توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کارت ایثارگری به چه کسانی تعلق میگیرد

  1 بازدید

  کارت ایثارگری به چه کسانی تعلق میگیرد را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  کارت ایثار و مزایای آن چیست و به چه کسانی تعلق می گیرد؟+جزئیات

  کارت ایثار و مزایای آن چیست و به چه کسانی تعلق می گیرد؟+جزئیات

  فاش‌نیوز - وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم رونمایی از کارت ایثار رزمندگان گفت: این کارت به‌عنوان یک سند ملی ایثار به بستر دولت الکترونیک متصل خواهد شد.

  به گزارش راهبرد معاصر، امیر سرتیپ امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان در مراسم رونمایی از کارت ایثار رزمندگان که در ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد، با گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس، بیان کرد: این کارت به‌عنوان یک سند ملی ایثار به بستر دولت الکترونیک متصل خواهد شد و ایثارگران از تسهیلاتی که در آنجا پیش‌بینی شده بهره‌مند می‌شوند.
   
  وی ادامه داد: پیش از این کارت‌های متعددی از سوی یگان‌های نیروهای مختلف نظامی برای رزمندگان صادر شده بود؛ اما بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه مکلف شدیم تا با اجرای سند ملی ایثار، کارت ایثار رزمندگان را صادر کنیم.
   
  وزیر دفاع درپایان خاطر نشان شد: با اعطای کارت ایثار، رزمندگانی که بیش از ۴۵ روز سابقه حضور در دوران دفاع مقدس دارند، شناسایی می‌شوند.
  در این مراسم سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه، سرلشکر موسوی، فرمانده کل ارتش، امیر حاتمی، وزیر دفاع، سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی و جمعی دیگر از فرماندهان و مسئولین نیروهای مسلح حضور داشتند.


  ۶ میلیون رزمنده مشمول «کارت ایثار رزمندگان» می‌شوند

  سرلشکر محمد باقری، رئیس ستادکل نیروهای مسلح نیز پس از رونمایی از «کارت ایثار رزمندگان»،  در جمع خبرنگاران گفت: هفته‌ی دفاع مقدس را که یادآور جان‌فشانی‌های رزمندگان اسلام و پایمردی و ایستادگی ملت ایران در برابر بیگانه است را گرامی می‌داریم و امیدواریم که آثار و برکات دفاع مقدس همچنان در پیشبرد امور کشور و دستیابی به آرمان‌ها و اهداف و منافع ملی ما راهگشا باشد.
  وی با بیان اینکه طی مراسم امروز و در راستای اجرای سند راهبردی خدمت‌رسانی به رزمندگان اسلام و بر اساس مصوبه‌ی شورای هماهنگی خدمات‌رسانی به رزمندگان، «کارت ایثار» رونمایی شد افزود: با این کارت هویت همه‌ی رزمندگانی که توفیق داشتند بیش از ۴۵ روز در دفاع مقدس حضور داشته باشند مشخص می‌شود.
  رئیس ستادکل نیروهای مسلح ادامه داد: برابر آمارهای دقیقی که به دست آمده، حدود ۶ میلیون رزمنده از ارتش، سپاه. بسیج، نیروهای انتظامی و جهاد سازندگی آن دوران، مشمول دریافت این کارت هستند.
  سرلشکر باقری با بیان این‌که اهدای این کارت به رزمندگان دفاع مقدس، به مرور زمان انجام می‌شود و حدود ۳ سال زمان می‌برد گفت: با این کارت هویت همه‌ی رزمندگان دفاع مقدس شناسایی می‌شود و هماهنگی‌ها و اطلاع‌رسانی‌های لازم با این رزمندگان در سامانه‌های مربوطه صورت می‌گیرد.

  وی با بیان اینکه خدماتی که برابر قانون پیش‌بینی شده و به مرور در وسع کشور و دولت قرار می‌گیرد، برای رزمندگان سازماندهی خواهد شد گفت: سازمان‌دهی و مرکزیت کارت ایثار رزمندگان در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است.

  منبع مطلب : fashnews.ir

  مدیر محترم سایت fashnews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کارت ایثارگری به چه کسانی تعلق می گیرد

  1-حد نصاب درصد جانبازی برای امتیاز معافیت یک فرزند چند درصد است ؟

  2-جانبازان چند فرزند خود را می توانند از خدمت معاف کنند ؟

  3-آیا امتیاز جانبازی برای برادران آنان لحاظ می گردد ؟

  4-درصورتی که جانباز فاقد فرزند پسر باشد چند نفر از برادران وی از خدمت معاف می شوند ؟

  5-نحوه انتخاب ومعرفی یکی از برادران تنی واجد شرایط برای بهره مندی از معافیت جانبازی به چه صورت می باشد ؟

  6-در صورتی که جانبازمتوفی فاقد فرزند پسر فاقد برادر تنی باشد انتخاب از برادران ناتنی به چه صورت می باشد ؟

  7-مرجع معرفی جانباز برای بهره مندی از امتیاز معافیت چه ارگانی است ؟

  8-آیا جانباز نیروهای مسلح با معرفی نیروهای مسلح می توانند از امتیاز جانبازی استفاده نمایند ؟

  9-آیا به مازاد درصد جانبازی بین 26 تا49و51 تا 70 در صد امتیازی تعلق می گیرد یا نه ؟

  10-آیا درصد جانبازی پدر ومادر برای رسیدن به حد نصاب معافیت یک فرزند قابل جمع می باشد ؟

  11-چنانچه بر اساس ضوابط ومقررات سالهای گذشته به سبب نیازمندی جانباز به مراقبت یکی از برادران خدمت از خدمت معاف کرده باشد آیا می توان برابر ضوابط جدید یک فرزند وی را نیز از خدمت معاف کرد ؟

  12-چنانچه در صد جانبازی کمتر از 25 درصد باشد آیا امتیازی برای فرزند وی در نظر گرفته می شود یا خیر ؟

  13-چنانچه جمع اعداد مربوط به درصد جانبازی ، ماه حضور در چبهه ویا ماه آزادگی به عدد 60 وبالا تر برسد آیا می توان دوفرزند وی را از خدمت معاف نمود؟

  14-چنانچه جانبازی که درگذشته به سبب بیمار ناشی از جانبازی برای یک فرزند خود را در قالب ماده 44 قانون خدمت وظیفه عمومی معافیت کفالت اخذ کرده باشد آیا می تواند فرزند دیگر خود را به سبب جانبازی از خدمت معاف نماید ؟

  15-آیا به خود جانباز هم از نظر خدمت وظیفه عمومی امتیازی تعلق می گیرد ؟

  16-چنانچه جانباز از امتیاز خود برای معافیت از خدمت استفاده کرده باشد آیا فرزند وی هم می تواند از امتیاز جانبازی استفاده نماید ؟

  17-آیا فرزند خوانده قانونی جانباز می تواند از معافیت استفاده نماید ؟

  18-آیا برای معافیت فرزند خوانده قانونی درصد جانبازی خاصی لازم می باشد ؟

  19-آیا اگر درصد جانبازی جانباز بیش از 50 درصد ، درحد معافیت 2 نفر قرار داشته باشد می توان علاوه بر فرزند خوانده یک برادر وی راهم از خدمت معاف کرد ؟

  20-فرزند خواندگی جانباز به چه صورت اثبات می گردد ؟

  21-آیا برای بانوان جانباز نیز امتیازی درنظر گرفته شده است ؟

  22-معافیت همسرجانبازاناث به چه صورت است ؟

  23-آیا جانباز اناث بالای 25 درصد که در گذشته برادر یا فرزند خود را از خدمت معاف کرده است می تواند برابر ضوابط جدید برای همسر خود نیز درصورت معافیت نماید ؟

  24-عموی من 24 ماه اسارت و 47 درصد جانبازی دارد و یک پسر هم دارد . آیا می توانم از میزان اسارت استفاده کنم ؟ 

  25-من کارت معافیت ایثارگران دارم آیا امکان ابطال کارت من وجود دارد تا برادر دیگر من از این کارت استفاده کند ؟

  26-من از خدمت فرار کرده ام و معافیت ایثارگران شامل بنده می شود برای درخواست این نوع معافیت باید به کجا مراجعه کنم ؟

  27-پدر من دارای 45 ماه سابقه جبهه و 15 درصد جانبازی می باشد برادرم معاف شده است آیا من می توانم باجمع باقیمانده جبهه و جانبازی پدرمعافیت بگیرم ؟

  28-آیا برادرزاده جانباز 25  درصد فاقد فرزند ذکور و برادر ،می تواند از  معافیت استفاده نماید ؟

  29-بنده خواهرم جانباز 30٪ است متاهل می باشد ولی فرزندی ندارد من می توانم از معافیت استفاده کنم ؟

  30-من آزاده ای دارای 24 ماه اسارت بوده و فاقد فرزند پسر هستم آیا برادر من می تواند از این معافیت بهره مند گردد ؟

  کارت ایثارگری

  منبع مطلب : www.ssmt.ir

  مدیر محترم سایت www.ssmt.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  طرح کارت ایثار رزمندگان چیست؟ به چه کسانی تعلق می گیرد؟+جزئیات

  طرح کارت ایثار رزمندگان چیست؟ به چه کسانی تعلق می گیرد؟+جزئیات

  به گزارش راهبرد معاصر؛  امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان ظهر امروز(سه‌شنبه) در مراسم رونمایی از کارت ایثار رزمندگان که در ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بیان کرد: این کارت به‌عنوان یک سند ملی ایثار به بستر دولت الکترونیک متصل خواهد شد و ایثارگران از تسهیلاتی که در آنجا پیش‌بینی شده بهره‌مند می‌شوند.

  وی ادامه داد: پیش از این کارت‌های متعددی از سوی یگان‌های نیروهای مختلف نظامی برای رزمندگان صادر شده بود؛ اما بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه مکلف شدیم تا با اجرای سند ملی ایثار، کارت ایثار رزمندگان را صادر کنیم.

  وزیر دفاع درپایان خاطر نشان شد: با اعطای کارت ایثار، رزمندگانی که بیش از ۴۵ روز سابقه حضور در دوران دفاع مقدس دارند، شناسایی می‌شوند.

  در این مراسم سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه، سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش، امیر حاتمی وزیر دفاع، سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی و جمعی دیگر از فرماندهان و مسئولین نیروهای مسلح حضور داشتند.

  ۶ میلیون رزمنده مشمول «کارت ایثار رزمندگان» می‌شوند

  سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ظهر امروز (سه‌شنبه) پس از رونمایی از کارت «ایثار رزمندگان»  در جمع خبرنگاران، گفت: هفته دفاع مقدس را که یادآور جانفشانی‌های رزمندگان اسلام و پایمردی و ایستادگی ملت ایران در برابر بیگانه است را گرامی می‌داریم و امیدواریم که آثار و برکات دفاع مقدس همچنان در پیشبرد امور کشور و دستیابی به آرمان‌ها و اهداف و منافع ملی ما راهگشا باشد.

  وی با بیان اینکه طی مراسم امروز و در راستای اجرای سند راهبردی خدمت‌رسانی به رزمندگان اسلام و بر اساس مصوبه شورای هماهنگی خدمات‌رسانی به رزمندگان، «کارت ایثار» رونمایی شد، افزود: با این کارت هویت همه رزمندگانی که توفیق داشتند بیش از ۴۵ روز در دفاع مقدس حضور داشته باشند مشخص می‌شود.

  رئیس ستادکل نیروهای مسلح ادامه داد: برابر آمارهای دقیقی که به دست آمده، حدود ۶ میلیون رزمنده از ارتش، سپاه. بسیج، نیروهای انتظامی و جهاد سازندگی آن دوران ، مشمول دریافت این کارت هستند.

  سرلشکر باقری با بیان اینکه اهدای این کارت به رزمندگان دفاع مقدس، به مرور زمان انجام می‌شود و حدود ۳ سال زمان می‌برد، گفت: با این کارت هویت همه رزمندگان دفاع مقدس شناسایی می‌شود و هماهنگی‌ها و اطلاع‌رسانی‌های لازم با این رزمندگان در سامانه‌های مربوطه صورت می‌گیرد.

  وی با بیان اینکه خدماتی که برابر قانون پیشبینی شده و به مرور در وسع کشور و دولت قرار می‌گیرد برای رزمندگان سازماندهی خواهد شد، گفت: سازماندهی و مرکزیت کارت ایثار رزمندگان در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است.

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  عباس غیوری 9 ماه قبل
  0

  سلام یاکارت ایثارگران به من تعلق می‌گیرد با نه

  عبدالرضاسخاوتی نیا 1 سال قبل
  0

  سلام من درزمان جنگ تحمیلی سربازوظیفه سپاه بوده ام آیاکارت ایثارگری به من تعلق می گیرد

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  سلام بنده ۲۱ ماه جبهه در تیپ سه مهاباد گرفتم تاریخ خدمت ۷۰ الی ۷۲ کارت ایثار به من تعلق میگیرد؟

  0
  علی ملایی 9 ماه قبل

  تاریخ اعزام ۶۷/۵/۱۸تا ترخیص۶۹/۵/۱۸ایا بمن کارت ایثار تعلق میگیرد

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  حسین بهمنی هستم سربازدوران دفاع مقدس مدت ۲۴ماه درمنطقه کردستان نیروی سپاه بودم ازلرستان اعزام شدم به سپاه ۱۲ارومیه رفتم برای کارت یه برگه تهید به چبه دادن باید چکار کنم برای گرفتن کارت راهنمای کنید متجکرم

  میرحسینی 2 سال قبل
  0

  سئوالم این بود سرباز ی که با امریه پایگاه هوایی شهید نوژه به مناطق جنگی ومتعاقب آن طی دفات متعدد به جبهه های جنگ تحمیلی اعزام میشده کارت ایثار به این فرد تعلق میگیرد یا نه ؟

  جهانگیر میرحسینی 2 سال قبل
  -2

  باسلام وپوزش از تصدیع اوقات گرانبهایتان

  بنده درسال ۶۱ لغایت ۶۳ خدمت سربازی ام در پایگاه شکاری شهیدنوزه بوده ام

  درسال ۶۲ و۶۳ طی دونوبت بصورت امریه به مرکز دسک هوائی نیروی هوائی ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر درمرکز قرارگاه لشکر ۸۱ زرهی کرمانشاه بعنوان مامور وراننده خلبانان عزیز نیروی هوایی به جبهه های جنگی مامور شدم .

  آیا باتوجه به اینکه حدود ۱۳ ماه ماموریتم به دسک هوائی مورداشاره وااز آنجا اعزام به جبهه ها ومناطق جنگی غرب کشور درمعیت خلبانان گرانقدر را درسابقه سربازی ام را دارا بوده ام آیا کارت ایثار به بنده تعلق میگیرد ؟ یا خیر ؟

  اگر ضرورت داشته باشد بصورت حضوری از ستاد معاونت منابع انسانی نیروی معظم هوائی کشور ویا مراجعه حضوری به قرارگاه پشتیبانی پایگاه شهید نوژه داشته باشم.

  سپاسگزار خواهم بود که راهنمائی لازم ارائه بفرمایید.

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید