توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  www.dipcode.medu.ir دریافت کد سوابق تحصیلی

  1 بازدید

  www.dipcode.medu.ir دریافت کد سوابق تحصیلی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  dipcode.medu.ir | سامانه کد سوابق تحصیلی | مراجعه نمایید

  dipcode.medu.ir | سامانه کد سوابق تحصیلی | مراجعه نمایید

  راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی از سایت آموزش و پرورش

  داوطلبان کنکور ۹۹ جهت دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی کنکور و پایه دوازدهم باید به سایت dipcode medu ir مراجعه نمایند . بعد از ورود به سایت بر روی لینک مشاهده سوابق ودریافت کد سوابق تحصیلی مطابق تصویر زیر کلیک نمایید .


  در صفحه ی بعدی مطابق تصویر زیر بر اساس کارنامه تحصیلی خود اطلاعات خواسته شده که شامل کد دانش اموزی ، کد منطقه ، کد مقطع و تاریخ تولد را وارد نمایید و سپس نمرات امتحان نهایی مقطع مورد نظر را دریافت نمایید کد ها را جهت وارد کردن در فرم ثبت نام در کنکور سراسری نزد خود نگه دارید . ( درصورت هرگونه مغایرت در نمرات و اطلاعات فردی خود ازطریق درج درخواست در همین سامانه اقدام نمائید . ) .

  در قسمت کد مقطع با 5 گزینه متوسطه ، پیش دانشگاهی ، متوسط دوم ، فنی و حرفه ای و کاردو دانش رو به رو می شوید که هر داوطلب بر اساس نوع دیپلم خود باید گزینه مورد نظر را انتخاب نماید . 

   منظور از متوسطه : داوطلبانی است که دیپلم خود را سال 84 به بعد در یافت نموده اند .

   منظور از متوسطه دوم : دارندگان دیپلم نظام جدید یا 6 - 3 -3 است .

   داوطلبان فنی و حرفه ای و کار و دانش که مدرک خود را سال 98 و بعد از آن دریافت می کنند مشمول دریافت کد سوابق تحصیلی هستند و باید گزینه مربوط به نوع دیپلم خود را انتخاب کنند .
   

  برای ورود به سایت دریافت کد سوابق تحصیلی دیپ کد کلیک کنید .
   

  زمان مراجعه به سایت سوابق تحصیلی آموزش پرورش در کنکور 99

  داوطلبان کنکور سراسری که دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی می باشند باید در زمان ثبت نام در کنکور سراسری 99 که دهه سوم بهمن ماه می باشد ، نسبت به دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی و درج آن در فرم ثبت نامی خود اقدام نمایند . داوطلبان پایه دوازدهم ( 6 - 3 - 3 ) نیزمی بايست قبل از ثبت نام طبق اعلام مدارس محل تحصيل با مراجعه به سامانه دیپ کد ، كد سوابق تحصيلی خود را دريافت نموده و در زمان ثبت‌ نام کنکور 99 با درج كد سوابق تحصيلی در سایت سازمان سنجش اطلاعات فردی خود را مشاهده ‌نمايند . 

  داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید کنکور ۹۹ اگر همچنان ابهامی در نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی و دیپلم پایه دوازدهم خود دارند می توانند سوالات خود را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا بپرسند . همچنین می توانید برای اطلاع از آخرین اخبار کنکور 99 عضو کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا و صفحه اینستاگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا شوید .

  سوالات متداول

  قبل از زمان ثبت نام ، با توجه به اطلاعیه مدارس ، کد سوابق تحصیلی خود را دریافت نمایید که در این مقاله توضیحات تکمیلی ارائه شده است .

  کد دانش آموزی ، کد منطقه ، کد مقطع و تاریخ تولد که در این مقاله راهنمای تصویری دریافت کد سوابق به همراه راهنمای دریافت اطلاعات مذکور ارائه شده است .

  سایت dipcode.medu.ir که در این مقاله لینک ورود به سایت مذکور قرار داده شده است .

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید