توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  گرفتن رمز دوم کارت بانک کشاورزی از طریق اینترنت

  1 بازدید

  گرفتن رمز دوم کارت بانک کشاورزی از طریق اینترنت را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  امکان دریافت رمز یک بار مصرف امن و پویا برای مشتریان بانک کشاورزی فراهم شد

  امکان دریافت رمز یک بار مصرف امن و پویا برای مشتریان بانک کشاورزی فراهم شد

  بانك کشاورزی به منظور صيانت از حقوق مشتريان ضمن پاسخگويي شبانه روزي در راستاي ابلاغيه هاي بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران  و پليس فتا ، سامانه توليد رمز يكبار مصرف امن SOTP را براي تراكنش هاي كارتي پیاده سازی کرده است.

  به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، باتوجه به افزايش اقبال مشتريان به انجام تراكنش هاي غيرحضوري و اينترنتي ، سارقان سايبري نيز با روش هايي نظير فيشينگ ، فارمينگ و كي لاگرها اطلاعات محرمانه و مالي مشتريان را هدف سوء استفاده قرار داده اند و به همین منظور بانک کشاورزی برای حفظ حقوق و رضايت مشتریان، با توسعه سامانه ها و كانال هاي ارتباطي در راستای سهولت دسترسي به خدمات بانكي و گسترش بانكداري الكترونيك و بهره مند ي مشتريان از خدماتي دقيق ، سريع و ايمن گام برداشته است.

  بر اساس این گزارش، مشتريان بانک کشاورزی می توانند با نصب برنامه كاربردي رمز پويا(ريما) ازسايت اصلي بانك (www.bki.ir) بر روي تلفن هوشمند خود، با يك بار ثبت درخواست از طريق خودپردازهاي بانك كشاورزي سراسر كشور نسبت  به تخصيص رمز دوم پويا به كارت هاي خود اقدام و پس از آن با خاطري آسوده و بدون نگراني از افشای رمز، از رمز يك بار مصرف با مدت اعتبار كمتر از 60 ثانيه استفاده کنند و تراكنش هاي اينترنتي ، خريد شارژ، پرداخت قبوض و انتقال وجه كارتي و .... را انجام دهند.

  رمز پویا

  مشتریان عزیز می­توانند با مراجعه به دستگاه های خودپرداز و یا از طریق اینترنت بانک نسبت به فعـال کردن رمز پویای کارت خود ابا روش های نرم ­افزاری و یا پیامکی برای تولید و دریافت رمز دوم پویا استفاده کنند

  نکته 1: امکان استفاده همزمان از هر دو روش نیز وجود دارد.

                     نکته 2: امکان استفاده از رمز دوم ثابت تا سقف یک میلیون ریال در روز برای همه دارندگان کارت فراهم شده است.

  ارائه رمز دوم پویا از طرق پیامک، خدمت جدید بانک کشاورزی

  ارائه رمز دوم پویا از طرق پیامک، خدمت جدید بانک کشاورزی

   بانک کشاورزی برای آن دسته از مشتریانی که دارای تلفن همراه غیر هوشمند هستند امکان دریافت رمز دوم پویا را از طریق پیامک فراهم کرده است.

   به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، ارائه خدمت رمز دوم پویا برای آن دسته از مشتریانی که فاقد تلفن همراه هوشمند هستند از طریق پیامک فراهم شده و بر روی کلیه خودپردازهای بانک کشاورزی قابل دسترس عموم مشتریان است .

  بر اساس این گزارش،  مراحل دریافت و فعال سازی این خدمت به شرح زیر است :

  بدین ترتیب، عملیات درخواست استفاده از رمز دوم یکبار مصرف پیامکی تکمیل و برای انجام تراکنش‌های غیر حضوری با رمز دوم، با ارسال پیامک چهار رقم انتهای کارت به سرشماره مطروحه، رمز یکبار مصرف دوم برای کارت مورد نظر مشتری تولید و به شماره تلفن همراه ثبت شده در هاست بانک پیامک خواهد شد.

  ضمنا به زودی دکمه ای در همه ابزارهای  پذیرش رمز دوم کارت تعبیه خواهد شد تا مشتریان در صورت انجام ثبت نام در خودپرداز، با فشردن این دکمه، بدون نیاز به ارسال پیامک به سرشماره فوق الذکر، درخواست خود را برای دریافت رمز دوم یکبار مصرف پیامکی ارائه کنند.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  عبدلر۱اسلیمی : گرفتن رمز دوم کارت کشاورز ی

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  محمداسماعیل زاده 1 ماه قبل
  0

  سلام و خسته نباشید خواستم طریقه دریافت اینترنتی رمز دوم برای خرید شارژ رو به بنده حقیر راهنمایی کنید

  امین اسفندیاری 1 ماه قبل
  -1

  گرفتن رمز دوم کارت کشاورزی

  محمد اقایی 1 ماه قبل
  0

  رمز دوم کارت کشاورزی

  عبدلر۱اسلیمی 9 ماه قبل
  0

  گرفتن، مرز دوم کارت کشاورز ی

  0
  امین اسفندیاری 1 ماه قبل

  رمز دوم کارت خواستم

  عبدلر۱اسلیمی 9 ماه قبل
  0

  شششش

  5
  عبدلر۱اسلیمی 9 ماه قبل

  گرفتن رمز دوم کارت کشاورز ی

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید