توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کد انتقال شارژ ایرانسل به همراه اول

  1 بازدید

  کد انتقال شارژ ایرانسل به همراه اول را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  نحوه ی انتقال شارژ به سیمکارت همراه اول

  نحوه ی انتقال شارژ به سیمکارت همراه اول

  انتقال شارژ همراه اول 

  برای انتقال شارژ از یک سیم کارت همراه اولبه سیم کارت همراه اول دیگر ( انتقال شارژ ) از کد زیر استفاده کنید ( از چپ به راست) :

  # شماره اعتباری مورد نظر9891* مبلغ اعتبار به ریال * رمز انتقال * 132 *

   برای گرفتن رمز انتقال یک پیامک بدون متن به 8910 ارسال کنید.

  شماره رمزی که ویژه ی شما تولید شده برایتان فرستاده می شود که باید آن را به خاطر بسپارید .

  به طور مثال : می خواهیم مبلغ 1000 تومان به شماره 09191111111 شارژ بفرستیم فرض میکنیم قبلا یک پیامک بدون متن به 8910 ارسال کرده ایم و رمز 1234 برای ما تعیین شده است ، پس به این ترتیب کد به شکل زیر خواهد بود :

  #98919191111111*10000*1234*132*

  نکات مهم در مورد انتقال شارژ :

  بهتر است قبل از فرستادن شارژ از روشن بودن گوشی طرف مقابلتان اطمینان حاصل کنید.

  مواظب رمزتان باشید تا کسی یواشکی از رمز شما استفاده نکرده و شارژ از گوشی شما برای خودش ارسال نکند!

   همراه اول برای هر بار انتقال عتبار 40 تومان کارمزد کم میکند

  در هر روز برای تعداد دفعات فرستادن شارژ محدودیت وجود دارد و فقط 5 بار می توان شارژ انتقال داد

  حداکثر مبلغ انتقال در هر روز 10.000 تومان می باشد

  در هر ماه فقط 30 بار می توان انتقال شارژ انجام داد

  حداکثر مبلغی که می توان در هر ماه انتقال داد 50.000 تومان می باشد
  میتوانید به منظور خرید سیم کارت همراه اول به این قسمت مراجعه کنید!

  روش انتقال شارژ ایرانسل

  روش انتقال شارژ ایرانسل

  ایرانسل برای انتقال شارژ بین مشترکین خود دو روش را در نظر گرفته است که با استفاده از این دو روش شما می توانید به راحتی مبلغ اعتبار مورد نظر را برای سایر مشترکین منتقل نمایید روش اول ارسال شارژ با داشتن کد پین و روش دوم انتقال شارژ به صورت خط به خط می باشد در ادامه به معرفی هر کدام از روش ها و نحوه استفاده از آنها خواهیم پرداخت با ایتور همراه باشید.

  فهرست مطالب

  [این مطلب در تاریخ 24 آذر 1397 بروزرسانی شده است.]

  روش جدید انتقال شارژ ایرانسل

  با توجه به تغییراتی که ایرانسل در سرویس انتقال شارژ خود اعمال نموده است، نحوه انتقال شارژ با کمی تغییر روبه‌رو شده است و محدودیت‌هایی نیز بر آن اعمال شده است، در مطلب زیر روش جدید انتقال شارژ ایرانسل برای شما شرح می‌دهیم علاوه بر این در انتهای مطلب نیز روش قدیمی آن همچنان موجود می‌باشد.

  یک سری نکات کلی:

  به طور کلی سه روش برای انتقال شارژ ایرانسل وجود دارد:

  انتقال شارژ ایرانسل با شماره گیری کد زیر

  برای انتقال شارژ ایرانسل کافیست کد #1*142* و یا کد #1*3*1*555* شماره گیری نمایید، پس از شماره گیری این کد در صورتی که هنوز رمز انتقال تعیین نکرده باشید از شما می‌خواهد تا یک کد 4 رقمی به عنوان رمز انتخاب نمایید.

  و سپس بر روی دکمه ارسال و یا send کلیک کنید، در مرحله‌ی بعد شماره شخصی که قصد ارسال شارژ برای وی را دارید وارد کرده و بر روی دکمه ارسال کلیک کنید.

  در مرحله‌ی بعد می‌بایست مبلغی که قصد انتقال آن را دارید تعیین نمایید (حداقل مبلغ 100 تومان و حداکثر مبلغ قابل انتقال 1000 تومان می‌باشد) -مبلغ را باید به ریال وارد نمایید- سپس بر روی دکمه ارسال کلیک نمایید.

  در مرحله‌ی بعد از شما می‌خواهد تا رمز انتقال خود را وارد نمایید.

  با وارد کردن رمز و زدن دکمه ارسال، می‌بایست با وارد کردن عدد 1 انتقال را تایید نمایید، پس از تایید شارژ منتقل خواهد شد.

  انتقال شارژ ایرانسل با استفاده از نرم‌افزار ایرانسل من

  نرم‌افزار ایرانسل من را دانلود و نصب نمایید، سپس وارد نرم‌افزار شوید؛ در بخش پایینی نرم افزار ( بخش خدمات ایرانسل من) گزینه "شارژ برای دیگران" را انتخاب نمایید.

  درصفحه‌ای که برای شما باز می‌شود "سرویس خط به خط" را انتخاب نمایید و سپس گزینه "شارژ خط به خط" را انتخاب کنید. در بخش مربوط به شماره همراه، شماره خطی که قصد انتقال شارژ به آن را دارید وارد نمایید و بخش مبلغ نیز، میزان شارژ انتقالی را به ریال وارد نموده و دکمه ارسال را بزنید.

  سپس یکبار دیگر مبلغ و شماره تلفن مقصد به شما نشان داده خواهد داده شد و دکمه "بلی" را میزنید. پس از آن شارژ برای شماره مورد نظر ارسال خواهد شد.

  انتقال شارژ ایرانسل با استفاده از پیامک

  برای انتقال شارژ ایرانسل از طریق پیامک کافیست متنی به صورت زیر به شماره 1112 ارسال کنید:

  ابتدا شماره دریافت کنند شارژ سپس علامت دو نقطه (:) مبلغ مورد نظر سپس علامت دو نقطه (:) رمز 4 رقمی انتقال

  مثال: ارسال 1000 تومان شارژ به شماره 09360001122 (رمز انتقال 1234 می‌باشد)

  متن پیامک: 09360001122:1000:1234

  [این بخش حاوی نحوه انتقال شارژ به روش قدیمی می‌باشد و ممکن است قابل استفاده نباشد.]

  روش اول: ارسال شارژ با کد شارژ

  شما با خرید کارت شارژ ایرانسل به صورت پین کد چه به صورت اینترنتی و چه به صورت فیزیکی می توانید با استفاده و شماره گیری کد زیر برای حساب وایمکس خود و یا سیم کارت اعتباری دیگری شارژ انتقال دهید. روش انجام این عملیات به صورت زیر می باشد.

  کد انتقال شارژ به سیم کارت ایرانسل و یا وایمکس: #شماره مشترک مورد نظر* کد 12 و یا 16 رقمی پین شارژ*141*

  کد انتقال شارژ به حساب وایمکس

  برای استفاده از این سرویس می بایست که کد دستوری زیر را شماره گیری نمایید: #شماره شناسه وایمکس*کد 12 و یا 16 رقمی پین شارژ ایرانسل*141*

  در هنگام وارد کردن شماره شناسه وایمکس توجه داشته باشید که شماره را به فرمت*********94 شماره گیری نمایید.

  روش دوم: انتقال شارژ به کمک یک سیم کارت اعتباری ایرانسل

  با استفاده از این سرویس ایرانسل شما می توانید به صورت تلفنی و بدون نیاز به ابزار جانبی برای سایر مشترکین اعتبار انتقال دهید و همچنین می توانید با این سرویس اقدام به پرداخت قبوض سایر مشترکین دائمی نمایید.

  نحوه انتقال شارژ از سیم کارت اعتباری به سایر مشترکین اعتباری

  برای استفاده از این سرویس ابتدا شما نیاز دارید که به صورت پیامکی در این سرویس ثبت نام نمایید. ثبت نام در این سرویس به این صورت می باشد که ابتدا عدد 12 را به شما 1112 ارسال نمایید پس از ارسال، یک پیامک حاوی آموزش ها و راهنمایی های لازم جهت تعیین رمز دلخواه شما برایتان ارسال خواهد شد. پس از اینکه رمز مورد نظر خود را انتخاب کردید می بایست که این رمز را به همین شماره ارسال نمایید. توجه داشته باشید که تنها با استفاده از این رمز است که شما می توانید اقدام به انتقال شارژ نمایید یک بار دیگر روش انتقال اعتبار را برای شما ذکر می کنیم:

  1. ابتدا ارسال عدد 12 به شماره 1112

  2. تعیین یک عدد 4 رقمی دلخواه به عنوان رمز و ارسال آن به شماره 1112 به صورت زیر

  رمز ۴ رقمی: 11

  به عنوان مثال اگر رمز شما 4321 می باشد باید از رمز به این شکل به شماره 1112 پیامک کنید: 11:4321

  ثبت نام در این سرویس رایگان می باشد.

  نحوه استفاده از سرویس انتقال شارژ ایرانسل

  ایرانسل برای استفاده از این سرویس دو روش زیر را در نظر گرفته که با توجه به موقعیت و نیاز خود می توانید از هر یک از روش های زیر استفاده نمایید.

  انتقال شارژ با استفاده از پیامک

  برای انتقال اعتبار با این روش کافیست که شما پیامکی حاوی متن زیر را از سیم کارت ایرانسل به شماره 1112 ارسال نمایید.

  ابتدا شماره شخصی که قصد دارید مبلغ شارژ را برای او ارسال نمایید را وارد کنید سپس بدون هیچگونه فاصله و کارکتر اضافه علامت دو نقطه «:» و سپس مبلغی که قصد ارسال آن را دارید را به ریال وارد کنید بعد از وارد کردن یک علامت دو نقطه رمز چهار رقمی که در مرحله قبل انتخاب نموده اید را وارد نمایید.

  به عنوان مثال: 9387654321:40000:4321 فقط کافی است که این متن را به شماره 1112 ارسال نمایید تا مبلغ 40000 ریال به شماره 9387654321 منتقل شود.

  انتقال شارژ با استفاده از کد USSD

  برای منتقل کردن اعتبار به این روش کافیست که کد دستوری زیر را از سیم کارت اعتباری ایرانسل خود شماره گیری نمایید:

  #رمز 4 رقمی انتخاب شده*مبلغ شارژ به ریال*شماره مشترک دریافت کنند شارژ*142* و سپس دکمه Ok و یا Yes بفشارید.

  بدین صورت اگر شخصی که شارژ را دریافت می کند سیم کارت دائمی داشته باشد مبلغ شارژ ارسال شده از صورت حساب و قبض وی کسر خواهد شد و اگر دارای سیم کارت اعتباری باشد مبلغ شارژ ارسال شده به اعتبار سیم کارت وی افزوده خواهد شد. پس با شیوه با ارسال یک پیامک و یا شماره گیری یک کد دستوری هم میتوانید برای یک مشترک اعتباری شارژ ارسال کنید و هم می توانید اقدام به پرداخت قبض مشترکین دائمی نمایید.

  پس از اینکه پروسه انتقال شارژ تکمیل شد یک پیامک حاوی زمان دقیق انتقال اعتبار، شماره شخص ارسال کننده اعتبار و شخص دریافت کننده به همراه مبلغ شارژ منتقل شده هم به گیرنده و ارسال کننده شارژ ارسال می شود.

  روش تغییر شماره رمز انتقال شارژ

  در صورت نیاز با استفاده از روش زیر می توانید رمز انتقال شارژ خود را تغییر دهید برای این کار کافیست که متن زیر را به شماره 1112 ارسال نمایید:

  ابتدا عدد 22 و سپس به دنبال آن و بدون هیچ فاصله و یا حرف اضافه کارکتر دو نقطه «:» را درج می نمایید و سپس رمز قدیمی خود به همراه یک کارکتر «:» و رمز جدید خود به همراه تکرار رمز جدید ارسال نمایید یک نمونه برای شما در زیر ذکر شده است.

  به عنوان مثال اگر شما در نظر دارید که رمز خود را 9999 به 8888 تغییر دهید پیامک زیر را به شماره 1112 ارسال می کنید: 22:9999:8888:8888

  برای اینکه عملیات تغییر رمز شما به درستی به انجام برسد باید اطلاعات مورد نظر را با یک علامت ":" به همین شماره ارسال نمایید و الا درخواست شما انجام نخواهد شد.

  فراموش کردن رمز انتقال شارژ

  برای بازیابی رمز، می‌توانید از طریق شماره‌گیری۷۰۰ (از خطوط ایرانسل) و یا ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ (از سایر خطوط) با مرکز تماس ایرانسل ارتباط برقرار کنید.

  در صورتی که رمز انتقال شارژ خود را فراموش کرده اید می توانید به شماره گیری 700 از سیمکارت های ایرانسل و یا شماره گیری 09377000000 از سایر سیم کارت ها موضوع را با مرکز خدمات ایرانسل در میان بگزارید.

  شناسه ایرانسلی چیست؟

  با استفاده از شناسه ایرانسلی در هنگام انتقال شارژ ایرانسل به صورت خط به خط با کد USSD دیگر نیازی نیست که شماره تلفن همراه شخص گیرنده اعتبار را وارد نمایید. این کد طول آن بین 4 تا 10 رقم می باشد توسط مشترک انتخاب شده و به جای شماره ی او هنگام انتقال اعتبار به کار خواهد رفت. برای انتخاب شناسه ایرانسل کافی است که عدد مورد نظر خود را به شماره 1111 پیامک کنید. 

  کد دستوری انتقال شارژ با کمک شناسه ایرانسلی: #رمز انتقال اعتبار*مبلغ شارژ*شناسه ایرانسلی شخص دریافت کننده*142*

  همراه اول - سرویس انتقال اعتبار (شارژ)

  سرویس انتقال اعتبار دائمی به اعتباری سرویسی جذاب است که به مشترکین امکان می دهد در زمانی بسیار کوتاه از خطوط دائمی برای خطوط اعتباری شارژ یا اعتبار منتقل کنند. به این ترتیب مشترکین اعتباری همراه اول می توانند علاوه روش های مرسوم تهیه شارژ، از طریق خط دائمی نیز شارژ خود را افزایش دهند. مبلغ منتقل شده در این سرویس در پایان دوره بر روی قبض مشترک دائمی ارائه می شود.

  مشترکین می توانند با اتصال به سامانه پیامکی به شماره 8911 از این سرویس بهره مند شوند.

  پیامک انتقال به صورت زیر مانند نمونه از چپ به راست:

  مبلغ انتقال(به ریال) *شماره مقصد(با پیش شماره)
  09191111111*10000

  مشترکین با ارسال یک پیامک خالی (یا هر پیامک دیگر) به شماره 8911 با یک پیامک راهنما در خصوص نحوه ی استفاده از این سرویس راهنمایی خواهند شد.پیامک راهنمای سرویس انتقال اعتبار ویژه مشترکین دائمی به شرح زیر می باشد. مشترک گرامی لطفاً پیامک انتقال را به صورت زیر مانند نمونه از چپ به راست ارسال نمایید:

  مبلغ انتقال(به ریال) *شماره مقصد(با پیش شماره)
  09191111111*10000

  پس از ارسال تقاضای انتقال اعتبار از سوی مشترک، سیستم درستی دستور، مبلغ و شماره مقصد را بررسی نموده و پس از آن، از مشترک مبدا به وسیله ی یه پیامک تائیدیه می گیرد. مشترک برای تایید می بایست عدد 1 را ارسال نماید. در صورت تائید توسط مشترک مبدا، انتقال اعتبار صورت گرفته و مشترکین مبدا و مقصد از طریق پیامک از انتقال اعتبار مطلع خواهند شد:

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  👑P👑 : چجوری شارژ ایرانسل رو به همراه اول منتقل کنیم؟؟؟

  قاسم : سلام چجور شارژ از خط ایرانسل به همراه اول بفرستم مبلغ ۴۰هزارتومان

  احسات : چگونگی فرستادن شارژ از ایرانسل به همراه اول

  علی حسنی : سلام با چه کدی از ایرانسل به همراه اول شارژ بدیم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 2 روز قبل
  0

  فقط وقت تلف میکنین

  خ 16 روز قبل
  2

  عجب سایت مزخرفیه گفتی فرستادن شارژ ایران ب همراه ولی روششو نزاشتی اون یکیا خودمون بلدیم اگه نداره معطل نکن تو سایت توله

  ناشناس 28 روز قبل
  0

  ۵۰۰۰۰

  0
  ناشناس 28 روز قبل

  دوست.دارم

  کیان 1 ماه قبل
  -1

  میخوام شارژ ایرانسل ب همراه اول انتقال بدهم

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  سلام با چه کدی از ایرانسل به همراه اول شارژ انتقال میدن

  4
  علی حسنی 2 ماه قبل

  سلام با چه کدی از ایرانسل به همراه اول شارژ بدیم

  قاسم 6 ماه قبل
  5

  سلام چجور شارژ از خط ایرانسل به همراه اول بفرستم مبلغ ۴۰هزارتومان

  رسول 6 ماه قبل
  2

  طریقه انتقال شارژ ایرانسل به همراه اول

  رسول 6 ماه قبل
  0

  سلام وعرض ادب به چه صورت شارژایرانسل رابه همراه اول انتقال بدم

  احسان 6 ماه قبل
  0

  چگونگی انتقال اعتبار از ایرانسل به همراه اول

  جلیل 6 ماه قبل
  0

  نحوه انتقال شارژ از ایرانسل به همراه اول

  یاس 7 ماه قبل
  0

  انتقال شارژ ایرانسل به همراه اول

  0
  احمد 18 روز قبل

  چطوری ازایرانسل به همراه اول شارژبفرستم

  4
  احسات 6 ماه قبل

  چگونگی فرستادن شارژ از ایرانسل به همراه اول

  زینب 7 ماه قبل
  -2

  سلام

  👑P👑 10 ماه قبل
  6

  چجوری شارژ ایرانسل رو به همراه اول منتقل کنیم؟؟؟

  0
  فاطمه 7 ماه قبل

  چگونه ازایرانسل به همراه اول شارژ انتقال بدم

  1
  ناصراحمدی 7 ماه قبل

  چجوری شارژ ایرانسل را به همراه اول انتقال بدم

  برای ارسال نظر کلیک کنید