توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد علوم پزشکی

  1 بازدید

  کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد علوم پزشکی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

  کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

  آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی سال 99، هر ساله توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به صورت هماهنگ در کشور برگزار می گردد. داوطلبانی که در زمان مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده اند، برای حضور در جلسه آزمون ملزم به همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی معتبر می باشند.

  کارت های شرکت در آزمون معمولا چند روز پیش از برگزاری آزمون، بر روی سایت مربوطه قرار می گیرند که داوطلبان می توانند با درج اطلاعات خواسته شده در سامانه، کارت خود را مشاهده و پرینت نمایند.

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

  با توجه به زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 در 23 و 24 مرداد ماه 99، داوطلبانی که نسبت به شرکت در این آزمون مبادرت نموده اند، می توانند از روز یکشنبه 19 مرداد ماه 99 با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir، کارت خود را دریافت نمایند.

  با توجه به این که در سال جاری به دلیل شیوع ویروس کرونا، تقویم برگزاری آزمون ها مکررا توسط وزارت بهداشت دستخوش تغییرات شده است، به همین دلیل توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد، آخرین اخبار مرکز سنجش آموزش پزشکی را در اسرع وقت دریافت نمایید.

  نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

  کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 در موعد مقرر به صورت اینترنتی منتشر و بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار می گیرد. داوطلبان می توانند با مراجعه به این سایت و وارد نمودن کد رهگیری خود که در پایان ثبت نام از سامانه دریافت نموده اند، کارت خود را مشاهده و دریافت نمایند.

  در این قسمت برای سهولت دسترسی داوطلبان به کارت شرکت در آزمون، راهنمای تصویری و گام به گام دریافت آن را ارائه نموده ایم.

  1. ورود به سایت سازمان سنجش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir

  2. کلیک بر روی گزینه « کارشناسی ارشد » از منوی تعبیه شده در سمت راست سایت

  3. کلیک بر روی عبارت «کارت ورود به جلسه آزمون – ویرایش معدل»

  4. مجددا بر روی عبارت «کارت ورود به جلسه آزمون – ویرایش معدل» کلیک نمایید.

  5. وارد کردن کد رهگیری ثبت نام در کادر ظاهر شده

  6. در صورتی که کد رهگیری ثبت نام خود را فراموش کرده اید، می توانید با کلیک بر روی گزینه فراموشی کد رهگیری (در مرحله قبل)، آن را بازیابی کنید.

  ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

  دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی، بایستی میانگین نمرات دروس گذرانده شده خود را در فرم ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد درج نمایند. داوطلبانی که در زمان مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، فرم ثبت نامی خود را اصلاح نکرده اند، برای آخرین بار در زمان دریافت کارت ورود به جلسه فرصت خواهند داشت معدل خود را ویرایش نمایند. لازم به ذکر است که تکمیل مجدد فرم مخصوص معدل که در انتهای دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت قرار دارد، ضروری می باشد.

  رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

  برای تمامی داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده اند در صورت کامل بودن مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و احراز شرایط شرکت در آزمون، کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد. این کارت شامل اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، کد و نام رشته محل امتحانی، نوع سهمیه، عکس داوطلبی، آدرس حوزه امتحانی و برخی از مشخصات تحصیلی می باشد. داوطلبان باید در هنگام دریافت کارت تمامی اطلاعات مندرج بر روی آن را به دقت بررسی کنند و در صورت وجود هر گونه مغایرت نسبت به رفع آن اقدام نمایند. وزارت بهداشت درمان آموزش برای رفع نقص کارت این دسته از داوطلبان تمهیداتی در نظر می گیرد تا داوطلبان بتوانند اطلاعاتی که به اشتباه در کارت درج شده است را ویرایش کنند.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

  هر ساله کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت حدودا 3 تا 5 روز قبل از برگزاری آزمون منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد . بر اساس جدیدترین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 روزهای 23 و 24 مرداد ماه می باشد که بر این اساس کارت ورود به جلسه داوطلبان هفته سوم مرداد ماه منتشر خواهد شد .

  طبق اعلام سازمان سنجش پزشکی زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد پزشکی 19 لغایت 20 مرداد ماه است .

  این بازه زمانی در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت درج شده و به اطلاع داوطلبان می رسد . متقاضیان با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد می توانند از زمان دقیق انتشار کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت ۹۹ مطلع شده و در مدت زمان باقی مانده نسبت به مطالعه منابع مفید و مناسب اقدام نمایند . 

  داوطلبان می بایست در مهلت مقرر به سایت مرکز سنجش و آموزش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir مراجعه نموده و در بخش کارشناسی ارشد بر روی لینک دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 که در این بازه زمانی فعال می شود کلیک کنند . در سامانه مربوطه ، با وارد کردن کد رهگیری ثبت نام ، کارت ورود به جلسه قابل مشاهده و دریافت می باشد .

  تصویر زیر نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 را نشان می دهد . برای این کار کافی است بر روی لینک دریافت کارت آزمون کلیک کنید .

  با کلیک بر روی این گزینه کد رهگیری ثبت نام از شما خواسته می شود که پس از وارد کردن آن کارت آزمون برای مشاهده و چاپ به نمایش در می آید .

  لازم به ذکر است راهنمای تصویری فوق مربوط به نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت سال 99 می باشد .

  باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

  داوطلبان می بایست پس از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت کلیه بندهای مندرج بر روی آن را با دقت بررسی نموده و در صورت مشاهده هر گونه مغایرت با اطلاعات ثبت نامی خود برای تصحیح آن اقدام نمایند تا در زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 با مشکل مواجه نشوند . این اطلاعات شامل مشخصات فردی ، نوع سهمیه ، معدل ، حوزه امتحانی و زمان دقیق برگزاری آزمون می باشد .

  به طور معمول می بایست امکان ویرایش اطلاعات برای این دسته از داوطلبان به صورت حضوری یا غیر حضوری وجود داشته باشد که در صورت انتشار اطلاعیه مربوط و در نظر گرفتن حوزه های رفع نقص کارت ورود به جلسه ارشد علوم پزشکی ، آدرس این حوزه ها را برای دانلود در همین مقاله قرار خواهیم داد .

  لازم به ذکر است سال گذشته مرکز سنجش پزشکی تنها امکان ویرایش معدل را در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد فراهم کرده بود که داوطلبان با مراجعه به سایت sanjeshp.ir اصلاحات لازم را انجام دادند . 


  در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با مراحل مختلف کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در تماس باشید . کارشناسان این مرکز از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پاسخگوی سوالات شما خواهند بود .

  سوالات متداول

  کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت حدودا 3 تا 5 روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می شود که زمان دقیق آن در مقاله اطلاع رسانی خواهد شد . 

  مطابق متن مقاله این کارت بر روی سایت مرکز سنجش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir قرار می گیرد .

  بر اساس تجربیات سالیان گذشته این قابلیت در اختیار داوطلبان قرار می گیرد که در صورت انتشار اطلاعیه ای در این خصوص متن مقاله بروزرسانی خواهد شد . 

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید