توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه مرحله های جی تی ای 5 را رد کنیم

  1 بازدید

  چگونه مرحله های جی تی ای 5 را رد کنیم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  آموزش جی تی ای

  آموزش جی تی ای

  اموزش رفتن تک به تک مرحله های جی تی ای 5

   اموزش رفتن تک به تک مرحله های جی تی ای 5

  اموزش رفتن تمامی مراحل GTA 5

  در ادامه مطلب ...

  CJà1àBig Smoke

  CJà1àBig Smoke



  سوار دوچرخه بشید و بقیه دوستانتون رو دنبال کنید.(که با رنگ آبی در نقشه مشخص شدند)یه ماشین شما رو تعقیب میکنه و به شما تیر اندازی میکنه که باید مراقب اون هم باشید و از دستش فرار کنید.





  Rà1àRyder



  سوار ماشین مشخص شده بشید و به محل مورد نظر برید.وارد آرایشگاه بشید و تغییر قیافه بدید.برید بیرون آرایشگاه .{نمایش فیلم} حالا به داخل پیتزا فروشی برید و یه پیتزا بخورید{نمایش فیلم} حالا سریع از پیتزا فروشی خارج بشید و با ماشین به سمت نقطه بعدی فرار کنید.





  Sà1àTagging Up Turf



  سوار ماشین بشید و به نقطه مشخص شده برید.شما باید در محل هایی ه مشخص میشه دیوار رو رنگ کنید.در جمع 6 نقطه وجود داره و یکی از اونها بالای یه خونه هست.

  شما میتونید از دیوارها و در ها بالا برید.تنها کافیه روبروی دیوار بایستید و کلید پرش رو بزنید. 




  Sà2àCleaning The Hood



  یه ماشین بردارید و به نقطه مشخص شده برید.{نمایش فیلم} حالا به نقطه قرمز رنگ برید.2 نفر رو میبینید که دارن با هم صحبت میکنن.نزدیک اونها برید .میبینید که بکی از اونها فرار میکنه.ما با اون کاری نداریم.شما باید اون شخص دیگه رو که لباس سیاه پوشیده بکشید.یه نقطه بعدی برید روی دایره قرمز رنگ توقف کنید.وارد خونه بشید و تمام اشخاصی رو که به شما حمله میکنن رو بکشید.مراقب باشید دوست خودتون رو نکشید.





  Sà3à Drive- Thru



  سوار ماشین بشید و به نقطه مورد نظر برید.{نمایش فیلم}حالا فقط اون ماشین رو از فاصله بسیار نزدیک تعقیب کنید تا دوستاتون بتونن به اون شلیک کنن.شما باید سرنشینان اون ماشین رو از بین ببرید.

  بعد از گشتن اونها به محل بعدی برید تا 2 تا از دوستاتون پیاده بشن.بعد Smoke رو به خونش ببرید.





  Sà4àNines and ak's



  با ماشین به نقطه مشخص شده برید و به نوبت با اسلحه به بطری هایی رو که روبروی شما هستند شلیک کنید. اینکار در حقیقت آموزش تیر اندازی هست .در آخر اون ماشین رو با اسلحه منفجر کنید.{نمایش فیلم}حالا Smoke رو به خونش برسونید.حالا تلفن شما زنگ میزنه.به نقطه بعدی برید تا یاد بگیرید چه طور لباس عوض کنید.و لباس جدید بخرید.





  Sà 5à Drive-By



  سوار ماشین بشید و افرادی رو که در نقشه با رنگ قرمز مشخص میشن ،از داخل ماشین و با اسلحه بکشید.بعد از کشتن آخرین گروه پلیس به دنبال شما می افته که باید از دست اون فرار کنید و به n-spry برید.تا ماشین شما رو رنگ بزنن .بعد از این کار به نقطه مشخص شده بعدی برید.





  Sà 6àSweet's Girl



  سریع یه ماشین بردارید و به نقطه معلوم شده برید.تمام اشخاصی رو که با رنگ قرمز مشخص شدند رو بکشید.یه ماشین دیگه بردارید و روی دایره قرمز پارک کنید {نمایش فیلم} حالا 3 تا ماشین شما رو تعقیب میکنند.از دست اونها فرار کنید و به سمت محل مشخص شده برید.





  Sà7à Cesar Vialpando



  به نقطه مشخص شده برید.{نمایش فیلم} حالا دنده عقب به داخل پارکینگ برید.اونجا میتونید یه سری از اجزاء ماشین رو تغییر بدید.بعد از اعمال تغییراتی که دوست داشتید ،از پارکینگ خارج بشید و به محل بعدی برید. {نمایش فیلم} شما باید با توجه به راهنمای زیر صفحه که جهت پرش رو نشون میده، ماشین رو به حرکت در بیارید.ماشینی که شما دارید قابلیت پرش در 4 جهت رو داره.دکمه های 4و6 صفحه کلیدهای ماشین حسابی کار پرش به چپ و راست رو انجام میدن.کلید های delete و end هم کار پرش به جلو و عقب رو انجام میدن.شما در این کار یه رقیب دارید که باید امتیازتون بیشتر از اون باشه.





  Rà1à Home Invasion



  شما در این کار 2 تا محدودیت دارید.یکی این که وقت کمی دارید و دوم این که نمیتونید زیاد سر و صدا کنید.با ماشین مشخص شده به نقطه مورد نظر برید و وارد خونه بشید.داخل خونه باید یواش یواش حرکت کنید. اگر یه لحظه تند حرکت کنید اون پیر مرد بیدار میشه و ...

  شما باید جعبه هایی رو که مشخص شدند به بیرون خونه ببرید و بذارید داخل ماشین.برای برداشتن یا گذاشتن یه جعبه برید جلوی اون و کلید enter رو بزنید. در جمع 6 تا جعبه وجود داره.





  Rà2àCatalyst



  به محل مورد نظر (ایستگاه راه آهن)برید. افرادی رو که با رنگ قرمز مشخص میشن بکشید.و از دوستتون محافظت کنید.حالا روی دایره قرمز برید.{نمایش فیلم} شما باید جعبه ها رو به سمت دوستتون پرتاب کنید.طوری که اون بتونه اونها رو بگیره.برای بالا بردن قدرت پرتاب ،دکمه سمت راست موس رو کمی نگه دارید.دقت کنید فقط جعبه هایی قبول میشن که دوست شما اونها رو بگیره.بعد از انداختن تعداد جعبه های کافی شما باید ماشین رو به نقطه خواسته شده ببرید .البته پلیس هم دنبال شما خواهد بود.





  Rà3àRobbing Uncle Sam



  سوار ماشین بشید و به نقطه مشخص شده برید.از ماشین پیاده بشید و به سمت در روبرو حرکت کنید.از وی دیوار بپرید اون سمت.و اون سرباز رو که اونجا ایستاده رو بکشید.بعد به سمت دستگاه کنترل در شلیک کنید تا در باز بشه.حالا کمی صبر کنید تا ماشین بید تو.و پشت اون حرکت کنید.جایی که ماشین توقف میکنه ،یه در روبروش هست.به دستگاه کنترل اون در هم شلیک کنید.حالا سرباز هایی که اون جا هستند رو بکشید.و سوار ما شین که مشخص شده بشید.قسمت بالا بر این ماشین با دکمه های End وDelete کار میکنه. شما باید 6 تا جعبه رو داخل کامیون بزارید. در این مدت تعدادی سرباز هم به سمت شما و دوستتون حمله میکنن.که لازمه گاهی از ماشین پیاده بشید و به دوستتون کمک کنید.بعد از پر کردن کامیون سوار اون بشید و به نقطه ای که خواسته شده برید.در راه 2 تا ماشین ارتشی به شما حمله میکنند. که میتونید در حال حرکت دکمه Caps Lock رو بزنید تا دوستتون از پشت کامیون بسته های منفجره رو به سمت اونها پرتاب کنه.





  Bsà1à Og Loc



  به نقطه مشخص شده که جلوی اداره پلیس هست برید {نمایش فیلم} حالا به نقطه بعدی برید. شما و og loc پیاده میشین. به سمت بالای پله ها برید و روی دایره قرمز توقف کنید .حالا با موتور اون شخص را تعقیب کنید نیازی نیست خیلی گاز بدید. ولی مراقب باشید ازش خیلی هم دور نشین بعد از یه مدت تقریباً طولانی موتور سوار یه جا توقف میکنه و شما باید اون رو بکشید حالا با og loc به نقطه مشخص شده برید.





  BSà2àRunning Dog



  با ماشین به نقطه مشخص شده برید{نمایش فیلم} حالا اون شخصی رو که درنقشه با رنگ قرمز مشخص شده بکشید. شما فقط لازمه اون رو بکشید.





  BSà3àWrong Side of …



  با ماشین به نقطه مشخص شده برید .و حالا قطار رو دنبال کنید. نزدیک به لوکوموتیو اون حرکت کنید. تا دوستتون smoke بتونه اون افراد رو بکشه. در راه 2 بار یه قطار دیگه از روبرو میاد که باید مراقب اونها هم باشید.در ضمن زیاد هم فرصت ندارید.





  BSà4àJust Business



  به نقطه مورد نظر برید.{نمایش فیلم} حالا تمام افرادی رو که به سمت شما شلیک میکنن ،بکشید.بعد از کشتن همه اونها به بیرون ساختمون برید و بقیه اونها رو بکشید. {نمایش فیلم} حالا شما با موتور در حال حرکت هستید و باید با شلیک کردن به افرادی شما رو با موتور و ماشین تعقیب میکنن اونها رو از بین ببرید.برای شلیک کردن از دکمه ctrl استفاده کنید.مراقب باشید نباید میزان آسیب به موتور شما زیاد بشه.در غیر این صورت با انفجار موتور ، شما هم میمیرید.





  CVà1àHigh Stakes ,low – rider



  اون ماشین رو دنبال تا به محل شروع مسابقه برید.روی دایره قرمز توقف کنید .شما باید مسابقه رو ببرید.





  OGà1à Life's a beach



  به نقطه مشخص شده برید.از ماشین پیاده بشید و برید روی دایره قرمز .شما باید کمی برقصید ! برای این کار باید از دکمه های حرکتی (بالا ، پایین ، چپ و راست) استفاده کنید. شما باید امتیاز 2500 رو کسب کنید. بعد از این کار شما باید سوار ماشین بشید و زود فرار کنید. چون چند نفر شما رو تعقیب میکنند.سریع به نقطه بعدی برید.





  OGà2àMadd Dogg's Rhymes





  به نقطه مشخص شده برید شما باید سعی کنید این کار رو بی سر و صدا انجام بدید. یه کتابچه در نقشه با رنگ زرد مشخص شده که باید اون رو پیدا کنید و برش دارید. و از خونه خارج بشید. و به نقطه بعدی برید.





  OGà3àManagement Issues



  یه ماشین توی نقشه مشخص شده .شما باید با زدن یه ضربه به اون ماشین ،باعث بشید رانندش پیاده بشه.اون راننده رو بکشید.اگر ماشین نیاز به تعمیر داشت ، اون رو به تعمیرگاه ببرید.در راه هم مراقب باشید چون با کوچکترین ضربه به ماشین ،شما باید دوباره ماشین رو به تعمیرگاه ببرید.ماشین رو به نقطه بعدی ببرید.شما باید ماشین رو در راستای 2 ماشین دیگه و دقیقاً بین اونها پارک کنید.{نمایش فیلم}. حالا بین 2 ماشین حرکت کنید تا به نقطه بعدی برسید.{نمایش فیلم} (از حالا به بعد اگر ضربه ای ماشین بخوره مهم نیست)حالا سریع به سمت نقطه مورد نظر برید .اونجا یه اسکله هست.شما باید با حد اکثر سرعت روی اسکله حرکت کنید. وقتی به نزدیکی انتهای اسکله رسیدید (در همون حالتی که ماشین با سرعت حرکت میکنه) دکمه Enter رو بزنید تا از ماشین بیرون بپرید.حالا اگر کسی دنبال شما هست اون رو بکشید. یه ماشین هم در نقشه مشخص شده که باید اون رو هم بکشید.





  OGà4àHouse Party



  در زمان کمی که دارید (4 دقیقه) به سلمانی برید و بعد به فروشگاه برید و یه لباس مناسب بخرید.و به محل مشخص شده در نقشه به نام OG برید.{نمایش فیلم}. حالا آماده در گیری باشید افراد زیادی به شما حمله میکنند از همه طرف !!! همه ی اونها رو بکشید.





  Cà1à Burning Desire 



  به نقطه مشخص شده برید و کوکتل مولوتف (Molotov cocktail) رو بردارید. به نقطه بعدی برید. 4تا پنجره وجود داره .شما اول باید با اسلحه شیشه های پنجره ها رو بشکونید و بعد به داخل خونه کوکتل مولوتف پرتاب کنید. پنجره های باقی مونده در نقشه با رنگ قرمز مشخص شدند.{نمایش فیلم} اول از همه در طبقه اول کمی بگردید تا یه کپسول آتش خاموش کن پیدا کنید.اون رو بردارید و به طبقه بالا برید. و دنبال دختره بگردید وقتی اون رو پیدا کردید باید به سمت در خروجی در طبقه اول برید. در جلوی راه شما مناطقی آتیش گرفته که باید اونها رو خاموش کنید و به سمت بیرون برید. بعد از خارج شدن از ساختمان اون دختر رو به نقطه مشخص شده ببرید. 





  Cà2 à Gray Imports 



  به نقطه مشخص شده برید. {نمایش فیلم} تمام افراد داخل محوطه رو بکشید.یه در الکتریکی اونجا هست که داخل فیلم هم نشونش میده.به سمت اون در برید .به سمت دستگاه کنترل اون شلیک کنید تا در باز بشه.تمام افراد داخل رو هم بکشید. در انتهای ساختمان از پله ها بالا برید یه مرد که کت سیاه پوشیده رو میبینید.اون رو باید بکشید.اون مرد فرار میکنه شما باید اون رو تعقیب کنید و از بین ببریدش. 





  Sà1à Doberman 



  این کار در واقع به شما یاد میده که چه طور قلمرو گروه خودتون رو بزرگ کنید. همین طور اسلحه فروشی رو هم معرفی میکنه .به اسلحه فروشی برید و مقداری اسلحه بخرید.حالا به محلی که در نقشه با رنگ صورتی مشخص شده برید (و علامت یه آدم در اون معلوم هست) حالا تمام گانگسترهایی که در اونجا هستند رو بکشید تا رنگ اون منطقه در نقشه به رنگ سبز در بیاد. 





  Sà2à Los Sepulcros 



  شما باید برای خودتون عضو بگیرد برای این کار برید جلوی کسی که میخواهید عضو گروه شما بشه و در فاصله کمی از اون بایستید . حالا دکمه سمت راست موس را نگه دارید و کلید H یا G رو بزنید.شما باید 2 نفر رو انتخاب کنید. سوار ماشین بشید حالا به محل مشخص شده برید.و تمام افرادی رو که میبینید بکشید. در آخر یه ماشین مشخص میشه اون رو بردارید و به نقطه آخر برید. 





  Sà1àReuniting The Families 



  به وسیله ماشین به نقطه مشخص شده برید {نمایش فیلم}.تمام پلیس ها رو بکشید و به داخل ساختمان برید. داخل ساختمان همه پلیس هایی رو که میبینید بکشید تا دوستتون رو که با رنگ آبی مشخص شده پیدا کنید. وقتی اون رو پیدا کردید برید کنارش. {نمایش فیلم} حالا اون به 2 نفری که از هلیکوپتر به سمت شما شلیک میکنند ، اونقدر شلیک کنید تا بمیرن! دوستتون رو دنبال کنید. {نمایش فیلم} از داخل ماشین به پلیس هایی که شما رو تعقیب میکنند شلیک کنید.مراقب ماشین خودتون باشید. 





  Sà2àThe Green Sabre 



  به نقطه مشخص شده برید و سوار ماشینی که معلوم شده بشید {نمایش فیلم} سریع به نقطه بعدی برید {نمایش فیلم} حالا تمام دشمنان رو بکشید. {نمایش فیلم} 





  Cà1à Badlands 



  به محل معلوم شده برید. اونجا به شما گفته میشه که باید به نقطه بعدی برید.وقتی به نزدیکی نقطه بعدی برید. اونجا یه نفر با فلش مشخص شده که شما باید اون رو بکشید و از جسد اون عکس بگیرید.و فرار کنید. بعد از گرفتن عکس به نقطه بعدی برید. 





  ? à1à Tanker Commander 



  به سمت نزدیکترین نقطه ای که با علامت $ مشخص شده برید. {نمایش فیلم} سوار کامیون بشید و با عقب رفتن تانکر رو به کامیون خودتون متصل کنید. {نمایش فیلم} حالا مراقب باشید و تانکر رو به نقطه مشخص شده ببرید. 





  TT à 1àBody Harvest 



  به نقطه مشخص شده برید .از قبل آماده باشید چون تعداد زیادی کشاورز به شما حمله میکنند. شما باید ماشینی رو که در نقشه مشخص شده بدزدید. و به نقطه بعدی ببرید. در بین راه کشاورز ها هم به شما حمله میکنند. 





  CVà1àWu Zi Mu 

  یه مسابقه ماشین که شما باید در اون اول بشید. البته زیاد سخت نیست .فقط اولش لازمه که یکم گاز بدید. بعد مراقب باشید چون مسیر بدی داره.

  CVà2àFarewell , My Love … 

  یه مسابقه دیگه.البته خیلی سخت تر از مسابقه قبلی. 

  TTà1àAre You Going To San… 

  شما باید در مدت زمان داده شده تمام گیاهانی رو که مشخص شدند از بین ببرید. میتونید برای این کار از اسلحه های دیگه مثل نارنجک هم استفاده کنید. بعد از از بین بردن تمام گیاهان به نقطه قرمز برید. {نمایش فیلم} حالا سریع با موشک اندار , هلیکوپتر رو نابود کنید. حالا سوار ماشین بشید و به نقطه بعدی برید. 

  CJà1àWear Flowers In Yo… 

  شما باید در این کار با ماشین به نقاطی که مشخص شده برید و افرادی رو ملاقات کنید. بعضی وقت ها لازمه با زدن کلید Caps Lock بوق ماشین رو به صدا در بیارید. 

  CJà2à555 We Tip 

  به نقطه مشخص شده برید. {نمایش فیلم} .دنبال ماشینی که مشخص شده به سمت پارکینگ برید.چند لحطه صبر کنید یه نفر از ماشین پیاده میشه , اون رو بکشید و لباس اون رو بپوشید. به نقطه بعدی برید {نمایش فیلم} حالا کمی صبر کنید تا شخص مورد نظر با ماشین بیاد. سریع سوار ماشین اون بشید (فقط 2 دقیقه وقت دارید) ماشین اون رو به نقطه مشخص شده ببرید. حالا ماشین رو به نقطه بعدی در پارکینگ ببرید. از ماشین پیاده بشید و سریع به نقطه بعدی برید در جلوی پارکینگ برید {نمایش فیلم}. 

  CJà3à Deconstruction 

  سوار لودری که مشخص شده بشید و با اون خونه هایی که با رنگ سبز مشخص شدند رو از بین ببرید.بعضی از کارگرها به شما حمله میکنند {نمایش فیلم} حالا با لودر اطاقکی که مشخص شده رو به داخل چاله ای که مشخص شده بندازید. بعد از این کار سوار ماشین دیگه ای که مشخص شده بشید. روی دایره قرمز توقف کنید . طوری توقف کنید که پشت ماشین به سمت چاله باشه و ماشین هم به چاله باید نزدیک باشه.





  CJà 4àPhoto Opportunity 



  به نقطه مشخص شده برید .سوار ماشین بشید و به نقطه بعدی برید. روی دایره قرمز پارک کنید و به بالای ساختمون برید. حالا باید از اشخاصی که بالاشون با فلش مشخص شده عکس بگیرید.در جمع 4 نفر هستند که باید از اونها عکس بگیرید. برای زوم کردن دوربین از دکمه های page up و page down استفاده کنید. {نمایش فیلم} 







  CJà5àJizzy 



  به نقطه مشخص شده برید ( ) {نمایش فیلم} حالا سوار ماشین بشید و اون دختر رو به نقطه مشخص شده برسونید. به نقطه بعدی برید و مردی رو که معلوم شده ، بکشید. اون هم به شما تیر اندازی میکنه. سوار ماشین خودتون بشید {نمایش فیلم} به نقطه بعدی که زیر پل هست برید و 2 مردی رو که مشخص شدند بکشید. کمی صبر کنید تا تلفن زنگ بزنه .به تلفن جواب بدید و سوار ماشینتون بشید. {نمایش فیلم} به نقطه بعدی برید {نمایش فیلم} 2 تا ماشین هست که باید از بین ببرید. بعد از نابودی ماشین ها پلیس دنبال شما می فته. 







  à1àBone Mendez 



  به نقطه مشخص شده برید {نمایش فیلم} شما باید اون 4 موتور سوار رو بکشید و بسته هایی که با اونها هست رو بردارید. البته زیاد فرصت ندارید. بعد از جمع آوری 4 بسته اونها رو به نقطه بعدی ببرید. 







  à2à Mike To 
  Reno



  شما وقت محدودی برای پیدا کردن شخصی که با رنگ زرد مشخص شده دارید. البته چند بار جای اون عوض میشه ولی آخرین محل اون فرودگاه شهر دوم هست. شما باید اون شخص رو که داخل یه ماشین با 2 موتور سوار محافظ هست ، پیدا کنید. اول موتور سوار ها رو بکشید و بعد اشخاصی رو که ار ماشین پیاده میشن. به هیچ عنوان ماشین رو منفجر نکنید. {نمایش فیلم} حالا ماشین رو منفجر کنید. حالا پلیس با 2 ستاره دنبال شماست به بیرون فرودگاه برید به سمت نقطه قرمز حرکت کنید. در نزدیکی نقطه قرمز پلیس با 3 ستاره دنبال شماست. سریع به یکی از n-Spray ها برید و ماشین خودتون رو رنگ کنید. به نقطه آخر برید. 







  CJà1àOut Rider 





  موشک انداز رو بردارید. و به سمت نقطه قرمز حرکت کنید .کانی رو که راه رو بستند نابود کنید تا راه باز بشه. سریع به نقاط بعدی برید و این کار رو تکرار کنید.بعد از نابودی همه اونها کامیون مشخص شده رو دنبال کنید تا به مقصد برسه. بعد از این کار پلیس با 3 ستاره دنبال شماست. 







  Cà 1à Snail Trail

  به نقطه مشخص شده برید و اسلحه دوربین دار رو بردارید. حالا یه موتور یا ماشین بردارید و اون قطار رو تعقیب کنید. قطار در یک ایستگاه در شهر اول توقف میکنه.سعی کنید همیشه از قطار کمی فاصله داشته باشید.یه نفر از قطار پیاده میشه و به بالای ایستگاه ( به سمت خیابون) میره. شما باید اون مرد رو از راه دور تعقیب کنید .مراقب باشید به اون نزدیک نشید بعد از یه مدت کوتاه اون شخص سوار تاکسی میشه که شما باید دنبال اون برید....

  بعد از مدتی از تاکسی پیاده میشه و میره و با یه نفر دیگه صحبت میکنه حالا هر 2 نفر رو با اسلحه دوربین دار بکشید.





  Cà2àIce Cold Killa

  به نقطه مشخص شده برید. {نمایش فیلم} حالا از طریق ساختمان روبرویی (که جلوی اون پارکینگ ماشین هست) به بالای ساختمون برید و از طریق پنجره بالایی وارد ساختمون بشید. به طبقه اول (به سمت نقطه بعدی) برید {نمایش فیلم} حالا سریع ماشینی که از فرار کرد نابود کنید و سرنشینان اون رو بکشید. توی جیب یکی از اونها یه تلفن هست که باید اون رو بردارید.





  à1àPier 69

  به بالای ساختمون برید. برید کنار دوستتون {نمایش فیلم} حالا با اسلحه دوربین دار اشخاصی رو که مشخص شدند بکشید. این کار رو با دقت انجام بدید چون تعداد زیادی از دشمنان شما اونجا هستند {نمایش فیلم} حالا دنبال کسی که فرار کرد برید ، اون با قایق فرار میکنه. یک قایق هم برای شما هست.که باید از اون استفاده کنید.





  à 2à Toreno's Last Flight

  به نقطه مشخص شده برید و افرادی رو که به سمت شما شلیک میکنند بکشید. حالا به سمت بالا یرید تا بتونید سوار هلیکوپتر بشید. {نمایش فیلم} سریع سوار یه وسیله بشید و هلیکوپتر رو تعقیب کنید.حالا با موشک انداز اون رو از بین ببرید.





  Zà 1à Air Raid

  اول شما باید این محل رو خریداری کنید .{تلفن زنگ میزند} حالا روی دایره قرمز رنگ برید. {نمایش فیلم} حالا با اسلحه به هواپیماهایی که به سمت شما میان شلیک کنید. اونها نباید به شما نزدیک بشن.شما باید3 دقیقه مقاومت کنید.



  Zà2à Supply Lines …

  شما در این کار باید یه هواپیمای مدل رو کنترل کنید. شما میتونید با دکمه های W و S قدرت موتور رو کم یا زیاد کنید. (جلو یا عقب ببرید) با کلید های 8 و 2 ماشین حسابی هم میتونید به بالا و پایین برید.برای پیچیدن به اطراف از A و D و برای چرخش به اطراف از Q ,D استفاده کنید.با استفاده از کلیدهای 0 یا Ctrl میتونید شلیک مسلسل رو کنترل کنید.شما برای نابودی هدف ها باید در نزدیکی اونها به زمین بشینید. جلوی هواپیما رو به سمت ماشین مورد نظر بگیرید و به سمت اون شلیک کنید تا منفجر بشه. شما در این کار محدودیت بنزین دارید پس مراقب باشید. بعد از نابود کردن همه هدف ها باید روی سقف مشخص شده فرود بیایید.





  Zà3à New Model Army

  شما باید در این کار اعمال زیر رو انجام بدید:

  موانع رو از سر راه بردارید

  پل ها رو روی رودخانه قرار بدید

  با قرار دادن مواد منفجره تانک های دشمن رو نابود کنید.

  بمب ها و پل ها رو باید از پایگاه خودتون بیارید.(که بازی رو از اونجا شروع کردید) برای برداشتن یا انداختن وسیله ای از دکمه Ctrl استفاده کنید. کنترل های هلیکوپتر مثل هواپیمای مرحله قبل هست.







  Wà 1à Mountain Cloud Boys 



  Woozie رو به نقطه مشخص شده ببرید (با ماشین) {نمایش فیلم} حالا تمام کسانی رو که راه شما بستن و در نقشه مشخص شدند بکشید.همین طور به جلو پیشروی کنید. {نمایش فیلم} حالا باید woozie به اون 2 تا ماشین شلیک کنید. شما هم به اون کمک کنید. بعد از نابود کردن اون 2 تا ماشین woozie رو به نقطه مشخص شده ببرید. 





  Wà 2àRan Fa Li 



  به پارکینگ فرودگاه برید. ماشین مشخص شده رو بردارید. این کار واقعاً سخت هست. شما باید این ماشین رو سالم به پارکینگی که معلوم شده ببرید. در راه تعدادی موتور سوار و ماشین به شما حمله میکند. 







  Wà 3à Lure 



  به نقطه مشخص شده برید. حالا شما باید از نقطه مشخص شده بگذرید .اما مسئله اینجاست که ماشین شما نباید بیش از حد آسیب ببینه. 2 تا موتور سوار هم به شما حمله میکنند که من توصیه میکنم همون ابتدا اونها رو بکشید. 





  Wà 4à Amphiblous Assault 



  به نقطه مشخص شده برید {نمایش فیلم} حالا باید تا کشتی شنا کنید برای شنا کردن میتونید از دکمه های زیر استفاده کنید: 



  W و بالا برای حرکت معمولی به جلو 

  Shift سمت چپ برای حرکت سریع به جلو 

  کلید سمت چپ موس برای رفتن زیر آب . و برای حرکت در زیر آب دکمه shift سمت چپ رو نگه دارید. 

  در اطراف کشتی چند تا قایق هست که اگر شما رو ببینن ، به شما شلیک میکنند. برای همین بهتر زیر آب حرکت کنید. به سمت کشتی حرکت کنید. روی کشتی برید. روی کشتی به نقطه مشخص شده برید . برید روی دایره قرمز و دکمه Enter رو بزنید و به نقطه بعدی در ساحل برید. 





  Wà 5à The Da Ngng Thang 



  از داخل هلیکوپتر به افرادی که داخل کشتی هستند شلیک کنید.اگر هلیکوپتر سقوط کرد نگران نباشید. ادامه کار رو با شنا کردن انجام بدید . به نقطه مشخص شده داخل کشتی برید.افرادی رو که با رنگ قرمز مشخص میشن بکشید. به سمت نقطه مشخص شده که داخل انبار کشتی هست برید. در اونجا یه کانتینر میبینید که درش با زنجیر بسته شده به سمت اون قفل شلیک کنید. {نمایش فیلم} به نقطه بعدی که بالای کشتی هست برید و یه پیر مرد رو بکشید. حالا به نقطه بعدی روی کشتی برید. 





  à 1à Yay Ka –Boom –Boom 



  به نقطه مشخص شده برید و 2 نگهبانی رو که مشخص شدند ، بکشید. {نمایش فیلم} حالا وارد محوطه بشید. ماشین رو به محلی که گفته شده ببرید. در این راه افراد زیادی مزاحم شما میشن. ماشین رو دقیقاً روی دایره قرمز پارک کنید. کلید Ctrl رو بزنید و از ماشین خارج بشید. به سمت محوطه برید {نمایش فیلم} حالا باید از محوطه خارج و وارد خیابون بشید.برای این کار شما نیاز به یه ماشین دارید. اگر همونجا بگردید میتونید یه ماشین پیدا کنید و با اون از روی دیوار بپرید.بعد از بیرون رفتن به نقطه مشخص شده بعدی برید. 





  ? à1à Monster 



  فقط سوار ماشین بشید و از نقاطی که گفته شده عبور کنید.





  ? à2àHighjack



  سوار موتور بشید (همراه دوستتون) به سمت کامیونی که مشخص شده برید.شما باید دقیقاً سمت چپ ماشین ،کنار در راننده حرکت کنید. نزدیک به اون ، طوری حرکت کنید که دوستتون بتونه روی ماشین کناری بپره. بعد از پریدن اون کمی صبر کنید تا اون راننده ماشین رو به بیرون پرت کنه و ماشین رو نگه داره. حالا برید و سوار اون ماشین بشید و اون رو به نقطه مشخص شده ببرید.







  Tà 1àVerdant Meadows



  به نقطه مشخص شده برید و موشک انداز رو بردارید و به نقطه بعدی برید. {نمایش فیلم} حالا باید از هلیکوپتری که با رنگ آبی مشخص شده در برابر هلیکوپتر های قرمز محافظت کنید. شما باید با استفاده از موشک انداز هلیکوپترهای قرمز رو از بین ببرید. {نمایش فیلم} به نقطه سبز رنگ برید و اون شیئ که مشخص شده رو برداری و به نقطه آخر ببرید.







  Tà 2àVerdant Meadows



  به نقطه مشخص شده برید و فرودگاه رو بخرید (به قیمت 80000$) حالا دنبال دایره قرمزی که در نقشه با علامت $ قرمز مشخص شده برید. در اینجا به شما آموزش پرواز داده بشه.برای ادامه کارها حتماً باید تمام مراحل آموزش رو به پایان برسونید.در کل 10 مرحله آموزشی در پیش دارید.







  à1àFender ketchup



  کار شما به حرف آوردن شخصی هست که جلوی ماشین بسته شده. برای این کار باید با سرعت در اتوبان ها حرکت کنید ،در جا ترمز بگیرید ، در باند مخالف حرکت کنید و ... ابن کار رو تا وقتی که اندازه گیر سمت راست صفحه پر بشه انجام بدید. در این مدت پلیس دنبال شماست. بعد از پر شدن اندازه گیر یه نقطه زرد مشخص میشه که باید به اونجا برید.







  à2à Explosive Situation



  به نقطه مورد نظر برید. 4 تا جعبه سبز مشخص هستند که داخل اونها دینامیت هست. برای برداشتن دینامیت ها باید جعبه ها رو بشکنید.برای شکستن جعبه ها از ماشینی که مشخص شده استفاده کنید. سوار ماشین بشید و برید روی جعبه ها.از ماشین پیاده بشید و دینامیت داخل جعبه رو بردارید. برای هر 4 جعبه این کار رو انجام بدید.

  بعد از برداشتن هر 4 دینامیت ماموران امنیتی از راه میرسند. شما باید از روی نقاطی که گفته شده عبور کنید و به بالا برسید. بعد از رسیدن به نقطه بالایی به نقطه زرد رنگ برید و روی دایره قرمز توقف کنید.







  à3à you've had your chip



  به نقطه مشخص شده برید. باید با افراد زیادی درگیر بشید. چند تا دستگاه مشخص شده که باید با تیر اندازی اونها رو از بین ببرید. بعد از نابود کردن همه دستگاه ها به نقطه مشخص شده آخر برید {نمایش فیلم}









  à4à 
  Don Peyote



  یه ماشین 4 نفره بردارید و به نقطه مشخص شده برید. {نمایش فیلم} حالا سوار ماشین بشید و صبر کنید تا اون 2 نفر دیگه هم سوار ماشین بشن. به نقطه بعدی برید. {نمایش فیلم} حالا 2 نفری رو که مشخص شدن بکشید و سریع سوار ماشین بشید. صبر کنید تا 2 نفری که با شما بودن سوار بشن و سریع به نقطه بعدی برید. {نمایش فیلم}







  à 1àArchitectural Espl… 



  شما اول باید به نقطه مشخص شده برید و توریستی که مشخص شده رو بکشید.(اونی که در حال عکاسی هست) و دوربین اون رو بردارید حالا به نقطه بعدی برید و وارد ساختمون بشید. جلو برید و با دختری که مشخص شده صحبت کنید (برای جواب مثبت کلید y و برای جواب منفی کلید n رو بزنید.) البته شما باید کلید y رو در این کار بزنید. به بالاترین طبقه برید {نمایش فیلم} حالا یه طبقه پایینتر به نقطه مشخص شده برید و دستگاه هایی رو که مشخص شدند از بین ببرید. دوباره به نقطه مشخص شده در طبقه بالایی برید.داخل اطاق یه تصویر هست شما باید از اون عکس بگیرید. حالا پلیس دنبال شماست. سریع از ساختمون خارج بشید و به نقطه آخر برید. 





  à 2àKey to her heart 



  به نقطه مشخص شده برید. {نمایش فیلم} حالا اون دختر رو از فاصله نه چندان دور دنبال کنید. اونقدر اون رو تعقیب کنید تا اون وارد ساختمون بشه. شما هم وارد اونجا بشید و برید روی دایره قرمز {نمایش فیلم} حالا داخل یکی از اطاق ها یه لباس آبی معلوم هست اون رو بپوشید و از ساختمون خارج بشید.{نمایش فیلم} دوباره اون دختر رو تعقیب کنید تا وارد خونش بشه. بعد از چند لحظه یه آدم لاغر اندام که به سختی هم حرکت میکنه با یه وسیله توی دستش میاد به سمت خونه دختره اون رو زود بکشید و وسیله ای که توی دستش بود رو بردارید. و به خونه دختره برید {نمایش فیلم} 

  از حالا به بعد اون دختره به عنوان دوست شما خواهد بود. 

  برای ادامه کارها لازمه رابطه دوستیتون رو با این دختر زیاد کنید تا اونجایی که یه کارت به شما بده. 
  وقتی به اندازه کافی با اون دوست بشید به شما زنگ میزنه و میگه کارتشو تو خونه جا گذاشته. بعد شما باید به خونه اون برید (وارد خونش بشید) کارتی رو که مشخص شده بردارید. 





  à 3à Dam And Blast 



  به فرودگاه برید و سوار هواپیمایی که مشخص شده بشید. به سمت نقطه ای که معلوم شده پرواز کنید. وقتی به اون دایره رسیدید با زدن کلید Enter از هواپیما بیرون بپرید و با زدن کلید سمت چپ موس چتر نجات خودتون رو باز کنید. طوری حرکت کنید که به سمت دایره بعدی برید.حالا وارد ساختمون بشید. کنار دستگاههایی که مشخص شدند برید و با زدن کلید enter به بمب کنار اونها بذارید. بعد از گذاشتن بمب کنار همه اونها به نقطه بعدی برید {نمایش فیلم} 





  à 4à Cop Wheels 



  در نقشه 4 تا موتور مشخص شدند. شما باید اونها رو بدزدید . بعد از دزدیدن اولین موتور پلیس با 2 ستاره دنبال شما خواهد بود. موتور ها رو یکی یکی به روی کامیونی که در حال حرکته ببرید. 





  à 5àUp, up and Away! 



  به نقطه مشخص شده برید و وارد محوطه بشید. اونجا تعداد زیادی سرباز در حال نگهبانی هستند. و به سرعت با شما درگیر میشن. شما باید هلیکوپتر رو پیدا کنید و اون رو بدزدید. وقتی به نزدیکی هلیکوپتر رسیدید 2 هلیکوپتر جنگنده به شما حمله میکنند.شما باید با مسلسلی که مشخص شده اونها رو نابود کنید. حالا سوار هلیکوپتر بشید و به سمت نقطه بعد برید یه ماشین اونجاست که باید با استفاده از هلیکوپتر اون رو به نقطه بعدی ببرید. 

  شما میتونید با استفاده از کلیدهای 7 و 1 ماشین حسابی ، قسمت حمل کننده رو بالا و پایی ببرید. بعد از بلند کردن ماشین ، او رو به نقطه بعدی ببرید و دقیق روی دایره قرمز بذارید و هلیکوپتر رو روی دایره قرمز دیگه بنشونید. 





  à1à N.O.E. 

  سوار هواپیما بشید و به نقطه مورد نظر برید. سعی کنید در ارتفاع پایین حرکت کنید. اگر ارتفاع بگیری هواپیماهای دیگه شما رو ردیابی میکنن و به سمت شما موشک شلیک میکنن. وقتی به دایره ای که مشخص شده رسیدید از وسط اون عبور کنید و به نقطه بعدی که فرودگاه خودتون هست برید و با هواپیما به زمین بشینید.

  à2à Stowaway

  سریع با موتور حرکت کنید. شما باید از طریق در پشتی هواپیما وارد اون بشید. این کار یه کم سخته. برای راحتی بیشتر این کار رو بکنید: از پشت هواپیما حرکت نکنید. از کنار اون حرکت کنید و وقتی به هواپیما نزدیک شدید برید پشت اون.


  شاید بعد از 10-15 بار بشه این کار رو کرد. {نمایش فیلم} داخل هواپیما چند نفر محافظ هستند که شما باید اونها رو از بین ببرید. یادتون باشه نباید از اسلحه استفاده کنید. فقط میتونید از سلاح های سرد مثل چاقو و ... استفاده کنید. یکی از محافظ ها یه چتر نجات داره اون رو بردارید. حالا داخا هواپیما چند تا بسته انفجاری بذارید. این بسته ها رو میتونید از اسلحه فروشی ها بخرید. بعد از گذاشتن مواد منفجره در قسمت اسلحه های خودتون ‏، کنترل از راه دور مواد منفجره رو پیدا کنید. از هواپیما بیرون بپرید و با زدن کلید کنترل از راه دور ، هواپیما رو منفجر کنید. حالا سریع در قسمت اسلحه هاتون چتر نجات رو پیدا کنید و اون رو باز کنید تا به سلامت به زمین برسید.

  à3à Black Project

  این نطقه به شدت محافظت شده هست. به بالای یکی از برجک ها برید و تمام افرادی رو که میبینید بکشید (میتونید از هر جایی که دوست داشتید این کار رو بکنید ). به سمت نقطه مشخص شده برید. همون طور که میبینید در اطلی بسته هست ولی اگر بگردید در همون نزدیکی یه هواکش هست که با منفجر کردن دریچه اون میتونید وارد اونجا بشید. به سمت نقطه بعدی برید. در راه باید وارد اطاق کنترل بشید. و موشک های زمین به هوا رو که از آسمان اونجا حفاظت میکنند ، غیر فعال کنید. به نقطه مشخص شده که رسیدید یه پیر مرد کارت خودشو به شما میده. شما اون کارت رو بردارید و به نقطه بعدی برید. از پله ها پایین برید. و وسیله ای که در انتهای پله ها هست رو بردارید و با اون از اونجا خارج بشید. برای حرکت عمودی به سمت بالا از دکمهshift و برای حرکت به جلو و عقب ار w و s استفاده کنید . برای چرخیدن به اطراف هم ار موس استفاده کنید. به نقطه بعدی برید.

  à 4à Green Goo

  به نقطه مشخص شده برید که یه قطار در حال حرکت هست.3 تا جعبه داخل اون هست که باید با تیر اندازی به اونها ، اونها رو بشکونید. 2 تا از اون جعبه ها خالی هست . داخل سومی یه شیئ هست که باید اون رو بردارید و به نقطه مشخص شده ببرید. {نمایش فیلم}

  à 1à Instensive Care

  3 تا آمبولانس مشخص شده. داخل یکی از اونها شخصی مشخص شده که باید اون رو نجات بدید. برای این که بفهمید اون شخص داخل کدوم یکی از این آمبولانس هاست با سرعت با ماشین به پشت آمبولانس ها بکوبید. اگر آمبولانس ،آژیر خودش رو روشن کرد بدونید که همون آمبولانس مورد نظر هست در غیر این صورد برید دنبال بقیه آمبولانسها. شما وقت زیادی برای شناسایی آمبولانس ندارید. بعد شناسایی آمبولانس اونقدر به اون بکوبید تا سرنشین هاش پیاده بشن. سریع اونها رو بکشید و سوار آمبولانس بشید و به نقطه بعدی برید. نمایش فیلم.

  à 2àThe Meat Business

  همراه مرد دیگه به نقطه مشخص شده برید. {نمایش فیلم} حالا افرادی رو که به شما حمله میکنند ، بکشید و از دوستتون حفاظت کنید . بعد از کشتن همه اونها ، از ساختون خارج بشید و به نقطه مورد نظر برید.

  Cà 1à Misapproprition 



  به نقطه مشخص شده برید. شخصی رو که که معلوم شده بکشید و کیف اون رو بردارید. اگر فرار کرد و سوار هلیکوپتر شد ، شما هم سوار هلیکوپتر دیگه بشید و اون رو تعقیب کنید.اون بالای یه پارکینگ بزرگ فرود میاد و با ماشین فرار میکنه. راه زیاد دوری نمیره پس زیاد عجله نکنید. تعداد زیادی مامور FBI مراقب اون هستند. 

  Dà 1àMadd Dogg 



  سریع به نقطه مشخص شده برید. سریع مردی رو که داره با تلفن صحبت میکنه بکشید .بعد اون ماشین رو بردارید و برید روی دایره قرمز.{نمایش فیلم} حالا فقط ماشین رو به جلو و عقب ببرید. به هیچ عنوان ماشین رو به سمت چپ یا راست نبرید. طوری ماشین رو تنظیم کنید که همیشه موازی با اون مرد باشید. {نمایش فیلم} حالا اون مرد رو به بیمارستان ببرید. 

  à1à Fish In a Barrel 



  {نمایش فیلم} 

  à 1àFreef All 



  به نقطه مشخص شده در فرودگاه برید. سوار هواپیمای معلوم شده بشید و سریع به سمت علامت بعدی برید. اون یه هواپیماست. وقتی به اون رسیدید باید دقیقاَ بالای اون و روی دایره قرمز حرکت کنید.یه کم هواپیماتون رو روی دایره نگه دارید {نمایش فیلم} حالا اشخاصی رو که میبینید بکشید.—حالا هواپیما رو به سلامت در فرودگاه بنشونید. 

  Cà 1à High Noon 



  سریع اون پلیس رو تعقیب کنید و بکشیدش. نباید بذارید از شما دور بشه. {نمایش فیلم} 

  à 1à Saint Mark's bistro 



  برید فرودگاه و سوار هواپیمای جت بشید و به نقطه بعدی برید. افرادی رو که میبینید بکشید. به سمت خارج ساختمان حرکت کنید و افراد بیرون رو هم بکشید. به سمت ماشین پارک شده برید.--- حالا با هواپیما به سمت فرودگاه برید و به سلامت به زمین بشینید. 

  à1 à A Home in Hills 



  از هواپیما بیرون بپرید و چترتون رو باز کنید و به نقطه مورد نظر برید. شما باید از پشته بام تا رسیدن نیروهای کمکی حفاظت کنید.بعد از آمدن بقیه چتر بازها به نقطه بعدی برید و وارد ساختمان بشید. داخل ساختمان افراد زیادی منتظر شما هستند که باید اونها رو بکشید. یه نفر هست که با رنگ قرمز مشخص شده . شما باید اون رو در خارج از ساختمان هم تعقیب کنید و بکشیدش. 

  Cjà 1à Vertical bird



  با قایق برید کنار کشتی (بین کشتی و دیوار) .از قایق پیاده بشید و با شنا کردن برید پشت کشتی. سریع از در پشتی وارد بشید. {نمایش فیلم} حالا سعی کنید که کسی شما رو نبینه. اگر کسی شما رو ببینه یا صدای تیر اندازی شنیده بشه ، درگیری ها شروع میشه و کار شما یه کم سخت میشه.به نقطه مشخص شده اول روی کشتی برید. و روی دایره قرمز توقف کنید. حالا به نقطه بعدی برید و سریع یکی از هواپیما ها رو بردارید و سریع از اونجا دور بشید. کلیدهای هواپیما بی این صورت هست:



  S و W : بالا و پایین رفتن

  8 و 2 :جلو و عقب

  7 و 1 : تغییر جهت موتورها (تغییر جالت به پرواز عمودی یا افقی)

  Space : با نگه داشتن این کلید میتونید روی هدف لاک کنید (قفل کردن روی هدف)

  Ctrl : شلیک موشک به سمت هدف 

  Alt : وقتی یه موشک به سمت شما شلیک شده سریع چند بار این کلید رو بزنید تا بسته های گمراه کننده پرتاب بشن و موشک به شما برخورد نکنه.

  حالا 3 تا هواپیما شما رو تعقیب میکنن اگر کمی پرواز کنید اونها یکی یکی میرن.اگر نرفتن باید خودتون نابودشون کنید. برای فرار کردن از دست موشک ها هم در کل بهتره در ارتفاع بسیار پایین پرواز کنید.حالا 3 تا قایق مشخص شدند که باید اونها رو از بین ببرید. برای این کار نزدیک قایق ها برید و توقف کنید ولی فرود نیایید. به سمت قایق بچرخید. کلید space رو نگه دارید تا دایره روی کشتی به رنگ قهوه ای یا قرمز (بسته به تنظیمات مونیتورتون) در بیاد.

  حالا کلید ctrl رو چند بار بزنید تا قایق نابود بشه. بهژعد از نابود کردن هر 3 قایق به نقطه مشخص شده برید و فرود بیایید.از هواپیما پیاده بشید و دوباره سوارش بشید و به نقطه بعدی برید.



  CJà 2à Home Coming



  به نقطه مشخص شده برید و روی دایره قرمز توقف کنید.حالا افرادی رو که با رنگ قرمز مشخص شدند بکشید و به سمت خونه اولتون (در شهر اول) برید.در اون منطقه تعدادی از گانگسترهایی رو که لباس سیاه یا صورتی پوشیدند بکشید تا درگیری شروع بشه.حالا در اونجا هرکسی که در نقشه مشخص میشه رو بکشید.



  Sà 1à Beat down on dup



  با ماشین به نقطه مشخص شده برید. {نمایش فیلم} حالا با شلیک کردن به گانگسترهایی که لباس سیاه یا قرمز دارن درگیری رو شروع کنید. همه رو بکشید تا منطقه برای شما بشه. {نمایش فیلم} حالا افرادی رو که با رنگ قرمز مشخص شدند بکشید و روی دایره قرمز برید {نمایش فیلم}



  Sà 2àGrove 4 Life



  به نقطه مشخص شده برید و با کمک برادرتون 2 تا از مناطق گانگستری (لباس سیاه ها ) رو بگیرید. برای گرفتن یه منطقه لازمه اول وارد اون منطقه بشید و با کشتن تعدادی از اونها درگیری رو شروع کنید.بعد از گرفتن 2 منطقه به نقطه مشخص شده برید.



  Cjà1àCut Throat Business



  با ماشین به نقطه مشخص شده برید {نمایش فیلم} حالا OG رو دنبال کنید {نمایش فیلم} حالا دوباره اون رو دنبال کنید. فقط دنبالش کنید. شما نباید اون رو بکشید.



  Cjà2àRiot 



  با سرعت به سمت خونتون برید. در راه مراقب باشید چون همین طور ماشین ها (مخصوصاً ماشین های پلیس) منفجر میشن. که ممکنه باعث انفجار ماشین شما هم بشه. 





  Sà1àLos Desperados 



  این یکی از کارهای سخت هست .در این کار باید با نیروهای تا دندان مسلح بجنگید.برای این کار اول 2 تا از اعضای گروه گانگستری خودتون رو به خدمت بگیرید (دکمه سمت راست موس رو نگه دارید و برید جلوی یکی از اونها و یکی از کلید های G یا H رو بزنید)حالا سوار ماشین بشید و به نقطه مشخص شده برید و هر کسی رو که مشخص میشه بکشید. 





  Sà2à End of the line 



  به نقطه مشخص شده برید . شما باید ماشین زرهی پلیس رو بدزدید و به سمت نقطه بعدی برید.حالا با قدرت به دیوار بکوبید تا دیوار بریزه. از حالا به بعد درگیری زیادی رو خواهید داشت.شما باید به طبقه سوم برید و Smoke رو پیدا کنید {نمایش فیلم} حالا باید smoke رو بکشید. کشتن اون به این راحتی ها هم نیست. اگر به پاهاش شلیک کنید زودتر میمیره!!! {نمایش فیلم} حالا باید اون پلیس رو دنبال کنید. از همون راهی که اومدید برگردید و از ساختمون برید بیرون {نمایش فیلم} حالا با ماشین اون ماشین آتش نشانی رو تعقیب کنید. این تعقیب و گریز زیاد طول میکشه پس تحمل داشته باشید. بعد از یه مدت یه پلیس از پله های نردبان ماشین بالا میره تا برادرتون رو به پایین پرت کنه. حالا شما باید پشت ماشین آتش نشانی و دقیقاً چسبیده به اون حرکت کنید تا برادرتون بتونه بپره داخل ماشین شما. از حالا به بعد باید به افرادی که شما رو تعقیب میکنن تیر اندازی کنید. {نمایش فیلم} 





  à Breaking the bank… 



  با ماشین به نقطه مشخص شده برید. قبل از هر چیز از قسمت اسلحه ها مشت رو انتخاب کنید و وارد ساختمون بشید. حالا 4 دقیقه وقت دارید. به سمت نقطه زرد حرکت کنید تا به یه نفر برسید که جلوی یه در ایستاده. برید کنار اون {نمایش فیلم} کنار اون شخص یه در هست که سیستم امنیتی روی اون نصب شده.جلوی دستگاه ورود کد برید و کلید enter رو بزنید تا در باز بشه.برید پایین تا یه نفر رو ببینید که کنار یه اطاق ایستاده. وارد اون اطاق بشید. یه دریچه هواکش رو میبینید که درش برداشته شده. حالا از قسمت اسلحه های خودتون نارنجک دودزا رو انتخاب کنید و سعی کنید یکی از اونها رو داخل هواکش بندازید. کمی صبر کنید تا برق ها قطع بشن. شما میتونید از دوربین دید در شب استفاده کنید.به سمت در بعدی برید که به ورودی کد داره. برید جلوی اون دستگاه و کلید enter رو بزنید.به سمت نقطه بعدی برید.کمی صبر کنید. حالا اون ماشین بالابر رو که مشخص شده بردارید. و به سمت دری که بسته هست برید. قسمت بالابر رو به پایینترین حد خود ببرید. برید جلوی در اونقدر برید جلو تا قسمت بالابر کاملا بره زیر در. حالا بالابر رو بالا بدید.(با دکمه 7) تا در باز بشه. {نمایش فیلم} 

  از حالا به بعد 7 دقیقه فرصت دارید. شما باید افرادی رو که به جلو حرکت میکنند پشتیبانی کنید.شما باید مسیر جلوی اونها رو پاک سازی کنید. هر کسی رو دیدید بکشید.اونقدر حرکت کنید تا به محل مورد نظر برسید. {نمایش فیلم} بسته مواد منفجره رو بردارید و به نقطه مشخص شده برید. اونجا چند بسته منفجره بذارید. کمی فاصله بگیرید و بسته ها رو منفجر کنید.برید پیش بقیه. {نمایش فیلم} وارد اطاق بشید {نمایش فیلم} حالا از اطاق برید بیرون و مسیر رو دوباره پاکسازی کنید تا به نقطه بعدی برسید {نمایش فیلم}. حالا به نقطه بعدی زرد رنگ برید و برید روی دایره قرمز. حالا برید به پشته بام {نمایش فیلم} سریع به نقطه بعدی برید و چتر نجات رو بردارید و بپرید. حالا با هر وسیله ای که دوست دارید به نقطه بعدی برید. {نمایش فیلم} 

  منبع مطلب : amirjen1gta.blogsky.com

  مدیر محترم سایت amirjen1gta.blogsky.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب همه مراحل بازی محبوب تمام رمزهای Gta 5 SanAndreas

  جواب همه مراحل بازی محبوب تمام رمزهای Gta 5 SanAndreas

  وبسایت تخصصی جواب کده یکی از بهترین سایت هایی است که به صورت تخصصی به ارائه جواب ها و راهنمایی های مخصوص بازی های موبایلی می پردازد. این بازی ها برای تمامی سیستم عامل های معروف دستگاه های هوشمند مانند سیستم عامل های مخصوصی گوشی های آیفون و اندروید است. همچنین در این سایت می توانید به پاسخ بازی های کامپیوتری و رمزهای این بازی ها نیز دسترسی داشته باشید. یکی از بازی های زیبایی که به تازگی تمامی رمزهای آن در سایت جواب کده قرار گرفته است بازی محبوب و پرطرفدار Gta 5 SanAndreas می باشد که بی شک حداقل چندین مرتبه آن را بازی کرده اید. این بازی را اگر به کمک رمزها و قدرتی هایش انجام دهید، لذتی چندین برابر را برای شما به همراه خواهد داشت. کسانی که از این رمزها استفاده کرده باشند بدون شک این گفته را تصدیق خواهند کرد. بیشتر گیمرها حتی کسانی که این رمزها را باعث عدم جذابیت بازی جی تی ای می دانند، از این رمزها استفاده کرده اند.

  در بازی محبوب Gta 5 SanAndreas رمزهایی قرار گرفته شده است که خیلی کم می توانند روی مرحله ها و ماموریت های این بازی تاثیر بگذارند و این رمزها بیشتر به درد کسانی خواهد خورد که دوست دارند در محیط بازی گشت زده و از محیط جهان باز این بازی لذت ببرند. به کمک این رمزها می توانید انواع اسلحه های بسیار قدرتمند را برای خودتان آماده کنید، بهترین ماشین ها و وسایل نقلیه حتی هواپیما و تانک تهیه کنید! حتی می توانید خون و سلامتی خود را در بازی به بی نهایت برسانید و در مواردی که پلیس دردسر ساز می شود از شر آن ها خلاص شوید. تمامی این امکانات جذابیت بازی Gta 5 SanAndreas را بسیار بیشتر از قبل خواهد کرد. بسیاری از افراد هنوز هم این بازی را نصب کرده و به یاد قدیم تا انتهای آن را انجام می دهند. این کار هنوز هم لذت بخش است و برای بسیاری از گیمرها تکراری نخواهد شد. پس بهتر است این بار این بازی دوست داشتنی را به کمک تمام رمزهای آن که در ادامه این مطلب قرار گرفته است به انجام برسانید و از این بازی نهایت لذت را ببرید.

  برای واردکردن رمز ها Gta 5 کافیه در حین بازی کد های انگلیسی رو از چپ به راست وارد کنین

  ترافیک خشن
  YLTEICZ
  نیترو برای همه ماشین ها
  SPEEDFREAK
  همیشه ساعت ۲۱:۰۰
  OFVIAC
  دریافت جان ، زره و پول
  HESOYAM
  پرواز ماشین ها
  BSXSGGC
  هرج و مرج در شهر
  IOJUFZN
  پرش بلند
  KANGAROO
  هوای بارانی
  ALNSFMZO
  خود کشی
  SZCMAWO
  از بین بردن همه ماشین ها
  CPKTNWT
  هوای مه آلود
  CFVFGMJ
  ماشین نامرئی
  XICWMD
  خیلی چاق
  BTCDBCB
  نفس بی نهایت
  CVWKXAM
  ماهیچه
  BUFFMEUP
  پر شدن ستاره های پلیس
  OSRBLHH
  دریافت موشک
  KETMAN
  شهر خلوت
  GHOSTTOWN
  تانک
  AIWPRTON
  مهمات بی نهایت
  FULLCLIP
  جان بی نهایت
  BAGUVIX
  تفنگ نوع اول
  LXGIWYL
  تفنگ نوع دوم
  KJKSZPJ
  تفنگ نوع سوم
  UZUMYMW
  پرش خیلی بلند
  KANGAROO
  سلامتی بینهایت
  BAGUVIX
  اکسیژن بینهایت
  CVWKXAM
  چتر نجات
  AIYPWZQP
  کوله جت
  ROCKETMAN
  هرگز دستگیر نمیشوی
  AEZAKMI
  پلیسها با چند ستاره دنبالت میکنند
  BRINGITON
  مشت آهنین
  IAVENJQ
  هرگز گرسنه نمیشوی
  AEDUWNV
  اغتشاش و بی نظمی شهر را فرا میگیرد
  IOJUFZN
  دلقک می شوی
  PRIEBJ
  سرعت بازی کند می شود
  MUNASEF
  اسلحه هایت بینهایت میشود
  WANRLTW
  هرگز با موتور یا دوچرخه زمین نمیخوری
  OUIQDMW
  کاهش ترافیک شهر
  THGLOJ
  لباس با حال
  FVTMNBZ
  استخدام نیروهای مشخص
  SJMAHPE
  دو تا کامیون حفاری ظاهر میشود
  BMTPWHR
  همه سربازان در استخدام تو می شوند
  ZSOXFSQ
  مورد احترام مردم قرار میگیرید
  OGXSDAG
  افزایش میل جنسی
  EHIBXQS
  افزایش طاقت و تحمل
  VKYPQCF
  در همه اسلحه ها آرم هیتمن درج میشود
  NCSGDAG
  هلیکوپتر جنگی میگیری
  OHDUDE
  موتور چهار چرخ میگیری
  AKJJYGLC
  کامیون تانکر دار میگیری
  AMOMHRER
  بولدوزر میگیری
  EEGCYXT
  هواپیمای تک نفره میگیری
  URKQSRK
  ماشین هیولا
  AGBDLCID
  اسلحه های حرفه ای
  PROFESSIONAL SKIT
  هوای خیلی صاف
  PLEASANTLYWARM
  هوای خیلی گرم
  TOODAMNHOT
  سرعت بازی بیشتر می شود
  SPEEDITUP
  سرعت بازی کند می شود
  SLOWITDOWN
  اتومبیل مسابقه ای توتوتا میگیدی
  VROCKPOKEY
  ماشین مرده بری
  WHERESTHEFUNERAL
  ماشین کش آمده
  CELEBRITYSTATUS
  کامیون آشغالی میگیری
  TRUEGRIME
  غیب شدن سقف ماشینها
  WHEELSONLYPLEASE
  لمس کردن کامل
  STICKLIKEGLUE
  خود کشی کردن
  GOODBYECRUELWORLD
  پرواز قایق ها
  FLYINGFISH
  هیکلی میشوی
  BUFFMEUP
  همه جا جنایتکاران
  BLUESUEDESHOES
  افراد کانگ خیابانها را میبندند
  ONLYHOMIESALLOWED
  کنترل کردن خیابانها بوسیله کانگ
  BIFBUZZ
  نینجا میشود و شمشیر می گیرد
  NINJATOWN
  ماشینها کندرو می شوند
  EVERYONEISPOOR
  ماشینها تندرو میشوند
  EVERYONEISRICH
  هواپیمای سیاسی میگیری
  FLYINGGTOSTUNT
  رانندگیت حرفه ای میشود
  NATURALTALENT
  همه ی ماشینها نیترژن دار میشوند
  SPEEDFREAK
  اسلحه شماره یک
  LXGIWYL
  اسلحه شماره دو
  KJKSZPJ
  اسلحه شماره سه
  UZUMYMW
  سلامتی جلیقه و پول میگیری
  HESOYAM
  ستاره های پلیس ناپدید میشود
  ASNAEB
  هوای آفتابی
  AFZLLQLL
  هوای خیلی آفتابی
  ICIKPYH
  تیره کردن هوا
  ALNSFMZO
  هوای بارانی
  AUIFRVQS
  هوای مه آلود
  CFVFGMJ
  زمان سریعتر میشود
  YSOHNUL
  سرعت نرمال بازی
  LIYOAAY
  مردم وحشی میشوند
  AJLOJYQY
  همه به تو حمله میکنند
  BAGOWPG
  مردم مسلح می شوند
  FOOOXFT
  تانک می گیرد
  AIWPRTON
  ماشین مسابقه
  CQZIJMB
  پاترول میگیرد
  JQNTDMH
  ماشین مسابقه میتسوبیشی
  PDNEJOH
  ماشین مسابقه تویوتا میگیری
  VPJTQWV
  اتومبیل سیاسی
  KRIJEBR
  مینی لفتراک
  RZHSUEW
  ماشینها منفجر می شوند
  CPKTNWT
  بالا رفتن سرعت بازی
  PPGWJHT
  مجموعه تفنگ ۱
  LXGIWYL
  مجموعه تفنگ۲
  KJKSZPJ
  مجموعه تفنگ ۳
  UZUMYMW
  کپسول پرواز
  ROCKETMAN
  چترنجات
  AIYPWZQP
  سلامتی نامحدود
  BAGUVIX
  دو ستاره شدن
  OSRBLHH
  کم شدن ستاره
  ASNAEB
  ۶ستاره شدن
  LJSPQK
  اکسیژن نا محدود
  CVWKXAM
  چاق شدن
  BTCDBCB
  لاغر شدن
  KVGYZQK
  بدنسازی
  JYSDSOD
  حداکثر احترام
  OGXSDAG
  جذب دختر
  EHIBXQS
  گانگسترها خیابان را کنترل کنند
  BIFBUZZ
  تانک
  AIWPRTON
  ماشین ویژه۱
  CQZIJMB
  پاترول معمولی
  JQNTDMH
  ماشین oldspeeddemon
  OLDSPEEDDEMON
  ماشین مسابقه۱
  PDNEJOH
  ماشین مسابقه۲
  VPJTQWV
  ماشین نعش کش
  AQTBCODX
  ماشین ویژه۲
  KRIJEBR
  ماشین حمل زباله
  UBHYZHQ
  ماشین گلف
  RZHSUEW
  جت جنگی
  JUMPJET
  قایق
  KGGGDKP
  هلی کوپتر جنگی
  OHDUDE
  موتور چهار چرخ
  AKJJYGLC
  تریلر
  AMOMHRER
  لودر
  EEGCYXT
  جت معمولی
  URKQSRK
  پاترول لاستیگ پهن
  AGBDLCID
  منفجر شدن ماشین ها
  CPKTNWT
  فقط چرخ ماشین ها پیدا باشد
  XICWMD
  تمام ماشین ها صورتی شوند
  LLQPFBN
  تمام ماشین ها مشکی می شوند
  IOWDLAC
  پرواز ماشین ها
  RIPAZHA
  تبدیل شدن به بتمن
  BEKKNQV
  هوای گرم
  PRIEBJ
  شب ابری
  ICIKPYH
  هوای صاف
  ALNSFMZO
  هوای بارانی
  AUIFRVQS
  هوای طوفانی
  CFVFGMJ
  هوای مه آلود
  CWJXUOC
  نیمه شب
  XJVSNAJ
  عصر
  OFVIAC
  حداکثر جاذبه دخترها
  HELLOLADIES
  اسلحه نا محدود
  FULLCLIP
  کپسول پرواز
  YECGAA
  تمام ماشین ها نیتروژن دار می شوند
  SPEEDFREAK
  به جای مردم نینجا باشند
  NINJATOWN
  حد اکثر توانایی در اصلحه
  PROFESSIONALKILLER
  زیاد شدن سرعت بازی
  SPEEDITUP
  حداکثر نیروی عضله
  BUFFMEUP
  پرواز قایق
  FLYINGFISH
  حد اکثر مهارت ماشین
  NATURALTALENT
  ترافیک کمتر
  GHOSTTOWN
  ماشین های جدید وارد خیابان می شوند
  GUSNHDE
  ماشین های قدیمی وارد خیابان می شوند
  BGKGTJH
  پرش بلند با دوچرخه
  CJPHONEHOME
  الیوس ها در همه جا هستند
  BLUESUEDESHOES
  مردم به جان یکدیگر می افتند
  STATEOFEMERGEN
  همه با اسلحه به شما حمله می کنند
  BGLUAWML
  همه با شلوار کوتاه وارد خیابان می شوند
  LIFESABEACH
  تمامی چراغ های راهنمایی سبز میشن
  ZEIIVG
  آب و هوای کولاک دار
  MGHXYRM
  برسی کامل
  PGGOMOY
  حد اکثر احترام
  WORSHIPME
  تغییر چهره به فرد مو گره خورده
  BCKKNQV
  جنایتکاران و کارگران
  MROEMZH
  خودروی کشنده
  JCNRUAD
  خودکشی کردن
  OXCMAWO
  ماشین ها به هر طرف می پرند
  BSXCGGC
  تغییر چهره به افراد مهمانی
  CRAZYTOWN
  تغییر چهره به افراد ساحل
  CIKGCGX
  همیشه ساعت ۲۱:۰۰
  OFVICA
  عوامل خون
  NUNASEF
  مربوط به ماشین ها
  VQIMAHA

  ترافیک خشن YLTEICZ
  نیترو برای همه ماشین ها SPEEDFREAK
  همیشه ساعت ۲۱:۰۰ OFVIAC
  دریافت جان ، زره و پول HESOYAM
  پرواز ماشین ها BSXSGGC
  هرج و مرج در شهر IOJUFZN
  پرش بلند KANGAROO
  هوای بارانی ALNSFMZO
  خود کشی SZCMAWO
  از بین بردن همه ماشین ها CPKTNWT
  هوای مه آلود CFVFGMJ
  ماشین نامرئی XICWMD
  خیلی چاق BTCDBCB
  نفس بی نهایت CVWKXAM
  ماهیچه BUFFMEUP
  پر شدن ستاره های پلیس OSRBLHH
  دریافت موشک KETMAN
  شهر خلوت GHOSTTOWN
  تانک AIWPRTON
  مهمات بی نهایت FULLCLIP
  جان بی نهایت BAGUVIX
  تفنگ نوع اول LXGIWYL
  تفنگ نوع دوم KJKSZPJ
  تفنگ نوع سوم UZUMYMW
  پرش خیلی بلند KANGAROO
  سلامتی بینهایت BAGUVIX
  اکسیژن بینهایت CVWKXAM
  چتر نجات AIYPWZQP
  کوله جت ROCKETMAN
  هرگز دستگیر نمیشوی AEZAKMI
  پلیسها با چند ستاره دنبالت میکنند BRINGITON
  مشت آهنین IAVENJQ
  هرگز گرسنه نمیشوی AEDUWNV
  اغتشاش و بی نظمی شهر را فرا میگیرد IOJUFZN
  دلقک می شوی PRIEBJ
  سرعت بازی کند می شود MUNASEF
  اسلحه هایت بینهایت میشود WANRLTW
  هرگز با موتور یا دوچرخه زمین نمیخوری OUIQDMW
  کاهش ترافیک شهر THGLOJ
  لباس با حال FVTMNBZ
  استخدام نیروهای مشخص SJMAHPE
  دو تا کامیون حفاری ظاهر میشود BMTPWHR
  همه سربازان در استخدام تو می شوند ZSOXFSQ
  مورد احترام مردم قرار میگیرید OGXSDAG
  افزایش میل جنسی EHIBXQS
  افزایش طاقت و تحمل VKYPQCF
  در همه اسلحه ها آرم هیتمن درج میشود NCSGDAG
  هلیکوپتر جنگی میگیری OHDUDE
  موتور چهار چرخ میگیری AKJJYGLC
  کامیون تانکر دار میگیری AMOMHRER
  بولدوزر میگیری EEGCYXT
  هواپیمای تک نفره میگیری URKQSRK
  ماشین هیولا AGBDLCID
  اسلحه های حرفه ای PROFESSIONAL SKIT
  هوای خیلی صاف PLEASANTLYWARM
  هوای خیلی گرم TOODAMNHOT
  سرعت بازی بیشتر می شود SPEEDITUP
  سرعت بازی کند می شود SLOWITDOWN
  اتومبیل مسابقه ای توتوتا میگیدی VROCKPOKEY
  ماشین مرده بری WHERESTHEFUNERAL
  ماشین کش آمده CELEBRITYSTATUS
  کامیون آشغالی میگیری TRUEGRIME
  غیب شدن سقف ماشینها WHEELSONLYPLEASE
  لمس کردن کامل STICKLIKEGLUE
  خود کشی کردن GOODBYECRUELWORLD
  پرواز قایق ها FLYINGFISH
  هیکلی میشوی BUFFMEUP
  همه جا جنایتکاران BLUESUEDESHOES
  افراد کانگ خیابانها را میبندند ONLYHOMIESALLOWED
  کنترل کردن خیابانها بوسیله کانگ BIFBUZZ
  نینجا میشود و شمشیر می گیرد NINJATOWN
  ماشینها کندرو می شوند EVERYONEISPOOR
  ماشینها تندرو میشوند EVERYONEISRICH
  هواپیمای سیاسی میگیری FLYINGGTOSTUNT
  رانندگیت حرفه ای میشود NATURALTALENT
  همه ی ماشینها نیترژن دار میشوند SPEEDFREAK
  اسلحه شماره یک LXGIWYL
  اسلحه شماره دو KJKSZPJ
  اسلحه شماره سه UZUMYMW
  سلامتی جلیقه و پول میگیری HESOYAM
  ستاره های پلیس ناپدید میشود ASNAEB
  هوای آفتابی AFZLLQLL
  هوای خیلی آفتابی ICIKPYH
  تیره کردن هوا ALNSFMZO
  هوای بارانی AUIFRVQS
  هوای مه آلود CFVFGMJ
  زمان سریعتر میشود YSOHNUL
  سرعت نرمال بازی LIYOAAY
  مردم وحشی میشوند AJLOJYQY
  همه به تو حمله میکنند BAGOWPG
  مردم مسلح می شوند FOOOXFT
  تانک می گیرد AIWPRTON
  ماشین مسابقه CQZIJMB
  پاترول میگیرد JQNTDMH
  ماشین مسابقه میتسوبیشی PDNEJOH
  ماشین مسابقه تویوتا میگیری VPJTQWV
  اتومبیل سیاسی KRIJEBR
  مینی لفتراک RZHSUEW
  ماشینها منفجر می شوند CPKTNWT
  بالا رفتن سرعت بازی PPGWJHT
  مجموعه تفنگ ۱ LXGIWYL
  مجموعه تفنگ۲ KJKSZPJ
  مجموعه تفنگ ۳ UZUMYMW
  کپسول پرواز ROCKETMAN
  چترنجات AIYPWZQP
  سلامتی نامحدود BAGUVIX
  دو ستاره شدن OSRBLHH
  کم شدن ستاره ASNAEB
  ۶ستاره شدن LJSPQK
  اکسیژن نا محدود CVWKXAM
  چاق شدن BTCDBCB
  لاغر شدن KVGYZQK
  بدنسازی JYSDSOD
  حداکثر احترام OGXSDAG
  جذب دختر EHIBXQS
  گانگسترها خیابان را کنترل کنند BIFBUZZ
  تانک AIWPRTON
  ماشین ویژه۱ CQZIJMB
  پاترول معمولی JQNTDMH
  ماشین oldspeeddemon OLDSPEEDDEMON
  ماشین مسابقه۱ PDNEJOH
  ماشین مسابقه۲ VPJTQWV
  ماشین نعش کش AQTBCODX
  ماشین ویژه۲ KRIJEBR
  ماشین حمل زباله UBHYZHQ
  ماشین گلف RZHSUEW
  جت جنگی JUMPJET
  قایق KGGGDKP
  هلی کوپتر جنگی OHDUDE
  موتور چهار چرخ AKJJYGLC
  تریلر AMOMHRER
  لودر EEGCYXT
  جت معمولی URKQSRK
  پاترول لاستیگ پهن AGBDLCID
  منفجر شدن ماشین ها CPKTNWT
  فقط چرخ ماشین ها پیدا باشد XICWMD
  تمام ماشین ها صورتی شوند LLQPFBN
  تمام ماشین ها مشکی می شوند IOWDLAC
  پرواز ماشین ها RIPAZHA
  تبدیل شدن به بتمن BEKKNQV
  هوای گرم PRIEBJ
  شب ابری ICIKPYH
  هوای صاف ALNSFMZO
  هوای بارانی AUIFRVQS
  هوای طوفانی CFVFGMJ
  هوای مه آلود CWJXUOC
  نیمه شب XJVSNAJ
  عصر OFVIAC
  حداکثر جاذبه دخترها HELLOLADIES
  اسلحه نا محدود FULLCLIP
  کپسول پرواز YECGAA
  تمام ماشین ها نیتروژن دار می شوند SPEEDFREAK
  به جای مردم نینجا باشند NINJATOWN
  حد اکثر توانایی در اصلحه PROFESSIONALKILLER
  زیاد شدن سرعت بازی SPEEDITUP
  حداکثر نیروی عضله BUFFMEUP
  پرواز قایق FLYINGFISH
  حد اکثر مهارت ماشین NATURALTALENT
  ترافیک کمتر GHOSTTOWN
  ماشین های جدید وارد خیابان می شوند
  GUSNHDE
  ماشین های قدیمی وارد خیابان می شوند
  BGKGTJH
  پرش بلند با دوچرخه
  CJPHONEHOME
  الیوس ها در همه جا هستند
  BLUESUEDESHOES
  مردم به جان یکدیگر می افتند
  STATEOFEMERGEN
  همه با اسلحه به شما حمله می کنند
  BGLUAWML
  همه با شلوار کوتاه وارد خیابان می شوند
  LIFESABEACH
  تمامی چراغ های راهنمایی سبز میشن
  ZEIIVG
  آب و هوای کولاک دار
  MGHXYRM
  برسی کامل
  PGGOMOY
  حد اکثر احترام
  WORSHIPME
  تغییر چهره به فرد مو گره خورده
  BCKKNQV
  جنایتکاران و کارگران
  MROEMZH
  خودروی کشنده
  JCNRUAD
  خودکشی کردن
  OXCMAWO
  ماشین ها به هر طرف می پرند
  BSXCGGC
  تغییر چهره به افراد مهمانی
  CRAZYTOWN
  تغییر چهره به افراد ساحل
  CIKGCGX
  همیشه ساعت ۲۱:۰۰
  OFVICA
  عوامل خون
  NUNASEF
  مربوط به ماشین ها
  VQIMAHA

  AEZAKMI نیامدن همیشگی پلیس

  ASNAEB نیامدن موقت پلیس

  LJSPOK شش ستاره پلیس

  OSRBLHH دوستاره پلیس

  HESOYAM سلامتی

  LXGIWYL اسلحه۱ برای آدم کشی

  KJKSZPJ اسلحه ۲ برای ابزارحرفه ای

  UZUMYMW اسلحه ۳ ابزار نمیدونم چی

  AEDUWNV گرسنه نشدن

  KVGYZQK شدن لاغر

  BTQDBCB چاق شدن

  JYSDSOD هیکلت رو تا آخر میبره

  OGXSDAG احترام رو تا آخر میبره

  MUNASEF تصویر آهسته

  SJMAHPE هر شخض سرباز مانند

  RIPAZHA پروازماشین

  CVWKXAM اکسیژن نامحدود

  ZSOXFSQ هرشخص سرباز مانند(موشک)

  BAGOWPG یه اعانه رو سرت میذاره

  OUIQDMW داشتن اسلحه هنگام رانندگی

  (KANGROO) or (LFGMHAL) پرش بلند

  (FULLCLIP) or (WANRLTW) تیربی نهایت

  رمز بازی جی تی آی ۵ برای کامپیوتر:

  VQIMAHA رانندگی خوب

  AIYPWZQP چتر نجات

  VPJTQWV ماشین مسابقه ۱

  PDNEJOH ماشین مسابقه ۲

  AIWPRTON تانک

  SZCMAWO خود کشی

  JQNTDMH ماشین چیپ

  OHDUDE هلی کوپتر

  ICIKPYH هوای آفتابی شدید

  AFZLLQLL هوای آفتابی

  ALNSFMZO هوای ابری

  AUIFRVQS هوای بارانی

  CFVFGMJ هوای مه آلود

  FVTMNBZ ترافیک زیاد

  RZHSUEW ماشین گلف

  EEGCYXT ماشین بلدوزر

  BUFFMEUP نهایت عضله

  MONSTERMASH ماشین شاسی بلند

  CELEBRITYSTATUS ماشین استرچ

  GUSNHDE ترافیک مشین های اسپرت

  NCSGDAG دواسلحه ای

  JCNRUAD انفجار ماشین ها با تصادف

  JUMPJET جت

  BAGUVIX ضدضربه

  XJVSNAJ هوای تیره

  OFVIAC هوای نارنجی

  JQNTDMH ماشین۱

  AQTBCODX ماشین۲

  KRIJEBR ماشین۳

  RZHSUEW ماشین۴

  BEKKNQV لباس بت من

  SPEEDFREAK نیتروژن

  NINJATOWN شهر نینجا

  CPKTNWT انفجار ماشین

  MGHXYRM هوای طوفانی

  HELLOLADIES جاذبه دختر

  XICWMD ماشین های نامرئی

  LLQPFBN ترافیک ماشین صورتی

  URKQSRK هواپیمای آموزشی

  AMOMHRER تریلی نفت کش

  IOWDLAC ترافیک ماشین سیاه

  BGKGTJH ماشین های مدل پایین

  SPEEDITUP زیاد شدن سرعت بازی

  BIFBUZZ گانگستر ها خیابان را پرمیکنند

  (YECGAA) or (ROCKETMAN) کپسول

  IAVENJQ مشت قوی

  AJLOJYQY مردم دیوانه

  CIKGCGX موقعیت ساحلی

  CRAZYTOWN شهر دیوانگان

  FOOOXFT همه مسلح هستند

  BMTPWHR موقعیت روستایی

  TRUEGRIME ماشین حمل زباله

  NATURALTALENT خوبی دستفرمان

  PROFESSIONALSKIT تمام اسلحه ها

  منبع مطلب : javabkade.com

  مدیر محترم سایت javabkade.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ۷ مرحله سخت سری GTA که دمار از روزگارمان درآوردند

  ۷ مرحله سخت سری GTA که دمار از روزگارمان درآوردند

  برند GTA به قدری بزرگ است که حتی غیرگیمرها هم آن را خوب می‌شناسند. ما این بازی‌ها را به خاطر آزادی عمل بالا، شهرهای پویا و بزرگ و از همه مهمتر کارگردانی مراحل جذابشان دوست داریم. اما منظورم این نیست که همه مراحل این سری بازی‌ها بی‌نقصند. نه، اتفاقا در این مقاله می‌خواهم از ۷ مرحله سخت سری GTA برایتان بگویم که هیچکس دلش نمی‌خواست آن‌ها را تجربه کند. با ویجیاتو همراه باشید.

  اصولا وقتی قرار باشد که یک هلیکوپتر را در سری بازی‌های GTA هدایت کنیم، یاد آن جمله معروف سی‌جی در دقایق ابتدایی San Andreas میفتیم. هدایت هلیکوپترها در سری بازی‌های GTA واقعا یک عذاب تمام عیار بود. اما می‌دانید از آن بدتر چیست؟ اینکه با یک هلیکوپتر مجبور باشید یک کانتینر را با آهنربا بلند کنید و با پایین‌ترین سرعت ممکن آن را به مقصد برسانیم. این اتفاقی بود که در مرحله High Wire بازی GTA: Vice City Stories اتفاق افتاد. جالب اینکه قضیه فقط به همین جا هم ختم نمی‌شد و به محض رسیدن کانتینر به مقصد، بازی از شما می‌خواست که به سراغ یک ماشین در حال تردد بروید، آن را از روی زمین بلند کنید و در حالی که به سمتتان شلیک می‌شود، ماشین مورد نظر را در مدت زمانی محدود به مکان مشخصی انتقال دهید.

  برخلاف هلیکوپترها، کنترل و هدایت هواپیماها در سری GTA خیلی پیچیده و دشوار نبود. البته به شرطی که مرحله Freefall بازی GTA: San Andreas از این قضیه فاکتور بگیریم. در این مرحله سی‌جی مجبور بود با یک هواپیمای ملخی تک موتوره، یک هواپیمای مسافربری را تعقیب کند و خودش را به آن برساند. عملا این یک ماموریت غیرممکن بود که فقط تام کروز می‌توانست از پسش بربیاید. تقریبا ۹۹ درصد مواقع در انجام این ماموریت شکست می‌خوردیم. چراکه یک اشتباه کوچک شما را از هواپیما دور می‌کرد و مانع از این می‌شد که قبل از زمان مشخص به آن برسید. جالب اینکه اگر در این ماموریت شکست می‌خوردید، بازی به شما اجازه نمی‌داد که از لحظه سوار شدن هواپیما مرحله را دوباره استارت بزنید. نه، باید به نقطه شروع برمی‌گشتید، سوار موتور می‌شدید و در نهایت هواپیمایی برای پرواز پیدا می‌کردید. این پروسه صدها بار تکرار می‌شد و کاری می‌کرد که عملا GTA: San Andreas را بعد از تمام کردن این مرحله دیگر مثل قبل دوست نداشتیم.

  در مرحله Robbing Uncle Sam وظیفه‌تان این بود که با یک لیفتراک، تعدادی جعبه را بلند کنید و پشت یک وانت بگذارید. به نظر جالب می‌آید نه؟ قطعا نه. باور کنید اصلا جالب نبود. چون عملا باید گواهینامه کار با لیفتراک می‌داشتید تا بتوانید این جعبه‌ها را از روی زمین بلند کنید. در اکثر اوقات یا میله‌های لیفتراک درست زیر جعبه‌ها نمی‌رفت یا وسط راه جعبه‌ها کج می‌شدند و روی زمین می‌افتادند. حال حساب کنید که وسط این تجربه طاقت فرسا، چند مهمان سلاح به دست نیز سر و کله‌شان پیدا می‌شد و باید از جان هم‌قطارهای خود نیز محافظت می‌کردید. قضیه جایی بدتر می‌شد که اگر همین دوستانتان در جریان مبارزات می‌مردند، شما باید دوباره از اول مرحله کار را شروع می‌کردید.

  الان که دارم به متن نگاه می‌اندازم، فکر کنم تیتر مطلب را می‌گذاشتم «سخت‌ترین مراحل GTA: San Andreas» بهتر بود. بله، در چهارمین ایستگاه این لیست باز هم رفتیم سراغ GTA: San Andreas و یک ماموریت هوایی دیگر. در بازی شما عملا باید خلبانی یاد می‌گرفتید. برای همین، راکستار مرحله‌ای تحت عنوان Learning Fly طراحی کرده بود تا مخاطب تمام حقه‌های پرواز را یاد بگیرد. اما مسئله اینجا بود که هیچکس حضور در این کلاس را دوست نداشت. چون عملا بازی می‌خواست با همان مکانیک‌های افتضاح کنترل هواپیماهای بازی، مثل یک خلبان نمایشی حرفه‌ای عمل کنید. در غیر این صورت، نمره قبولی نمی‌گرفتید و روز از نو، روزی از نو.

  اگر بخواهیم لیستی از ۵ وسیله محبوبی که جوانان بیست و خرده‌ای سال پیش خیلی از آن‌ها استفاده می‌کردند درست کنیم، قطعا تلفن‌های عمومی با اختلاف اول می‌شدند. البته همانطور که می‌بینید، دیگر خبری از تلفن‌های عمومی در هیچ کشوری نیست. دلیلش هم واضح است؛ GTA III عرضه شد و کاری کرد که دیگر هیچکس دلش نخواهد از تلفن عمومی استفاده کند. در GTA III ماموریتی داشتیم به نام Payday for Ray که باید در آن به چهار تلفن عمومی در چهار منطقه مختلف شهر سر می‌زدیم. خب شاید بپرسید مشکل این قضیه کجاست؟ مشکلش این بود که باید کل این مسیر را در زمان محدودی طی می‌کردید که اصلا کافی نبود. حال دوست‌ دارم حدس بزنید که بعد از تمام شدن وقتتان چه بلایی سرتان می‌آمد. برایم در بخش کامنت‌ها پاسختان را بنویسید.

  بدترین مراحل تاریخ ویدیو گیم آن‌هایی هستند که سرنوشتشان به دست هوش مصنوعی سپرده شده. نمونه‌اش همین Wrong Side of the Tracks که باید در آن بیگ اسموک گنده‌بک را ترک موتور خود می‌نشاندید و قطار متعلق به یک گروه گنگستری را دنبال می‌کردید. خب طبیعتا هیچکس با موتور سواری در San Andreas مشکل نداشت. مشکل این بود که این بیگ اسموک احمق، نمی‌توانست حتی یک شلیک دقیق به سمت بادی‌گاردهای قطار داشته باشد. همین مسئله باعث می‌شد که بارها و بارها در این مرحله شکست بخورید. اما فقط کافی بود که یک بار شما اشتباه می‌کردید تا همین بیگ‌ اسموک با پر رویی تمام فریاد می‌زد «All we had to do was follow the damn train». آن وقت بود که دلم می‌خواست خودم یک گلوله در سرش خالی کنم تا آن دهان گشادش برای همیشه بسته شود.

  فکر کنم حدس می‌زدید که کار به اینجا برسد. بله، Demolition Man همان مرحله‌ای است که باید در آن، وظیفه هدایت یک هلیکوپتر کنترلی را به دست می‌گرفتیم و چند بمب دست ساز را در لوکیشن‌های به خصوصی از یک ساختمان جاسازی می‌کردیم. جدای از اینکه کنترل این هواپیمای اسباب‌بازی عین زندگی در جهنم بود، بازی زمان محدودی هم برای تمام کردن این مرحله در اختیارمان می‌گذاشت که عملا کافی نبود. تازه کارگران ساختمان هم وقتی این اسباب‌بازی به درد نخور را می‌دیدند، به سمتش حمله‌ور می‌شدند و با چوب و چماق به جانش می‌افتادند. نتیجه تمام این‌ها یک مرحله عذاب‌آور بود که هیچ یک از طرفداران GTA قادر به فراموش کردنش نیستند.

  خب این هم از انتخاب‌های ما. مرحله دیگری بود که از این لیست جا مانده باشد؟ حتما برایم از تجربیات خود بنویسید و بگویید که از چه مرحله GTA بیشتر از همه بدتان می‌آید.

  منبع مطلب : vigiato.net

  مدیر محترم سایت vigiato.net لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  کالاف دیویتی : من GTA رو خیلی دوست دارم از ۴ گرفته تا آخر همه ی GTA ها رو من دارم خب حالا بریم سر موضوع اصلی من با کمک این سایت تونستم دو مرحله ی که خیلی تو اون گیر کرده بودم رو رد کنم واقعا خیلی ممنونم از این سایت

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  PÂRSÁ RØSTÄMPØØR 1 ماه قبل
  0

  خیلی عالیه من عاشق سایت شدم

  براهم سحاق 1 ماه قبل
  0

  عالی

  ابولفضل 10 ماه قبل
  -1

  اره منم

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  سلام

  0
  ابولفضل 10 ماه قبل

  کی

  آریو 11 ماه قبل
  0

  چجوری لیست ذخیره هارو جایگزین هم کنیم؟

  کالاف دیویتی 1 سال قبل
  4

  من GTA رو خیلی دوست دارم از ۴ گرفته تا آخر همه ی GTA ها رو من دارم

  خب حالا بریم سر موضوع اصلی

  من با کمک این سایت تونستم دو مرحله ی که خیلی تو اون گیر کرده بودم رو رد کنم

  واقعا خیلی ممنونم از این سایت

  برای ارسال نظر کلیک کنید