توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

  1 بازدید

  کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان و نحوه کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400

  کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400 ، حدود یک هفته قبل از زمان برگزاری این آزمون ، کارت ورود به جلسه منتشر خواهد شد . 

  به دلیل تاخیر در زمان برگزاری آزمون تیزهوشان کلیه متقاضیان باید در تیر ماه برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به سایت hoosh.medu.ir و یا سامانه همگام مدارس hamgam.medu.ir مراجعه نموده و سپس با وارد کردن کد ملی ، رمز عبور همگام وارد صفحه ی دریافت کارت شده ، سپس با کلیک بر روی گزینه چاپ کارت ، کارت خود را دریافت نمایند .

  برای اطلاع دقیق از زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400 می توانید عضو صفحه اینستاگرام تیزهوشان هیوا و یا کانال تلگرام تیزهوشان شوید .

  راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400

  در مرحله اول دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400 وارد سایت hoosh.medu.ir شده و با توجه به تصویر زیر کد ملی و رمز عبور همگام خود را در محلی که با فلش قرمز نشان داده شده وارد نمایید :

  در این قسمت نقش خود و عنوان سازمان را وارد نمایید .

  بعد از وارد شدن به پرتال شخصی با انتخاب گزینه " ثبت نهایی " لینک دریافت کارت برایتان فعال می شود .

  در انتها با انتخاب گزینه چاپ کارت می توانید اقدام به دریافت و چاپ کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400 نمایید .

  ( توجه کنید که تصاویر ارائه شده در بالا مربوط به نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال گذشته بوده است و به محض فعال شدن لینک دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون در سال تحصیلی 99 - 1400 ، مقاله به روز رسانی خواهد شد . )

  ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400

  کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400 شامل مشخصات داوطلب مانند نام ، نام خانوادگی ، شماره ملی ، مقطع تحصیلی و تصویر داوطلب می باشد و قبل از ورود داوطلب به جلسه آزمون ، کارت ورود به جلسه آزمون آن ها بررسی خواهد شد و در صورت تناقض در اطلاعات از ورود داوطلب به جلسه آزمون جلوگیری خواهد شد .

  بنابراین حتما بعد از دریافت کارت ورود به جلسه ، مشخصات روی کارت را بررسی کنید و در صورت مغایرت با اطلاعات فردیتان به واحد سنجش آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه و اشتباه مربوطه را اصلاح نمایید . برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99 - 1400 می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس بگیرید . برای این کار می توانید از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا اقدام نمایید .

  سوالات متداول

  حدودا یک هفته قبل از برگزاری آزمون که تاریخ دقیق آن در این مقاله اشاره شده است .

  به صورت اینترنتی که نحوه دریافت آن به صورت راهنمای تصویری در این مقاله ارائه شده است .

  در سایت استعداد های درخشان که آدرس آن در این مقاله ارائه شده است .

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان 99 - 1400

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400

  دانش آموزان پایه ششم به هفتم که در آزمون تیزهوشان 99 - 1400 ثبت نام نموده اند و قصد حضور در ازمون را دارند باید در تاریخ مقرر انتشار کارت ورود به جلسه آزمون ، با در دست داشتن کد ملی و رمز ورود همگام خود کارت ورود به جلسه خود را از طریق سایت مرکز سنجش و هوش دریافت نمایند .

  به دلیل تاخیر در زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ، کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ - ۱۴۰۰ حدودا در تیر ماه قابل دریافت است . 

  ( به محض اعلام دقیق زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400 این مقاله به روز رسانی می شود ) .

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400

  طبق روال سال های گذشته معمولا کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان منتشر می شود ، به همین دلیل دانش آموزان متقاضی ثبت نام در آزمون تیزهوشان باید قبل از آزمون در زمان انتشار کارت ورود به جلسهاقدام به دریافت کارت نمایند .

  ​مطابق اطلاعیه مرکز ملی استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان ، تاریخ انتشار کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم امسال ، به دلیل تاخیر در برگزاری آزمون تیر ماه در سایت سنجش هوش پایه نهم به دهم منتشر خواهد شد که به محض انتشار کارت ورود به جلسه تیزهوشان 99 - 1400 در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

  ( به محض انتشار کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400 این مقاله به روز رسانی می شود ) .

  کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا پاسخگوی سوالات همه داوطلبان در مورد زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99 - 1400 از طریق خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره تحصیلی هیوا می باشند .

  سوالات متداول

  کارت ورود به جلسه نهم به دهم در سال 99 - 1400 در 19 فروردین ماه انتشار می یابد که به محض زمان انتشار کارت این مقاله به روز رسانی می شود .  

  کارت ورود به جلسه تیزهوشان ششم به هفتم به صورت اینترنتی دریافت می شود که در این مقاله نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99 - 1400 اشاره شده است . 

   احتمالا کارت ورود به جلسه ششم به هفتم در سال 99 - 1400 در بازه زمانی اواخر فروردین ماه انتشار یابد که به محض اطلاع دقیق از زمان انتشار کارت این مقاله به روز رسانی می شود .  

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

  دانش آموزانی که در زمان مشخص شده نسبت به ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400 اقدام نموده اند ، می بایست چند روز قبل از برگزاری آزمون با ورود به سایت hoosh.medu.ir و درج اطلاعات خواسته شده ، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. همان طور که می دانید شیوه برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم مدارس استعدادهای درخشان تغییر نموده ، به گونه ای که در طراحی سوالات از هیچ یک از کتب درسی دانش آموزان استفاده نشده است و هدف از آن ، ارزیابی هوش ، استعداد و خلاقیت دانش آموزان می باشد. داوطلبان پس از شرکت در آزمون و کسب رتبه و امتیاز قابل قبول می توانند تحصیلات خود را در این مدارس آغاز کنند.

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

  کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99 – 1400 پنج روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می شود و داوطلبان می توانند در موعد مقرر با مراجعه به حساب کاربری خود در سایت ثبت نام تیزهوشان ، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. توجه داشته باشید که دریافت این کارت برای حضور در جلسه آزمون الزامی می باشد.

  مطابق با مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400 ، داوطلبان می توانند از 19 فروردین ماه هزینه ثبت نام خود را به مبلغ 25 هزار تومان از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سامانه مذکور پرداخت نموده تا بتوانند در مدت زمان معین نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند. توجه داشته باشید که در صورت عدم پرداخت هزینه به منظور تکمیل فرآیند نام نویسی ، امکان دسترسی به این کارت وجود نخواهد داشت. 

  نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

   کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99 – 1400 تنها به صورت اینترنتی و از طریق “سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان” در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. شما می توانید مطابق با راهنمای تصویری موجود در ادامه مقاله ، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید.

  نکات مهم

  آزمون ورودی پایه هفتم مدارس سمپاد قرار است در روز چهارم اردیبهشت ماه راس ساعت 9 صبح به صورت هماهنگ برگزار شود. داوطلبان با دریافت کارت ورود به جلسه خود می توانند از محل دقیق حوزه امتحانی مطلع گردند. در کمتر از دو ماه پس از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 99 – 1400 ، دانش آموزان می توانند از طریق پنل شخصی خود در سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ، کارنامه خود را مشاهده نمایند. در صورت عدم قبولی شرکت کنندگان ، این امکان فراهم است تا این دسته از داوطلبان بتوانند اقدامات لازم را در راستای اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 99 – 1400 به انجام برسانند.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید