توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  register.tax.gov.ir شده و سایر اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید

  1 بازدید

  register.tax.gov.ir شده و سایر اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  ثبت نام الکترونیکی در نظام مالیاتی

  خلاصه فرایند ثبت نام الکترونیک

  1- پیش ثبت نام الکترونیک: نقطه شروع فرایند ثبت نام الکترونیک مرحله پیش ثبت نام می باشد. در این مرحله اطلاعات پایه ای از شما دریافت می شود. در ادامه پس از تکمیل اطلاعات درخواستی و فشردن کلید تایید نهایی وارد مرحله بعدی خواهید شد. چنانچه تا هفت روز اطلاعات خود را تایید ننمایید پرونده ایجاد شده به صورت خودکار حذف خواهد شد.

  2- صحت سنجی اطلاعات: در این مرحله بخشی از اطلاعات ثبت شده شما در مرحله پیش ثبت نام از منابع مختلف سازمانی استعلام و بررسی شده و صحت آن مورد آزمون قرار خواهد گرفت. چنانچه به هر دلیل در اطلاعات مغایرتی یافت شود، موضوع با پیامک به شما اطلاعات داده شده و شما مجدد باید وارد سامانه پیش ثبت شده و مرحله یک را تکرار نمایید.

  3- تولید و ارسال اطلاعات کاربری: چنانچه اطلاعات اولیه پیش ثبت نام شما مورد تایید سازمان قرار گیرد برای شما یک نام کاربری و کلمه عبور ایجاد خواهد شد. این اطلاعات به صورت پیامک روی شماره تلفن همراه ثبتی شما ارسال خواهد شد. باید دقت داشت اطلاعات کاربری محرمانه بوده و مسئولیت سوء استفاده از آن برعهده شما خواهد بود.

  4- ثبت نام الکترونیک: پس از دریافت اطلاعات کاربری شما باید وارد سامانه ثبت نام شوید. پس از ورود باید اطلاعات تکمیلی در خصوص بنگاه اقتصادی خود را در فرم های این سامانه تکمیل نمایید. همچنین می توانید اطلاعات پایه که در مرحله ثبت نام ثبت کرده اید ویرایش نمایید. در نهایت پس از تکمیل همه اطلاعات خواسته شده کلید تایید نهایی را فشار دهید.

  5- اعتبارسنجی ستادی و میدانی اطلاعات و رسیدن به مرحله نهایی: در این مرحله تمامی اطلاعات شما در مرحله ثبت نام در حوزه مالیاتی و به صورت الکترونیک بررسی شده و در صورت وجود مغایرت پیامکی جهت اصلاح اشکالات به شما ارسال خواهد شد. در نهایت چنانچه اطلاعات ثبت نام شما مورد تایید سازمان قرار گیرد شما به مرحله نهایی خواهید رسید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 12 روز قبل
  1

  سلام‌من مباشر مغازه هستم وب کارت مباشرت کارتخوان گرفتم ولی مالیلت مغازه رو صاحب مغازه میده ومن مالیات نمی دهم تکلیف چیست

  رحیم شکوهی 16 روز قبل
  0

  سلام من خرید نکرده ام و۱۵ فاکتور به نام من ثبت شده است چگونه باید تکذیب کنم

  سمن گل وینه 2 ماه قبل
  1

  سلام من وینه هستم و نمیدانم مالیات ارزش افزوده برای من هست یا نه یا معنیش یعنی چی.

  من یه کارتخان گرفتم برای میوه فروشی ولی/۲۴/۴۸/۳۶ساعت موجودیم واریز میشه خاستم ببینم میشه سریع بیاد به حسابم چون سرمایه خیلی کمی دارم و کارم تازه شروع کردم هنوز روقلتک نیستم

  ناشناس 7 ماه قبل
  1

  سلام وخسته نباشید جهت ارسال لیست حقوق واردسامانه شده ونتواستم آدرس راپیداکنم لطفا راهنمایی کنید

  محمود زینلی 7 ماه قبل
  0

  بنده اولین بار میباشد که میخواهم کسب وکار جدیدی شروع کنم و نمیدانم مالیات ارزش افزوده به من میخورد یا خیر

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  سلام من وکیل هستم میخوام اظهار نامه بدم پیام رجیستر میاد و میگه باید درصد فعالیت رو در اینتاکد ویرایش کنم من نمیدونم چکار باید کنم میشه راهنمایی کنید

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  معدنی

  ناشناس 8 ماه قبل
  -1

  من خوب مالیات ۹۸ را برای تسوی می خاهم وکدملی من ۲۵۹۰۳۸۰۸۵۲ است ازرشت

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید