توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  madreseh.farsedu.irhttps //www.google.com

  1 بازدید

  madreseh.farsedu.irhttps //www.google.com را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  اعلام زمان ثبت‌نام دانش آموزان دوره‌های مختلف تحصیلی در مدارس فارس - ایسنا

  اعلام زمان ثبت‌نام دانش آموزان دوره‌های مختلف تحصیلی در مدارس فارس - ایسنا

  مدیر کل آموزش ‌و پرورش فارس زمان ثبت‌نام دانش آموزان دوره‌های مختلف تحصیلی در مدارس این استان را تشریح کرد.

  به گزارش ایسنا منطقه فارس علی عسکر نجفی شنبه 18 خرداد در جلسه ستاد ثبت نام پروژه مهر 98، با اشاره به الزام سنجش سلامت افراد در بدو ورود به پایه اول ابتدایی، گفت: برای سنجش سلامت نوآموزان پایه اول ابتدایی در فارس 70 پایگاه راه‌اندازی شده که 13 پایگاه در شیراز قرار دارد و کار سنجش را از ابتدای تیرماه آغاز می کنند.

  وی از انجام پیش ثبت‌نام الکترونیکی برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی در شیراز خبر داد و گفت: از 20 لغایت 26 خردادماه پیش ثبت‌نام دانش آموزان پایه اول ابتدایی از طریق سامانه الکترونیکی ثبت‌نام مدارس فارس به آدرس   http://saman.farsedu.ir/ و ثبت نام قطعی آنها از اول لغایت 15 تیر ماه در مدراس ابتدایی استان انجام می شود .

  نجفی گفت: پیش ثبت‌نام دانش آموزان در پایه هفتم دوره متوسطه اول مدارس شیراز نیز از طریق سامانه ثبت‌نام مدارس فارس از 10 تیرماه آغاز می‌شود و تا 16 تیرماه ادامه خواهد داشت و ثبت‌نام قطعی در این دوره تحصیلی نیز از 22 تیرماه تا 6 مردادماه با حضور در مدارس موردنظر انجام می‌شود .

  وی در خصوص ثبت نام دانش آموزان استان در پایه هفتم مدارس نمونه دولتی استان نیز گفت: با تبدیل مدارس نمونه دولتی به مدارس هیئت‌امنایی از سال گذشته ، دانش آموزان متقاضی این مدارس نیز می‌توانند از 9 لغایت 16 تیرماه به مدارس موردنظر مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام در این مدارس اقدام نمایند .

  مدیرکل آموزش‌وپرورش فارس افزود: نتیجه قطعی پذیرش دانش آموزان در این مدارس نیز ،بر اساس شرایط و ضوابط خاص این مدارس 20 تیرماه اعلام می‌شود .

  وی همچنین گفت: با توجه به اینکه نتایج آزمون ورودی پایه هفتم مدارس استعداد های درخشان در نیمه دوم مرداد ماه اعلام خواهد شد، لازم است اولیای عزیز حتما نسبت به ثبت نام دانش آموز خود در یکی از مدارس عادی یا هیئت امنایی استان اقدام نمایند تا حقی از آنها تضییع نشود .

  مدیرکل آموزش‌وپرورش فارس گفت: چنانچه پس از اعلام نتایج مدارس استعداد های درخشان، دانش آموز در این مدراس قبول شده باشد اولیا می توانند نسبت به انتقال و ثبت نام دانش آموز خود  به این مدارس اقدام نمایند و جای نگرانی نیست .

  وی همچنین گفت: چنانچه دانش آموزی نیز در مدارس غیر دولتی ثبت نام شده باشد و در آزمون ورودی پایه هفتم مدارس استعداد های درخشان قبول شده باشد، در صورت انتقال به این مدارس شهریه پرداختی به مدارس غیر دولتی به آنها عودت داده می شود .

  نجفی گفت: ثبت‌نام دانش آموزان در دوره متوسطه دوم نیز از 8 مردادماه آغاز می‌شود و این فرایند تا 21 مردادماه ادامه خواهد داشت .

  وی در ادامه گفت: ستاد ثبت‌نام مدارس واقع در ادارات آموزش‌وپرورش سراسر استان و اداره کل پاسخگوی سئوالات در زمینه ثبت‌نام دانش آموزان است و اگر فردی در خصوص روند ثبت نام شکایتی داشته باشد، می تواند به سامانه الکترونیکی پاسخگویی به شکایات به نشانی   http://shekayat.medu.ir/ مراجعه کرده یا با تلفن های 32359613 و 32355609 تماس بگیرند.

  نجفی همچنین گفت: دریافت شهریه تنها در مدارس نمونه دولتی، شاهد و استعدادهای درخشان و بر اساس ضوابط خاص این مدارس انجام می‌شود و در سایر مدارس عادی تنها در صورت تمایل اولیا و به خواست آن‌ها، کمک‌های داوطلبانه در قالب مشارکت‌های مردمی، پس از اتمام فصل ثبت نام، دریافت می‌شود .

  مدیرکل آموزش‌ و پرورش فارس گفت: ثبت نام دانش آموزان در قالب طرح آدرس انجام می شود و تلاش شده تا دانش آموزان به نزدیک ترین مدرسه محل سکونت هدایت شوند .

  نجفی گفت: آن دسته از دانش آموزانی که محل سکونت آنها در مرزهای تعیین شده مدارس قرار دارد،تعیین محل ثبت نام آنها  با هماهنگی ادارات آموزش‌وپرورش نواحی و شهرستان‌ها برای نزدیک ترین مدرسه به محل سکونت انجام خواهد شد.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید