توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کد یکتای بیمه شخص ثالث کجاست

  1 بازدید

  کد یکتای بیمه شخص ثالث کجاست را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  دریافت کد یکتای بیمه نامه ثالث

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  منبع مطلب : www.chatryar.ir

  مدیر محترم سایت www.chatryar.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نحوه دریافت کد یکتا در بیمه - تیتربرتر

  نحوه دریافت کد یکتا در بیمه - تیتربرتر

  به گزارش تیتربرتر؛ بیمه اتومبیل، بیمه خریداری شده برای اتومبیل، کامیون، موتورسیکلت و دیگر وسایل نقلیه جاده ای است، که به‌طور کلی جبران‌کننده خسارت‌های ناشی از حوادث رانندگی وارد به اتومبیل و نیز اشخاص ثالث می‌باشد. با توجه به شرایط خاص بیمه‌های خودرو، از نظر حقوقی، در مناطق مختلف، مقررات آن، متفاوت از یکدیگر تعریف می‌شود.

  کد یکتای بیمه چیست؟

  کد یکتا،کدی هست که بر اساس توافقات جدید شرکتهای بیمه با بیمه مرکزی و بمنظور کاهش میزان اشتباهات شرکتها و نمایندگان در زمان صدور بیمه نامه می باشد و هدف آن ثبت دقیق اطلاعات مربوط به خودرو،خصوصا پلاک ماشین و سوابق دریافت و پرداخت خسارت اتومبیل ها می باشد.

   بر اساس مفاد این پیامک، نهاد ناظر صنعت بیمه به متقاضیانی که بیمه نامه درخواستی ایشان به دلیل خطای «تکرار شماره بیمه نامه قبلی» صادر نشده است، اطمینان داد دارندگان وسایط نقلیه ای که اعتبار بیمه نامه های شخص ثالث آنان از تاریخ ۲۱ اسفند سال ۱۳۹۸ لغایت ۱۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ منقضی می شود، نگران تمدید بیمه نامه وسیله نقلیه خود نباشند. چرا که بر اساس تمهیدات بیمه مرکزی و هماهنگی با شرکت های بیمه، بیمه نامه بیمه گذاران در بازه زمانی مذکور تمدید شده و حق بیمه متعلقه متعاقبا بعد از عادی شدن شرایط از ایشان دریافت و نسخه فیزیکی بیمه نامه تحویل خواهد شد.

  گفتنی است بیمه مرکزی با ارسال این پیامک و طراحی تسهیلات ویژه با توجه به محدودیت های در نظر گرفته شده برای کاهش زمان فعالیت بیمه گران و مراجعات حضوری بیمه گذاران، نقش اجتماعی خود را در کاهش اپیدمیویروس کروناایفا کرده است.

  استعلام بیمه خودرو از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران (سنهاب)

  برای استعلام بیمه خودرو معتبر ترین و اصلی ترین واحد بررسی سایتبیمه مرکزی جمهوری اسلامی می‌باشد. از طریق سایت بیمه مرکزی شما با چند روش زیر می توانید استعلام بیمه نامه تان را انجام دهید. برای استعلام بیمه‌نامه ماشین خود باید به سایت بیمه مرکزی مراجعه کرده و وارد بخش( سامانه استعلام بیمه‌نامه‌های وسایل نقلیه موتوری)  شوید.

  در این صفحه شما می‌توانید از طریق یکی از سه گزینه زیر استعلام بیمه نامه خود را دریافت نمایند.
  نکته: در روش های گفته شده فقط می توانید اطلاعات یک بیمه نامه را مشاهده نمایید.

  ۱- استعلام بیمه شخص ثالث بر اساس شماره بیمه نامه

  در این روش بیمه گذار شماره بیمه نامه ای که روی بیمه نامه درج شده به همراه نام شرکت بیمه، تلفن همراه و کد ملی بیمه گذار را در سایت وارد کرده و استعلام بیمه نامه تان را دریافت کنید.

  ۲- استعلام بیمه بر اساس کد یکتا بیمه نامه (روش پیشنهادی)

  ممکن است بسیاری از افراد از کد یکتای بیمه نامه شان اطلاعی نداشته باشند و این روش مناسبی برای استعلام صحت بیمه نامه نباشد، معمولا همه بیمه ها از سال ۱۳۹۷ به این طرف دارای کد یکتا هستند و اگر بیمه نامه تان در دسترس تان است می توانید کد یکتای درج شده در بیمه نامه را در این قسمت وارد کرده و صحت اطلاعات وارد شده را بررسی نمایید. این روش به دلیل کمتر بودن اطلاعات درخواستی روشی ساده تر است.

  ۳- استعلام بیمه نامه از طریق پیامک

  استعلام بر اساس پیامک

  برای استعلام اعتبار بیمه نامه می توانید یک پیامک با فرمت های زیر به شماره ۳۰۰۰۲۶۲۱ ارسال کنید و منتظر دریافت استعلام بیمه نامه تان باشید.

  فرمت پیامک :۱*کد ملی بیمه گذار*شماره بیمه نامه چاپ شده.  برای مثال نمونه:۱*۰۰۳۸۵۱۵۰۰۰*۹۱/۰۱/۰۰۲/۰۰۰۱۲۳

  فرمت پیامک (روش دیگر) :۲*کد ملی بیمه گذار*کد یکتای بیمه‌نامه. برای مثال:  ۲*۰۰۳۸۵۱۵۰۰۰*۱۲۳۴۵۶۷۸۹۰

  دریافت استعلام بیمه بدنه و ثالث سوابق بیمه خودرو

  علاوه بر بررسی اصالت بیمه نامه، شما می‌توانید سابقه بیمه های صادر شده به نام خودتان را در سامانه بیمه مرکزی مشاهده و بررسی نمایید. 

  با انتخاب گزینه پاسخ به استعلام سوابق بیمه خودرو وارد صفحه زیر می شوید که می توانید یکی از گزینه های ثبت استعلام جدید و یا پیگیری استعلام را انتخاب کنید، با انتخاب گزینه ثبت استعلام جدید وارد صفحه ای می شوید که در این بخش شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات شخصی بیمه گذار استعلام سوابق بیمه ای چندین ساله بیمه ثالث و بیمه بدنه و یا هر دو نوع بیمه رو را از بیمه مرکزی دریافت نمایید. اطلاعاتی که از شما دریافت خواهد شد شامل رشته بیمه‌ای، کد ملی، سال تولد، شماره تلفن، شماره موبایل، استان، شهر می‌باشد. با وارد کردن این اطلاعات همه بیمه نامه‌های ثالث و بدنه‌ای که به نام شخص در شرکت‌های بیمه مختلف صادر شده  به همراه رشته بیمه‌ای نمایش داده می شود و شما می‌توانید به راحتی از همه بیمه نامه‌هایتان با خبر داشته باشید.

  با وارد کردن اطلاعات مورد درخواست در سامانه سنهاب بیمه مرکزی کد تاییدیه ثبت استعلام شما به شماره همراه وارد شده ارسال می‌شود. متن پیامک تایید را در تصویر زیر می‌توانید مشاهده نمایید.

  استعلام از طریق پیامک

  پس از وارد کردن کد تأییدیه، روی گزینه «مرحله بعد» کلیک نمایید. در صورت ثبت موفقیت آمیز استعلام خود، در قسمت تأییدیه نهایی متن زیر برایتان نمایش داده خواهد شد.

  پیامک استعلام بیمه نامه

  نتیجه استعلام انجام شده در تصویر زیر قابل مشاهده است، در این گزارش اطلاعات  بیمه ای بیمه‌گذار، اطلاعاتی مثل شماره بیمه‌نامه، تاریخ شروع و انقضای بیمه‌نامه نامه های ثبت شده به نام شما در شرکت های بیمه، نوع بیمه‌نامه ها (بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه)، نام شرکت بیمه و وضعیت دریافت خسارت نمایش داده‌ می‌شود.

  نتیجه استعلام بیمه مرکزی

   اگر شما به جای خرید بیمه بدنه، کارت طلایی خریده باشید در اینجا اطلاعاتی برای شما نشان داده نمی‌شود. زیرا کارت طلایی جزو سوابق بیمه بدنه قرار نمیگیرد

  استعلام بیمه با پلاک ماشین شدنی نیست!

  استعلام بیمه بر اساس شماره پلاک بیمه ایران از طریق سایت بیمه مرکزی امکان پذیر نمی باشد و فرد باید اطلاعات کامل بیمه گذار و شماره بیمه نامه را داشته باشد تا بتواند از طریق سنهاب استعلام بیمه نامه را انجام دهد.

  فقط نمایندگان و کارگزاران می توانند از طریق دسترسی سنهابی که  بیمه مرکزی در اختیار آن ها قرار می دهد  از طریق شماره پلاک می توانند  استعلام بیمه نامه هایی که بر روی پلاک مورد نظر را مشاهده کنند.

  خرید و استعلام بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث

  برای خرید و استعلام بیمه بدنه می‌توانید درخواست خرید هر کدام از بیمه نامه‌ها را در سامانه بیمه تایم ثبت کنید، کارشناسان بیمه تایم در اسرع وقت با شما تماس گرفته و مشاوره کامل درباره مقایسه و خرید انواع بیمه نامه را دریافت نمایید. حتی در مورد استعلام قیمت بیمه بدنه و مقایسه شرکت‌های بیمه از لحاظ پوشش دهی و پرداخت خسارت بیمه تایم می‌تواند کمک مناسبی برای شما باشد. 

  گردآورنده: علی اکبر رضایی

  منبع مطلب : www.titrebartar.com

  مدیر محترم سایت www.titrebartar.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کد یکتا بیمه گذاران شخص ثالث | موسسه ارزیابی خسارت دادگران

  کد یکتا بیمه گذاران شخص ثالث

  در پیامکی از سوی بیمه مرکزی اعلام شد

  گفتنی است بیمه مرکزی با ارسال این پیامک و طراحی تسهیلات ویژه

  با توجه به محدودیت های در نظر گرفته شده برای کاهش زمان فعالیت بیمه گران و مراجعات حضوری بیمه گذاران،

  نقش اجتماعی خود را در کاهش اپیدمی ویروس کرونا ایفا کرده است

  دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

  منبع : بیمه مرکزی

  موسسه ارزیابی خسارت دادگران

  جهت کسب اطلاعات از انواع بیمه نامه ها کلیک کنید.

  جهت دسترسی به مصوبات شورای عالی بیمهکلیک کنید.

  جهت کسب اطلاعات از انواع خدمات بیمه ای کلیک کنید.

  استعلام بیمه نامه سنهاب

  منبع مطلب : dadgarankhorasan.ir

  مدیر محترم سایت dadgarankhorasan.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  حسن : چجوری باید کد یکتا بگیریم؟ لطفا راهنمایی کنید

  علی : سلام الان گه بیمه نامه دستمون نیست چطور کد یکتا بگیریم؟؟

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ایوب 13 روز قبل
  1

  چطور کد یکتای بیمه بگیرن

  بابایی 6 ماه قبل
  1

  با سلام . کد یکتا کجای بیمه نامه ثالث نوشته شده ؟ چند رقمی هست ؟

  علی 6 ماه قبل
  5

  سلام الان گه بیمه نامه دستمون نیست چطور کد یکتا بگیریم؟؟

  حسن 10 ماه قبل
  6

  چجوری باید کد یکتا بگیریم؟ لطفا راهنمایی کنید

  0
  بهروز 9 ماه قبل

  کدیکتا روی بیمه نوشته شده

  soheyl 12 ماه قبل
  1

  برای سهمیه سوخت اسنپ یکی از قسمت‌های تکمیل فرم کد یکتای بیمه شخص ثالث هست و من نمی‌دونم چطور باید کد یکتای بیمه نامه خودمو که بیمه ایران هستو پیدا کنم..

  راهنمایی کنید ممنون میشم

  برای ارسال نظر کلیک کنید