توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کد جلوگیری از مصرف آزاد اینترنت ایرانسل

  1 بازدید

  کد جلوگیری از مصرف آزاد اینترنت ایرانسل را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  برای اولین‌بار در ایران و با طرح کنترل مصرف آزاد دیتا

  برای نخستین بار در ایران و با هدف مدیریت هزینه‌های ارتباطی، ایرانسل با عرضه «طرح کنترل مصرف آزاد دیتا» امکان قطع خودکار اینترنت، پس از پایان اعتبار زمانی و یا حجمی بسته‌های اینترنت همراه را برای مشترکان فراهم ساخت.


  به گزارش روابط عمومی ایرانسل، با فعال سازی این طرح از طریق شماره گیری کد #۳*۲*۳*۵۵۵* این امکان برای مشترکان خدمات اینترنت همراه ایرانسل فراهم شده تا پس از پایان اعتبار زمانی و یا حجمی بسته اینترنت همراهخود، به صورت خودکار وارد طرح مصرف آزاد نشوند. بر این اساس، دسترسی مشترک به خدمات دیتا پس از پایان اعتبار زمانی و یا حجمی بسته اینترنت متوقف شده و مشترک هزینه اضافی بابت استفاده از طرح مصرف آزاد نمی پردازد.


  پایان بسته و قطع موقت دسترسی به اینترنت از طریق پیامک به اطلاع مشترک میرسد و در صورت تمایل وی به ادامه مصرف دیتا، به آسانی می‌تواند نسبت به خرید یک بسته جدید و یا تمدید بسته فعلی خود اقدام کند و یا با شماره گیری کد #۴*۳*۵۵۵* و غیرفعال سازی طرح کنترل مصرف آزاد دیتا، از خدمات اینترنت همراه نسل دو، سه و یا چهار ایرانسل به صورت مصرف آزاد استفاده کند.


  پیش از این، استعلام و اعلام پایان اعتبار حجمی و زمانی بسته های اینترنت همراه ایرانسل از طریق پیامک، کددستوری و نرم افزار کاربردی «ایرانسل من» برای مشترکان فراهم شده بود.


  براین اساس، رو به اتمام بودن حجم بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل برای کاربران خدمات اینترنت همراه نسل دو، سه و چهار، از طریق پیامک طی دو نوبت به آنها اطلاع رسانی می‌شود. آغاز محاسبه تعرفه خدمات اینترنت همراه مشترکان سیم کارت‌های دائمی نیز بر اساس «تعرفه مصرف آزاد» طی پیامکی به اطلاع این دسته از مشترکان می‌رسد.


  ضمن آنکه میزان باقی مانده اعتبار حجمی و زمانی بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل، از طریق نرم افزار کاربردی «ایرانسل من» به صورت در لحظه برای مشترکان سیم کارت‌های دائمی و اعتباری قابل مشاهده است. همچنین، کنترل مصرف و شارژ حساب، تغییر طرح تعرفه، دریافت و پرداخت صورت حساب، فعالسازی بسته‌های افزایشی و ثبت و بازبینی رخدادها از دیگر کاربردهای این برنامه است که برای کاربران گوشی‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید، iOS و جاوا قابل استفاده می باشد.


  اطلاع از میزان اعتبار زمانی و حجمی بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل از طریق شماره گیری کد #۴*۱*۵۵۵* نیز در هر لحظه برای مشترکان سیم کارت‌های دائمی و اعتباری مقدور است. همچنین مشاهده باقی مانده اعتبار حجمی تمامی بسته‌های افزایشی و ترکیبی اینترنت با شماره گیری کد #۱۰*۱۴۱* برای مشترکان سیم کارت‌های اعتباری ممکن می‌باشد.


  اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات و تنظیمات لازم برای استفاده از بستر اینترنت همراه مبتنی بر نسل ۲، ۳ و ۴، تعرفه‌ها و بسته‌های افزایشی اینترنت همراه، بررسی قابلیت 3G و 4G گوشی، مناطق تحت پوشش و مودم‌های ایرانسل از طریق صفحه اینترنت همراه ایرانسل قابل مشاهده است.
  در حال حاضر شبکه 3G ایرانسل در بیش از ۳۰۰ شهر و دهستان و شبکه 4G/LTE ایرانسل در بیش از ۶۰ شهر کشور راه‌اندازی شده است.

  طرح ایرانسل برای جلوگیری از مصرف آزاد اینترنت

  طرح ایرانسل برای جلوگیری از مصرف آزاد اینترنت

  به گزارش گروه اقتصادی «خبرگزاری دانشجو»؛ اپراتور دوم ارتباطی حدود دو هفته گذشته در واکنش به انتقاداتی در زمینه اعلام نشدن زمان پایان بسته‌های اینترنتی، روش‌های اعلام پایان بسته‌های اینترنتی را اعلام کرد.

  این موضوع بعد از اینکه وزیر ارتباطات و معاون وی در حوزه رگولاتوری این رویه را نقد کردند و پیش از آن نیز صادق عباسی شاهکوه -معاون بررسی‌های فنی و اقتصادی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی- نیز در این باره گفته بود "با توجه به گزارش‌های دریافت شده از سوی مشترکان مبنی بر اعلام نشدن اتمام بسته‌های اینترنت شرکت ایرانسل در زمان پایان مهلت و حجم بسته و متضرر شدن مشترکان از این بابت، بررسی موضوع برای یافتن راه‌حل در دستور کار قرار گرفته است. با توجه به اینکه این شیوه عمل خسارت‌های مالی برای مشترکان ایجاد می‌کند، برای جلوگیری از آن باید دستورالعمل مشخص و یکپارچه‌ای برای اطلاع‌رسانی دقیق درباره پایان بسته‌ها تدوین شود"، انجام شد.

  اما حال، ایرانسل یک گام بیشتر برداشته و جلوی متضرر شدن ناخواسته مشترکان را به شکلی دیگر گرفته است.

  مشترکان با فعالسازی این طرح از طریق شماره‌گیری کددستوری #3*2*3*555* قادر خواهند بود تا پس از پایان اعتبار زمانی یا حجمی بسته افزایشی اینترنت همراه خود، به صورت خودکار وارد طرح مصرف آزاد نشوند.

  براین اساس، دسترسی مشترک به خدمات دیتا پس از پایان اعتبار زمانی یا حجمی بسته اینترنت متوقف شده و مشترک هزینه اضافی بابت استفاده از طرح مصرف آزاد نمی‌پردازد.

  پایان بسته و قطع موقت دسترسی به اینترنت از طریق پیامک به اطلاع مشترک می‌رسد و در صورت تمایل وی به ادامه مصرف دیتا، به آسانی می‌تواند نسبت به خرید یک بسته افزایشی جدید یا تمدید بسته فعلی خود اقدام کند؛ البته با شماره‌گیری کددستوری #4*3*555* و غیرفعال‌سازی طرح کنترل مصرف آزاد دیتا، از خدمات اینترنت همراه نسل دو، سه یا چهار ایرانسل به صورت مصرف آزاد استفاده کند.

  علاوه بر اینکه رو به اتمام بودن حجم بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل برای کاربران خدمات اینترنت همراه نسل دو، سه و چهار، از طریق پیامک طی دو نوبت به مشترک اطلاع‌رسانی می‌شود، همچنین آغاز محاسبه تعرفه خدمات اینترنت همراه مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی براساس «تعرفه مصرف آزاد» هم طی پیامکی به اطلاع این دسته از مشترکان می‌رسد.

  ضمن آنکه میزان باقی مانده اعتبار حجمی و زمانی بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل، از طریق نرم‌افزار کاربردی «ایرانسل من» به صورت در لحظه برای مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری قابل مشاهده است.

  اطلاع از میزان اعتبار زمانی و حجمی بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل از طریق شماره‌گیری کد #4*1*555* در هر لحظه برای مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل مقدور است.

  آموزش جلوگیری از مصرف شارژ پس از اتمام بسته اینترنت ایرانسل

  آموزش جلوگیری از مصرف شارژ پس از اتمام بسته اینترنت ایرانسل

  یکی از مشکلات رایج پس از اتمام بسته اینترنت همراه، محاسبه‌ی نرخ اینترنت به صورت مصرف آزاد است که دراین حالت هزینه استفاده از اینترنت پس از اتمام بسته اینترنت از شارژ سیم‌کارت کم می‌شود. در این مقاله و برای عدم ضرر کاربران اپراتور ایرانسل تصمیم داریم آموزش جلوگیری از مصرف شارژ پس از اتمام بسته اینترنت ایرانسل را با استفاده از یک کد دستوری منتشر کنیم. در ادامه همراه با گویا تک باشید.

  مقدمه‌ای در رابطه با جلوگیری از مصرف شارژ پس از اتمام بسته اینترنت ایرانسل

  یکی از مشکلاتی که کاربران سیم‌کارت های ایرانسل با آن سر و کار دارند، مصرف آزاد اینترنت پس از تمام بسته اینترنتی است. در مصرف آزاد نرخ اینترنت به صورت عادی محاسبه شده و هزینه‌ی آن از شارژ سیم‌کارت شما کاسته خواهد شد.

  در بیشتر مواقع به علت عدم اطلاع مشترک از باقی مانده و اتمام بسته اینترنت یا عدم تمدید مجدد بسته، اینترنت شما به صورت خودکار روی حالت مصرف آزاد قرار گرفته و شارژ سیم‌کارت شما در مدت زمان بسیار کمی تمام خواهد شد. برای رفع این مشکل، اپراتور ایرانسل اقدام به ارائه یک قابلیت داده است که با فعال سازی آن می‌توانید اقدام به جلوگیری از مصرف شارژ پس از اتمام بسته اینترنت ایرانسل نمایید. همچنین شما می‌توانید با مراجعه به بخش ” مقالات اپراتورهای همراه ” سایر مقالات مربوط به سیم‌کارت‌ها را مشاهده کنید.

  آموزش جلوگیری از مصرف شارژ پس از اتمام بسته اینترنت ایرانسل با کد دستوری

  برای این که پس از اتمام بسته اینترنت ایرانسل خود دیگر از شارژ سیم‌کارت برای اینترنت مصرف نشود، مراحل زیر را طی کنید:

  قدم اول: ابتدا کد زیر را در اپلیکیشن تماس گوشی خود شماره‌گیری کنید:

  قدم دوم: اکنون اپراتور از شما درخواست می‌کند که برای فعال شدن “کنترل مصرف آزاد دیتا” عدد ۱ لاتین را ارسال کنید.

  قدم سوم: پس ما عدد ۱ انگلیسی را در همین صفحه ارسال می‌کنیم.

  قدم چهارم: اکنون اپراتور اعلام می‌کند که پس از دریافت پیامک تایید، دیگر در هنگامی که بسته‌ی اینترنت فعال نداشته باشید اینترنت شما کار نخواهد کرد و به همین دلیل از شارژ سیم‌کارت شما نیز کم نخواهد شد.

  با دریافت پیامک زیر کار تمام است و براین اساس، کاربر دیگر به خدمات اینترنت پس از پایان بسته اینترنت ایرانسل دسترسی نخواهد داشت و هزینه اضافی بابت استفاده از طرح مصرف آزاد نخواهید پرداخت.

  برای فعال کردن دوباره مصرف آزاد اینترنت در اپراتور ایرانسل از کد زیر استفاده کنید:

  امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد و توانسته باشید امکان قطع خودکار اینترنت پس از پایان اعتبار بسته را فعال کنید تا از هدر رفتن شارژ شما جلوگیری شود.

  موفق و پیروز باشید.

  منبع: ایرانسل

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  حمیدرضا محبی 7 روز قبل
  0

  لطفا کد غیر فعال سازی اینترنت آزاد رو بدید

  ناشناس 11 ماه قبل
  1

  مصرف اینترنت کم بشه

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید