توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  یک پیام بهداشتی برای دوستان خود بنویس

  1 بازدید

  یک پیام بهداشتی برای دوستان خود بنویس را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  بهداشتی ها|بهداشت مدارس|مربیان بهداشت

  بهداشتی ها|بهداشت مدارس|مربیان بهداشت

  بهداشتی های عزیز همواره سعی می کنند تا از ابزارهای کمک آموزشی ساده و کم  هزینه جهت آموزش بهداشت به دانش آموزان استفاده نمایند. تهیه پیام بهداشتیاران به زبان ساده ،قابل درک و ملموس از مهم ترین روشهای آموزش بهداشت از طریق آموزش همسالان می باشد.

  مراقب سلامت می تواند پس از تفهیم شرح وظایف گروههای بهداشتیارانآنان را برای تهیه پیام بهداشتیاران از زبان خود ، برای آموزش همسالان خویش تشویق و ترغیب نماید.

  پانل و برد بهداشت مدارس یکی از عمومی ترین و موثر ترین ابزارهاست. مخصوصا برای مراقبین سلامت عزیزی که به اجبار باید در چندین مدرسه حضور داشته باشند.  لازم است که در روزهای عدم حضورشان در یک مدرسه ، دانش آموزان عملا حضور وی را با مشاهده پیامها در کنار خود حس نمایند.

  و حالا چند نمونه پیام بهداشتیاران مدارس مناسب برای دانش آموزان مقطع ابتدایی که می تواند بصورت شعارهای ثابت در کلاسها ، سالن ، حیاط مدرسه و …. خودنمایی کند.

  به تصاویر زیر توجه کنید و برای مشاهده در اندازه واقعی روی تصاویر کلیک کنید:

  هر کدام از پیامهای بالا را می توانید بصورت تک پیام و تراکت یا در یک پمفلت بصورت فشرده و کامل  استفاده نمایید تا بهداشتیاران به دوستان خود آموزش دهند.

  مراقب سلامت می تواند این پیامها را بصورت زیر نیز تنظیم نماید تا کارآیی و قابلیت به یاد ماندن آن در ذهن دانش آموزان را افزایش دهد.

  به نمونه هایی از پیامهای زیر توجه کنید. برای مشاهده در اندازه بزرگتر ، بر روی تصاویر کلیک کنید:

   بهداشتی های عزیز این پیامها بسیار ساده و با برنامه عمومی پاورپوینت رایانه تهیه گردیده است.

  یک پیشنهاد عالی:

  از بهداشتیاران و دانش آموزان علاقمند بخواهید تا پیامهای مورد نظر خود را نوشته و تحویل شما بدهند تا شما بصورت بالا آنها را تنظیم نموده و به نام خود دانش آموز در کلاس وی یا روی پانل برای استفاده کلیه دانش آموزان نصب نمایید.

  این کار شما دانش آموزان را تشویق به تلاش برای یافتن پیاهای ناب در خارج از مدرسه  و کوشش برای رقابت با همسالان خود در محیط مدرسه خواهد نمود.

  از طرفی دانش آموزان آشنا با امور رایانه سعی خواهند نمود از شما الگوبرداری نموده و حتی گاهی بهتر از شما نیز این پیامها را تهیه نمایند. جهت سهولت کار مربیان عزیز بهداشت فایل قابل تغییر اصلی این پیامها نیز ارسال می شود. که در آن تنها می توانید پیامهای مورد نظر خود را جایگزین نموده و تصویر زمینه را تغییر دهید.

  استدعا دارم در صورت تهیه پیامهای زیبا و بدیع آنها را به ایمیل اختصاصی سایت یا صفحه تلگرام بهداشتی ها ارسال نمایید تا به نام خودتان یا دانش آموزانتان در سایت قرار داده شود.

  دانلود کلیه تصاویر بالا به همراه تصاویر بیشتر و فایل قابل تغییر پیام بهداشتیاران در یک فایل فشرده

  رمز فایل فشرده : www.behdashtiha.com

  منبع مطلب : behdashtiha.com

  مدیر محترم سایت behdashtiha.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  پیام‌های بهداشت مدارس

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : ما همیشه باید دست های خود را با آب و صابون بشوریم تا سالم و پاکیزه بما نیم 🤩👌🙌🦷

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  بهار 1 سال قبل
  2

  قبل از غذاخوردن وپس از توالت رفتن دستان خود را بشورید وبا دست آلوده غذا نخورید.بادست الوده چشمان خود را نمایید.وبرای سلامتی خوداز خوراکی های سالم و مفید استفاده کنید.

  ناشناس 2 سال قبل
  4

  ما همیشه باید دست های خود را با آب و صابون بشوریم تا سالم و پاکیزه بما نیم 🤩👌🙌🦷

  3
  عالی بود 1 سال قبل

  ما همیشه باید دست های خود را با اب و صابون بشوریم تا سالم و پاکیزه بمانیم

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید