توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کمک هزینه معیشتی سه ماهه بهزیستی

  1 بازدید

  کمک هزینه معیشتی سه ماهه بهزیستی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  واریز کمک هزینه معیشت برای افراد دارای معلولیت شدید و خیلی شدید ۱۸ سال به بالای فاقد شغل

  واریز کمک هزینه معیشت برای افراد دارای معلولیت شدید و خیلی شدید ۱۸ سال به بالای فاقد شغل

  دکتر وحید قبادی دانا، رییس سازمان بهزیستی کشور درخصوص واریز کمک هزینه مربوط به ماده ۲۷ قانون حمایت از افراد دارای معلولیت گفت: در راستای اجرای قانون حمایت از افراد دارای معلولیت و برای اجرای ماده ۲۷ این قانون روز گذشته کمک هزینه معیشت برای افراد دارای معلولیت شدید و خیلی شدید که به سن ۱۸ سال رسیده‌اند اما فاقد شغل و درآمد هستند به حساب بانکی آنها واریز شد.

  وی ادامه داد: مجموع مبلغ واریزی ۵۰ میلیارد تومان است و برای ۱۲۵ هزار خانوار در سراسر کشور این مبلغ به عنوان کمک هزینه معیشت به حساب آنها واریز شده است.

  رییس سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: مبلغ واریزی از ۳۶۰ هزار تومان تا ۴۹۰ هزار تومان بوده است که این مبلغ به صورت هر سه ماه یکبار علاوه بر مبالغ واریزی که به صورت ماهانه و جهت پرداخت مستمری به حساب این افراد واریز می‌شود، بوده است. نوبت قبل هم برای سه ماهه ابتدای سال در فرودین ماه واریز شده بود این واریزی به عنوان دومین واریزی در سال جاری است که برای سه ماهه دوم سال پرداخت می‌شود. امیدواریم با کمک مجلس و سازمان برنامه و بودجه و تامین اعتبارات مالی مورد نیاز بتوانیم قانون حمایت از افراد دارای معلولیت را اجرا کنیم.

  دکتر قبادی‌دانا خاطرنشان کرد: برای اجرای قانون حمایت از افراد دارای معلولیت مبلغ ۳۰ هزار میلیارد تومان بودجه نیاز است البته بودجه‌ای که تامین اعتبار شده است برای سال جاری هزار و سیصد میلیارد تومان است. البته باید توجه داشته باشیم که قانون جامع افراد دارای معلولیت در سال ۸۳ مصوب شده بود و قانون جدید که قانون حمایت از افراد دارای معلولیت است در سال ۹۶ مصوب شده است.

  وی ادامه داد: در سال ۹۸ برای اولین بار اعتبار این قانون به مبلغ هزار و صد میلیارد تومان تعیین شد که ۷۷۶ میلیارد تومان تامین اعتبار و تخصیص داده شده است و امیدواریم که انشالله در سال جاری با حمایت‌های خوب سازمان برنامه و بودجه و سازمان هدفمندی یارانه‌ها، اعتبار این قانون به مبلغی که در نظر گرفته شده یعنی هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان به طور کامل تخصیص داده شود.

  رییس سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: همچنین از نمایندگان مجلس و سازمان برنامه بودجه درخواست داریم، برای بودجه سال ۱۴۰۰ مبلغ مورد نظر برای اجرای قانون را در نظر بگیرند و با توجه به اینکه فاصله زیادی است بین هزار و سیصد میلیارد تومان تا ۳۰ هزار میلیارد تومان این فاصله ان‌شاء‌الله برای سال آینده در بودجه سال ۱۴۰۰ توجه شود تا بتوانیم بندهای مختلف قانون حمایت از افراد دارای معلولیت را به شایستگی اجرایی کنیم. طبیعتا وقتی اعتبار در نظرگرفته شده کمتر از ده درصد اعتبار مورد نیاز برای اجرای قانون باشد اجرای مواد مختلف قانونی هم دچار مشکل خواهد شد و امیدواریم با تمهیدات لازم این مشکل برطرف شود.

  منبع مطلب : www.behzisti.ir

  مدیر محترم سایت www.behzisti.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ایرنا

  ایرنا

  وحید قبادی دانا روز چهارشنبه در فایل صوتی که در اختیار ایرنا قرار داد، افزود: در شرایطی که مردم با ویروس منحوس کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند، با حمایت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برای حدود ۱۰۰ هزار خانوار نیازمند تحت پوشش خدمات سازمان بهزیستی طی امشب کمک هزینه معیشتی موردی به مبلغ ۳۰۰ هزار تومان روی کارت بانکی آنها شارژ می‌شود. 

  وی ادامه داد: از این ۱۰۰ هزار خانوار، حدود ۷۰ هزار خانوار از خانواده‌های افراد دارای معلولیت هستند و حدود ۳۰ هزار خانوار هم از خانواده‌هایی هستند که زنان سرپرست خانوار مسئولیت اداره خانواده را برعهده دارند؛ این‌ خانواده‌ها، خانواده‌های تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند که با تشخیص مددکاران در استان‌های سراسر کشور این کمک هزینه به صورت موردی به آنها اختصاص یافته است. 

  رئیس سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: حدود ۷۰ درصد این خانوارها، مستمری بگیر هستند و ۳۰ درصد نیز خانواده‌هایی هستند که پشت نوبت دریافت مستمری قرار دارند. 

  وی یادآور شد: حدود ۲۰ درصد مبلغ کلی برای استان و شهرستان‌های تهران و ۸۰ درصد به سایر استان‌های سراسر کشور اختصاص داده شده است. 

  قبادی افزود: کل مبلغ اختصاص داده شده که با کمک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی انجام شده ۳۰ میلیارد تومان بوده است.

  منبع مطلب : www.irna.ir

  مدیر محترم سایت www.irna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ایرنا

  ایرنا

  به گزارش خبرنگار ایرنا، وحید قبادی دانا روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این کمک هزینه معیشتی روز گذشته(سه شنبه) برای ۱۲۵ هزار خانوار در سراسر کشور واریز شد و مبلغ واریزی از ۳۶۰ هزار تومان تا ۴۹۰ هزار تومان متفاوت بوده است. این مبلغ به صورت هر سه ما ه یک بار علاوه بر مبالغ واریزی که به صورت ماهانه و جهت پرداخت مستمری به حسابشان واریزی می‌شود، بوده است.

  وی یادآور شد: نوبت قبل هم کمک هزینه معیشتی برای سه ماهه اول سال در فروردین واریز شده بود؛ این واریزی به عنوان دومین واریزی در سال جاری برای سه ماهه دوم سال است. امیدواریم با کمک مجلس شورای اسلامی و همچنین سازمان برنامه و بودجه با تامین اعتبارات مالی مورد نیاز بتوانیم قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت را اجرا کنیم.

  رئیس سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: برای اجرای قانون ۳۰ هزار میلیارد تومان بودجه نیاز هست البته بودجه ای که برای سال جاری تامین اعتبار شده، ۱۳۰۰ میلیارد تومان است. قانون جامع افراد دارای معلولیت در سال ۸۳ مصوب شده بود اما قانون جدید حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت در سال ۹۶ مصوب شده است.

  قبادی دانا تصریح کرد: در سال ۹۸ برای اولین بار اعتبار این قانون به مبلغ ۱۱۰۰ میلیون تومان تعیین شد که ۷۷۶ میلیارد تومان آن تامین اعتبار و اختصاص داده شد. امیدورایم در سال جاری با حمایت های سازمان برنامه و بودجه و سازمان هدفمندی یارانه ها تامین اعتبار قانون به مبلغ ۱۳۰۰ میلیارد تومان به طور کامل تخصیص پیدا کند.

  وی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و سازمان برنامه و بودجه خواست تا برای بودجه قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت در ۱۴۰۰ مبلغ لازم را برای اجرای قانون در نظر بگیرند.

  رئیس سازمان بهزیستی کشور اظهار داشت: با توجه به اینکه فاصله زیادی از  ۱۳۰۰ میلیارد تومان تا ۳۰ هزار میلیارد تومان است، امید می رود در سال آینده به این فاصله توجه شود تا بندهای مختلف قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت را به نحو شایسته پیاده کنیم.

  قبادی دانا افزود: طبیعتا هنگامیکه اعتبار در نظر گرفته شده کمتر از ۱۰ درصد اعتبار مورد نیاز برای اجرای قانون باشد، اجرای مواد مختلف قانونی نیز دچار اشکال خواهد شد و امیدواریم با تمهیدات لازم این مشکل برطرف شود.

  منبع مطلب : www.irna.ir

  مدیر محترم سایت www.irna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  معلول شدید مزمن 7 روز قبل
  0

  من ۳ماهه اول سال راندادید ولی میگیرم حالا ببینید چطوری میگیرم با هرکسی باید مثل خودشون رفتار کرد اگرن می خورید آدم را!؟

  معلول شدید مزمن 7 روز قبل
  0

  واسه۳ماهه اول سال واسه من واریز نکردید واسم بریزید به حساب من اعصابم به هم ریخته سر همین موضوع خود دانی!؟

  معلول شدید مزمن 7 روز قبل
  0

  چرا یارانه۳ماهه اول سال که برای همه ریختید به حساب واسه من نریختی مگه من غیر معلول هستم اگر واسم بریزید به حسابم ممنون میشم واگر هم نریزید کلامون میده توهم خود دانی!؟

  علی 16 روز قبل
  0

  چراکمک معیسیتی سه ماهه دوم واریزنشده امروز ۲۱دی هستش

  ناشناس 23 روز قبل
  0

  چرا معیشتی را واریز نمیکنید معلول ذهنی شدید است چهل سالش است ما که بدبخت هستیم بیشتر ازاین عذاب ندین احتیاج داریم

  توران 24 روز قبل
  0

  باسلام وخسته نباشید من مستمری که می دهن برای دارو استفادمی کنم وبرای خرج زندگی مانده ام وکمک هزینه معشیتی برای نن واریز نکردن باید چکارکنم ازشما ممنون می شوم

  توران 24 روز قبل
  0

  چراکمک هزینه معشیتی واریز نکردین من باحقوق برای قرص بود نمی کند چجوری زندگی کنم باتشکر

  شیرالاه حاتمی 1 ماه قبل
  0

  معشیتی معلولین دی ماه

  فرهاد 1 ماه قبل
  0

  سلام بابام معلول خیلی شدید است میعیشت اذرماه واریز نشده کی واریزمیشه ممنــونم

  فرهاد 1 ماه قبل
  -1

  سلام بابام معلول خیلی شدیدمغزی است وکمک میعیشت سه ماه مهرابان اذر واریزنشده کی واریزمیشه ممنونم

  فرهاد 1 ماه قبل
  0

  سلام بابام معلول خیلی شدید مغری است وتحت بوشش بهزیستی میباشد ومیعیشت مهرابان اذر سه ماه واریز نشده کی واریز میشه ممنونم

  فرهاد 1 ماه قبل
  0

  سلام بابام معلول خیلی شدید مغزی دارد وتحت بوشش بهزیستی است ومرحله سوم مهرابان اذر میعیشت ماده بیست هفتم واریزنشده کی واریز میشود ممنونم

  فاطمه بلندی 1 ماه قبل
  0

  چرا کمک معیشتی بهزیستی در آذر ماه پرداخت نشده

  فاطمه بلندی 1 ماه قبل
  1

  کمک معیشتی بهزیستی

  شهاب 2 ماه قبل
  1

  س دوستان کمک معیشتی سه ماه آذرماه پرداخت میشه زمان واریزی قبلی شهریورماه بودحتمااذربحساب معلولین شدیدواریزمیشه

  0
  ناشناس 2 ماه قبل

  اره تا ۲۰ واریز میشه ایشالا همیشه خوش خبر باشی

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  سلام الان نزدیک ۴ماهه که کمک هزینه معیشتی بهزیستی واریزنمیشه اخه این بنده خداهابااین وضعیت چجوری زندگی کنن

  0
  ناشناس 2 ماه قبل

  تا بیستم احتمالا

  مهدی 1 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید