توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کارت ایثارگری سپاه به چه کسانی تعلق میگیرد

  1 بازدید

  کارت ایثارگری سپاه به چه کسانی تعلق میگیرد را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  کارت ایثارگری به چه کسانی تعلق می گیرد

  1-حد نصاب درصد جانبازی برای امتیاز معافیت یک فرزند چند درصد است ؟

  2-جانبازان چند فرزند خود را می توانند از خدمت معاف کنند ؟

  3-آیا امتیاز جانبازی برای برادران آنان لحاظ می گردد ؟

  4-درصورتی که جانباز فاقد فرزند پسر باشد چند نفر از برادران وی از خدمت معاف می شوند ؟

  5-نحوه انتخاب ومعرفی یکی از برادران تنی واجد شرایط برای بهره مندی از معافیت جانبازی به چه صورت می باشد ؟

  6-در صورتی که جانبازمتوفی فاقد فرزند پسر فاقد برادر تنی باشد انتخاب از برادران ناتنی به چه صورت می باشد ؟

  7-مرجع معرفی جانباز برای بهره مندی از امتیاز معافیت چه ارگانی است ؟

  8-آیا جانباز نیروهای مسلح با معرفی نیروهای مسلح می توانند از امتیاز جانبازی استفاده نمایند ؟

  9-آیا به مازاد درصد جانبازی بین 26 تا49و51 تا 70 در صد امتیازی تعلق می گیرد یا نه ؟

  10-آیا درصد جانبازی پدر ومادر برای رسیدن به حد نصاب معافیت یک فرزند قابل جمع می باشد ؟

  11-چنانچه بر اساس ضوابط ومقررات سالهای گذشته به سبب نیازمندی جانباز به مراقبت یکی از برادران خدمت از خدمت معاف کرده باشد آیا می توان برابر ضوابط جدید یک فرزند وی را نیز از خدمت معاف کرد ؟

  12-چنانچه در صد جانبازی کمتر از 25 درصد باشد آیا امتیازی برای فرزند وی در نظر گرفته می شود یا خیر ؟

  13-چنانچه جمع اعداد مربوط به درصد جانبازی ، ماه حضور در چبهه ویا ماه آزادگی به عدد 60 وبالا تر برسد آیا می توان دوفرزند وی را از خدمت معاف نمود؟

  14-چنانچه جانبازی که درگذشته به سبب بیمار ناشی از جانبازی برای یک فرزند خود را در قالب ماده 44 قانون خدمت وظیفه عمومی معافیت کفالت اخذ کرده باشد آیا می تواند فرزند دیگر خود را به سبب جانبازی از خدمت معاف نماید ؟

  15-آیا به خود جانباز هم از نظر خدمت وظیفه عمومی امتیازی تعلق می گیرد ؟

  16-چنانچه جانباز از امتیاز خود برای معافیت از خدمت استفاده کرده باشد آیا فرزند وی هم می تواند از امتیاز جانبازی استفاده نماید ؟

  17-آیا فرزند خوانده قانونی جانباز می تواند از معافیت استفاده نماید ؟

  18-آیا برای معافیت فرزند خوانده قانونی درصد جانبازی خاصی لازم می باشد ؟

  19-آیا اگر درصد جانبازی جانباز بیش از 50 درصد ، درحد معافیت 2 نفر قرار داشته باشد می توان علاوه بر فرزند خوانده یک برادر وی راهم از خدمت معاف کرد ؟

  20-فرزند خواندگی جانباز به چه صورت اثبات می گردد ؟

  21-آیا برای بانوان جانباز نیز امتیازی درنظر گرفته شده است ؟

  22-معافیت همسرجانبازاناث به چه صورت است ؟

  23-آیا جانباز اناث بالای 25 درصد که در گذشته برادر یا فرزند خود را از خدمت معاف کرده است می تواند برابر ضوابط جدید برای همسر خود نیز درصورت معافیت نماید ؟

  24-عموی من 24 ماه اسارت و 47 درصد جانبازی دارد و یک پسر هم دارد . آیا می توانم از میزان اسارت استفاده کنم ؟ 

  25-من کارت معافیت ایثارگران دارم آیا امکان ابطال کارت من وجود دارد تا برادر دیگر من از این کارت استفاده کند ؟

  26-من از خدمت فرار کرده ام و معافیت ایثارگران شامل بنده می شود برای درخواست این نوع معافیت باید به کجا مراجعه کنم ؟

  27-پدر من دارای 45 ماه سابقه جبهه و 15 درصد جانبازی می باشد برادرم معاف شده است آیا من می توانم باجمع باقیمانده جبهه و جانبازی پدرمعافیت بگیرم ؟

  28-آیا برادرزاده جانباز 25  درصد فاقد فرزند ذکور و برادر ،می تواند از  معافیت استفاده نماید ؟

  29-بنده خواهرم جانباز 30٪ است متاهل می باشد ولی فرزندی ندارد من می توانم از معافیت استفاده کنم ؟

  30-من آزاده ای دارای 24 ماه اسارت بوده و فاقد فرزند پسر هستم آیا برادر من می تواند از این معافیت بهره مند گردد ؟

  کارت ایثارگری

  منبع مطلب : www.ssmt.ir

  مدیر محترم سایت www.ssmt.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  طرح کارت ایثار رزمندگان چیست؟ به چه کسانی تعلق می گیرد؟+جزئیات

  طرح کارت ایثار رزمندگان چیست؟ به چه کسانی تعلق می گیرد؟+جزئیات

  به گزارش راهبرد معاصر؛  امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان ظهر امروز(سه‌شنبه) در مراسم رونمایی از کارت ایثار رزمندگان که در ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بیان کرد: این کارت به‌عنوان یک سند ملی ایثار به بستر دولت الکترونیک متصل خواهد شد و ایثارگران از تسهیلاتی که در آنجا پیش‌بینی شده بهره‌مند می‌شوند.

  وی ادامه داد: پیش از این کارت‌های متعددی از سوی یگان‌های نیروهای مختلف نظامی برای رزمندگان صادر شده بود؛ اما بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه مکلف شدیم تا با اجرای سند ملی ایثار، کارت ایثار رزمندگان را صادر کنیم.

  وزیر دفاع درپایان خاطر نشان شد: با اعطای کارت ایثار، رزمندگانی که بیش از ۴۵ روز سابقه حضور در دوران دفاع مقدس دارند، شناسایی می‌شوند.

  در این مراسم سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه، سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش، امیر حاتمی وزیر دفاع، سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی و جمعی دیگر از فرماندهان و مسئولین نیروهای مسلح حضور داشتند.

  ۶ میلیون رزمنده مشمول «کارت ایثار رزمندگان» می‌شوند

  سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ظهر امروز (سه‌شنبه) پس از رونمایی از کارت «ایثار رزمندگان»  در جمع خبرنگاران، گفت: هفته دفاع مقدس را که یادآور جانفشانی‌های رزمندگان اسلام و پایمردی و ایستادگی ملت ایران در برابر بیگانه است را گرامی می‌داریم و امیدواریم که آثار و برکات دفاع مقدس همچنان در پیشبرد امور کشور و دستیابی به آرمان‌ها و اهداف و منافع ملی ما راهگشا باشد.

  وی با بیان اینکه طی مراسم امروز و در راستای اجرای سند راهبردی خدمت‌رسانی به رزمندگان اسلام و بر اساس مصوبه شورای هماهنگی خدمات‌رسانی به رزمندگان، «کارت ایثار» رونمایی شد، افزود: با این کارت هویت همه رزمندگانی که توفیق داشتند بیش از ۴۵ روز در دفاع مقدس حضور داشته باشند مشخص می‌شود.

  رئیس ستادکل نیروهای مسلح ادامه داد: برابر آمارهای دقیقی که به دست آمده، حدود ۶ میلیون رزمنده از ارتش، سپاه. بسیج، نیروهای انتظامی و جهاد سازندگی آن دوران ، مشمول دریافت این کارت هستند.

  سرلشکر باقری با بیان اینکه اهدای این کارت به رزمندگان دفاع مقدس، به مرور زمان انجام می‌شود و حدود ۳ سال زمان می‌برد، گفت: با این کارت هویت همه رزمندگان دفاع مقدس شناسایی می‌شود و هماهنگی‌ها و اطلاع‌رسانی‌های لازم با این رزمندگان در سامانه‌های مربوطه صورت می‌گیرد.

  وی با بیان اینکه خدماتی که برابر قانون پیشبینی شده و به مرور در وسع کشور و دولت قرار می‌گیرد برای رزمندگان سازماندهی خواهد شد، گفت: سازماندهی و مرکزیت کارت ایثار رزمندگان در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است.

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کارت ایثارگری به چه کسی تعلق می گیرد

  عزیزان همراه در این مقاله میخواهیم در خصوص کارت ایثارگری به چه کسانی تعلق میگیرد مطالبی بنویسیم و امیدوار هستیم این مقاله مورد توجه همه شما عزیزان قرار گیرد لذا در صورت دریافت اطلاعات بیشتر نیز میتوانید با سامانه صدای مشاور تماس حاصل نمایید …عناوین امده در این مقاله :


  شرایط لازم برای دریافت کارت ایثارگری

  میزان افزایش سهمیه ایثارگران درکنکور


  ,,,,,,,,,

   "سامانه مشاوره تلفنی نظام وظیفه ”

   مشاوره دهنده تخصصی خدمت سربازی

  برای تماس از کل کشور کافیست با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611

  شماره ویژه شهر تهران  9092301612

  و از موبایل همراه اول با شماره 99225595  تماس حاصل فرمایید

  تماس از 8صبح تا 12شب

  حتی ایام تعطیل

  ,,,,,,,


  شرایط لازم برای دریافت کارت ایثارگری
  افرادی که میخواهند کارت ایثارگری بگیرند نیازی نیست با یگان اعزام کننده مراجعه کند. سربازان دوران دفاع مقدس برای دریافت کارت ایثار نیازی به مراجعه به یگانهایی که از آنجا به مناطق عملیاتی اعزام شده اند، ندارند.نیروی زمینی ارتش برای این گروه مزایایی در نظر گرفته و همچنین میخواهد با این کار  آماری در این زمینه دست یابد که برای آیندگان آن را ثبت و ضبط نماید. بنا بر گفته معاون نیرو زمینی ارتش تا زمانی که همه سربازان اقدام کنند، صدور کارتها ادامه خواهد داشت.بزرگترین و اصلی ترین دلیلی که سربازان دوران دفاع مقدس باید برای دریافت کارت ایثار خود مراجعه کنند، افتخاری است که نصیب آنها شده است


  میزان افزایش سهمیه ایثارگران درکنکور
  با توجه به سوالات فراوانی که از سامانه صدای مشاور میشود ، میزان افزایش سهمیه ایثارگران در کنکور برای داوطلبان کنکور بسیار مهم شده است . این افزایش به این صورت است که بر اساس ماده واحده این طرح سهمیه ورود با ۵ درصد سهمیه اختصاصی برای همسران و جانبازان زیر ۲۵ درصد و همسران و فرزندان رزمندگان با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه به ۳۰ درصد افزایش می یابد.
   
  تبصره یک به این صورت استکه در صورتی که سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران تکمیل نگردد و ۵ درصد سهمیه اختصاصی همسران و جانبازان زیر ۲۵ درصد و همسران و فرزندان رزمندگان با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه، پاسخگوی متقاضیان واجد شرایط نباشد، دولت مکلف است مانده ظرفیت خالی ۲۵ درصد ایثارگران را مازاد بر ۵ درصد مذکور به همسران و فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد و همسران و فرزندان رزمندگان با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه که شرایط لازم را داشته باشند، اختصاص دهددر پاسخ  به سوالی مبنی بر اینکه کارت ایثارگری به سربازان سپاه که مقداری از سرباز‌ی‌شان در زمان جنگ و مابقی آن بعد قطعنامه بوه تعلق می‌گیرد یا خیر، اظهار کرد: به رزمندگان سپاه پاسداران کارت ایثارگری تعلق نمی‌گیرد.رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح افزود: رزمندگان سپاه و ناجا کارت ایثارگری ندارند.

  وی افزود: در حال حاضر فقط ارتش کارت ایثار می‌دهد، ولی در نظر است که کارت رزمندگی واحد برای همه نیروهای مسلح صادر شود و از اواخر سال این کار شروع میشود.رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح در خصوص نحوه گرفتن کارت ایثارگری بیان کرد: افرادی که فاقد کارت ایثار هستند، باید در ابتدا به یگانی که در آن خدمت خود را به پایان رسانده اند مراجعه کنند.وی گفت: افراد پس از دریافت فرم گواهی مدت منطقه عملیاتی، ممهور به مهر و امضای فرمانده یگان، به همراه یک قطعه عکس ،کارت پایان خدمت،کارت ملی و شناسنامه به قسمت ایثارمعاونت نیروی انسانی نزاجا واقع در انتهای اتوبان ارتش (تهران) مراجعه کنند.

  کسر خدمت تنها برای افراد دارای ۲۸ و ۲۹ ماه سابقه رزمندگی
  وی با بیان اینکه در قانون مصوب سال‌گذشته مصوب شده بود که سهمیه ۲۰ هزارنفری برای متقاضیان در هرسال در نظر گرفته شود، اظهارکرد: اما با توجه به شرایط و سهمیه تعیین شده این کسر خدمت تنها برای افراد دارای ۲۸ و ۲۹ ماه سابقه رزمندگی، اسارت و جانبازی قابل اجرا بود و دیگر افراد نمی‌توانستند از کسرخدمت‌های ایثاگری استفاده کنند که در همین راستا قانون جدید در مجلس تصویب شد تا بر اساس آن سربازان به ازای هر ماه آزادگی و رزمندگی و نیز به ازای هر درصد جانبازی والدین خود ۱۲ روز کسر خدمت دریافت کنند.کمالی درباره اینکه آیا با اجرای قانون جدید کسرخدمت‌های ایثارگری، قانون قبلی لغو خواهد شد یا خیر؟، اظهارکرد:‌ این قانون همچنان برای افرادی که والدینشان دارای ۲۸ و ۲۹ ماه سابقه رزمندگی و آزادگی و نیز ۲۸ یا ۲۹ درصد جانبازی هستند اجرا خواهد شد و براساس آن این افراد از انجام خدمت سربازی معاف خواهند شد.

  او در پاسخ به اینکه آیا این‌دسته از افراد در دوره آموزشی سربازی حاضر می‌شوند؟ هم گفت: از آن دسته از افرادی که معاف شده‌اند تعهد گرفته می‌شود تا هر زمانی که لازم شد برای انجام دوره آموزشی سربازی فراخوان شوند، اما در حال حاضر به این دوره اعزام نخواهند شد.رییس اداره سرمایه‌انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح درباره اینکه این قانون تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟ اظهارکرد:‌ این مقررات مربوط به برنامه ششم توسعه است و لذا تا پایان برنامه ششم توسعه اجرای آن ادامه خواهد داشت و پس از آن دوباره در مورد اجرای این قانون تصمیم‌گیری خواهد شد.

  کمالی در پاسخ به سوال یکی از مخاطبان ایسنا درباره اینکه آیا فرزندخوانده می‌تواند از این مقررات بهره‌مند شود؟ تصریح کرد: اگر قوانین و مقررات ارث و سجل به فرزندخوانده تعلق بگیرد، امکان استفاده از این کسر خدمت‌ها نیز برایش وجود خواهد داشت و در غیر اینصورت خیر.وی درباره متقاضیان دارای غیبت از سربازی نیز به ایسنا گفت:‌ در مقررات جدید غیبت مانع استفاده از کسرخدمت‌های ایثارگری است و اگر فردی وارد غیبت شده باشد، امکان استفاده از این کسرخدمت‌ها را نخواهد داشت.

  کارت ایثارگری به سربازان سپاه
  سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح، در پاسخ  به سوالی مبنی بر اینکه کارت ایثارگری به سربازان سپاه که مقداری از سرباز‌ی‌شان در زمان جنگ و مابقی آن بعد قطعنامه بوه تعلق می‌گیرد یا خیر، اظهار کرد: به رزمندگان سپاه پاسداران کارت ایثارگری تعلق نمی‌گیرد.رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح افزود: رزمندگان سپاه و ناجا کارت ایثارگری ندارند.وی افزود: در حال حاضر فقط ارتش کارت ایثار گری می‌دهد، ولی در نظر است که کارت رزمندگی واحد برای همه نیروهای مسلح صادر شود و از اواخر سال این کار شروع میشود.رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح در خصوص نحوه گرفتن کارت ایثارگری بیان کرد: افرادی که فاقد کارت ایثار هستند، باید در ابتدا به یگانی که در آن خدمت خود را به پایان رسانده اند مراجعه کنند.سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم رونمایی از کارت ایثار رزمندگان که ظهر سه‌شنبه در ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد، خاطر نشان کرد: هفته دفاع مقدس را که یادآور جانفشانی‌های رزمندگان اسلام و پایمردی و ایستادگی ملت ایران در برابر بیگانه است را گرامی می‌داریم و امیدواریم که آثار و برکات دفاع مقدس همهمچنان در پیشبرد امور کشور و دستیابی به آرمان‌ها و اهداف و منافع ملی ما راه‌گشا باشد.

  وی با بیان اینکه «طی مراسم امروز در راستای اجرای سند راهبردی خدمت‌رسانی به رزمندگان اسلام و بر اساس مصوبه شورای هماهنگی خدمات‌رسانی به رزمندگان، «کارت ایثار» رونمایی شد»، گفت: با این کارت هویت همه رزمندگانی که توفیق حضور بیش از ۴۵ روز در دفاع مقدس را داشتند، مشخص می‌شود.رئیس ستادکل نیروهای مسلح افزود: برابر آمارهای دقیقی که به دست آمده، حدود ۶ میلیون رزمنده از ارتش، سپاه، بسیج، نیروهای انتظامی و جهاد سازندگی آن دوران و آحاد ملت، مشمول دریافت این کارت هستند.سرلشکر باقری با بیان اینکه «اهدای این کارت به رزمندگان دفاع مقدس، به مرور زمان انجام می‌شود و حدود ۳ سال زمان می‌برد»، خاطر نشان کرد: با این کارت هویت همه رزمندگان دفاع مقدس شناسایی می‌شود و هماهنگی‌ها و اطلاع‌رسانی‌های لازم با این رزمندگان در سامانه‌های مربوطه صورت می‌گیرد.


  سهمیه رزمندگان در کنکور سراسری به چه کسانی تعلق می گیرد؟
  رزمندگان (با حداقل شش ماه سابقه حضور در جبهه) جزو سهمیه رزمندگان محسوب می شوند و تابع ضوابط مربوط به سهمیه رزمندگان هستند. حدنصاب نمره برای این داوطلبان 75 درصد نمره گزینش آزاد در رشته محل مورد نظر است. داوطلبانی که با استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران در دوره های نوبت دوم (شـبانه) ، پیام نور ، غیرانتفـاعی ، نیمه حضوری ، مجازی و پردیس های خودگردان آزمون سراسری پذیرفته شوند ، در صـورت انصراف از قبولی اولیه ، منحصراً یک بار دیگر مجاز به استفاده از سهمیه مذکور خواهند بود.

  داوطلبان مشمول سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران و وزارت جهاد کشاورزی از سـال 68 به بعد ، که یک بار در دوره روزانه آزمون سراسری پذیرفته شده اند جدا از این که از رشته قبولی انصراف داده یا ثبت نام کرده و یا حتی ثبت نام نکرده باشند حق استفاده مجدد از این سهمیه را در آزمون سراسری ندارند.


  منظور از سهمیه 5 درصدی چیست؟
  از سال 97 شاهد تغییراتی در میزان تاثیر سهمیه در کنکور بوده ایم. این تغییر به این صورت است که بر خلاف سال های گذشته که سهمیه کنکور فقط به داوطلبانی که پدرانشان بالای 25% جانبازی داشتند تعلق می گرفت ، از سال 97 طبق گفته معاون تعاون امور اجتماعی بنیاد شهید به فرزندانی که پدرانشان زیر 25 % جانبازی داشته باشند هم سهمیه کنکور تعلق خواهد گرفت. ضمن اینکه درصد جانبازی و مدت زمان حضور درجبهه به عنوان ملاک در نظر گرفته شده است که به ازای هر ماه یک درصد محاسبه می شود و طبق این برنامه می توانند از این امتیاز برای پذیرش در دانشگاه استفاده نمایند. توجه داشته باشید به دلیل اینکه ظرفیت پذیرش داوطلبانی که از سهمیه 5 درصدی استفاده می کنند حدود یک پنجم داوطلبانی است که از سهمیه 25 درصد استفاده می کنند بنابراین این داوطلبان باید برای قبولی در رشته مورد نظرشان رتبه بهتری کسب کنند.


   

  منبع:کارت ایثارگری به چه کسی تعلق می گیرد

  نحوه مشاهده سابقه بیمه سربازی در سال 98-میزان حقوق نیروی انتظامی برحسب درجه 98 -نحوه گرفتن پرینت از کارت سوخت -مدت آموزش درجه داری نیروی انتظامی -چرا در ایران سپهبدی و ارتشبد نداریم -مدت زمان انتظار برای دریافت وام ازدواج -شرایط و نحوه استخدام یگان ویژه نیروی انتظامی 98-استخدام در نیرو انتظامی با مدرک لیسانس 98 -نحوه و شرایط استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان 98 - 99- نحوه دریافت کارت ایثارگری 98 -نحوه دریافت کد سخاء از طریق پیامک در سال 98-نحوه و شرایط استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان 98 - 99-خرید خدمت سربازی با یکسال غیبت 98 - 99-نحوه دریافت کارت جانبازی زیر 25 درصد-وام خودرو جانبازان سال 98-سایت استخدام خواهران در سپاه 98-نحوه استعلام وضعیت نظام وظیفه با کد ملی 98-شرایط استخدام بانوان در نیروی انتظامی 98-نحوه اعطای 5 درصد جانبازی به ایثارگران- ترتیب درجه های نظامی بر حسب مدرک تحصیلی سال 98- قانون جامع ایثارگران در سال 98-موارد منع استخدام پزشکی ناجا-لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش-نحوه مشاهده درصد جانبازی با کد ملی 98- استعلام کارت پایان خدمت با کد ملی- بهترین جای خدمت در نیروی انتظامی-چگونه بفهمیم کارت پایان خدمت صادر شده است- شرایط استخدام نیروی انتظامی یگان ویژه در سال 98- استعلام کارت ایثارگران ارتش 98- وظایف سرباز معاف از رزم چیست -آیا خرید سربازی در سال ۹۹ برمی گردد- بخشش رهبری اضافه خدمت سربازی 98- آیین نامه مرخصی سربازان در دوران خدمت سربازی

  منبع مطلب : nezamevazife.kowsarblog.ir

  مدیر محترم سایت nezamevazife.kowsarblog.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  افراد زیادی هست که کاذت ایثار کری ندارن

  مرتض سروش 5 ماه قبل
  0

  درسال ۱۳۶۹اعزام خدمت شده جزامنیتی درگیر بود ایا ایثارگری تعلق میگیرد

  براتمحمد ثابتی پور 7 ماه قبل
  0

  من هم کارت ایثار ارتش دارم وهم کارت ایثار سپاه آیا مدت جبهه این دو کارت باهم قابل تجمیع است یا خیر

  محمودمحمدزاده 8 ماه قبل
  0

  باسلام..پدربنده درسال ۱۳۶۴برج ۳به جبهه مشرف شدند.درنیمه برجقبه مرخصی استعلاجی آمدندودرحین مرخصی در خانه فوت نمودند..وتابحال هم لزهیچ مزایایی استفاده نکرده این..فقط من میتوانم برگ ایثارگری بخاطراستخدامم دریافت کنم...چگونه.....بینهایت سپاسگزارم

  ناشناس 9 ماه قبل
  -1

  سلام خسته نباشید می خواستم بدونم کارات ایثار گری گیلان غرب تلیق میگرد

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  اینجاب از ۱۸/۸/۶۳تا ۱۸/۹/۶۵ در کرمانشاه و شیخ صالح خدمت کردم خواستم که بدانم به بنده کارت ایثار تعلق می گیرد یا نه ممنون می شوم جواب بنده را بدهید

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  نوروز محمدی

  عارف حسنی 11 ماه قبل
  0

  آیا ۵ سال خدمت در سپاه شمامل کارت ایثارگری می‌شود

  عارف حسنی 11 ماه قبل
  -1

  آیا ۵ سال سابقه خدمت در سپاه شامل کارت ایثارگری میشود

  علی 12 ماه قبل
  2

  سلام پدر بنده ۶۹/۵۲۳ به منطقه جنگی کردستان اعزام به خدمت شده برا ما کارت ایثار تعلق می‌گیرد؟

  علی محمدخزائی 1 سال قبل
  0

  عرض ادب واحترام فراوان به مسئولین محترم ۵درصدجانبازی فاقدین مدارک چه زمانی اعلام میشود ۲کارت ایثارگری سپاه کی صادرمیشود۳چرابنیاد محل سکونت مشخصات جانبازان رادرسامانه ثبت نمی کند ۴مگرپرونده جانبازان فاقدمدارک به اداره کل پذیرش مرکز ارسال نمیشود جهت ثبت مشخصات جانبازی وبعدش پرونده به محل سکونت ارسال شود ۵ چرابنیادمحل سکونت میفرمایند ماپذیرش نداریم جهت ثبت مشخصات جانبازی .۶واقعا جانبازان توان پیگیری راندارند به لحاظ ناتوانی وازکارافتادگی ناشی ازمجروحیت .لطفا وخواهشا" به سوالات جواب بدید تادرجریان لایحه های تصویب شده قراربگیریم ( ومن الله التوفیق)

  علی خزائی 1 سال قبل
  -1

  سلام .کارت جانبازان فاقدمدارک باتاییدیه های کنیسیونهای عالی و۱۳۴ که به بنیادارسال شده کی اعلام میشود

  قاسم 1 سال قبل
  2

  با سلام خدمت عزیزان بنده درسال73/6/۱8برای خدمت سربازی عزام شدم میخواستم بدانم آیا به بنده کارت ایثار گیر تعلق می‌گیرد یانه؟با تشکر از شما

  برای ارسال نظر کلیک کنید