اگر برای شما نیاز به ریکاری عکس و ویدئو در واتساپ زیاد پیش می‌آید، حتماً گزینه‌ی گرفتن بکاپ و نگهداری از آن در فضای ابری را انتخاب نمایید تا از دردسرهای استفاده از انواع نرم‌افزاهای ریکاوری خلاص شوید.

  سوالات متداول- آموزش ریکاوری عکس و ویدیو در واتساپ

  برای بازیابی فیلم ها و عکس های حذف شده در واتس اپ می توانید از برنامه اندرویدی PhoneRescue استفاده کنید. برای انجام این کار به راحتی به صفحه دانلود PhoneRescue بروید و PhoneRescue را برای اندروید انتخاب کنید و آن را دانلود کرده و در رایانه خود نصب و راه اندازی کنید، اکنون تلفن اندروید خود را با کابل USB به رایانه وصل کنید.

  مرحله 1: واتس اپ را بر روی تلفن خود حذف کنید. مرحله 2: مجدداً آن را نصب کرده و شماره تلفن خود را تأیید کنید. مرحله 3: پس از باز کردن مجدد واتس اپ، می توانید با ارسال یک پیام برای بازگرداندن کلیه فایل های خود اقدام کنید. روی “بازیابی” ضربه بزنید و فایل بکاپ را انتخاب کنید.

  متأسفانه ، تنها راه واقعی برای بازیابی رسانه حذف شده از واتس اپ این است که شما از قبل یک نسخه پشتیبان مناسب تهیه کرده باشید. واتس اپ سابقه چت شما را در سرورهای خود نگه نمی دارد ، بنابراین نمی توانید برای بازیابی پیام یا فایل با این شرکت تماس بگیرید. در عین تعجب، حتی نمی توانید از برنامه های بازیابی فایل مانند Recuva استفاده کنید.

  مرحله 1: جعبه ابزار FoneDog را دانلود و نصب کنید.

  مرحله 2: تلفن خود را به رایانه وصل کنید.

  مرحله 3: فایل هایی را که می خواهدی از دستگاه شما اسکن شود را انتخاب کنید (در اینجا، پیام های واتس اپ).

  مرحله 4: دستگاه خود را برای یافتن داده های از دست رفته اسکن کنید.

  مرحله 5: داده های اسکن شده پیش نمایش داده می شود و بازیابی آنها انجام می شود.

  پس از حذف یک پیام ، تنها راهی که می توانید آن را بازیابی کنید ، از طریق فایل پشتیبان گیری شده در تلفن خود است. اگر نسخه پشتیبان تهیه کرده اید ، بهترین روش برای بازیابی آن استفاده از روش نصب مجدد است که در بالا توضیح داده شده است. بدون تهیه نسخه پشتیبان ، شما نمی توانید آن پیام ها را بازیابی کنید ، و برنامه های ریکاوری نمی توانند آنها را از هر جایی دیگر نمایش دهد.

  برای بازیابی چت واتس اپ باید از قبل گرفتن نسخه پشتیبان را فعال کرده باشید، اگر این کار را کرده اید مراحل زیر را انجام دهید:

  1- واتس اپ را حذف و مجددا نصب کنید.

  2- واتس اپ را باز کنید و شماره خود را تأیید کنید.

  3- هنگامی که از شما خواسته شد ، برای بازیابی گفتگوها و رسانه های خود از Google Drive روی RESTORE ضربه بزنید.

  4- پس از اتمام مراحل بازیابی، روی NEXT ضربه بزنید.

  5- واتس اپ پس از بازیابی چت های شما ، بازیابی فایل های رسانه ای شما را آغاز می کند.

  برای بازیابی نسخه پشتیبان خود: واتس اپ را نصب و نصب مجدد کنید. واتس اپ را باز کنید و شماره خود را تأیید کنید. هنگامی که از شما خواسته شد ، برای بازیابی گفتگوها و رسانه های خود از Google Drive روی RESTORE ضربه بزنید.

  FoneDog Toolkit-  برنامه بازیابی اطلاعات اندروید را دانلود، نصب کرده و دستگاه اندروید خود را به رایانه وصل کنید. پس از اینکه مطمئن شدید برنامه را برای اندروید دانلود و نصب کرده اید، آن را در رایانه خود اجرا کرده اید.

  منبع مطلب : kookmobile.com

  مدیر محترم سایت kookmobile.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بازگردانی ویدیوها و عکس های پاک شده در واتس اپ

  بازگردانی ویدیوها و عکس های پاک شده در واتس اپ

  بازگردانی ویدیوها و یا عکس های پاک شده در واتس اپ کار دشواری نیست. در ادامه روش برگرداندن کلیپ‌ها و عکس های پاک شده در واتس اپ را می‌آموزیم.

  در کسری از ثانیه، شما می‌توانید پیام‌های ارسال‌شده در واتس اپ را پاک کرده و اطلاعات بسیاری از دست دهید. در این لحظه شاید بسیاری از کاربران از اتفاق رخ‌داده هراسان شوند. اما در صورتی که روش بازگردانی آنها را بلد باشید، نیازی به نگرانی نخواهید داشت.

  بازگردانی عکس های پاک شده در واتس اپ در چند گام ساده

  آیا فرد دیگری هم آنها را دارد؟

  عکس های پاک شده در واتس اپ

  بازگردانی یک عکس، حتی از چیزی که تصور می‌کنید هم ساده‌تر است. ابتدا باید مطمئن شوید فرد یا افرادی که مشغول گفتگو با آنها بودید، پیام مورد نظر و تصویر الحاق‌شده به آن را دارند یا نه. اگر شما تصویری را آپلود کرده و برای دوستان خود فرستاده باشید، سپس آن را از روی گوشی خود پاک کنید، این احتمال وجود دارد که آنها اطلاعات مورد نظر را در موبایل خود داشته باشند.

  در این صورت کافی‌ست از آنها بخواهید عکس مورد نظر را در اختیار شما قرار دهند. در واقع انتخاب گزینه “Delete For Me” به معنی حذف آن برای همه افراد نیست.

  بازگردانی از بکاپ

  عکس های پاک شده در واتس اپ

  اگر کسی نمی‌تواند نسخه کپی عکس مورد نظر را برای شما ارسال کند، آسان‌ترین راه برای بازیابی پیام‌ها استفاده از بکاپ است. هر دو نسخه مخصوص سیستم عامل های اندروید و آی او اس از اپلیکیشن WhatsApp از بکاپ‌ها پشتیبانی می‌کنند (به ترتیب به Google Drive و iCloud). اگر مدت زمان زیادی نیست که پیام خود را پاک کرده‌اید، بهترین کار می‌تواند استفاده از نسخه پشتیبان باشد.

  البته، انجام این کار نیازمند این است که پیش از حذف عکس، قابلیت بکاپ را در موبایل خود فعال کرده باشید.

  نخست وارد تنظیمات شده و از بخش “Chats”، گزینه “Chat Backup” را انتخاب کنید. در این بخش، اطلاعاتی همچون آخرین زمان اجرای بکاپ و این‌که اغلب چه زمان‌هایی از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه می‌کنید، نمایش داده می‌شود. اگر شما از زمان آخرین بکاپ، عکس‌ها را حذف کرده‌اید، می‌توانید برای بازگردانی تصاویر، واتس اپ را حذف کرده و مجددا از طریق گوگل پلی و یا اپ استور نصب کنید.

  در ادامه از شما خواسته می‌شود تا با وارد کردن شماره موبایل، آن را فعال کنید. به علاوه، پیغامی مبنی بر بازگردانی اطلاعات شما از آخرین بکاپ (در صورت وجود) نمایش داده می‌شود. پیغام نمایش داده شده را تایید کنید تا واتس اپ پیام‌های شما در زمان بکاپ را برگرداند.

  توجه داشته باشید این کار باعث از دست رفتن پیام‌های جدیدتر شما می‌شود.

  فولدر واتس اپ در موبایل خود را چک کنید (اندروید)

  عکس های پاک شده در واتس اپ

  انجام این کار در گوشی های آیفون امکان‌پذیر نیست چرا که کاربران آن مثل اندروید راهی برای مشاهده تمام فایل‌ها و جستجو در میان آنها حتی با اپلیکیشن “Files” را ندارند.

  به صورت پیش‌فرض، واتس اپ تمامی عکس‌هایی که شما ارسال و دریافت کرده‌اید را در یک پوشه ذخیره می‌کند. شما می‌توانید تصویری را از یک چت پاک کنید و هم‌چنان آن را روی موبایل خود داشته باشید.

  نخست یک نرم افزار جستجوگر فایل رایگان را دانلود کرده و سپس از پوشه نرم افزار “WhatsApp”، وارد “Media” شده و “WhatsApp Images” را انتخاب کنید.

  اینجا شما همه تصاویری که از طریق واتس اپ دریافت کرده‌اید را مشاهده خواهید کرد. در این بخش می‌توان یک پوشه دیگر با نام “Sent” را پیدا کرد که شامل تصاویر ارسالی شما می‌شود. بررسی این پوشه می‌تواند به پیدا کردن عکس مورد نظرتان کمک کند.

  استفاده از اپلیکیشن های ریکاوری اختصاصی

  عکس های پاک شده در واتس اپ

  یکی دیگر از راه‌های بازگردانی عکس های پاک شده در واتس اپ ، استفاده از نرم افزارهای ریکاوری است. زمانی که شما برای این کار در گوگل به جستجو می‌پردازید، اپلیکیشن های بسیار زیادی پیش روی شما قرار می‌گیرند که ممکن است تصور کنید کاربردی هستند؛ اما حقیقت چیز دیگری‌ست.

  در واقع، اغلب نرم افزارهای «ریکاوری» هیچ کمکی به شما نخواهند کرد. پروسه بازگردانی عکس های پاک شده در واتس اپ با پیام‌های آن کمی متفاوت است، ولی هم‌چنان نرم افزارهای موجود برای این کار، مشکلات بزرگ و البته یکسان خود را دارند: آنها به دسترسی روت (در اندروید) نیاز دارند؛ بدون پرداخت کار نمی‌کنند و یا هر دو.

  همه این نرم افزارهای بازیابی مشابه یکدیگر بوده و سازندگان مدعی می‌شوند شما با نصب نسخه دسکتاپ و اتصال موبایل خود به کامپیوتر، می‌توانید پیام‌ها را برگردانید. سپس زمانی که شما برنامه را اجرا می‌کنید، به هیچ نتیجه‌ای نخواهید رسید و می‌بینید که نرم افزار به دسترسی روت نیاز دارد و یا برای انجام ریکاوری نیاز به پرداخت دارید. از نمونه چنین نرم افزارهایی می‌توان به “dr.fone” ،”Johosoft” ،”iMyFone” و ابزارهای مشابه اشاره کرد.

  باید این موضوع را هم در نظر بگیرید که قیمت استفاده از این نرم افزارها بالاست. شما برای خرید لایسنس باید ۲۰ تا ۵۰ دلار پرداخت کنید و اگر واقعا قصد انجام چنین کاری را داشته باشید، هیچ تضمینی در رابطه با عملکرد و کارآمد بودن آن وجود ندارد.

  سناریوی استفاده از ریکاوری

  متاسفانه، تنها راه واقعی برای ریکاوری کردن اطلاعات چندرسانه‌ای شما با داشتن بکاپ مناسب ارتباط دارد. واتس اپ تاریخچه چت‌های شما را روی سرورهای خود نگه نمی‌دارد، در نتیجه شما نمی‌توانید با برقراری یک تماس با کمپانی از آنها بخواهید تصاویر و فایل‌های شما را برگردانند.

  استفاده از نرم افزارهای ریکاوری معمول همچون “Recuva” هم امکان‌پذیر نیست و شما نمی‌توانید فایل‌های تلفن هوشمندتان را به منظور بازگردانی اطلاعات اسکن کنید چرا که گوشی های امروزی از پروتکل “USB Mass Storage” استفاده نمی‌کنند.

  زمانی که شما یک پیام را پاک می‌کنید، تنها راه برای بازگردانی آن استفاده از بکاپ ذخیره‌شده روی موبایل شما است. اگر شما نسخه پشتیبان را دارید، حذف واتس اپ و نصب مجدد آن مطابق با شیوه‌ای که پیش‌تر به تشریح آن پرداختیم، بهترین راه خواهد بود. بدون بکاپ شما نمی‌توانید آن پیام‌ها را برگردانید و نرم افزارهای ریکاوری هم نمی‌توانند تصاویر حذف شده شما را از هیچ جا پدید آورند! این موضوع، اهمیت بالای نیاز به تهیه بکاپ در زمان‌های مختلف، پیش از دست رفتن اطلاعات را نشان می‌دهد.

  اگر قصد استفاده از یکی از نرم افزارهای ریکاوری را داشتید (که ما انجام این کار را پیشنهاد نمی‌کنیم)، سعی کنید در انجام آن عجله کنید چرا که فایل‌ها بعد از پاک شدن، به سرعت و به صورت کامل پاک نمی‌شوند. در عوض، سیستم عامل آن را برای حذف برچسب‌گذاری می‌کند و زمانی که اطلاعات جدید از راه می‌رسند، جایگزین آنها می‌شوند.

  منبع مطلب : gadgetnews.net

  مدیر محترم سایت gadgetnews.net لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بازیابی حذف عکس ها

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  محمد چگینی : به دنبال یک عکس حذف شده درواتساب هستم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ثنا 24 روز قبل
  0

  میخواهم عکس های یک سال موبرگردونم

  ملیکا ازادی 3 ماه قبل
  0

  میخواهم واتسابم ج ب چی وصل کنم

  فاطمه 5 ماه قبل
  0

  من میخواهم عکس های خود را بر بگردونم

  صونا 6 ماه قبل
  1

  عکسهای پاک شده

  zgkrid 7 ماه قبل
  0

  لطفاراهنمایی کنید با عکس

  ناشناس 8 ماه قبل
  -1

  ریکاوری عکس های پاک شده درواتساپ یک سال پیش

  محمد حسین 8 ماه قبل
  -1

  من پریشب چنتا عکس خانمم پاک شده درست بلد نیستم ولی عکسهای دیگه پاک نشده ممنونتون

  سعید 10 ماه قبل
  0

  چه برنامه ای خوبهult data میاره ولی بر چسب روشه تمام عکس از روز اول گوشیت رو میاره

  مهدی 10 ماه قبل
  0

  سلتم نرم افزاری پیشنهاد کنید که عگس های پاک شده در واتساپ را بتوانم برگردانم

  سلمان بیت سیاح 1 سال قبل
  0

  عکسها وپیامهای حذو شده

  ناشناس 1 سال قبل
  -2

  نمیشه

  1
  گرگ زخمی 1 سال قبل

  عکس وپیام واتساپ

  مرتضی 1 سال قبل
  1

  عکس های واتساپ قدیمی میخوام که حذف شدن

  0
  zgkrid 7 ماه قبل

  اگه با عکس توضیح میدادن خوب بود

  مرتضی 1 سال قبل
  1

  عکس های واتساپ قدیمی میخوام که حذف شدن

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  ملیحه حمیدی

  مرتضی 1 سال قبل
  0

  پیام های حذف شده ها

  مرتضی 1 سال قبل
  0

  حذف شده ها

  فریدون تک فلاح 1 سال قبل
  1

  برگشت عکس های ۳۰ آوریل ۲۰۲۱

  -1
  فریدون تک فلاح 1 سال قبل

  عکس های ۳۰ آوریل ۲۰۲۱ را لازم دارم لطفا ارسال فرمائید

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  چطور میتونم فیلم وعکسای پاک شدم را بر گردونم

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  چگونه ویدئوی حذف شده را برگردانم

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  چگونه عکس را که در واتساپ حذف شدهبر کر دانیم

  4
  محمد چگینی 2 سال قبل

  به دنبال یک عکس حذف شده درواتساب هستم

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  چی تور میتونم عکس های پاکشمو پیدا کنم

  -1
  اکبرعبدالاهی 9 ماه قبل

  میخوام. عکس. های. قدیمی. موبرگردونم

  برای ارسال نظر کلیک کنید