توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی دبیرستان

  1 بازدید

  کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی دبیرستان را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی 99 - 1400 - زمان دریافت کارت آزمون

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان و سایت و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400

  زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400  روز جمعه 20 تیر ماه خواهد بود که به این ترتیب پیش بینی می شود کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 99 - 1400 حدودا 5 روز قبل از این بازه زمانی در سایت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم و یا سامانه همگام hamgam.medu.ir قابل دریافت باشد .

  لازم به ذکر است که دانش آموزان پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون باید برای ثبت مهر روی این کارت به مدرسه در حال تحصیل خود مراجعه نمایند . در کارت نمونه دولتی داوطلبان اطلاعات مهمی همچون شماره داوطلبی و حوزه محل برگزاری آزمون درج شده است .

  در حال حاضر انتشار کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400 در بعضی استان ها آغاز شده است که تاریخ آغاز دریافت کارت ورود به جلسه هر استان در جدول زیر قابل مشاهده می باشد .

  ***به محض اعلام زمان دریافت کارت ورود به جلسه هر استان ، جدول بالا به روز رسانی خواهد شد.***

  رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400

  در کارت ورود به جلسه نمونه دولتی اطلاعات هویتی داوطلب مانند نام ، نام خانوادگی ، تصویر دانش آموز و ... ، محل برگزاری آزمون که شامل استان و شهر درج شده است .

  حال اگر هر یک از اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400 برخلاف اطلاعاتی باشد که در فرم ثبت نام وارد کرده بودید ، باید حداکثر تا یک روز قبل از برگزای این آزمون به واحد سنجش آموزش پرورش شهر و ناحیه محل سکونت خود مراجعه نموده و درخواست تصحیح اطلاعات و رفع نقص کارت را دهید . ناگفته نماند اگر داوطلب با اطلاعات اشتباه سر جلسه آزمون حاضر شود در مراحل بعدی حتی درصورت قبولی ، از ثبت نام او در مدارس نمونه دولتی دوره دوم متوسطه جلوگیری می شود .

  اگر در مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400 دچار مشکل شده اید می توانید از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا راهنمایی دریافت نمایید . برای این کار کافیست از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

  سوالات متداول

  داوطلبان باید کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی خود را از طریق سایت مرکز ملی استعداد های درخشان دریافت نمایند ، که در این مقاله راهنمای تصویری نحوه دریافت را ارائه داده ایم .

  کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی هر ساله چند روز قبل از زمان برگزاری این آزمون منتشر می شود که برای اطلاع از تاریخ دقیق آن می توانید این مقاله را مطالعه نمایید .

  داوطلبان در صورت مشاهده اشتباه و مغایرت اطلاعات دانش آموزی با مندجات روی کارت نمونه دولتی باید به آموزش و پرورش منطقه خود مراجعه نمایند که در این مقاله به دلایل آن اشاره شده است .

  دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 99 - 1400

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 99 - 1400

  متقاضیان می توانند حدودا یه هفته قبل از زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400 جهت ورود به پایه دهم با مراجعه به سایت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهماقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ۹۹ - ۱۴۰۰ نمایند . لازم به ذکر است که اجازه حضور در جلسه آزمون نمونه دولتی به داوطلبانی که کارت ورود به جلسه به همراه نداشته باشند داده ، نمی شود .

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 99-1400 در هر استان متفاوت بوده و در حال حاضر تاریخ انتشار کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ تعدادی از استان ها مشخص شده است که در ادامه می توانید تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه در هر استان را مشاهده نمایید .

  ***به محض اعلام زمان دریافت کارت ورود به جلسه هر استان ، جدول بالا به روز رسانی خواهد شد.***

  برای اطلاع از آخرین اخبار دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 99 - 1400 عضو کانال تلگرام مدارس نمونه دولتی هیوا شده و یا صفحه مدارس نمونه دولتی هیوا در اینستاگرام را دنبال نمایید .هم چنین در صورت عدم موفقیت در دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 99-1400 می توانید با استفاده از خدومات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا راهنمایی دریافت نمایید .

  سوالات متداول

  داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی باید به سایت مرکز ملی استعداد های درخشان مراجعه کنند که در این مقاله به آدرس این سایت اشاره شده است .

  زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی 99 - 1400 همزمان با آزمون تیزهوشان بوده و احتمالا اواخر خرداد ماه خواهد بود که البته در این مقاله به تاریخ آن اشاره شده است .

  کلیه رویداد های آزمون ورودی نمونه دولتی صرفا به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز ملی استعداد های درخشان انجام می شود که در این مقاله به طور کامل شرح داده شده است .

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

  مدارس نمونه دولتی یا نمونه مردمی، از جمله مدارسی می باشند که نسبت به مدارس عادی از کیفیت آموزشی و رفاهی مناسبی برخوردار هستند. نحوه ورود و تحصیل دانش آموزان در پایه دهم این مدارس از طریق برگزاری آزمون ورودی می باشد. لازم به ذکر است که آزمون ورودی مقطع ششم به هفتم مدارس نمونه دولتی حذف شده و پذیرش آن صرفا با بررسی سوابق تحصیلی دانش آموز می باشد. و آزمون مقطع نهم به دهم نیز در 20 تیر ماه برگزار می شود و داوطلبان باید چند روز قبل از برگزاری آن نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم خود اقدام کنند.

  توجه داشته باشید که صرفا ورود به این مدارس کافی نیست و ادامه‌ تحصیل‌ در مدارس‌ نمونه دولتی مشروط به‌ انجام فعالیت‌ های مثبت‌ پرورشی و آموزشی دانش‌آموزان خواهد بود.

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 99 – 1400

  داوطلبانی که ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم انجام داده اند می بایست برای ورود به این مدارس در آزمون ورودی آن شرکت کنند و نمره قابل قبولی را کسب کنند. این افراد همچنین معمولا یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون فرصت خواهند داشت تا با مراجعه به سایت ثبت آزمون مدارس نمونه دولتی مربوط به استان خود، جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون خود اقدام کنند. آدرس هر یک از سامانه های مربوطه، در اینفوگرافیک زیر ارائه شده است.

  (جهت مشاهده، روی عکس کلیک کنید.)

  فراموش نکنید که از جمله شرایط شرکت در جلسه آزمون؛ دارا بودن کارت آزمون نمونه دولتی خواهد بود. بنابراین در صورت عدم دارا بودن کارت آزمون نمونه دولتی، امکان شرکت در آزمون نمونه دولتی را نخواهید داشت.

  زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی 99 – 1400

  زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی20 تیر ماه خواهد بود و داوطلبان باید در موعد مقرر شده که در بند قبل گفته شد نسبت به دریافت کارت آزمون خود اقدام کنند، چرا که در صورت همراه نداشتن کارت مذکور از ورود داوطلب ممانعت به عمل خواهد آمد.

  نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی معمولا چند هفته پس از برگزاری آزمون بر روی سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی قرار خواهد گرفت. دانش آموزان پس از مشاهده نتایج خود در صورت کسب نمره قبولی بایستی در مدت زمان تعیین شده با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام حضوری در مدرسه پذیرفته شده اقدام نمایند.

  توجه داشته باشید که عدم مراجعه به موقع به مدرسه پذیرفته شده جهت ثبت نام حضوری انصراف از تحصیل در آن مدرسه تلقی خواهد شد. داوطلبانی که موفق به کسب نمره قبولی در آزمون نمونه دولتی نشده اند، پس از ارزیابی پاسخ برگ خود این امکان را خواهند داشت تا نسبت به اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی اقدام نمایند. لینک اعتراض معمولا یک روز بعد از اعلام نتایج بر روی سایت مذکور قرار می گیرد.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید