توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت

  1 بازدید

  کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت

  کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت

  در چند سال اخیر دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سایر موسسات تابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای تامین نیروهای موردنیاز خود، از طریق آزمون کتبی و مصاحبه اقدام به جذب افراد واجد شرایط می نماید. آن دسته از داوطلبانی که در زمان مقرر نسبت به ثبت نام خود در این آزمون اقدام نموده اند می بایست در زمان برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه ی خود را به همراه داشته باشند.

  اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه، هویت داوطلبان شرکت کننده را در تطابق با کارت شناسایی عکس دار مشخص می کند به همین دلیل به همراه داشتن آن از الزامات حضور در جلسه ی آزمون محسوب می شود.

  زمان انتشار کارت شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

   کارت آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و برگ راهنمای شرکت دراین آزمون ها عموما سه روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می شود. زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99، راس ساعت 9 صبح روز جمعه 14 شهریور ماه سال 99 می باشد، ازین سو پیش بینی می شود کارت ورود به جلسه آزمون، هفته ی ابتدایی شهریور ماه منتشر گردد. همچنین لازم به ذکر است مجری برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت در سال 99، مرکز وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور است و کارت ورود به جلسه ی شرکت در این آزمون نیز از طریق همین سایت انتشار می گردد. داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام نموده اند می بایست در زمان مقرر به سایت مذکور با نشانی sanjeshp.ir مراجعه نمایند و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده (شماره ی پرونده + اطلاعات هویتی) کارت خود را مشاهده و دریافت کنند.

  راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

  داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت که برای شرکت در این آزمون نام نویسی کرده اند، برای دریافت کارت ورود به جلسه خود ملزم به طی نمودن مراحل زیر هستند.

  داوطلبان می بایستی پس از طی کردن مراحل فوق، بعد از کسب اطمینان لازم از صحت اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه ی خود، نسبت به تهیه ی یک نسخه پرینت از آن اقدام نمایید.

  رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

  نکته ای که تمامی داوطلبان به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه باید در نظر داشته باشند، کنترل اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون آن هاست. چنان چه داوطلبی متوجه مغایرتی در اطلاعات مندرج بر روی کارت خود شود، باید در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام کند.

  آدرس باجه های رفع نقص

  نماینده ی مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور در دو روز منتهی به زمان برگزاری آزمون، صبح از ساعت 8:30 الی 12 و بعدازظهر از ساعت 14 الی 17 در باجه ی رفع نقص حوزه ی مربوطه مستقر می باشد. آدرسباجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی صرفا برای رشته های علوم پزشکی در زمان انتشار کارت ورود به جلسه بر روی سایت سنجش آموزش پزشکی کشور قرار می گیرد.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  کارت آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی | ایران استخدام

  کارت آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی | ایران استخدام

  استخدام دانشگاه علوم پزشکی اردبیل (آمادگی برای آزمون)

  ارائه کارت آزمون: ۱۳۹۹/۰۶/۱۹

  شروع آزمون: ---

  کارت آزمون استخدام وزارت بهداشت | ایران استخدام

  کارت آزمون استخدام وزارت بهداشت | ایران استخدام

  استخدام دانشگاه علوم پزشکی اردبیل (آمادگی برای آزمون)

  ارائه کارت آزمون: ۱۳۹۹/۰۶/۱۹

  شروع آزمون: ---

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید