توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه یک پسر را در فضای مجازی عاشق خود کنیم

  1 بازدید

  چگونه یک پسر را در فضای مجازی عاشق خود کنیم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  یک پسر را در فضای مجازی عاشق خود کنیم

  یک پسر را در فضای مجازی عاشق خود کنیم

  چگونه یک پسر را در فضای مجازی عاشق خود کنیم

  بهتر است بدانید، اینکه چگونه یک پسر را در فضای مجازی عاشق خود کنیم سوالی است که ممکن است برای هر دختری پیش بیاید. چگونه در چت و فضای مجازی جذاب باشید.

  چگونه به یک پسر پیام بدهید، عاشق شدن در فضای مجازی چه قوانینی دارد، جذب پسر مورد علاقه از دور، همه و همه راه حلی بسیار ساده دارد که در این مقاله به تمامی این سربرگ ها خواهیم پرداخت.

  اما مهمترین قانونی که باید بدانید این است. فضای مجازی محیطی مجازی است. پس انتخاب باید به نحوی انجام پذیرد که تمامی جوانب مورد بررسی قرار گرفته باشد. با سربرگ تازه همراه باشید.

  چگونه در فضای مجازی جذاب باشید

  اولین مورد در پاسخ به سوال اینکه چگونه یک پسر را در فضای مجازی عاشق خود کنیم باید دقت شود این است که خود ابتدای امر چگونه هستیم و چگونه در فضای مجازی جذاب باشیم. جذابیت در فضای مجازی با انتخابی تصویر پروفایلی جذاب است. این تصویر پروفایل باید به گونه ای باشد که بیانگر بیشترین احساسات و عواطف ما و همچنین زیبایی ساختار فیزیکی ما باشد.

  گاه شده که انتخاب تصاویر پروفایلی غیر از تصویر شخصی پسران را به گونه ای شیفته ساخته که در روز ممکن است بارها به تصویر پروفایل شما خیره شده و به چت ها و صحبت هایی که با یکدیگر داشته اید فکر کند. و به این طریق میتوانیم فکر دیگران را به خود مشغول کنیم.

  خودسازی قبل از عاشق کردن یک پسر در فضای مجازی

  قبل از اینکه بخواهید پسری را در فضای مجازی انتخاب کنید برای شروع رابطه و عاشق کردن، ابتدا باید این ظرفیت را در خودتان نیز ایجاد کنید، ظرفیتی که شما را فردی دوست داشتنی میکند.

  رذیلت های اخلاقی را از خود دور کنید، تاکتیک های آغاز کردن یک مکالمه و همچنین راه های عاشق کردن یک مرد را بیاموزید و پسر را وادار به بیان احساسات کنید.

  اصولاً دختران بسیار احساساتی هستند و توقع دارند که بسیار به آنها توجه گردد. این خصوصیت را خودتان باید هنگام عاشق کردن یک پسر بسازید. زیرکی های غریزه ای دخترانه شما به این موضوع کمک میکند تا بتوانید با دلبری کردن برای پسر، قلب او را که تسخیر نمایید.

  در بین تاکیتیک های آغاز یک مکالمه همانطور که در مقاله چگونه دیگران را به خود وابسته کنیم مطالعه نموده اید و به صورت ناخودآگاه درون همه ما وجود دارد، ایجاد حس نیاز به شخص است. که برای جذب عشق و عاشق کردن یکی از قوی ترین تکنیک های جذب عشق می باشد.

  نحوه عملکرد تاکتیک حس نیاز به این صورت است که شما مکالمه را با پرسیدن سوالی که در تخصص پسر مد نظرتان است و این مورد را از پروفایل پسر مورد نظرتان برداشت کرده اید شروع می نمایید. تصاویر پروفایل گویای تمامی خصوصیات رفتاری یک فرد است:

  ۱- پسری که داخل ماشین تصویری ازخود گرفته نشان از اهل تفریح و دور دور های وقت و بی وقت و خوش گذرانی بسیار است

  ۲- پسری که در طبیعت تصویری از خود گذاشته و یا عکس پروفایل خود را طبیعتی بکر انتخاب نموده گویای فردی است که اهل ماجراجویی و مسافرت بسیار است

  ۳- پسری که با پرستیژی با کلاس و مرتب تصویری تمام رخ از خود به نمایش گذاشته نشان دهنده فردی است منظم و با اعتماد به نفس بالا می باشد.

  هر کدام از این تصاویر پروفایل گویای شخصیتی خاص می باشد که شما با در نظر گرفتن تصویر می توانید فرد مورد نظرتان را روانشناسی و عاشق خود کنید.

  چگونه به یک پسر پیام بدهیم

  پسران و به طور کلی جنس مذکر چون جنسیت غالب می باشد از لحاظ رفتاری دارای غروری ذاتی و بسیار شکننده هستند. هنگامی که ما قصد داریم پسر مغرور را عاشق خود کنیم و یا مکالمه ای را با پسری آغاز کنید و به وی پیام بدهید حتما باید مراقب غرور خودتان و غرور طرف مقابلتان باشید. کلمات را شمرده شمرده و دقیق و پر قدرت بیان کنید.

  پسران برای انتخاب طرف مورد نظرشان به دخترانی که سخت بدست بیاورند و از لحاظ رفتاری لطیف تر و مشخص تر باشند علاقه بیشتری خواهند داشت. و به این روش میتوانیم یک پسر را به خود جذب کنیم.

  پس هنگامی که می خواهید شروع کننده ی رابطه مجازی باشید، از او درخواستی داشته باشید. کاری کوچک که در زمینه تخصص پسر مورد نظرتان است از وی بخواهید تا فرد مورد نظر را وادار به تلاش کردن برای شروع رابطه کنید. با ایجاد حس قدرت و مفید بودن میتوانمردان را مجذوب خود کرد.

  چگونه یک پسر را وادار کنیم کاری انجام دهد و عاشقمان شود

  شاید گفتن این جمله کمی شیطانی به نظر بیاید، اما باید بدانید نتایج تحقیقات دانشمندان علم روانشناسی خانواده نشان داده است که هر پسری که بیشتر برای ساختن رابطه ای تلاش میکند. برای نگهداشتن آن رابطه و تکامل نیز تلاش بیشتری خواهد کرد.

  زیرا که وجود ذاتی مردان سخت کوش و تلاش گر هست و این خود نیز از ساختار بدنی جنس مذکر نیز مشخص است. با استفاده از مطالب روانشناسی و به کار بردن آنها در زندگی عاطفی خود، به راحتی میتوان دیگران را شیفته خود کرد.

  برای آنکه پسر را دیوانه خود کنیم و در فضای مجازی او را عاشق خود کنیم لازم است پس از انجام تمام این مراحل، با فکر کردن و فرستادن انرژی مثبت ، با استفاده از قانون جذب او را به سمت خود بکشانیم.

  هرگز  نباید خیال کنیم که نمیتوانیم یک پسر را حتی یک پسر مغرور را به سمت خود جذب کنیم. بلکه با فرستادن انرژی مثبت نه تنها یک پسر را بلکه عشق واقعی و ازدواج را نیز میتوان به سمت خود جذب کرد.

  اگر پاسخ سوال چگونه یک پسر را در فضای مجازی عاشق خود کنیم را هنوز دریافت نکرده اید، میتوانید با شرکت در دوره های روانشناسی جذب آقای حسین رجب پور یک پسر را به راحتی دیوانه خود کنید.

  Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

  Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

  کانال روانشناسی: sarbargetaze

  منبع مطلب : www.sarbargetaze.com

  مدیر محترم سایت www.sarbargetaze.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چگونه برای یک پسر در چت طوری دلبری کنیم که عاشقمان شود

  چگونه برای یک پسر در چت طوری دلبری کنیم که عاشقمان شود

  چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود؟

  چگونه در چت دلبری کنیم برای پسر؟

  چگونه برای یک پسر دلبری کنیم؟

  چگونه سر صحبت را با پسر مورد علاقه باز کنیم؟

  اگر بخواهیم بفهمیم چگونه برای یک پسر در چت طوری دلبری کنیم تا عاشقمان شود باید یاد بگیریم چگونه سر صحبت را با پسر مورد علاقه باز کنیم و هچنین چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود.

  در این مطلب از نوین اطلس می خواهیم یاد بگیریم چگونه سر صحبت را با پسر مورد علاقه باز کنیم، چگونه برای یک پسر دلبری کنیم، چگونه در چت دلبری کنیم برای پسر و در آخر چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود. هدف این است که به صورت غیر مستقیم در جذب، دلبری و عاشق کردن پسر مورد علاقه خود موفق شوید.

  چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود

  این روزها چت کردن و گفتگوهای اینترنتی و متنی، خیلی می تواند در جذب کردن پسر مورد علاقه تان به شما کمک کند زیرا بیشتر رابطه ها از شبکه های اجتماعی آغاز می شوند. به همین دلیل به منظور پاسخ به پرسش چگونه در چت دلبری کنیم برای پسر در ادامه می خواهیم توضیح دهیم چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود.(همچنین نگاه کنید به مقاله چگونه با پیامک دلبری کنیم)

  در لیست زیر نکاتی در مورد اینکه چگونه سر صحبت را با پسر مورد علاقه باز کنیم توضیح داده ایم:

  ۱. اگر برای اولین بار می خواهید سر صحبت را با پسری باز کنید، فقط یک سلام خالی ننویسید، خودتان را معرفی کنید و حال او را بپرسید.

  ۲. قبل از اینکه هر پیامی و هر جوابی بنویسید پیام او را بخوانید و مطمئن شوید بهترین جواب را می دهید.

  ۴. بهتر است هر پیامی که می فرستید یک بار کامل مرور کنید و حرف اشتباهی نزنید.

  ۵. اگر پسر پیام ما را دیر پاسخ داد، ناراحت نشویم. ممکن است افراد آنلاین بشوند، اما فرصت کافی برای پاسخگویی به ما را نداشته باشند. این موضوع همیشه بی احترامی نیست.

  ۶. برای اینکه بدانید چگونه یک پسر را دیوانه خود کنید، سعی بر یک گفتگوی جذاب داشته باشید. کاری کنید پسر از صحبت کردن با شما لذت ببرد و حرف زدن با شما برایش خسته کننده نباشد.

  اکنون متوجه شده اید که چگونه سر صحبت را با پسر مورد علاقه باز کنیم اما در ادامه ارتباط همچنان روش هایی نیاز است در مورد اینکه چگونه در چت دلبری کنیم برای پسر. پس با ما همراه باشید تا به پرسش چگونه برای یک پسر دلبری کنیم، پاسخ دهیم.

  راه های جذب غیر مستقیم پسران در چت

  یکی از مهمترین نکات در مورد موضوع چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود این است که باید روش های دلبری از پسران در چت به صورت غیر مستقیم صورت بگیرد.

  وقتی پسری متوجه شود که شما به او علاقه مند هستید یا با شما وارد رابطه می شود و مشکلی پیش نمی آید یا خود را کنار کشیده و از شما دور می شود. فرض می کنیم که این شخص وقتی از علاقه شما با خبر شد راه دوم را انتخاب می کند، یعنی خود را کنار می کشد و از شما دور می شود.

  حال برای وابسته کردن مرد به خود، بهتر است به صورت غیر مستقیم با پسر مورد علاقه تان چت کنید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که به این فرد وقتی چت می کنید اشاره کنید رابطه ی شما معمولی است و در حد همکار یا همکلاسی هستید. وقتی که پیشنهاد شما را پذیرفت هیچ وقت نباید دوباره موضوع رابطه ی عاطفی را مطرح کنید.

  پس برای رسیدن به پاسخ پرسش چگونه برای یک پسر دلبری کنیم، باید در طول این زمان همه ی توجه لازم را (در حد یک ارتباط معمولی) به او بدهید، بدون بروز احساسات خود در کنار او بایستید و هر روز با بهانه های موجه درسی یا کاری سعی کنید با او تماس برقرار کنید.

  اکنون اگر بخواهید بدانید چگونه مردان را دلتنگ کنیم؟ بایستی توجه کرد که با این کارها بعد از مدتی پسر به توجه شما عادت می کند و دقیقا اینجاست که شما باید کنار کشیده و کمی از او دور شوید (با بهانه های موجه). دقت داشته باشید که پسر یا مرد مورد علاقه شما نباید متوجه شود از قصد اینکار را انجام می دهید.

  اگر متوجه شدید که او به دنبال شما می آید و سراغ شما را می گیرد تا حدودی موفق به جذب او شده اید و تنها کاری که باید انجام دهید افزایش شدت این تمایل است.(همچنین نگاه کنید به قانون جذب عشق از راه دور)

  روش های دلبری از پسر در چت

  اما برای پاسخ به این دو پرسش که چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود و همچنین چگونه در چت دلبری کنیم برای پسر باید روش ها و تکنیک های بیشتری بیاموزیم. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد روش های جذب کردن پسران در چت آشنا شوید.

  قبل از اینکه به این سه مورد اشاره کنم باید به یاد داشته باشید شاید آنچه که یک زن در رابطه می‌پسندد لزوما مورد پسند یک مرد نباشد. تمرکز روی رفتارهایی که مردان دوست دارند به شما کمک می‌کند تا در نظر آن مرد مهربان‌تر، زیباتر و خوب‌تر جلوه کنید و از نامزدتان یا مردی که عاشقش هستید، عشق بیشتری بگیرید و بتوانید در وابسته کردن مرد به خود موفق شوید. به نکات رفتاری و کارهای ساده‌ای که در ادامه می‌آید به دقت توجه کنید.

  اگر می خواهید دلبری کنید بدانید کمی تاخیر هم بد نیست

  اگر می پرسید چگونه مردان را دلتنگ کنیم، دقت کنید به محض اینکه نامزدتان به شما پیامک زد سریع از جایتان نپرید و بلافاصله جوابش را ندهید. اینطوری فکر می‌کند شما بیکار نشسته بودید تا او یک پیامک بزند و از جا بپرید. پیامک که رسید خیلی آرام آن را بخوانید. چند نفس عمیق بکشید و بعد از چند دقیقه؛ برای مثال بین پنج تا هفت دقیقه جواب بدهید. نگران نباشید، به هیچ وجه اتفاق بدی نمی‌افتد. بگذارید کمی هم او منتظر شما بماند. اگر جواب پیامک‌هایش را ضربتی بگیرد، از شور و هیجان می‌افتد و دیگر محال است با اشتیاق روز اول برایتان پیامک‌های عاشقانه بزند. نترسید؛ برای دلبری از مردان لازم است گاهی آن ها را منتظر گذاشت.

  برای دلبری از پسر غر زدن ممنوع

  گاه دخترها می پرسند چگونه پسر را وابسته خود کنیم؟
  بعضی رفتارها اعصاب و روان آدم‌ها را کاملا به هم می‌ریزد. مردها از غر زدن و نق شنیدن متنفرند، حاضرند نصف عمرشان را بدهند و هیچ وقت شاهد غر زدن کسی نباشند چه برسد به اینکه نامزدشان مدام کنار گوش‌شان چیزهایی بگوید که سعی در نشنیدنش دارند. غر زدن در مسیر عکس دلبری از مردان قرار دارد. اگر موضوعی ناراحت‌تان کرده با زبان آرام و بدون غرغر بیان کنید، اینطوری هم زودتر نتیجه می‌گیرید و هم انگ یک زن غرغرو بهتان نمی‌زنند. حواستان باشد، مردها اصلا به ادامه زندگی با یک فرد غرغرو اشتیاقی ندارند و سعی می‌کنند از اینجور افراد فاصله بگیرند.

  بگذارید تمام هزینه‌ها را پسر مورد علاقه تان پرداخت کند

  بله، این کار به نظر بسیار غیرمنصفانه است اما کسی که هزینه رستوران و … را پرداخت می‌کند باید میان دوستی و وقت گذرانی با یک دوست معمولی و قرار گذاشتن با یک زن را فرق بگذارد. برای کمتر شدن هزینه‌ها می‌توانید به طور مثال، با هم در خیابان یا فضای سبز قدم بزنید، به کتابخانه بروید، پیک نیک بروید و لحظه‌های شادی را رقم بزنید.

  شناخت اخلاق پسرها

  اکنون که می دانیم چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود و چگونه برای یک پسر دلبری کنیم، وقت آن است که در مورد شناخت او زمانی که به صورت حضوری یکدیگر راملاقات می کنیم نیز آشنا شویم. اول از همه باید ببینید چه قدر از شما فاصله می‌گیرد؟ اگر او در فاصله نیم تا یک متری شما می‌ایستد، می‌توانید به او اعتماد کنید، زیرا نه خود را با شما بیگانه می‌داند و نه بیش از آنکه شایسته این موقعیت باشد به شما نزدیک می‌شود.

  اگر او در دایره‌ای به شعاع ۱۵ سانتی‌متر تا نیم متری شما می‌ایستد، احتمالا شما را از همین حالا همسر آینده‌اش می‌داند و می‌خواهد با شما صمیمی‌تر باشد. البته او نمی‌داند که هنوز برای ایجاد چنین حسی زود است و با این کارش شما را از خود دور می‌کند، زیرا این فاصله تنها متعلق به والدین، همسر، دوستان صمیمی و کودکان اطراف‌تان است.

  اگر او در فاصله یک متری و بیشتر از شما دور می‌ایستد، یا به شما بی‌علاقه است یا آنقدر خجالتی است که هنوز نمی‌تواند شما را به عنوان یکی از عزیزان خود بداند. چون این فاصله، مناسب غریبه‌هایی است که در خیابان از کنار‌تان رد می‌شوند یا فروشنده‌هایی که از آن ها خرید می‌کنید.

  وقتی در مورد چت کردن صحبت می کنیم می توانید از میزان ارتباطی که با شما برقرار می کنید و تعداد ارسال پیام ها در چت تشخیص دهید که فاصله اش با شما چقدر است.

  آموزش جذب خواستگار

  یکی دیگر از دلایلی که بعضی به دنبال پاسخ به پرسش چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود و همچنین چگونه در چت دلبری کنیم برای پسر هستند این است که به ازدواج دست پیدا کنند.

  بعضی ها فکر می کنند در ارتباط های پیامی و چت کردن هرچه بیشتر از پسرها دوری کنند، می توانند افراد بیشتری را جذب خود کنند و بر عکس، برخی دیگر فکر می کنند هر چه بیشتر در دید باشند می توانند خواستگارهای بیشتری را داشته باشند؟

  به صورت کلی اگر در زندگی نسبت به هر مساله ای تعادل برقرار باشد، افراد می توانند راحت تر به خواسته های خود برسند. ولی افراط و تفریط می تواند وضع را دگرگون کند. در زمینه جذب خواستگار هم همین گونه است. بر اساس قانون جذب مردان چت کردن یا چت نکردن بیش از حد برای دلبری از پسران و عاشق کردن آن ها می تواند به ضرر شما تمام شود. در کنار این امر نیز دختر و خانواده اش باید مهارت هایی را به کار ببرند تا جذاب تر به نظر بیایند. برای داشتن خواستگاران بیشتر سعی کنید موارد زیر را رعایت نمایید. این موارد می توانند یک آموزش خیلی خوب برای جذب خواستگار محسوب شوند:

  توکل بر خدا

  مهم ترین مساله در امر ازدواج توکل داشتن بر خدا است. دخترها و خانواده هایشان باید در وهله اول از خداوند متعال خواستار یک همسر خوب و متناسب باشند. قرائت سوره طه برای طلب همسر مناسب و دلخواه بسیار کمک کننده است.(همچنین نگاه کنید به دعا برای جذب خواستگار)

  امام صادق علیه السلام می فرماید: هر کس که خواستگاری ندارد یا به خواستگاریش جواب نمی دهند، سوره طه را بنویسد و بشوید و آب آن را بر صورت خود بریزد، خداوند ازدواجش را آسان می کند.( ۱)

  برخورد مناسب

  یکی از مهمترین مسایلی که می تواند به جذب خواستگار برای دخترها کمک کند، اخلاق نیکو و پسندیده خود و خانواده شان است. هر اندازه دختر و خانواده اش خوش اخلاق تر باشند و کمتر عصبانی بشوند و بداخلاقی کنند، بر تعداد خواستگاران دختر افزوده می شود. سعی کنید با اطرافیان، همسایگان و آشنایان با روی باز و گشوده برخورد نمایید تا دیگران هم بتوانند راحت تر با شما صحبت کنند. اگر از خود می پرسید چگونه برای یک پسر دلبری کنیم، باید بدانید نحوه برخورد در جلسه خواستگاری نیز مهم است. به همین دلیل به شما توصیه می شود مقاله طرز برخورد در جلسه خواستگاری را مطالعه کنید تا در این زمینه بتوانید پسر را دیوانه خود کنید.

  طرز پوشش

  والدین در ازدواج فرزندانشان و تعداد خواستگاران نقش اصلی دارند. آن دسته از والدینی که سخت گیری های نا به جا در امر ازدواج فرزندانشان انجام می دهند قطعا این حق فرزند خود را برآورده نکرده اند.

  نوع لباسی که هر فرد می پوشد نشان دهنده نوع اعتقادات و مذهب و شخصیت فرد است. سعی کنید نوع پوشش خود را متناسب با طرز عقایدتان انتخاب نمایید. بر عکس خیلی از دخترها فکر می کنند، هر چه لباس های متفاوت تر از جامعه بپوشند بیشتر جذاب می شوند. اما بر اساس قانون جذب مردان، پسران معمولا بیشتر دخترهایی را که به صورت شکیل و متناسب با عرف لباس می پوشند، می پسندند. سعی کنید پوششی را برای خود انتخاب کنید که نشان دهنده شخصیت واقعی شما باشد.

  در ادمه به روش های شناخت شخصیت خواستگارهای اشاره می کنیم که بعد از آشنایی با این موضوع که چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود و چگونه در چت دلبری کنیم برای پسر مورد نیاز است :

  گذاشتن دست در جیب

  خواستگار دست به جیب شما، احتمالا اطلاعات با ارزشی را پنهان می‌کند و نمی‌خواهد بخشی از زندگی‌اش را برایتان فاش کند.

  پنهان کردن دست چپ

  اگر دست چپش را پنهان می‌کند، به احتمال زیاد، مسائل شخصی‌اش را از شما مخفی می‌کند و دوست ندارد از زندگی‌اش سر دربیاورید.

  پنهان کردن دست راست

  اگر دست راست را پنهان می‌کند، احتمالا مسائلی را که ارتباط زیادی به خودش ندارد و به دیگران یا محیط بیرون مربوط است را از شما مخفی می‌کند.

  ‌پوشاندن دهان

  پوشاندن دهان هنگام صحبت کردن یعنی ترس از بیان، پنهان کاری و خجالتی بودن.

  دست به آسمان

  اگرکف دست‌هایش را روبه بالا و با انگشتان کشیده نشان می‌دهد، صادق است و به شما علاقه دارد.اما اگر کف دست‌هایش به سمت پایین باشد، احتمالا در زندگی‌اش فردی گشاده‌رو نیست. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقاله زبان بدن در خواستگاری مراجعه کنید.

  مطالب مرتبط:

  ۲۴ روش ساده برای دیوانه کردن پسران – تکنیک های دلبری

  آموزش عاشقانه حرف زدن – راه های عاشق کردن یک مرد

  راه های جذب غیر مستقیم پسران – جذب پسر از راه غیر مستقیم

  روش های دلبری از پسر

  ۱۰ نکته مهم در جذب یک مرد از راه دور

  عشق در شبکه های اجتماعی

  پیامک عاشقانه به همسر

  حکم رابطه دختر و پسر به قصد ازدواج

  آموزش رایگان زبان انگلیسی – تضمینی

  منبع مطلب : novinatlas.com

  مدیر محترم سایت novinatlas.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  پیامک عاشقانه /عاشق کردن با چت/روانشناسی جذب/ارسال پیام و چت کردن

  پیامک عاشقانه /عاشق کردن با چت/روانشناسی جذب/ارسال پیام و چت کردن

  چگونه پیامک عاشقانه به همسر خود ارسال کنیم؟

  اگر قصد دارید به مرد خود پیامی ارسال کنید اما می ترسید حرف اشتباهی بزنید یا چیزی بگویید که شما را ناامید یا نیازمند نشان دهد باید به یاد داشته باشید بهترین استراتژی در چت کردن برای ارسال پیام و پیامک عاشقانه این است که بامزه باشید و در عین حال خیلی پرمدعا و سلطه جو به نظر نیایید.

  اگر به دنبال نکاتی هستید که به شما کمک کند مردی را از راه دور مثلا در شبکات اجتماعی از طریق پیامک عاشق خود کنید این مقاله را حتما مطالعه کنید.

  گام اول یک سوال خوب بپرسید:

  با یک پرسش ارسال پیام خود را شروع کنید، این یک روش عالی برای نشان دادن علاقه به عشقتان است و همچنین کاری می کنید که پاسخ دادن برای وی آسان شود.

  با اینکار می توانید از تمایل وی برای ارسال متقابل پیام به شما مطمئن شوید.

  در ادامه به شما توضیح می دهیم دقیقا یک سوال خوب به چه شکل است؟

  یک سوال مشخص و دقیق در مورد خودش بپرسید. با اینکار نشان می دهید به چیزی که واقعا هست علاقه مند هستید.

  از وی سوالی بپرسید که به سادگی بتواند پاسخ دهد. در مورد معنی زندگی  و عشق و علاقه سوال نکنید.

  به نظر مردان پرسش های صریح و واضح جذاب تر است نسبت به پیامی که خیلی توضیحات دارد.

  ولی جواب پرسش شما نباید در یک کلمه خلاصه شود. اگر پرسشی کنید که جواب آن در یک یا دو کلمه باشد، ادامه دادن آن مکالمه دشوار خواهد شد.

  به جای اینکه بپرسید ” دیشب کی به خانه رسیدی” بپرسید ” دیشب چطور گذشت؟”

  اصیل باشید:

  اگر پیام هایی ارسال کنید که دیگران ارسال نمی کنند یا به عبارت دیگر خاص باشد، تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

  به جای اینکه فقط سلام کنید، یک سوال جالب نیز بپرسید و سعی کنید چیزی بگویید که باعث شود وی بخواهد پاسخ شما را بدهد و مکامله را ادامه دهد.

  او را بخندانید. اگر سعی کنید باهوش باشید و باعث شادی وی شوید، پسر مقابل شما نیز همین تلاش را برای خنداندن شما می کند.

  یک نگاه کنایه آمیز و شوخ داشته باشید. این یک روش عالی دیگر برای شروع است، تا وقتی که بداند چگونه سوالتان را پاسخ دهد.

  عاشقانه برخورد کنید:

  اگر در مرحله ای هستید که می خواید احساسات خود را بیان کنید، باید سعی کنید همزمان بامزه و شوخ طبع نیز باشید و خیلی احساساتی نشوید.

  عاشقانه رفتار کردن باعث می شود مردتان از صحبت با شما هیجان زده شود، و تحت تاثیر جسارت و بی باکی شما قرار بگیرد ( البته اگر افراط نکنید).

  در اینجا توضیح می دهم در اس ام اس عاشقانه ی خود دقیقا چه کاری باید انجام دهید

  طعنه آمیز رفتار کنید. از طعنه زدن و اینکه کمی به شما طعنه زده شود ترسی نداشته باشید.

  اگر در مرحله ی مناسبی در رابطه ی خود هستید، در مورد لباس هایی که خریده اید و می پوشید صحبت کنید؛ اینکار باعث می شود برای دیدن شما هیجان زده تر شود.

  جالب باشید:

  اگر می خواهیدمردی که قصد دارید عاشق خود کنید، برایتان شخصی جالب باقی بماند، شما نیز باید برای وی جالب باشید.

  باید نشان دهید شخصی با مهارت هستید با انواع متنوعی از علایق، سرگرمی ها و دوستان و همیشه به دنبال تجربه ی چیز های جدید هستید.

  اجازه دهید تصور کنید شما زندگی شلوغی دارید احساس کند خیلی خوش شانس است که اکنون فرصتی پیدا کرده اید که به وی پیام دهید.

  اگر احساس کند همیشه بیکار هستید و منتظر شرایط مناسب برای ارسال پیام  به سرعت علاقه ی خود را نسبت به شما از دست خواهد داد.

  نشان دهید زندگی خود را دارید. اجازه دهید بداند با دوستانتان برای گردش به بیرون می روید، به کلاس کاراته می روید یا یک فیلم جدید نگاه می کنید.

  باید بداند زندگی شما فقط خلاصه به ارسال پیامک عاشقانه به وی نمی شود و در نتیجه می خواهد سهم بیشتری بدست آورد.

  پیدا کردن علاقه مشترک

  یک علاقه ی مشترک پیدا کنید. درست است که در ارسال اس ام اس یا مکالمه های پیامی در شبکات اجتماعی همچون تگلرام ،اینستاگرام یا واتساپ می توانید یک مکالمه ی عمیق و کامل داشته باشید، اما اگر متوجه شود هر دو به یک آهنگ علاقه دارید یا یک برنامه ی تلویزیونی را مشاهده می کنید، به صحبت کردن با شما بیشتر علاقه مند خواهند شد.
  به چیزی اشاره کنید که در زندگی تان عاشقش هستید. این کار به وی نشان می دهد که فردی خوشحال هستید و علایق متنوعی در زندگی خود دارید.

  بسیار مهم است که هر بار مکالمه را در زمان مناسبی پایان دهید در نتیجه مرد مقابل تان به شما علاقه مند باقی خواهد ماند.

  اگر همیشه او باشد که مکالمه را تمام می کند، یا اگر همیشه سعی کنید مکالمه را طولانی تر کنید به خصوص وقتی مشغول کاری است یا وقتی چیزی برای گفتن باقی

  نمانده است، در نتیجه وی مکالمه را قطع خواهد کرد و در آینده نیز تمایل چندانی با ارتباط با شما نخواهد داشت.

  وقتی در تلاش هستید که موضوعی برای صحبت کردن پیدا کنید.

  وقتی پاسخ های وی خلاصه به بله، خیر، باشه یا اوکی می شود، در این شرایط مرد مقابل تان علاقه ای به ادامه ی مکالمه ندارد.

  اگر در جواب از شما سوالی نمی پرسه، پس احتمالا فقط برای حفظ ادب پاسخ شما را می دهد

  اگر او همیشه مکالمه را تمام میکند، سعی کنید این رویه را تغییر دهید و این شما باشید که کار دارید و باید بروید حداقل نصف زمان های ممکن.

  چیزی به اون بدهید که به آن فکر کند:

  نباید فقط مکالمه را باگفتن جملاتی مثل “فعلا” یا ” تا بعد” تمام کنید. در عوض باید پایان مکالمه را باز نگاه دارید تا شروع یک مکالمه ی جدید برای تان امکان پذیر با باشد.

  می توانید به او بگویید که قصد دیدارش را دارید یا اجازه دهید بداند در حال انجام کاری جالب هستید تا وی بتواند بعداً در مورد آن از شما بپرسد.

  ۱- اگر قبلا شروع کردید به گذاشتن قرار، اشکالی ندارد که به وی بگویید از دیدارش خوشحال می شوید.

  ۲- اگر از قبل برای ملاقات قرار گذاشته اید، در مورد لباس های جدیدی که می خواهید بپوشید صحبت کنید و بگویید نمی توانید برای نشان دادن لباس های جدیدتان صبر

  کنید. اجازه دهید ذهنش درگیر یک تصویر ناشناخته شود که سعی کند لباس های جدیدتان را پیشبینی کند.

  ۳- پایان مکالمه را باز بگذارید تا بعد بتواند بیشتر در موردش از شما بپرسد. هر از چند گاهی اشاره کنید با دوستانتان بیرون می روید و دوست دارید کمی وقت با اون نیز سپری کنید. در این صورت اگر پسر مورد علاقه ی شما نیز بخواهد با شما بیرون بیاید و خیلی خجالتی نباشد، حتما از شما درخواست خواهد کرد.

  آخرین دختری که یک پسر به دنبالش می باشد فردی است که نیازمند و ناامید باشد.

  اگر همیشه سعی کید در ارسال اس ام اس و پیام هایتان افراط نشان دهید و در مورد دیر پاسخ دادن یا همیشه پاسخ ندادن پیام های وی معترض شوید، وی به این نتیجه می رسد که شخصیت شما به صورت کلی شخصیت نیازمند است.

  پیامک عاشقانه تان باید بامزه و شاد باشد و نباید این احساس را انتقال دهد که شما از او چیزی می خواهید ( مثل نیاز به محبت که کمبودش را دارید)

  اگر هنوز نیاز به راهنمایی بیشتر دارید می توانید با ما در تلگرام یا واتساپ در ارتباط باشید.

  ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

  منبع مطلب : drsomayehsoltani.ir

  مدیر محترم سایت drsomayehsoltani.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : من به یکی علاقه دارم، واقعا خیلی دوسش دارم، ما با هم دوستیم، دوست معمولی، یعنی رل و دوست پسرم نیس، دوست معمولی هستیم، من بیشتر از یکی دو هفته میشه که بهش اعتراف کردم، اون منو به چشم خواهرش میبینه و البته منو یکم دوست داره، حالا ما امروز داشتیم با هم چت میکردیم که من بهش گفتم داداشی خیلی دوست دارم، اونم بهم گفت که من بیشتر دوست دارم مهاجم قلب من. ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ منظورش چی بود؟ یعنی اون هم منو دوست داره؟ ما یکم رابطمون با هم صمیمیه، هردمون هم احساسی حرف میزنیم، خیلی پسر خوبیه، همیشه دوست داره منو خوشحال کنه و بخندونه، وقتی که ناراحتم بهم دلداری میده و من ناراحتیمو فراموش میکنم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فاطمه محمدی 11 روز قبل
  -1

  سلام ممنون میشم به سوالم جواب بدید

  Elisa 3 ماه قبل
  1

  هیچی نفهمیدم تک و توک گرفتم 🥲🥲

  ناشناس 3 ماه قبل
  2

  البته منم همیشه میخندونمش و هروقت ناراحته باهاش درد دل میکنم، من خیلی هم سم و اسیدم، خیلی وقتا کلا حرفام سمی میشن و اون هم می‌خنده

  ناشناس 3 ماه قبل
  2

  لطفا بهم جواب بدین ، برام خیلی مهمه که بدونم چه حسی نسبت بهم داره

  ناشناس 3 ماه قبل
  3

  بهم گفت مهاجم قلبم، کنار پیام هاش هم قلب قرمز میذاشت

  ناشناس 3 ماه قبل
  4

  من به یکی علاقه دارم، واقعا خیلی دوسش دارم، ما با هم دوستیم، دوست معمولی، یعنی رل و دوست پسرم نیس، دوست معمولی هستیم، من بیشتر از یکی دو هفته میشه که بهش اعتراف کردم، اون منو به چشم خواهرش میبینه و البته منو یکم دوست داره، حالا ما امروز داشتیم با هم چت میکردیم که من بهش گفتم داداشی خیلی دوست دارم، اونم بهم گفت که من بیشتر دوست دارم مهاجم قلب من. ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ منظورش چی بود؟ یعنی اون هم منو دوست داره؟ ما یکم رابطمون با هم صمیمیه، هردمون هم احساسی حرف میزنیم، خیلی پسر خوبیه، همیشه دوست داره منو خوشحال کنه و بخندونه، وقتی که ناراحتم بهم دلداری میده و من ناراحتیمو فراموش میکنم

  نیلا 4 ماه قبل
  0

  یکمی خب بود😕

  Romi 5 ماه قبل
  1

  ................................................

  .😐

  .

  .

  .😐

  .

  .😐

  بایییی👋🏻👋🏻

  1
  یه پسر 5 ماه قبل

  سلام

  دخی 11 ماه قبل
  3

  اون چیزی که می خواستم تو مطلب ها نبود

  3
  امیر 7 ماه قبل

  شمارتو بده

  tara 1 سال قبل
  0

  چم والا

  tara 1 سال قبل
  1

  من ک هیچی نفهمیدم

  0
  دخی 11 ماه قبل

  منم

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید