توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کمک هزینه معیشتی سه ماهه بهزیستی

  1 بازدید

  کمک هزینه معیشتی سه ماهه بهزیستی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  واریز کمک هزینه معیشت برای افراد دارای معلولیت شدید و خیلی شدید ۱۸ سال به بالای فاقد شغل

  واریز کمک هزینه معیشت برای افراد دارای معلولیت شدید و خیلی شدید ۱۸ سال به بالای فاقد شغل

  دکتر وحید قبادی دانا، رییس سازمان بهزیستی کشور درخصوص واریز کمک هزینه مربوط به ماده ۲۷ قانون حمایت از افراد دارای معلولیت گفت: در راستای اجرای قانون حمایت از افراد دارای معلولیت و برای اجرای ماده ۲۷ این قانون روز گذشته کمک هزینه معیشت برای افراد دارای معلولیت شدید و خیلی شدید که به سن ۱۸ سال رسیده‌اند اما فاقد شغل و درآمد هستند به حساب بانکی آنها واریز شد.

  وی ادامه داد: مجموع مبلغ واریزی ۵۰ میلیارد تومان است و برای ۱۲۵ هزار خانوار در سراسر کشور این مبلغ به عنوان کمک هزینه معیشت به حساب آنها واریز شده است.

  رییس سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: مبلغ واریزی از ۳۶۰ هزار تومان تا ۴۹۰ هزار تومان بوده است که این مبلغ به صورت هر سه ماه یکبار علاوه بر مبالغ واریزی که به صورت ماهانه و جهت پرداخت مستمری به حساب این افراد واریز می‌شود، بوده است. نوبت قبل هم برای سه ماهه ابتدای سال در فرودین ماه واریز شده بود این واریزی به عنوان دومین واریزی در سال جاری است که برای سه ماهه دوم سال پرداخت می‌شود. امیدواریم با کمک مجلس و سازمان برنامه و بودجه و تامین اعتبارات مالی مورد نیاز بتوانیم قانون حمایت از افراد دارای معلولیت را اجرا کنیم.

  دکتر قبادی‌دانا خاطرنشان کرد: برای اجرای قانون حمایت از افراد دارای معلولیت مبلغ ۳۰ هزار میلیارد تومان بودجه نیاز است البته بودجه‌ای که تامین اعتبار شده است برای سال جاری هزار و سیصد میلیارد تومان است. البته باید توجه داشته باشیم که قانون جامع افراد دارای معلولیت در سال ۸۳ مصوب شده بود و قانون جدید که قانون حمایت از افراد دارای معلولیت است در سال ۹۶ مصوب شده است.

  وی ادامه داد: در سال ۹۸ برای اولین بار اعتبار این قانون به مبلغ هزار و صد میلیارد تومان تعیین شد که ۷۷۶ میلیارد تومان تامین اعتبار و تخصیص داده شده است و امیدواریم که انشالله در سال جاری با حمایت‌های خوب سازمان برنامه و بودجه و سازمان هدفمندی یارانه‌ها، اعتبار این قانون به مبلغی که در نظر گرفته شده یعنی هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان به طور کامل تخصیص داده شود.

  رییس سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: همچنین از نمایندگان مجلس و سازمان برنامه بودجه درخواست داریم، برای بودجه سال ۱۴۰۰ مبلغ مورد نظر برای اجرای قانون را در نظر بگیرند و با توجه به اینکه فاصله زیادی است بین هزار و سیصد میلیارد تومان تا ۳۰ هزار میلیارد تومان این فاصله ان‌شاء‌الله برای سال آینده در بودجه سال ۱۴۰۰ توجه شود تا بتوانیم بندهای مختلف قانون حمایت از افراد دارای معلولیت را به شایستگی اجرایی کنیم. طبیعتا وقتی اعتبار در نظرگرفته شده کمتر از ده درصد اعتبار مورد نیاز برای اجرای قانون باشد اجرای مواد مختلف قانونی هم دچار مشکل خواهد شد و امیدواریم با تمهیدات لازم این مشکل برطرف شود.

  منبع مطلب : www.behzisti.ir

  مدیر محترم سایت www.behzisti.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ایرنا

  ایرنا

  وحید قبادی دانا روز چهارشنبه در فایل صوتی که در اختیار ایرنا قرار داد، افزود: در شرایطی که مردم با ویروس منحوس کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند، با حمایت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برای حدود ۱۰۰ هزار خانوار نیازمند تحت پوشش خدمات سازمان بهزیستی طی امشب کمک هزینه معیشتی موردی به مبلغ ۳۰۰ هزار تومان روی کارت بانکی آنها شارژ می‌شود. 

  وی ادامه داد: از این ۱۰۰ هزار خانوار، حدود ۷۰ هزار خانوار از خانواده‌های افراد دارای معلولیت هستند و حدود ۳۰ هزار خانوار هم از خانواده‌هایی هستند که زنان سرپرست خانوار مسئولیت اداره خانواده را برعهده دارند؛ این‌ خانواده‌ها، خانواده‌های تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند که با تشخیص مددکاران در استان‌های سراسر کشور این کمک هزینه به صورت موردی به آنها اختصاص یافته است. 

  رئیس سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: حدود ۷۰ درصد این خانوارها، مستمری بگیر هستند و ۳۰ درصد نیز خانواده‌هایی هستند که پشت نوبت دریافت مستمری قرار دارند. 

  وی یادآور شد: حدود ۲۰ درصد مبلغ کلی برای استان و شهرستان‌های تهران و ۸۰ درصد به سایر استان‌های سراسر کشور اختصاص داده شده است. 

  قبادی افزود: کل مبلغ اختصاص داده شده که با کمک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی انجام شده ۳۰ میلیارد تومان بوده است.

  منبع مطلب : www.irna.ir

  مدیر محترم سایت www.irna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ایرنا

  ایرنا

  به گزارش خبرنگار ایرنا، وحید قبادی دانا روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این کمک هزینه معیشتی روز گذشته(سه شنبه) برای ۱۲۵ هزار خانوار در سراسر کشور واریز شد و مبلغ واریزی از ۳۶۰ هزار تومان تا ۴۹۰ هزار تومان متفاوت بوده است. این مبلغ به صورت هر سه ما ه یک بار علاوه بر مبالغ واریزی که به صورت ماهانه و جهت پرداخت مستمری به حسابشان واریزی می‌شود، بوده است.

  وی یادآور شد: نوبت قبل هم کمک هزینه معیشتی برای سه ماهه اول سال در فروردین واریز شده بود؛ این واریزی به عنوان دومین واریزی در سال جاری برای سه ماهه دوم سال است. امیدواریم با کمک مجلس شورای اسلامی و همچنین سازمان برنامه و بودجه با تامین اعتبارات مالی مورد نیاز بتوانیم قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت را اجرا کنیم.

  رئیس سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: برای اجرای قانون ۳۰ هزار میلیارد تومان بودجه نیاز هست البته بودجه ای که برای سال جاری تامین اعتبار شده، ۱۳۰۰ میلیارد تومان است. قانون جامع افراد دارای معلولیت در سال ۸۳ مصوب شده بود اما قانون جدید حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت در سال ۹۶ مصوب شده است.

  قبادی دانا تصریح کرد: در سال ۹۸ برای اولین بار اعتبار این قانون به مبلغ ۱۱۰۰ میلیون تومان تعیین شد که ۷۷۶ میلیارد تومان آن تامین اعتبار و اختصاص داده شد. امیدورایم در سال جاری با حمایت های سازمان برنامه و بودجه و سازمان هدفمندی یارانه ها تامین اعتبار قانون به مبلغ ۱۳۰۰ میلیارد تومان به طور کامل تخصیص پیدا کند.

  وی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و سازمان برنامه و بودجه خواست تا برای بودجه قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت در ۱۴۰۰ مبلغ لازم را برای اجرای قانون در نظر بگیرند.

  رئیس سازمان بهزیستی کشور اظهار داشت: با توجه به اینکه فاصله زیادی از  ۱۳۰۰ میلیارد تومان تا ۳۰ هزار میلیارد تومان است، امید می رود در سال آینده به این فاصله توجه شود تا بندهای مختلف قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت را به نحو شایسته پیاده کنیم.

  قبادی دانا افزود: طبیعتا هنگامیکه اعتبار در نظر گرفته شده کمتر از ۱۰ درصد اعتبار مورد نیاز برای اجرای قانون باشد، اجرای مواد مختلف قانونی نیز دچار اشکال خواهد شد و امیدواریم با تمهیدات لازم این مشکل برطرف شود.

  منبع مطلب : www.irna.ir

  مدیر محترم سایت www.irna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : سلام کمک معیشتی معلولان شدیدمرحله سوم کی واریز میکنین دارو تموم کردم حالم خوب نیست نمیتونم دارو بگیرم

  ناشناس : تو رو به دینتون کمک معیشتی سه ماهه سوم واریزکنید مردیم خو

  رضا : سلام کمک معیشتی معلولان سه ماه دی کی واریز می کنن به خدا خیلی لازم دارم ماندم بی دارو حالم خرابه

  طیبه زارع هستم : کمک معیشتی معلولان شدید ماده 27واریز نشده

  زینب دارابی : مستمری مدد جویان معشیتی معلولان فاقد درامد واریز میشود

  شهناز حقزاده : کمک هزینه معشعیعتی ماده۲۷کی واریزمیشود

  شهناز حقزاده : کمک هزیه ماده۲۷واریزنشده

  شهناز حقزاده : کمک هزینه ماده ۲۷بهزیستی

  لیلا.ش : برای من دیروز حساب رفاه ۸میلیون ریال کمک خزینه معیشت معلولان شدید آمد.خدا وکیلی خیلی پیش بودم.برای هر کس آمد اینجا اعلام کنه

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  یوسف ابراهیمی 1 ماه قبل
  3

  سلام ما دومعلول شدید هستین چرا بسته معیشتی 480هزازتومان ماده 27معلپلین واریز نمیشه چند ماهه

  یوسف ابراهیمی 1 ماه قبل
  1

  سلام ما دومعلول شدید هستین چرا بسته معیشتی 480هزازتومان ماده 27معلپلین واریز نمیشه چند ماهه

  یوسف ابراهیمی 1 ماه قبل
  1

  سلام ما دومعلول شدید هستین چرا بسته معیشتی 480هزازتومان ماده 27معلپلین واریز نمیشه چند ماهه

  ناشناس 3 ماه قبل
  25

  تو رو به دینتون کمک معیشتی سه ماهه سوم واریزکنید مردیم خو

  رضا 3 ماه قبل
  8

  سلام

  کمک معیشتی معلولان سه ماه دی کی واریز می کنن به خدا خیلی لازم دارم ماندم بی دارو حالم خرابه

  رامین 3 ماه قبل
  0

  سلام چرا بهزیستی کمک معیشتی ماده 27معلولین شدید رو سروقت واریزنمیکنه

  1
  رضا 3 ماه قبل

  سلام میشه شماره تماس برام بفرستی که باهم آشنا بشیم ممنون میشم

  0
  رضا 3 ماه قبل

  سلام میشه شماره تماس برام بفرستی که باهم آشنا بشیم ممنون میشم

  ناشناس 3 ماه قبل
  33

  سلام کمک معیشتی معلولان شدیدمرحله سوم کی واریز میکنین دارو تموم کردم حالم خوب نیست نمیتونم دارو بگیرم

  لیلا.ش 6 ماه قبل
  4

  برای من دیروز حساب رفاه ۸میلیون ریال کمک خزینه معیشت معلولان شدید آمد.خدا وکیلی خیلی پیش بودم.برای هر کس آمد اینجا اعلام کنه

  -1
  الله 5 ماه قبل

  سلام خوبی معلولیت شما چه هست ؟

  حجت اله عدالت خواه 6 ماه قبل
  0

  چرا کمک معیشتی برای من بیمار خیلی شدید واریز نه شده چی کار کنم

  حجت اله عدالت خواه 6 ماه قبل
  -2

  چرا نوبت اول فروردین 4800 هزار تومان را گرفتم اما این مرحله واریز نه شده نگرفتم چی کار کنم

  0
  الله 5 ماه قبل

  کمیسون پزشکی چک کن

  اریا 6 ماه قبل
  0

  پس از ۷ سال نتیجه معلولیت ر وامی م،پن شدید وجنون ادواری حق پرستاری و یا حق م.۶دخری دز منزل،علتهای عدیده وحود دارد خوردن داروی اعصاب عدم کنترل در روزمره گی وحتی بیماری های متعدد جسمی آزارش ندهد بازرسی کنید به مدد کاران حرفه‌ای وهر آنجه بایدتنجام دهید ،لطفا حق ماده سه ماه یکبار ۲۷شهریور ماه را وزارت تعاون وب د" نامه ول نه ک...

  اریا 7 ماه قبل
  0

  این ماه با دوماه تاخیر ۷۵۰ تومن واریز گنید

  کامیار شفیعی نهرخلجی 7 ماه قبل
  0

  سلام، کمک معیشتی 3ماه دوم به حسابم واریز نشده حدود 4سال کارت معلولیت شدید دارم

  0
  الله 5 ماه قبل

  شانسی هست

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  برای چه برا ما کمک معیشتی واریز نمیکنن که شوهرم قطع نخاع هستش ایا انصافه

  1
  الله 5 ماه قبل

  حقوق بهزیستی مستمری میگیری

  علی کردعلیوند 8 ماه قبل
  3

  سلام آقای قبادی داناخسته نباشید

  خداوکیلی این ۳ماه دوم کی میرسه که این۴۸۰هزارتومنی راواریزکنین من حتی تواین سال جدیداصلابرام وارززنشده بخدامحمدقسم اوضاع مالیمون خیلی خرابه اگه خودشخص خودت بودی چطوری زندگیت رومیچرخوندی بخداماهم گناه داریم من خودم۴خسالمه افسردگی شدیددارم چراشک کن سفت کن درمیارین این همه بودجه هاروکجاخرج میکنین ازخدابترسین

  مجتبی 8 ماه قبل
  3

  باسلام.کمک هزینه معيشتي معلولان شدیدوخیلی شدیدمربوط به سه ماهه دوم۱۴۰۱کی واریزمیشه

  2
  کامیار شفیعی نهرخلجی 7 ماه قبل

  با سلام، کمک معیشتی 3ماه دوم به حسابم واریز نشده دارای معلولیت شدید باحدود 4سال داشتن کارت شناسایی بهزیستی

  0
  حبیب 7 ماه قبل

  سلام امروز ۱ شهریور۱۴۰۱ هنوز معیشتی سه ماهه دور دوم واریز نشده.

  خالد 9 ماه قبل
  2

  سلام کمک معیستی روواریز نمکنند؟؟ چون احتیاج داریم

  زینب دارابی 9 ماه قبل
  5

  مستمری مدد جویان معشیتی معلولان فاقد درامد واریز میشود

  غزال 9 ماه قبل
  2

  سلام من دخترم معلول شدید یکی دوبار کمک معیشتی ریختن بعد قط شد حق پرستاری ام که بهش نمیدم با اینهمه گرونی پول دارو پوشک چند برابر شده واقعا تکلیف خانواده ها چیه

  طیبه زارع هستم 11 ماه قبل
  5

  کمک معیشتی معلولان شدید ماده 27واریز نشده

  طیبه زارع هستم 11 ماه قبل
  1

  کمک معیشتی معلولان شدید ماده 27واریز نشده

  شهناز حقزاده ج 1 سال قبل
  2

  الان بانک رفاه کمک هزینه بهزیستی ماده۲۷برداشته

  شهناز حقزاده ج 1 سال قبل
  2

  الان برم گارت بکشم کمک هزینه ۴۸۰هزارتومانی ماده۲۷واریزشده

  شهناز حقزاده 1 سال قبل
  4

  کمک هزینه ماده ۲۷بهزیستی

  شهناز حقزاده 1 سال قبل
  4

  کمک هزینه معشعیعتی ماده۲۷کی واریزمیشود

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  امروزقابل برداشته

  1
  شهناز حقزاده ج 1 سال قبل

  الان برداشته میشه

  -1
  شهناز حقزاده 1 سال قبل

  کمک هزینه ماده۲۷واریزشده

  معلول شدید مزمن 1 سال قبل
  0

  من ۳ماهه اول سال راندادید ولی میگیرم حالا ببینید چطوری میگیرم با هرکسی باید مثل خودشون رفتار کرد اگرن می خورید آدم را!؟

  معلول شدید مزمن 1 سال قبل
  0

  واسه۳ماهه اول سال واسه من واریز نکردید واسم بریزید به حساب من اعصابم به هم ریخته سر همین موضوع خود دانی!؟

  معلول شدید مزمن 1 سال قبل
  1

  چرا یارانه۳ماهه اول سال که برای همه ریختید به حساب واسه من نریختی مگه من غیر معلول هستم اگر واسم بریزید به حسابم ممنون میشم واگر هم نریزید کلامون میده توهم خود دانی!؟

  علی 1 سال قبل
  0

  چراکمک معیسیتی سه ماهه دوم واریزنشده امروز ۲۱دی هستش

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  چرا معیشتی را واریز نمیکنید معلول ذهنی شدید است چهل سالش است ما که بدبخت هستیم بیشتر ازاین عذاب ندین احتیاج داریم

  توران 1 سال قبل
  0

  باسلام وخسته نباشید من مستمری که می دهن برای دارو استفادمی کنم وبرای خرج زندگی مانده ام وکمک هزینه معشیتی برای نن واریز نکردن باید چکارکنم ازشما ممنون می شوم

  توران 1 سال قبل
  -1

  چراکمک هزینه معشیتی واریز نکردین من باحقوق برای قرص بود نمی کند چجوری زندگی کنم باتشکر

  0
  حجت اله عدالت خواه 6 ماه قبل

  ش

  شیرالاه حاتمی 1 سال قبل
  -1

  معشیتی معلولین دی ماه

  فرهاد 1 سال قبل
  0

  سلام بابام معلول خیلی شدید است میعیشت اذرماه واریز نشده کی واریزمیشه ممنــونم

  فرهاد 1 سال قبل
  -1

  سلام بابام معلول خیلی شدیدمغزی است وکمک میعیشت سه ماه مهرابان اذر واریزنشده کی واریزمیشه ممنونم

  فرهاد 1 سال قبل
  0

  سلام بابام معلول خیلی شدید مغری است وتحت بوشش بهزیستی میباشد ومیعیشت مهرابان اذر سه ماه واریز نشده کی واریز میشه ممنونم

  فرهاد 1 سال قبل
  0

  سلام بابام معلول خیلی شدید مغزی دارد وتحت بوشش بهزیستی است ومرحله سوم مهرابان اذر میعیشت ماده بیست هفتم واریزنشده کی واریز میشود ممنونم

  فاطمه بلندی 1 سال قبل
  0

  چرا کمک معیشتی بهزیستی در آذر ماه پرداخت نشده

  فاطمه بلندی 1 سال قبل
  2

  کمک معیشتی بهزیستی

  4
  شهناز حقزاده 1 سال قبل

  کمک هزیه ماده۲۷واریزنشده

  شهاب 1 سال قبل
  2

  س دوستان کمک معیشتی سه ماه آذرماه پرداخت میشه زمان واریزی قبلی شهریورماه بودحتمااذربحساب معلولین شدیدواریزمیشه

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  اره تا ۲۰ واریز میشه ایشالا همیشه خوش خبر باشی

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  سلام الان نزدیک ۴ماهه که کمک هزینه معیشتی بهزیستی واریزنمیشه اخه این بنده خداهابااین وضعیت چجوری زندگی کنن

  1
  ناشناس 1 سال قبل

  تا بیستم احتمالا

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید