توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کارهای بسیار زشت زن و شوهر در اتاق خوابیدن

  1 بازدید

  کارهای بسیار زشت زن و شوهر در اتاق خوابیدن را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  کارهایی که در اتاق خواب ممنوع است

  کارهایی که در اتاق خواب ممنوع است

  قوانینی که در اتاق خواب باید رعایت کرد

  اتاق خواب، مکانی برای آسودن، کسب آرامش و برای زن و شوهر فضایی خصوصی برای در کنار هم بودن و از هم لذت بردن می باشد . برای اینکه زوجین روابط زناشویی موفقی داشته باشند و به لحاظ روابط جنسی از یکدیگر رضایت کاملی داشته باشند، محل رابطه جنسی اهمیت فراوانی دارد . در این بخش از نمناک به بیان قوانین اتاق خواب زوجین و تاثیر آن بر رابطه زناشویی می پردازیم .

  فضای اتاق خواب باید آرامش بخش باشد

  فضای اتاق خواب باید شاد و آرامش بخش باشد بنابراین باید هر آنچه سبب می شود آرامش ما سلب شود از اتاق خواب دور کنیم مثلا عکس های عزیزان در گذشته خود را درون اتاق خواب نصب نکنیم زیر با دیدن این عکس ها به یاد گذشته می افتیم و غمگین و افسرده می شویم و این روحیه روی روابط تاثیر فراوانی می گذارد .

  همچنین نباید درون اتاق خواب بحث و جدل داشته باشیم زیرا این کار سبب می شود با ورود به اتاق خواب یاد بحث ها و اتفاقات تلخ زندگی بیافتیم بنابراین انگیزه ای برای برقراری رابطه جنسی نداشته باشیم .

  اتاق خواب باید مکانی برای روابط عاشقانه باشد

  اتاق خواب صرفاً مکانی برای آسایش، روابط محرمانه و بسیار صمیمانه و عاشقانه زن و شوهر است بنابراین نباید وسایل کارمان و وسایلی مانند لپ تاپ ، کامپیوتر یا حتی تلویزیون را به داخل اتاق خواب آوریم زیرا سبب حواس پرتی ما خواهد شد و روابط زناشویی را زیر سوال خواهد برد.

  اتاق خواب زوجین

  میل جنسی زنان و مردان متفاوت است

  زنان و مردان تفاوتهایی در میل جنسی با یکدیگر دارند . مردان میل جنسی خود را احساس می کنند و نیاز نیست به آمادگی قبلی برسند اما زنان باید قبل از برقراری رابطه آمادگی داشته باشند و در معرض تحریکات مناسب قرار بگیرند .

  مردان با کوچکترین تحریکات جنسی ارضا می شوند اما زنان به هیچ وجه در شرایط نامناسب نمی توانند به ارضا برسند . مثلا اگر محل برقراری رابطه جنسی، مناسب نباشد و پر از نگرانی و اضطراب باشد، زنان هرگز از رابطه جنسی شان لذت نمی برند و برای این که آمادگی پیدا کنند و در معرض تحریکات مناسب قرار بگیرند، نیاز به مکانی مناسب دارند.

  قوانین اتاق خواب را به کودک خود بیاموزید

  اگر صاحب فرزند هستید باید از همان ابتدا قوانین اتاق خواب را به او بیاموزید . به فرزندتان بگویید قبل از ورود به اتاق خواب حتما در بزند و اجازه بگیرد . باید بدانید که هیچ گاه نباید تخت فرزند خود را درون اتاق خواب خودتان ببرید و کودکان باید در سن مناسب جدا از پدر و مادر بخوابند .

  اگر فکر می کنید با جدا کردن محل خواب کودک از خودتان او کنجکاو خواهد شد باید بدانید جدا نکردن اتاق خواب کودک تاثیرات نامطلوبی در آینده بر روی کودک خواهد گذاشت پس لازم است اتاق خوابتان را جدا کنید و به کودک از همان دوران کودکی بیاموزید هنگام ورود به داخل اتاق بدون اجازه در را باز نکند زیرا در غیر اینصورت زمانی که کودک بزرگتر می شود، این سؤال برایش پیش می آید که چرا تا دیروز این اجازه را داشته اما امروز ندارد. برای زوجینی که کودک ندارند تازه ازدواج کرده اند محل مناسب برقراری رابطه اتاق خواب نیست بلکه این محل مناسب می تواند پذیرایی یا هر جای دیگری باشد.

  جدا کردن اتاق کودک

  اتاق خواب باید امنیت داشته باشد

  برای اینکه در اتاق خواب بتوانیم یک رابطه جنسی خوب و موفق برقرار کنیم باید ، اتاق خواب ما امنیت بالا داشته باشد . اگر دائما هنگام برقراری رابطه جنسی نگران باشیم ، روابط جنسی موفق و لذت بخش نخواهیم داشت .

  مثلا اگر ما به علت نازک بودن پرده اتاق خواب نگران دیده شدنمان توسط همسایه ها باشیم و یا نگران باشیم که کسی صدایمان را از پشت در بشنود و یا نگران بارداری ناخواسته باشیم تمام این نگرانی ها سبب می شود ، رابطه جنسی خوبی برقرار نکنیم .

  اتاق خواب شما باید تمیز و مرتب باشد

  اتاق خواب باید منظم، دل آرام و دارای رنگ های آرام بخش و شاد باشد. هوای اتاق خواب باید مطبوع و مناسب باشد و رو تختی ها را به صورت مرتب تعویض کنیم . برای اینکه به افزایش میل جنسی کمک کنیم باید درون کمد اتاق خواب پر از وسایل جنسی ، لباس زیر همسر و لوازم آرایش همسر باشد .

  اتاق خواب خود را از همسرتان جدا نکنید

  اتاق خواب محل بسیار مهمی برای رابطه جنسی زن و شوهر است بنابراین نباید زن و شوهر به علت های مختلف مانند خروپف همسر، ترس کودک و اجبار برای خوابیدن در کنار او و... از هم جدا بخوابند . آنها می توانند مشکلات خود را حل کنند و هرگز به خاطر وجود مشکلات حق جدا کردن اتاق خواب را ندارند .

  اتاق خواب زن و شوهر

  نکته :

  منبع مطلب : namnak.com

  مدیر محترم سایت namnak.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کارهایی که در اتاق خواب ممنوع است

  زنان میل جنسی خود را احساس نمی کنند و زمانی که آمادگی اش را پیدا کنند و در معرض تحریکات مناسب قرار بگیرند، آن را احساس می کنند. برای این که آمادگی پیدا کنند و در معرض تحریکات مناسب قرار بگیرند، نیاز به مکانی مناسب دارند؛ اگر محل برقراری رابطه جنسی، مناسب نباشد و پر از نگرانی و اضطراب باشد، زنان هرگز از رابطه جنسی شان لذت نمی برند.

  یک درمان گر اختلالات جنسی گفت:مؤلفه های مختلفی منجر به رابطه زناشویی رضایت بخش بین زوجین می شود که یکی از مهم ترین آنها، اتاق خواب است که خود ویژگی های مختلفی دارد.

  عضو گروه درمان و مسؤول آموزش کلینیک سلامت خانواده دانشگاه شاهد و درمان گر اختلالات جنسی، درباره الزامات فضای اتاق خواب زوجین تصریح کرد:برای داشتن یک رابطه زناشویی رضایت بخش و لذت بخش مؤلفه های مختلفی وجود دارد که باید همه با هم لحاظ شوند تا یک زن و شوهر به لحاظ روابط جنسی از یکدیگر رضایت کاملی داشته باشند. یکی از مؤلفه های مهم، محل رابطه جنسی است. محل رابطه بسیار مهم است و به ویژه برای زنان بیش از مردان از اهمیت برخوردار است. زیرا در مردان چرخه پاسخ جنسی بسیار سریع است؛ یعنی خیلی سریع می توانند تحریک و ارضا شوند اما در زنان این طور نیست و چرخه پاسخ جنسی به آرامی و با تأنی صورت می گیرد. به عبارت دیگر زنان به آرامی برانگیخته و تحریک می شوند و ارگاسم و اوج لذت جنسی شان هم دیرتر از مردان اتفاق می افتد.


  کارهایی که در اتاق خواب ممنوع است

  تفاوت میل جنسی زنان و مردان

  او با اشاره به یک تفاوت دیگر بین زن و مرد گفت:نکته مهم دیگر این است که مردان، میل جنسی خود را احساس می کنند و نیاز نیست به یک آمادگی قبلی برسند اما زنان میل جنسی خود را احساس نمی کنند و زمانی که آمادگی اش را پیدا کنند و در معرض تحریکات مناسب قرار بگیرند، آن را احساس می کنند. برای این که آمادگی پیدا کنند و در معرض تحریکات مناسب قرار بگیرند، نیاز به مکانی مناسب دارند؛ اگر محل برقراری رابطه جنسی، مناسب نباشد و پر از نگرانی و اضطراب باشد، زنان هرگز از رابطه جنسی شان لذت نمی برند. این بحث را با توجه به تجربه مراجعان می گویم؛ زوجینی به من مراجعه می کنند، زن با شکایت می گوید:«ما در اتاقی نشسته ایم و در حال تماشای تلویزیون هستیم. همسرم می خواهد من را تحریک کند و با من رابطه داشته باشد. وقتی به او می گویم که الان بچه ها نشسته اند، می گوید حواس بچه ها به تلویزیون است و به ما کاری ندارند». در این مورد زن راست می گوید. شاید مرد بتواند با کوچکترین تحریکات جنسی ارضا شود؛ اگرچه حتی این ارضا در مردان هم عمیق و کافی نیست اما زنان به هیچ وجه حتی در آن حد هم به برانگیختگی سطحی و ارضای ناکافی در چنین شرایطی نمی رسند. بنابراین محل مناسب بسیار مهم است.

  اتاق خواب قوانینی دارد

  این درمان گر اختلالات جنسی با تأکید بر این که منظور من از محل مناسب رابطه زوجین، صرفاً اتاق خواب نیست، گفت:برای زوجی که تازه ازدواج کرده اند، شرایط برایشان مهیاست، فرزندی ندارند و دیده و شنیده نمی شوند. این محل مناسب می تواند پذیرایی یا هر جای دیگری باشد. اما نوعاً برای زوجینی که تشکیل خانواده داده اند و صاحب فرزند هستند، بهترین و مطمئن ترین محل، اتاق خواب است. اتاق خواب زن و شوهر، الزامات و قوانینی دارد که این قوانین را فرزندان هم باید بیاموزند. یکی این که در این اتاق هرگز نباید تخت خواب کودک قرار بگیرد. فرزندان باید یاد بگیرند که در اتاقی مجزا از اتاق خواب مادر و پدرشان باشند. بسیاری از زوجینی که مراجعه می کنند، می گویند ما رویمان نمی شود و اگر بخواهیم اتاق کودک مان را جدا کنیم، ممکن است کنجکاو شود. باید به آن ها گفت چطور به فرزندتان یاد داده اید که در زمان حضور شما در سرویس بهداشتی یا حمام، حق ندارد در را باز کند؛ به همین ترتیب باید به او یاد بدهید که اتاق خواب مادر و پدر هم چنین حکمی دارد و نمی تواند ناگهانی در را باز کند و وارد شود. قوانین، آموختنی هستند و باید به بچه ها یاد دهیم. این آموزش ها باید از کودکی ارائه شود زیرا زمانی که بزرگتر شوند، این سؤال برایشان پیش می آید که چرا تا دیروز این اجازه را داشتند اما امروز ندارند.


  کارهایی که در اتاق خواب ممنوع است

  افسردگی و دعوا در اتاق خواب، ممنوع!

  اخوان به لزوم وجود فضای شاد در اتاق خواب اشاره کرد و افزود:نکته بعدی این است که این اتاق نباید ایجاد افسردگی و دلزدگی کند یا یادآور خاطرات تلخ باشد. اتاق خوابی که پر از عکس های درگذشتگان، پدر و مادر، پدربزرگ و مادربزرگ است، بیشتر یادآور خاطرات گذشته است و ایجاد افسردگی می کند. در افسردگی و کاهش خلق، انگیزه جنسی بسیار پایین می آید. انگیزه جنسی در مواقع شاد و لذت بخش و آرامش است که افزایش می یابد. نکته بعدی این است که اتاق خواب نباید محل جنگ و جدال زن و شوهر باشد. بسیاری از زن و شوهرها برای این که فرزندان شان متوجه نشوند، در را می بندند و با هم شروع به جر و بحث می کنند. اتاق خوابی که یادآور خاطرات تلخ است، نمی تواند انگیزه ای ایجاد کند.

  وسایل اضافه را از اتاق خواب خارج کنید

  مسؤول آموزش کلینیک سلامت خانواده دانشگاه شاهد در رابطه با تماشای تلویزیون و انجام امور شغلی در اتاق خواب اظهار کرد:نکته بسیار مهم بعدی، این است که اتاق خواب، اتاق کار نیست. بعضی ها کار را به اتاق خواب شان می آورند؛ یعنی مثلاً فرد با لپ تاپش چت می کند و حسابرسی می کند. اتاق خواب صرفاً مکانی برای آسایش، روابط محرمانه و بسیار صمیمانه و عاشقانه زن و شوهر است. بنابراین حق نداریم در اتاق خواب مان از هر وسیله ای مانند لپ تاپ، کامپیوتر یا حتی تلویزیون استفاده کنیم. اگر می بینیم که تلویزیون باعث می شود ما از همسرمان غافل شویم، آن تلویزیون باید از اتاق خواب خارج شود.


  کارهایی که در اتاق خواب ممنوع است

  امنیت اتاق خواب را جدی بگیرید

  او با تأکید بر اهمیت امنیت اتاق خواب افزود:برخی زوج ها مراجعه می کنند و به طور مثال می گویند:«همسرم می گوید باید برای اتاق خواب مان پرده های ضخیم استفاده کنیم اما من از پرده های ضخیم بدم می آید. اصلا اتاقی که نور نداشته باشد، خفه است و دلم می گیرد.» من صحبت این فرد را نمی پذیرم و حق را به فردی می دهم که می گوید اتاق خواب من باید پرده های ضخیم داشته باشد. اتاق باید امنیت بالا داشته باشد. هرگونه نگرانی در هنگام رابطه جنسی ، روابط جنسی موفق و لذت بخش زوجین را به هم می زند. اگر من نگران این باشم که نکند دچار بارداری ناخواسته شوم. اگر نگران این باشم که نکند کسی پشت این در کسی صداها را می شنود. اگر نگران باشم که همسایه مشرف به این اتاق، ما را ببیند، این نگرانی ها مانع از این می شود که ما یک رابطه جنسی موفق و خوب داشته باشیم.

  اهمیت زیبایی بصری در اتاق خواب

  این درمان گر اختلالات جنسی با اشاره به اهمیت زیبایی بصری گفت:نکته بعدی در مورد اتاق خواب این است که حتماً باید منظم، دل آرام و دارای رنگ های آرام بخش و شاد باشد. خیلی مهم است که روتختی هایمان را مرتب عوض کنیم. خیلی خوب است که تهویه هوای اتاق مناسب باشد. خیلی خوب است که هوای اتاق معطر باشد. خیلی مهم است که اگر در اتاق خوابم رفتم، در کمدم را باز کردم پر از وسایل جنسی باشد که تحریک کننده است. لباس زیر همسر و لوازم آرایش همسر، همه به افزایش میل جنسی کمک می کند.


  کارهایی که در اتاق خواب ممنوع است

  هیچ زن و شوهری حق ندارند بستر خوابشان را از هم جداکنند؛ مگر بعد از طلاق

  اخوان با تأکید بر این که اتاق خواب قوانین و الزاماتی دارد که گاهی آن ها را رعایت نمی کنیم، ادامه داد:گاهی حتی بیرون از اتاق خواب می خوابیم. هیچ زن و شوهری حق ندارند بستر خوابشان را از هم جداکنند؛ مگر زمانی که طلاق گرفتند. تحت هیچ شرایطی نمی پذیریم که زن و شوهر به هر بهانه ای مانند خروپف همسر، ترس کودک و اجبار برای خوابیدن در کنار او، از هم جدا بخوابند. تمام این مشکلات راه حل دارند و باید به دنبال راه حل آن باشیم. اصلاً نباید به خاطر بهانه ها یا علل واقعی، اصل را زیر سؤال ببریم. اصل این است که زن و شوهر در هیچ شرایطی حق ندارند بستر خواب خود را جدا کنند؛ مگر پس از طلاق. حالا یک سری موانع و بهانه ها ممکن است پیش بیاید که باید آن را حل کنیم. اگر خودمان نتوانستیم، باید با کمک یک درمانگر اختلالات جنسی، مشکلات و موانع را حل کنیم نه این که اصل را پاک کنیم. همواره باید بدانیم اتاق خواب محل بسیار مهمی برای رابطه جنسی زن و شوهر است.

  منبع مطلب : vista.ir

  مدیر محترم سایت vista.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  09ج

  شرخر 1 سال قبل
  -2

  یعنی اونایی که توپارک وماشین رابطه دارن فقط درد میکشن؟

  ص 1 سال قبل
  1

  ای دیوانه ها

  من شوهر دارم خرو پق میکنه بت همنمیخوابیم آخه به شما چهجیکار میکنند

  اصن زتدگی مردم چ ربط به شما داره

  اسکل نفهممم

  دیوانه اجمق

  برای ارسال نظر کلیک کنید