توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کد اینترنت نامحدود همراه اول 1 تا 11

  1 بازدید

  کد اینترنت نامحدود همراه اول 1 تا 11 را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  بسته های اینترنت نامحدود همراه اول

  با توجه به شکل نیازی که به استفاده از اینترنت دارید، بعضی وقت ها بسته های اینترنت نامحدود همراه اول مناسب به نظر می رسند. اما باید در نظر داشته باشید که این بسته ها حد دانلود محدودی دارند و علاوه بر این که نامحدود عنوان گرفته اند، اما باز هم سطح دانلود تا سرعت اعلام شده، محدود می باشد. در زیر می توانید بسته های اینترنت نامحدود همراه اول را دنبال کنید.


  اینترنت نامحدود همراه اول

  از ساعت 2 تا 7 بامداد یک روزه نامحدود

  سیاست مصرف منصفانه: معادل 20 گیگا بایت

  دائمی و اعتباری

  قیمت: معادل 1900 تومان

  خرید با کد دستوری *100*33211#


  از ساعت 1 بامداد تا 11 صبح یک روزه نامحدوده

  سیاست مصرف منصفانه: معادل 50 گیگا بایت

  دائمی و اعتباری

  قیمت: معادل 3900 تومان

  خرید: با کد دستوری *100*33212#


  از ساعت 2 تا 7 بامداد هفت روزه نامحدوده

  سیاست مصرف منصفانه: معادل 60 گیگا بایت

  دائمی و اعتباری

  قیمت: معادل 4900 تومان

  خرید: با کد دستوری *100*33221#


  از ساعت 1 بامداد تا 11 صبح هفت روزه نامحدود

  سیاست مصرف منصفانه: معادل150 گیگا بایت

  دائمی و اعتباری

  قیمت: معادل 8900 تومان

  خرید: با کد دستوری *100*33222#


  از ساعت 2 تا 7 بامداد سی روزه نامحدود

  سیاست مصرف منصفانه: معادل 180 گیگا بایت

  دائمی و اعتباری

  قیمت: معادل 9900 تومان

  خرید: با کد دستوری *100*33231#


  از ساعت 1 بامداد تا 11 صبح سی روزه نامحدود

  سیاست مصرف منصفانه: معادل 450 گیگا بایت

  دائمی و اعتباری

  قیمت: معادل 19900 تومان

  خرید: با کد دستوری *100*33232#

  شما کدامیک از بسته های فوق را به عنوان بسته های نامحدود همراه اول مناسب می دانید و برای خرید کدام یک از این بسته ها را ترجیح می دهید؟

  منبع مطلب : virgool.io

  مدیر محترم سایت virgool.io لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اینترنت همراه اول، شارژ همراه اول،"همراه من" و تعرفه های همراه اول - بامَن 24

  اینترنت همراه اول، شارژ همراه اول،

  همراه اول یکی از اپراتورهای ارائه دهنده خدمات سیم کارت در کشور است. هم اکنون شرکت ارتباطات سیار ایران حدود ۷۳ میلیون مشترک دارد و ۱۲۴۵ شهر و بیش از ۷۰ هزار کیلومتر از جاده های کشور را تحت پوشش قرار داده است. اگر شما نیز جز مشترکین همراه اول هستید، ممکن است سوالاتی در رابطه با خرید شارژ همراه اول، روش های استعلام شارژ، تعرفه های همراه اول، بسته های اینترنتی همراه اول، انواع سیم کارت های همراه اول و اپلیکیشن همراه من داشته باشید. در این مقاله از وبلاگ بامَن ۲۴ با ما همراه باشید تا پاسخ این پرسش ها را با هم بررسی کنیم.

  اینترنت همراه اول

  بسته های آلفا+ بسته های پرسرعت نوترینو هستند. این بسته های اینترنت همراه اول با سرعتی بالا امکان استفاده تخصصی و حرفه ای را از اینترنت نسل سوم، چهارم و نسل چهار و نیم ممکن می سازند. افرادی که فایل های حجیم ارسال و یا دریافت می کنند، مکالمه های صوتی و یا ویدیویی در بستر اینترنت انجام می دهند، از برنامه های صوتی و تصویری اینترنتی استفاده می کنند و یا تمایل به داشتن اینترنت با سرعت بالا را دارند، می توانند از بسته­ های آلفا+ استفاده کنند. بسته های آلفا+ تنوع بسیاری جهت پاسخگویی به مصارف مختلف دارند. برای خرید بسته اینترنت همراه اول می‌توانید از سامانه بامَن ۲۴ استفاده کنید.

  تعرفه بسته های اینترنتی نوترینو همراه اول برای سیم کارت های دائمی و اعتباری

  بسته های آلفا+ (سرعت بدون مرز):

  بسته های ۳۰ روزه ویژه مشترکین جدید:

  تعرفه عادی نوترو برای سیم کارت های دائمی نیز به شرح زیر می باشد:

  تعرفه عادی نوترینو برای سیم کارت های اعتباری نیز به شرح زیر می باشد:

  حتماً بخوانید: تفاوت بسته های آلفا و آلفا پلاس را در خرید اینترنت همراه اول را بدانید

  بسته‌های اینترنت همراه اول در ساعات مشخص

  بسته‌های ساعات مشخص همراه اول، گروهی از بسته‌های پرسرعت نوترینو هستند که در بازه‌های زمانی مشخصی از شبانه‌روز قابل مصرف می‌باشند. این بسته ها به طور همزمان با سایر بسته های اینترنت همراه اول قابل فعالسازی هستند. مشترکین با شماره گیری #۲۷*۱۰۰* می‌توانند بسته های اینترنت ساعات مشخص را مشاهده و فعال نمایند.
  در حال حاضر این بسته‌ها در دو نوع بسته‌های صبحانت (۶ صبح تا ۱۲ ظهر) و بسته‌های شبانت (۲ تا ۷ صبح) به مشترکین ارائه می‌شوند.

  به هنگام خرید بسته اینترنتی، برای مشترکین دائمی مبلغ آن در قبض ماهیانه منظور می شود و برای مشترکین اعتباری نیز از اعتبار مشترک کسر می شود.

  با شماره گیری کد #۱۰۰* یا #۱* می توانید بسته های اینترنتی مورد نظر خود را خریداری کنید. با شماره گیری کد #۱* می توانید برای دیگران نیز بسته اینترنتی خریداری کنید.

  خرید شارژ، بسته اینترنت و پرداخت قبوض را با “بامن ۲۴” امتحان کنید

  مشترکین می توانند بسته های اینترنتی مورد نظر خود را رزرو کنند تا با پایان بسته فعلی، بسته اینترنتی جدید فعال شود. بسته رزرو قابلیتی است که به مشترک امکان می دهد بسته­ ی بعدی خود را از قبل مشخص کند تا تمدید با بسته­ ی دلخواه صورت پذیرد.

  با پایان یافتن بسته یکی از حالت های زیر اتفاق خواهد افتاد:

  برای اطلاع از وضعیت بسته اینترنت همراه اول خود نیز می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

  روش های خرید شارژ همراه اول

  اگر از مشترکین سیم کارت های اعتباری همراه اول هستید، اول از همه باید با روش های خرید شارژ همراه اول آشنا شوید.

  خرید کارت شارژ همراه اول از فروشگاه ها

  یکی از رایج ترین و در دسترس ترین روش ها، خرید شارژ همراه اول از دکه های روزنامه فروشی یا فروشگاه هاست. کارت های شارژ با رقم های گوناگون از ۱۰۰۰ تومان به بالا موجود است. پس از خرید کارت و پاک کردن رویه کد شارژ، با استفاده از کد دستوری # شماره رمز شارژ # * ۱۴۰* می توانید سیم کارت خود را شارژ کنید.

  کارت شارژ سیم کارت همراه اول

  خرید شارژ همراه اول از طریق دستگاه های ATM یا خودپرداز بانک ها

  روش دوم استفاده از دستگاه های ATM یا خودپرداز بانک هاست. برای استفاده از این روش کافیست به نزدیک ترین خودپرداز مراجعه نموده و شارژ همراه اول خود را خریداری کنید.

  به یک دستگاه خودپرداز مراجعه کرده و کارت بانکی خود را در آن قرار دهید. پس از آن به ترتیب زیر عمل کنید:

  دستگاه خودپرداز

  خرید شارژ همراه اول با استفاده از دستگاه پوز (POS) یا پایانه های فروش

  روش سوم خرید شارژ همراه اول، استفاده از دستگاه پوز (POS) یا کارتخوان بانک هاست. برخی از بانک ها این خدمت را روی این دستگاه ها ارائه نموده اند.

  برای خرید شارژ همراه اول با استفاده از این دستگاه ها، باید به این شکل عمل کنید:

  دستگاه pos

   خرید شارژ از سامانه بامَن۲۴

  در قسمت خرید شارژ پس از وارد کردن شماره سیم‌کارت، اپراتور شما به صورت خودکار تشخیص داده می­‌شود، اما در صورتی که شما ترابرد به همراه اول، ایرانسل و یا رایتل را انجام داده­‌اید، اپراتور خود را به صورت دستی در این بخش انتخاب نمایید.

  سپس نوع شارژ را انتخاب نمایید، در این قسمت شما دو گزینه برای انتخاب دارید:

   در شارژ مستقیم سیم‌کارت شما به صورت خودکار با مبلغ انتخابی شارژ می­‌شود و در صورتی که گزینه کد پین را انتخاب کرده باشید یک کد برای شما ارسال می­‌شود که شما باید به صورت دستی از طریق کدهای USSD زیر سیم‌کارت خود را شارژ نمایید.

  در ادامه مبلغ شارژ خود را از بین گزینه­‌های پیشنهادی انتخاب نمایید و درصورتی که مبلغ مورد نظر شما در لیست موجود نبود گزینه “مبلغ دلخواه” را انتخاب و مبلغ مورد نظر خود را وارد نمایید.

  در انتها دکمه خرید برای شما ظاهر می­‌شود، پس از انتخاب دکمه خرید در پنجره ظاهر شده شما می­‌توانید با تایید اطلاعات وارد مرحله پرداخت ­شوید. (در صورتی که در این مرحله نیاز به اصلاح موارد گفته شده داشتید، دکمه بازگشت را انتخاب کنید.)

  خرید شارژ همراه اول از طریق کد USSD

  برای خرید شارژ همراه اول می توانید کد #۷۸۹* را شماره گیری کنید و شارژ مورد نظر خود را خریداری کنید. تنها موردی که باید به یاد داشته باشید این است که برای خرید کارت شارژ از طریق کدهای دستوری باید شماره کارت بانکی، رمز دوم، CVV2 و تاریخ انقضای کارت بانکی خود را نیز به همراه داشته باشید.

  خرید شارژ همراه اول از طریق اپلیکیشن همراه من

  اپلیکیشن همراه من، یک اپلیکیشن کاربردی برای دارندگان سیم کارت های همراه اول است که خدمات گوناگونی را به مشتریان ارائه می دهد. برای گرفتن شارژ از اپلیکیشن همراه من به ترتیب زیر عمل می کنیم:

  طریقه فعالسازی شارژ همراه اول

  #شماره رمز شارژ#*۱۴۰* را در بخش تماس گوشی خود وارد کنید و آن را شماره گیری کنید.

  به همین سادگی می توانید سیم کارت اعتباری خود را شارژ کنید.

  استعلام باقی مانده اعتبار شارژ همراه اول

  ۱ ) برای استعلام موجودی حساب همراه اول کافیست کد #۱۱*۱۴۰* را شماره گیری کنید.

  ۲ ) تماس با تلفن گویای ۴۴۴ و فشردن کلید شماره ۲ برای اعلام شارژ باقی مانده

  ۳ ) شماره‌گیری کد دستوری #۱۲۱*۱۰* 

  تعرفه های همراه اول برای مشترکین دائمی

  تعرفه مکالمه همراه اول

  تعرفه سرویس SMS یا پیام کوتاه همراه اول

  تعرفه های همراه اول برای مشترکین اعتباری

  تعرفه مکالمه همراه اول

  تعرفه سرویس SMS یا پیام کوتاه همراه اول

  انواع سیم کارت های همراه اول

  سیم کارت های اعتباری

  سیم کارت های اعتباری به آن دسته از سیم کارتهایی گفته می شود که میزان مکالمات قابل انجام شامل داخل یا خارج کشور با آن سیم کارت ، بستگی به اعتبار خریداری شده( ازطریق خرید کارت شارژ و یا روش های گفته شده) توسط مشترک دارد بنابراین مشترک متناسب با نیاز، ابتدا کارت شارژ مورد نظر خود را خریداری نموده و پس از شارژ سیم کارت از تلفن همراه خود استفاده می نماید. تعداد ثبت نام برای هر متقاضی نامحدود و واگذاری به روز و بر اساس ظرفیت شبکه و امکانات فنـی در هر استان بصورت مجزا صورت می پذیرد. به موجب ابلاغیه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر رعایت سقف مجاز واگذاری به مشترکین حقیقی تا حداکثر ۱۰ سیم کارت فعال برای هر مشترک، شرکت ارتباطات سیار ایران از فعال نمودن بیش از ۱۰ سیم کارت ثبت نام شده به ازای هر مشترک معذور می باشد.

  جدول تعرفه خدمات همراه اول برای مشترکین اعبتاری

  سیم کارت های دائمی

  مشترکین سیم کارت های دائمی برای استفاده از خدمات سیم کارت خود دیگر نیازی به شارژ آن ندارند و هزینه خدماتی که از آن استفاده کرده اند در پایان هر دوره در قبض آن ها درج می شود و ملزم به پرداخت آن هستند. شرکت ارتباطات سیار ایران از فعال نمودن بیش از ۱۰ سیم کارت ثبت نام شده به ازای هر مشترک معذور می باشد.

  همراه من، اپلیکیشن مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول

  همراه اول ، اپلیکیشنی را با نام همراه من در اختیار مشترکین خود قرار داده است که از طریق آن می توانند کلیه خدمات سایت همراه اول را در اختیار داشته باشند. در ابتدای ورود به برنامه بایستی در آن ثبت نام کنید. پروسه ی ثبت نام با وارد کردن شماره تلفن و دریافت کد فعال‌سازی و پس از آن انتخاب یک رمز عبور ۸ رقمی برای خود ، انجام خواهد شد. در صفحه ی اصلی برنامه، بسته ی اینترنتی شما همراه با مشخصات آن و همچنین صورت حساب میان دوره ی شما نمایش داده می شود که در پایین صورت حساب میان دوره با کلیک بر روی گزینه مشاهده جزئیات می توانید از جزئیات مصرف خود مطلع شوید. امکانات اصلی برنامه در پایین صفحه نمایش قرار دارند و همچنین می توانید با کلیک بر روی سه خط افقی در بالا و سمت راست صفحه نمایش آن ها را مشاهده نمایید. هر کدام از قسمت ها و امکانات برنامه my mci دارای قسمت ها و خدمات گوناگونی می باشند که شما را با تعدادی از آنها آشنا خواهیم کرد.

  همراه من

  خدمات من

  امکاناتی که در این قسمت در اختیار خواهید داشت عبارتند از:

  صورتحساب من

  صورتحساب من یکی از قسمت های پرکاربرد اپلیکیشن همراه من می باشد که در آن می توانید جزئیات صورتحساب میان دوره و پایان دوره خود را مشاهده نمایید. این قسمت دارای خدمات دیگری از قبیل تاریخچه پرداخت قبض ، ریز مکالمات ، هدیه شتاب در پرداخت ، تقسیم بدهی ، افزایش بستانکاری ، عدم چاپ قبض ، انتقال اعتبار ، خرید شارژ ، تاریخچه خرید سرویس و شارژ جیرینگ می باشد.

  این قسمت دارای بخش های مختلف از قبیل مراکز ارائه خدمات ، پرسش های متداول و ۹۹۹۰ می باشد که با استفاده از آن ها می توانید پاسخ خود را در حوزه مشکلات موجود پیدا کنید. همچنین این قسمت دارای بخش های نظرسنجی ، نظرات و پیشنهادات می باشد که با ارائه نظرات خود می توانید همراه اول را در بهبود بخشیدن خدمات مختلف خود یاری رسانید.

  طرح های ویژه همراه اول برای مشترکین دائمی و اعتباری

  همراه اول طرح های بسیار متنوعی را به مشتریان خود عرضه می کند. ما در این جا دو مورد از پر طرفدارترین طرح ها را به شما معرفی خواهیم کرد. طرح هدفتو بزن و طرح ستاره اول از جمله پر طرفدارترین طرح های همراه اول به شمار می آیند.

  طرح هدفتو بزن #*۱۰۰۰

  در این درگاه طرح های مکالمه همراهی، اینترنت همراهی و اینترنت نامحدود با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به مشترکین ارائه می­ گردد. در ادامه توضیحات بیشتر مربوط به هریک از این طرح ها آمده است.

  مکالمه همراهی

  در طرح مکالمه همراهی به هریک از مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول یک بسته مکالمه یک ماهه، متناسب با الگوی مصرف وی شامل دقایق مشخصی از مکالمه درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) با قیمتی ویژه و مقرون به صرفه پیشنهاد می شود. مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری *۱۰۰۰*۱# بسته مکالمه همراهی خود را رویت نموده و پس از تایید، آن را فعال نمایند.

  لازم به ذکر است بسته مکالمه همراهی فاقد رزرو است.

  اینترنت ویژه

  این طرح شامل دو بخش است:

  در طرح اینترنت همراهی به هر یک از مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول بسته اینترنت مختص وی (متناسب با الگوی مصرف وی) از نوع آلفا+ با سرعت بدون مرز، با قیمتی مقرون به صرفه پیشنهاد می ­شود. مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری *۱۰۰۰*۲۱# بسته اینترنت همراهی خود را رویت نموده و پس از تایید، آن را فعال نمایند.

  در طرح اینترنت نامحدود، بسته‌های نامحدود شبانه به مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول ارائه می­ شود. این بسته ها، بسته­ های اینترنت آلفا+ با سرعت بدون مرز و حجم نامحدود هستند که با قیمت مناسب، برای استفاده در ساعات مشخصی از شبانه روز ارائه می شوند.

  طرح ستاره اول *۱#

  شارژ شگفت انگیز همراه اول

  شارژ هدیه شامل مکالمات داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت)، SMS و دیتا می‏ شود و در صورتی که پیش از اتمام اعتبار شارژ هدیه اقدام به اعمال شارژ فوق ‏العاده‏ ی مجدد نمایید، مبلغ شارژهای هدیه با هم جمع و زمان اعتبار طولانی‏ تر، منظور می‏ گردد (زمان اعتبار شارژ هدیه جمع نمی‏ گردد). لازم به ذکر است در زمان تماس با اپراتورهای دیگر و همچنین تماس خارج از کشور و رومینگ از شارژ اصلی مشترک کسر خواهد گردید.

  حتماً بخوانید: توضیحات و لیست خدمات کد دستوری #۱* در اپراتور همراه اول

  خرید بسته های نوترینو

  ستاره اول به منظور تسهیل خرید بسته های اینترنت نوترینو برای مشترکین دائمی و اعتباری، این امکان را فراهم نموده است تا مشترک با مراجعه به درگاه *۱# و واریز مبلغ بسته از طریق حساب بانکی خود بتواند به صورت مستقیم بسته نوترینو را فعال نماید. بدین ترتیب مشترکین دیگر نیاز به خرید و اعمال مکرر شارژ و انجام چند نوبت عملیات بانکی نخواهند داشت و می توانند تنها با یکبار مراجعه به درگاه *۱# ، بسته های نوترینو را به سرعت و براحتی برای خود و یا دیگران خریداری و فعال نمایند.

  شارژ ویژه بانوان با ۳۰% تخفیف

  ستاره اول به پاس قدردانی از بانوان گرامی امکان استفاده از سرویس شارژ بانوان را در منوی خود فراهم نموده است. مشترکین می توانند از این طریق به راحتی و بدون نیاز به پین کد برای خود یا دیگران اقدام به خرید شارژ نمایند و از مزایای شارژ بانوان بهره مند شود. مشترکین دائمی و اعتباری می توانند برای خطوط اعتباری که در پایگاه اطلاعاتی همراه اول به نام یک خانم ثبت شده است به صورت مستقیم با کد دستوری *۱*۱*۴# اقدام به خرید شارژ نمایند.

  سرویس های اضطراری همراه اول

  مکالمه اضطراری

  درخواست تماس

  درخواست شارژ

  از خدمات منحصر به فرد بامَن ۲۴ برای خرید شارژ، بسته اینترنت و پرداخت قبوض بهره ­مند شوید.

  منبع مطلب : baman24.ir

  مدیر محترم سایت baman24.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بازگشت بسته‌های نامحدود همراه اول

  همان‌طور که مطلع هستید، چندی پیش اپراتور همراه اول بسته‌های شبانه و اینترنت نامحدودش را براساس دستور سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی حذف کرد. همین موضوع اعتراض شدید کاربران را به همراه داشت و عده زیادی از مشترکین خواستار بازگشت‌ این بسته‌های اینترنتی شدند.

  اما خوشبختانه این اپراتور ملی در روز عیدفطر ضمن معرفی یک‌سری بسته اینترنتی جدید، بسته‌های شبانه و نامحدود را بار دیگر ارایه داد. با این وجود کاربران در کنار بسته‌های مقرون به صرفه‌ جدید این اپراتور به همان بسته‌های قدیمی و محبوب شبانه و نامحدود دسترسی خواهند داشت.

  در لیست بسته‌های اینترنتی این اپراتور، 3 بسته شبانه با محدودیت حجمی و زمانی قرار دارد که اطلاعات آن را می‌توانید در جدول پایین مشاهده کنید:

  خوشبختانه در این سه بسته هیچ‌گونه افزایش قیمت و یا تغییری را به نسبت قبل مشاهده نمی‌کنیم. این سه بسته را می‌توانید فقط در بازه زمانی 2 تا 7 صبح استفاده کنید.

  اما سه بسته نامحدود همراه اول هم که نسبت به بسته‌های شبانه معمولی محبوب‌تر هستند، بار دیگر بدون تغییر بازگشته‌اند. این سه بسته هرکدام با دو بازه زمانی مختلف 2 تا 7 و 1 تا 11 صبح، به صورت انتخابی، اینترنت نامحدود را در اختیارتان قرار می‌دهند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این بسته‌ها به جدول زیر توجه کنید:

  هنوز مطمئن نیستیم که این بسته‌ها برای همیشه ماندگار هستند یا باز هم شاهد حذف شدن‌شان توسط این اپراتور خواهیم بود؛ اما می‌دانیم که محبوبیت بالایی در میان کاربران دارند و بهتر است اپراتورها تمرکز بیشتری بر روی این دسته از بسته‌ها داشته باشند.

  نظر شما درباره اقدام همراه اول و بازگرداندن بسته‌های نامحدود چیست؟

  منبع مطلب : itresan.com

  مدیر محترم سایت itresan.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  آزاد 2 ماه قبل
  0

  چرا هیچ سایتی و باز نمیکنه؟

  بیگ 5 ماه قبل
  0

  سلام.

  دو روزه نت نامحدود 1 تا 11 گرفتم. اصلا وارد هیچ سایتی نمی شه. دلیلش چیه؟

  ارمین 8 ماه قبل
  0

  کد بسته نامحدود چنده

  1
  رها 6 ماه قبل

  كدبسته نامحدود يك روزه 20گيگابايت چنه

  ماهرو شادرو 9 ماه قبل
  0

  کد نامحدود اینترنت ۱بامداد تا ۱۱ صبح

  0
  باران 9 ماه قبل

  کد دستوری برای نت شبانه همراه اول جواب نمیده . میزنه در حال بروز رسانی . نمیتونم نت نامحدود بگیرم

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  چجوری میاره

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید