توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کد دستوری اینترنت رایگان شاد ایرانسل

  1 بازدید

  کد دستوری اینترنت رایگان شاد ایرانسل را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  ایرانسل امکانات ویژۀ آموزش آنلاین ارائه کرد

  ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و در راستای حمایت از دانش‌آموزان و معلمان و ایجاد دسترسی آسان به آموزش آنلاین در شرایط کرونا، امکانات ویژه‌ای ارائه کرد.

  به گزارش روابط عمومی ایرانسل، دسترسی رایگان و بدون مصرف دیتا به سامانۀ «شاد»، ارائۀ بستۀ اینترنت با تعرفۀ تخفیفی به مؤسسه‌های آموزشی، پیشنهاد ویژۀ استفادۀ رایگان از زیرساخت آموزش آنلاین «دانا پلاس» و نیز ارائۀ سیم‌کارت آموزشی با امکان ایجاد محدودیت توسط والدین در دسترسی به وب‌سایت‌ها برای فرزندان، از جملۀ این امکانات هستند.

  دسترسی رایگان به سامانۀ شاد

  مشترکان ایرانسل می‌توانند از بامداد 16 شهریور ماه 1399 تا اطلاع ثانوی، بدون نیاز به تهیۀ بستۀ دیتا، به سامانۀ شاد دسترسی داشته باشند. در هنگام استفاده از این سامانه، اینترنت مصرفی برای تمامی کاربران رایگان خواهد بود و در طول استفاده از سامانۀ شاد، اینترنت رایگان به صورت خودکار برای کاربران فعال می‌شود. کاربران لازم است هنگام استفاده از سامانۀ شاد، در صورت استفاده از نرم‌افزار VPN روی دستگاه خود، آن را قطع کنند تا از نظر فنی، امکان رایگان محاسبه شدن دیتای مصرفی آنان وجود داشته باشد.

  بستۀ اینترنت با تخفیف ویژه

  ایرانسل همچنین برای دانش‌آموزان مدرسه‌هایی که از سامانۀ شاد برای آموزش آنلاین استفاده نمی‌کنند و نیز دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسه‌های آموزشی که از پلتفرم‌های آموزش آنلاین خود استفاده می‌کنند، بسته‌های اینترنت با تخفیف ویژه در نظر گرفته است که به‌زودی در دسترس قرار می‌گیرند. این بسته‌ها به آی‌پی سامانۀ آموزش آنلاین که در سیستم آموزشی مؤسسۀ محل تحصیل ثبت شده باشند، تعلق می‌گیرد.

  متقاضیان می‌توانند درخواست خود را به همراه اطلاعات پلتفرم آموزش مجازی خود (نشانی کامل وب‌سایت، آی‌پی عمومی، پورت، پروتکل) در نامه‌ای رسمی به نشانی [email protected] ارسال و یا در فرم موجود در وب‌سایت ایرانسل بارگذاری کرده و برای هماهنگی‌های بعدی، یکی از مسؤولان فنی خود را به ایرانسل معرفی کنند.

  پیشنهاد ویژۀ «دانا پلاس»

  ایرانسل همچنین با ارائۀ زیرساخت آموزش آنلاین دانا پلاس، امکان برگزاری کلاس‌های آنلاین از این طریق را در اختیار مدرسه‌ها، دانشگاه‌ها و مؤسسه‌های آموزشی قرار داده است.

  متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت دانا پلاس به نشانی plus.danaapp.ir ، به مدت یک ماه از امکان استفادۀ رایگان از بستۀ 925هزار تومانی ویژۀ مدارس استفاده کنند.

  «سیم‌کارت آموزشی»

  مشترکان ایرانسل در صورتی که قصد دارند سیم‌کارت خود را برای آموزش آنلاین، در اختیار فرزندشان قرار دهند، می‌توانند در صورت تمایل، با شماره‌گیری کد دستوری #3*3*555*  و یا گزینۀ «تغییر طرح تعرفه» در قسمت «اطلاعات حساب» اپلیکیشن ایرانسل من، دسترسی سیم‌کارت به اینترنت را صرفاً برای وب‌سایت‌های مورد تأیید داخلی محدود کنند. رفع محدودیت و دسترسی مجدد به همۀ وب‌سایت‌ها، در هر زمان با شماره‌گیری کد دستوری #4*3*555* و یا اپلیکیشن ایرانسل من امکان‌پذیر است.

  ایرانسل همچنین سیم‌کارتی به نام «سیم‌کارت آموزشی» را برای والدینی که قصد دارند سیم‌کارت ویژه‌ای به امر تحصیل و آموزش آنلاین فرزند خود اختصاص دهند، ارائه کرده است.

  با تهیۀ این سیم‌کارت اعتباری (که باید به نام یکی از والدین ثبت‌نام شود)، دسترسی به اینترنت به طور پیش‌فرض، صرفاً برای وب‌سایت‌های مورد تأیید داخلی امکان‌پذیر است. در صورت تمایل کاربر، می‌توان محدودیت دسترسی به وب‌سایت‌ها را روی این سیمکارت‌ها نیز با مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من و یا شماره‌گیری کد دستوری #4*3*555* برطرف کرد. همچنین امکان برقراری مجدد این محدودیت دسترسی، از طریق اپلیکیشن ایرانسل من و یا شماره‌گیری کد دستوری #3*3*555* وجود دارد.

  ثبت‌نام و دریافت سیم‌کارت آموزشی، صرفاً از طریق مراجعه به صفحۀ سیم‌کارت کوشا در فروشگاه اینترنتی ایرانسل به نشانی shop.irancell.ir امکان‌پذیر است.

  این سیم‌کارت، با 4000 تومان اعتبار اولیه، 1.5 گیگابایت اینترنت رایگان (با اعتبار ۲۰ روز)، ۱۰۰ دقیقه مکالمه رایگان ایرانسلی (با اعتبار ۲۰ روز) و ۴ گیگابایت اینترنت رایگان ۷ روزه (در هر ماه، تا ۶ ماه) ارائه می‌شود.

  مشترکان ایرانسل می‌توانند با مراجعه به نسخۀ موبایلی و یا وب اپلیکیشن ایرانسل من، مصرف اینترنت داخلی یا جهانی بسته‌های دیتای خود را بررسی کنند.

  منبع مطلب : irancell.ir

  مدیر محترم سایت irancell.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نحوه فعالسازی اینترنت رایگان شاد برای ایرانسل و همراه اول و رایتل

  نحوه فعالسازی اینترنت رایگان شاد برای ایرانسل و همراه اول و رایتل

  نحوه فعالسازی اینترنت رایگان شاد برای ایرانسل و همراه اول و رایتل : مصرف اینترنت سامانه شاد رایگان است؛ دانش‌آموزان درصورت مشاهده تخلف اطلاع دهند

  نحوه فعالسازی اینترنت رایگان شاد برای ایرانسل و همراه اول و رایتل

  کد رایگان شاد

  فعال سازی اینترنت رایگان شاد در همراه اول | کد دستوری

  با فعالسازی این تعرفه فقط برنامه شاد باز می‌شود، برای استفاده از اینترنت و فضای مجازی و برنامه هایی مثل (تلگرام و واتساپ و…) اینترنت از کار می‌افتد و باید غیرفعال‌سازی رو بزنید.

  سرویس اینترنت دانش‌آموزی برای ایجاد فضای امن اینترنت به منظور استفاده دانش‌آموزان از محتوای آموزشی مورد نیاز از طریق کد دستوری (ستاره 100، ستاره 131، مربع) فعال خواهد شد.


  والدین می‌توانند برای اطمینان از دسترسی فرزندان خود به فضای اینترنتی سالم، این سرویس را فعال کنند.


  با فعالسازی این سرویس امکان دسترسی فقط به محتوای آموزشی در نظر گرفته شده، وجود خواهد داشت؛

  همچنین در هر زمان که والدین تمایل داشته باشند، می‌توانند سرویس اینترنت دانش‌آموزی را غیرفعال کرده و مطابق روال قبل به کلیه محتوای اینترنتی مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

  نحوه فعالسازی اینترنت رایگان شاد برای ایرانسل و همراه اول و رایتل

  🔹مصرف اینترنت سامانه شاد رایگان است؛ دانش‌آموزان درصورت مشاهده تخلف اطلاع دهند

  وزیر ارتباطات:
  🔻حجم ترافیک مصرفی رایگان از طریق شبکه شاد به روزانه ۸۰۰هزار گیگابایت در روز رسیده است
  🔻روزانه بیش از دو میلیارد تومان خدمت رایگان از طریق اپراتورها به معلمین و دانش‌آموزان ارائه می‌شود.
  🔻اگر کسی مشاهده کرد که برای مصرف شاد هزینه‌ای از او کسر شده به ۱۹۵ اطلاع دهد، با متخلفین برخورد قاطع خواهیم کرد.

  🔴نحوه استفاده رایگان از شاد برای معلمان و دانش آموزان
  🔘دارندگان خط همراه اول و ایرانسل
  ✔️لازم به ذکر است که در این روش فقط برنامه شاد رایگان است .

  نحوه فعالسازی اینترنت رایگان شاد برای ایرانسل و همراه اول و رایتل

  نحوه دریافت و فعال‌سازی سیم ‌کارت رایگان دانش آموزی همراه اول

  دریافت کد فعال‌سازی به روش زیر امکان‌پذیر است:

  ایرانسل – همراه اول

  هم اکنون برنامه شاد و اینترنت برنامه شاد به رایگان در اختیار عموم کاربران برنامه شاد مدارس قرار گرفته است.

  مرکز مشاورگروپ  راهنمای نصب اپلیکیشن شاد

  اغلب کاربران برای مشاهده فیلم و استفاده از فایل های صوتی با مشکل روبرو شده اند، یا در احراز هویت شاد با ارور و مشکلاتی روبرو می باشند. درصورتی که در انجام مراحل نصب اپلیکیشن شاد روی کامپیوتر و آیفون ios و… با مشکل روبرو شده اید و نیاز به کسب راهنمایی دارید، می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با کارشناسان مشاورگروپ تماس بگیرید :

  9099071614

  با تلفن ثابت بدون کدگیری

  نحوه فعالسازی اینترنت رایگان شاد برای رایتل

  نحوه فعالسازی اینترنت رایگان شاد برای رایتل

  استفاده از سامانه آموزشی شاد برای مشترکین رایتل به‌صورت رایگان، فراهم شد.

  به گزارش روابط عمومی رایتل، والدین، دانش‌آموزان و معلمان از طریق اینترنت رایگان رایتل می‌توانند از اپلیکیشن شاد، بهره‌مند شوند.

  همچنین دانشجویان می‌توانند از طرح دانشجو که پیش از این توسط رایتل ارایه شده‌بود، بهره‌مند شوند.

  هدایای ویژه این طرح شامل 25 گیگابایت اینترنت پرسرعت، مکالمه و پیامک درون شبکه و نامحدود 90 روزه و 200 مگابایت اینترنت هدیه به مدت یکسال است.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طرح دانشجو به صفحه طرح دانشجو و جوان مراجعه کنید.

  منبع مطلب : moshavergroup.com

  مدیر محترم سایت moshavergroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جزئیات بسته اینترنت رایگان برنامه شاد

  جزئیات بسته اینترنت رایگان برنامه شاد

  در دورانی که دانش آموزان به دلیل شیوع ویروس کرونا از آموزش های حضوری دور هستند، نیازمند ارائه راهکارهایی جهت تعلیم و آموزش برای محصلان به صورت غیرحضوری می باشیم، زیرا تحصیل و فراگیری علم به خصوص در مقطع دانش آموزی امری بسیار حساس و دارای اهمیت است. از این رو، وزارت آموزش و پرورش با طراحی نرم افزاری تحت عنوان اپلیکیشن شاد، این امکان را برای دانش آموزان، معلمان و مدیران مدرسه فراهم آورده است تا آن ها بتوانند در قالب تصویر، گفت و گوی آنلاین، متن، ویدئو، مکالمه گروهی و… به فراگیری علم و امور آموزش به صورت مجازی و اینترنتی بپردازند. اما نکته ای که در این میان مطرح می شود، بحث بسته های اینترنتی مورد نیاز جهت استفاده از نرم افزار می باشد، زیرا مسلما بارگذاری و یا دانلود مطالب مربوط به آموزش، گفت و گو به صورت زنده یا کلاس های آنلاین، حجم بالایی از بسته های اینترنتی را مصرف خواهد کرد. آیا چاره ای برای حل این مسئله لحاظ شده است؟

  اختصاص اینترنت رایگان به شبکه آموزشی و نرم افزار شاد دانش آموزی 

  به طور قطع، تدریس و تعلیم امر حائز اهمیتی برای مردم هر جامعه محسوب می شود اما سلامت دانش آموزان مسئله ای است که به مراتب مهم تر از امر آموزش به شمار می آید و در شرایط حاصل از شیوع ویروس کرونا، بیش از پیش نگران تندرستی و سلامت آن ها هستیم. بنابراین در حال حاضر تنها راه بهره مندی از تدریس و آموزش، استفاده از سیستم آموزشی مجازی می باشد.

  بعد از عرضه نسخه جدید برنامه شاد که امکانات و خدمات جدیدی مثل محیا شدن فضای امن آموزشی، امکان برگزاری کلاس های آنلاین، امکان بارگذاری فایل با حجم بالا و… را دارا بود، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با ارائه خدمتی دیگر برای دانش آموزان، اولیا و معلمان، استفاده از اپلیکیشن شاد دانش آموزی را رایگان اعلام کرد تا بدین طریق دیگر مشکلاتی درباره خرید بسته اینترنتی و استفاده از نرم افزار به وجود نیاید. همچنین فراهم نمودن بسته های اینترنتی رایگان، برای دانش آموزانی که از دیگر برنامه های آموزشی استفاده می کنند نیز در برنامه های آینده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار دارد.

  لازم به ذکر است که بسته های اینترنت رایگان برای 600 هزار نفر از دبیران آموزش و پرورش، از فروردین ماه در نظر گرفته شده بود که مجددا تمدید شد و از تاریخ 25 شهریور ماه 99 (بسته اینترنتی سه ماهه) برای 700 هزار نفر از معلمان فعال سازی خواهد شد، تا آن ها هزینه ای برای آموزش مجازی پرداخت نکنند. آن دسته از معلمانی که هم اکنون بسته‌های فعالی دارند، برای آن ها ذخیره می‌شود و می‌توانند پس از اتمام بسته سه ماهه، از آن بسته‌ها استفاده کنند.

  علاوه بر آن، 86 هزار مدارس در سراسر کشور به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند، بنابراین استفاده از اینترنت در این شبکه رایگان خواهد بود.متاسفانه برخی از دانش آموزان در سراسر کشور به علت عدم دسترسی به شبکه شاد، امکان استفاده به آموزش مجازی را از دست می دهند اما سازمان سنجش و آموزش کشور با کمک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به دنبال حل کردن این گونه مشکلات هستند تا دانش آموزان بتوانند از این آموزش ها بهره مند شوند. برای کسب اطلاعات بیبشتر درباره خبرهای جدید منتشر شده در خصوص برگزاری کلاس های آنلاین مدارس می توانید در کانال تلگرام مدارس ایران مشاوره عضو شوید.

  نحوه فعال سازی بسته اینترنت رایگان آموزشی 

  بعد از ورود به سامانه شاد آموزش و پرورش و انجام مراحلاحراز هویت در سامانه شاد نوبت به استفاده از خدمات و محتوای آموزشی موجود در نرم افزار می رسد. همان طور که گفته شد، دانلود و بارگذاری فایل ها و بهره مندی از خدمات موجود در نرم افزار شاد رایگان می باشند اما چگونه بسته های رایگان اینترنتی فعال می شوند؟

  لازم به ذکر است که اقدامات فوق تحت عنوان ارائه بسته های اینترنتی رایگان به زودی اجرا خواهند شد. همچنین والدین باید نظارت ها و رسیدگی های مورد نیاز از جهت استفاده درست فرزندان خود از فضای مجازی را داشته باشند تا سلامت روانی و شخصیتی آن ها دچار مشکل نشود. از همین رو، توجه به نکات زیر در این خصوص ضروری می باشد.

  سیم کارت رایگان دانش آموزی 

  دو اپراتور بزرگ کشور تحت عنوان اپراتور ایرانسل و همراه اول اقدام به اجرای اقداماتی در جهت ارائه سیم کارت رایگان دانش آموزی نموده اند.

  در شرایط خاص حاصل از گسترش ویروس کرونا که در جوامع مختلف به وجود آمده است و انجام بسیاری از کارها، از جمله تحصیل برای دانش آموزان به صورت مجازی و اینترنتی انجام می شود، علاوه بر سلامت جسمانی برای دانش آموزان، مدیریت و نظارت بر استفاده درست و به جای فرزندان از امکانات و سایت های موجود در فضای مجازی دارای اهمیت قبل توجهی است. هم اکنون باپخش کلاس دانش آموزی در تلویزیونو رو نمایی ازنسخه جدید برنامه شاد به صورت رایگان، فضای ایمن تحصیلی برای دانش آموزان فراهم گشته است که نگرانی بسیاری از والدین را در زمینه تحصیل و تعلیم فرزندان از زمان بازگشایی مدارسرفع نموده است.

  سوالات متداول

  خیر، اینترنت مصرفی در اپلیکیشن شاد به صورت رایگان لحاظ شده است و هزینه ای ندارد.

  بله، علاوه بر دانش آموزان، بسته های اینترنتی رایگان در برنامه شاد برای 600 هزار معلم فعال شده است.

  برای آشنایی با توضیحات و نحوه فعال سازی بسته اینترنتی رایگان می توانید به مقاله فوق مراجعه نمایید.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  امیر 13 روز قبل
  0

  سلام میشه کد برای. شاد ایرانسل رو بگیر

  فرهنگ 2 ماه قبل
  0

  چرا برای من هرچه کد را وارد می کنم اینترنت رایگان نمیشه

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید